3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 263 627 5 1

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

Pracownikroku1995

Czy ktoś pracował w stockheim przy meblach? Jaka kasa i czy ciężko?

Tak1Nie

quebo98
@Pracownikroku1995

witam, jesteśmy na meblach już tydzień, montujemy z dziewczyną meble, w pierwszym tygodniu były to krzesła, teraz mają być ławki.Montaż jest banalny, nie trzeba przy tym wysiłku.Moja dziewczyna ogarnia wszystko. Z tego co nam mowili na miejscu, potrzebują jeszcze 40 osób do końca września.Wbijajcie !!!!

Tak23Nie31
@quebo98

Można o więcej szczegółów np. jak z zakwaterowaniem?

@quebo98

A jak jest z zakwaterowaniem?

quebo98
@1234

są to mieszkania zakładowe 3 pokojowe, 2 sypialnie i pokój z TV.Kuchnia i łazienka ( nawet pralka jest), największy plus to, ze do pracy idziemy piechtą 2 minuty.

Tak18Nie27
Joker
@quebo98

mozna prosic Twojego maila? chcialem uzyskac wiecej ifnormacji na temat oferty przy skręcaniu mebli w Stockheim

Tak3Nie

Euro
@quebo98

Witam,czy można prosić od Pana e-mail mam kilka pytań odnośnie pracy w Stockheim przy meblach i na temat tej Firmy z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Luki

Prosze nie wierzyc w te wszsykie pochlebne komentarze. To co uslyszalem podczas rekrutacji nijak sie mialo do tego co na miejscu. Pokoj mial byc dwuosobowy byly trzy osoby kwatera byla duzo dalej niz mowiono, bo kilkadziesiat km. Praca tez troche inna.Pasek wyplat najwieksze zaskoczenie.... Najgorsze jednak bylo dopominanie sie o pieniadze. Po telefonach do biura, do szefowej- po 1,5 miesica czekania dostalem kase. Ta agecnja ma ludzi za nic. Pracownice sa mile przy rekrutacji a potem maja cie w .... Albo nie odboeraja albo zbywaja Szefowa to osoba tak (brak slow), ze nawet czasami nie chce sie wierzyc ze sa tacy ludzie. Szanowne Panie zycze Wam zeby Was tez ktos tak potraktowal, jak Wy traktujecie innych. Moze wtedy zaczniecie szanowac ludzi. Albo pojedzcie na Niemiec do fabryki do kwatery zobaczcie gdzie wysylacie.

Tak10Nie
Wanda
@Luki

Nie da się zaprzeczyć, że jesteś rozczarowany warunkami pracy, jakie ostatecznie zaoferowano Ci w German Polish Job Center. Ale czasami warto jest dostrzec i jakieś pozytywne aspekty zatrudnienia w danym miejscu. Dobrze, że po interwencji udało Ci się otrzymać resztę należnego wynagrodzenia. Jestem jeszcze ciekawa, czy firma zapewnia wszystkim pracownikom ubezpieczenie zdrowotne, czy może trzeba o nie zadbać samemu? Jak to wygląda?

TakNie1

@Luki

@Luki przykro nam, że masz negatywne spostrzeżenia ze współpracy z naszą Agencją. Jednocześnie czujemy się wywołani do odpowiedzi, w związku z zarzutami, jakie pojawiły się w Twojej wypowiedzi. Staramy się jasno przedstawiać oferty pracy wraz z warunkami zakwaterowania. Niedopuszczalną sytuacją, jest dla nas, by pracownik miał utrudnione uzyskanie należnego mu wynagrodzenia za pracę. Trudno nam ustosunkować się do anonimowych uwag w tym zakresie, ale jeśli pojawiły się jakiekolwiek problemy podczas współpracy z naszą Agencją, jesteśmy pewni, że są one do wyjaśnienia, w tym celu prosimy o kontakt bezpośredni pod adres: office@gpjc.eu Pragniemy dodać, że kierujemy się zasadą, aby nie traktować nikogo, w sposób, w jaki sami nie chcielibyśmy być potraktowani. Stwierdzenie zatem, że nasza "Agencja ma ludzi za nic", jest nad wyraz krzywdzące. Coraz częściej otrzymujemy pozytywny feedback od osób korzystających z naszych ofert, co potwierdza zaangażowanie naszych rekruterów i konkurencyjne oferty naszej Agencji. Niemniej jednak jesteśmy otwarci na wszelką krytykę, o ile jest wyrażona w sposób konstruktywny, tylko wtedy możemy wyciągnąć z niej wnioski, by usprawniać nasze działania. Pozdrawiamy Zespół GPJC

Tak13Nie10
Serhii

German Polish dobry pracodawca,oprocz firmy I.K.Hofmann,ktora jest porazka,ani doplat za nadgodziny ani nic normalnego,oprocz osob ktory tam pracuje.Przepracowalem za polmiesieca 167 godzin,otrzymalem 600 euro,jeszcze powiedziali ze to z premia.Nie polecam I.K.Hofmann

Tak9Nie2
GPJC
@Serhii

witam Pana, pisałam w Pana imieniu do pracodawcy, dostałam następującą odpowiedź: "bardzo nam przykro, ze Pan Piasecki nie jest zadowolony ze wspolpracy z nami. Niestety, ze wzgledu na ochrone danych osobowych, nie moge wchodzic w szczegoly rozliczenia. Jesli Pan Piasecki ma jakies pytania odnosnie paska wyplat, prosilibysmy o kontakt. Z mojej strony moge zapewnic, ze premia i przepracowane godziny zostaly wyplacone plus do tego Panu Piaseckiemu nie zostal potracony czynsz za miesiac maj. z poważaniem agencja GPJC

Tak9Nie16

Serhii
@GPJC

Dzien dobry! Za nie potracenia czynszu za miesiac maj - 1 dzien przepracowalem 16 godzin.A za premiu w 100 euro za prace w chlodnie -21 stopni po 14 godzin w dzien to niech sami pracuje.Bo jesli bede mowic ze oni super firma to ja mam wszystkie papiery z godzinami i podpisami swoich kierownikow i wezmie nadeszlie do niemieckich urzadow pracy.Cialkem za wszystko otrzymalem 1800euro za 387 godzin,to znaczy ze nawet nie otrzymowalem 5 euro netto za godzinu,nawet jak do plusowac potracenia za czerwiec,bo potraczili za cialy miesiec a bylem tylko 22 dni i zwolnilem sie i pojechalem.Dla tego i nie polecam te firme,bo firma I.K.Hoffman to sa oszusty a nie firma.

Tak24Nie

@GPJC

I co komentarze usuwacie bo rzekomo są nazwiska szanownej szefowej i pracownikow agencji A tu pojawiają sie dane personalne i nic. (usunięte przez administratora).

Paulina
@Łukasz

Wypowiadając się na forum musisz mieć na uwadze, że administrator usuwa oraz moderuje tylko te treści, które w jakiś sposób łamią regulamin http://GoWork.pl A podawanie personaliów na pewno nie jest z nim zgodne. German Polish Job Center jest firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do pracy w firmach z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Znają tam dobrze zarówno specyfikę polskiego, jak i niemieckiego rynku pracy. A wiesz może, czy decydując się na pracę za ich pośrednictwem należy znać w dobrym stopniu język niemiecki, czy można podszkolić się na miejscu? Będziemy wdzięczni za wyjaśnienie tej kwestii.

@Paulina

Skoro nie jest zgodne to dlaczego sie pojawiaja. Dane Usuwane sa tylko wybiorczo!Prosze przeczytac w koncu ze zrozumieniem i dopiero udzielac odpowiedzi! W sprawie znajomosci niemieckiego to chyba pytanie nalezy kierowac do biura! są rozne oferty pracy i na kazde stanowisko sa inne wymagania.

Tak36Nie

Agencja GPJC

Szanowny Panie Grzegorzu S., pomogliśmy Państwu, gdy byli Państwo w potrzebie szukając pracy (nie wspominając o wielu telefonach od Państwa z prośbą o pilną pomoc, gdyż są Państwo bez pieniędzy i dachu nad głową). 3 dni wcześniej mogli Państwo zakwaterować się w pensjonacie (to był ukłon w Państwa stronę, ponieważ zazwyczaj zakwaterowanie zapewnione jest 1 dzień przed rozpoczęciem pracy). Z naszej strony dopełniliśmy wszystkich obowiązków. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż zostali Państwo zwolnieni z pracy z własnej winy ze względu na nierzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Wynagrodzenie zostało Państwu wypłacone w terminie. Z poważaniem,

Tak15Nie17
Astra

Jak ta sprawa w sądzie? Napisz więcej Agencja ma ciekawe oferty i czytając takie opinie pewnie wiele osób ma wątpliwości Jeśli to prawda- niech to będzie ostrzeżenie dla innych Jeśli nie to chyba nie warto wylewać tutaj swoje żale

Tak27Nie
@Astra

Obie strony milczą. Czyżby prawda??

Tak17Nie
agencja GPJC
@Astra

witam, pozwólcie Panowie, że strona zainteresowana się w tej kwestii wypowie. Otóż, agencja GPJC nie miała żadnej sprawy w sądzie, pieniądze zostały p.Grzegorzowi wypłacone. Najwyższy czas założyć portal z opiniami o pracownikach, typu "najgorszy pracownik-NIE POLECAM". z poważaniem agencja GPJC

Tak18Nie19
aha
@agencja GPJC

A kto się was o zdanie pyta? My tu opinie na wasz temat dodajemy jak się nie podoba to zgłaszać do administratora. A nie się komentarzami zajmować nie mieliście sprawy w sądzie ale mieć możecie i to nie jedną więc nie podskakujcie! Nikt się z wami nie będzie patyczkował!

Tak22Nie
@agencja GPJC

To zakladajcie!! Dlaczego nie zalożyliscie jeszcze. Tylko nie zpomnijcie siebie powpisywac. Szymanska nie polecam

Tak16Nie
Marcin Redwitz

Witam. Wyjechaliśmy do Niemiec przez GPJC,w lipcu 2018r. I pracujemy do dziś,złego słowa na agencję nie możemy powiedzieć. Pracująca tam Pani Iza to,człowiek-anioł.Dzwonimy do niej gdy na prawdę mamy jakiś problem,a nie z pierdołami typu,zepsute gniazdko,czy "ktoś mi podkrada jedzenie z lodówki".Zawsze jest pomocna,mieliśmy parę problemów i wszystkie załatwiliśmy pozytywnie za pośrednictwem właśnie Pani Izabeli.Trzeba po prostu chcieć pracować,a nie tylko narzekać i uważać,że jak już się wyjechało to agencja prowadzić będzie za rączkę,jak dzieci we mgle i,że wszystko się należy.Nie ma pracy idealnej,problemy też się zdarzają,ale to nie powód,żeby później wylewać żale na forum za swoje niepowodzenie.Z czystym sumieniem polecamy GPJC!!!

Tak33Nie42
aha
@Marcin Redwitz

Też tak mówiłem to zobaczysz przy ostatniej wypłacie:-) Jeszcze cie zaskoczą te aniołki.

Tak27Nie
Squier
@aha

Aha- chyba mówisz o jakiejś innej agencji. Ja współpracowałem z GPJC już kilkakrotnie, wypłata zawsze na czas, a ewentualne sprawy do wyjaśnienia załatwiane szybko i starannie.Panie z biura zawsze są pomocne i mogę tylko polecić współpracę z tą agencja.Zgadzam się z @Marcin Redwitz

Tak10Nie29
@Squier

Jasne Wszystko super a ci którzy coś negatywnego napisali to pewnie agencje pomylili.

Tak46Nie1

@Marcin Redwitz

Panie Marcinie/Panie Krzysztofie dziękujemy za tak pochlebną opinię.Wiecie Panowie, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc.pozdrawiamy

Tak14Nie25
Operator
@Marcin Redwitz

Uwaga ! Komentarz wystawiony przez (usunięte przez administratora) Sami sobie wystawiają opinie !

Tak19Nie1
Kama
@Operator

Gdyby sobie sami nie wystawiali to byłyby same negatywne opinie

Tak6Nie

Beata
@Kama

Kama, każdy na tym forum ma prawo do oceny firmy German Polish job Center we własnym zakresie. jednym praca w tym miejscu może przypaść do gustu, innym zaś nie. Nie należy jednak pozytywnych opinii podważać uznając, że ktoś się pod nie podszywa. Firma ta oferuje pracownikom pracę za granicą, realizację zawodowych celów oraz kursy z języka niemieckiego. Czy zechce ktoś napisać o tym w jaki sposób odbywają się te lekcje? Czy firma ponosi całkowity koszt zajęć? Ile razy w tygodniu się odbywają?

TakNie8

@Beata

"Nie należy jednak pozytywnych opinii podważać uznając, że ktoś się pod nie podszywa" Jak nie podwazac jesli są ku temu dowody? W opiniach google agencja gpjc ma 3 opinie- dwie negatywne i jedna pozytywna. A pozytywna od kogo? Od pracownicy agencji pani Marii Golebiowskiej!!! Informacja do sprawdzenia wystarczy sprawdzic opinie, zadzwonic do biura lub sprawdzic profil na goldenline. Jaki z tego wniosek?? Agencja pisze sobie sama pozytywne opinie. Nie są wiarygodni.

Tak25Nie
Zbigniew Zielinski

Szczerze polecam agencje GPJC.Pracuja tam rzetelne i kompetentne panie.

Tak29Nie38

Gdzie ta kompetencja??

Tak32Nie

@Zbigniew Zielinski

Panie Zbigniewie dziękujemy za pozytywną opinię, cieszymy się, że był Pan zadowolony ze współpracy z nami.Polecamy się na przyszłość.pozdrawiamy

Tak9Nie15
jarek jerzyna
@Zbigniew Zielinski

Hohohoo , ludzie trzymajcie się z daleka od tej agencji dobrze radze.

xyz
@Zbigniew Zielinski

która jest kompetentna?? odradzam tę agencję

Tak15Nie
Dawid
@xyz

Dlaczego odradzasz agencję German Polish Job Center? Zarówno negatywną, jak i pozytywną opinię warto by było odpowiednio uzasadnić. Aktualnie trudno zrozumieć, dlaczego w taki sposób oceniłeś tę agencję pracy, dlatego zachęcam, abyś w kilku słowach rozwinął swoją wypowiedź. Będę wdzięczny.

Tak2Nie11
@Dawid

Chyba logiczne. Prosze Przeczytac moja wypowiedz! Pytałem ktora z pan z "biura" jest kompetenta?? Kompetencja w gpjc to pojęcie, ktorego nie ma. Właśnie dlatego odradzam tę pseudo-agencje. Czy pani rowniez jest pracownikiem tego biura. Bo poziom na to wskazuje. A jak widac po komentarzach rowijac wypowiedzi mozna tylko piszac pochwały. Slowa prawdy zostaną usuniete, wykropkowane i zagłuszone kolejnymi pochlebnymi opiniami napisanymi przez samą agencje. Pozdrawiam szanowny Panie "Dawidzie"

Tak16Nie
Paweł

Jeżeli ktoś jedzie do miejscowości Landshut na magazyn owoców i warzyw, proszę napisać, ja jadę własnym autem mogę kogoś zabrać.

Maciej
@Paweł

hej ! czy jestes w DE lub szukasz dalej kogoś kto pojechałby z Toba ? odezwij się(usunięte przez administratora)

TakNie2
A.M

Witam, Pracował bądź pracuje ktoś na produkcji pianek do materacy w okolicach Coburga? ;) jakie wrażenie jeśli chodzi o całokształt?

Tak1Nie3
Bunia
@A.M

Też jestem ciekawa ????

Tak2Nie
Karolina

Firma German Polish Job Center zajmuje się pośrednictwem pracy. Pracownicy wyjeżdżają głównie do Niemiec, ale także do Autrii, czy nawet Szwajcarii. Na stronie internetowej znajduje się informacja, że firma organizuje również kursy językowe - może ktoś z Was z nich skorzystał? Czy są one płatne? Czy może pracownik tejże agencji może wziąć w nich udział bezpłatnie, lub chociaż z korzystnym rabatem? Chętnie dowiem się również, czy ktoś z użytkowników forum jest zatrudniony bezpośrednio w centrali. Jeśli tak, to co powiecie o atmosferze panującej w biurze?

Tak2Nie8

@Karolina

Haha a gdzie jest centrala??

Tak6Nie3

nie polecam

Uwaga nie polecam. Kuci na cztery łapy jak jesteś uczciwy i masz wybór nie pchaj się do nich nie warto.

Tak41Nie

@nie polecam

Święta prawda

Tak12Nie

piotr

najlepiej pousuwać to co niewygodne

Tak24Nie

@piotr

No a jak bez usuwania

Tak7Nie

natalka

Mam zamiar wyjechać z tej agencji na komisjonowanie warzyw i owoców w okolicach Monachium.Czy może mi ktoś,coś powiedzieć,o tej pracy i tak w ogóle jaka panuje atmosfera w zakładzie i w miejscach zamieszkania,oraz jakie warunki są w mieszkaniach,bo myślę że rozmawiacie,o tym między sobą na pauzie lub po pracy

Tak1Nie8

Pawełgaweł
@natalka

Ma ktoś jakieś informacje? Zamierzam tam jechać.

Paweł

Pracuje ktoś na magazynie owoców i warzyw w Bruckberg, lub planuje wyjechać w najbliższym czasie? Jeśli tak proszę napisać bo mam zamiar niedługo jechać.

TakNie4

Dawiddd

Witam serdecznie, nie polecam tej Agencji GPJC nikomu, (usunięte przez administratora) pracowników na każdym kroku, kierują do agencji Hofman do Niemiec, agencja pracy wogole(usunięte przez administratora) całego wynagrodzenia, niby gadają że mieszkanie jest darmowe a zabierają pieniądze. Np. Brałem zaliczkę 100 euro a wpisali na koniec miesiąca że brałem 600 euro zaliczki. GPJC nie chcę wogole pomagać, gadają że się podpisało umowę z Hofmanem, to proszę mieć do nich pretensje a nie do nas. W GPJC są tylko panie miłe jak czegoś chcą. Omijać ta agencje pracy z daleka. NIE POLECAM TEJ AGENCJI!!!

Tak42Nie

agencja GPJC
@Dawiddd

Szanowny Panie Dawidzie, niesprawiedliwie nas pan ocenia, bo sam pan wie ile czasu i wysiłku poświęcamy pana osobie już od samego przyjazdu ( problem z zaśw. o niekaralości, pobyt w szpitalu z niewyjaśnionych przyczyn i związane z tym dalsze problemy, strajk połączony z szantażem, organizowanie dojazdu z i do pracy, itd.. dużo by jeszcze można było wymienić). Agencja pośrednictwa pracy nie ma obowiązku " prowadzenia pracownika za rękę", tylko to jego dobra wola służenia pomocą. I taką pomoc każdy z pracowników w miarę możliwości i naszej dyspozycyjności dostaje. Pan chyba nie ma świadomości, ile czasu i zaangażowania poświęciliśmy wszystkim kandydatom.Dzwoniliście i pisaliście do nas niezależnie od pory dnia. Tak, to prawda, że Hofmann był pracodawcą i to on naliczał wynagrodzenia. Wszystkie pana uwagi i niejasności co do wypłaty zostały natychmiast zgłoszone, o czym został pan niezwłocznie poinformowany. Niestety nie zawsze dostajemy natychmiastową odpowiedź, do czego byliście wszyscy panowie pracujący na tym projekcie przyzwyczajeni. Agencja GPJC do każdego podchodzi indywidualnie i stara się na bieżąco rozwiązywać zaistniałe problemy. z poważaniem agencja GPJC

Tak14Nie15
Natalia
@agencja GPJC

Zarabiacie na tym przecież. Równie dobrze wystarczyłoby aby agencja podała tylko namiar na firmę w Niemczech skoro pośrednictwo ( agencja pośrednictwa pracy) między pracodawca a pracownikiem wymaga takiego poświęcenia.

Tak23Nie

Dawid
@agencja GPJC

Witam ponownie, chcę poinformować że wszystkie zaległości jakie miałem przez Hoffmana zostały zwrócone na moje konto. Jednak z tego co widać to agencja pracy GPJC jest godna polecenia.

Tak24Nie32
Michał
@Dawid

Serio??? Czy ktoś z agencji to napisał?

Tak19Nie

Jan
@Dawiddd

A szanowny(usunięte przez administratora) chwali się w wywiadzie, ze są partnerem stategicznym agencji Hofmann. I co ze swoim partnerem stategicznym nie mogą się dogadać??!

Tak12Nie1

Ostrzeżenie

Ostrzegam wszystkich przez tą agencja. W moim przypadku żadna z informacji, które mi przekazano podczas rekrutacji nie zgadzało sie z tym co było na miejscu. (usunięte przez administratora)konieczność dopominania się o swoje. Jak czytam pozytwne komentarze to po prostu się śmieje

Tak38Nie

Jan
@Ostrzeżenie

Również potwierdzam. Omijajcie te agencje szerokim łukiem

Tak26Nie

Kamil wydzwiał

Witam , czy pracował ktoś może przy produkcji siedzeń audi ,proszę o info,dzięki.

franco
@Kamil wydzwiał

Kumpel robił straszny zapierdziel. Ale on mówił, ze da się przyzwyczaić, ponoć firma hoffman słaba i sam byłem świadkiem jak na kwaterze go kantowali. Zastanów się dobrze minimalna płaca i ciężka praca tak było 2 lata temu a teraz ???? A dużo ludzi uciekało po pierwszej wypłacie ale to byli ludzie, którzy nie wiedzieli chyba co podpisali i za ile będą robić.

Dorota

Nie polecam tej agencji

Tak33Nie

@Dorota

Pani Doroto, czy możemy poznać powód Pani niezadowolenia, co się nie zgadzało?Prosimy w tej sprawie o kontakt z agencją.

Tak7Nie13
Xyz

(usunięte przez administratora)- i wiem że te komentarze pozytywne nie są wiarygodne. W drugiej jej agencji jest to samo (usunięte przez administratora)czego nie widać po opiniach ( wiadomo kto pochwaly pisal) Dajcie sobie spokój z nimi.

Xyz

ktoś tu napisał że agencja pisze sobie sama komentarze. Cos jest na rzeczy, im więcej negatywnych wpisów tym więcej nagle osób chwalacych agencje. Tutaj akurat nie ma czego chwalić Dane mi było poznać te panie osobiście (usunięte przez administratora) A pracownice mile jak potrzeba, a potem mają cię gdzieś I jescze musisz się dopominac o pieniądze Co więcej (usunięte przez administratora)gpjc ma również agencje Jobticket ( tam są same dobre opinie) Jak może być dobrze jak prowadzi to ta sama osoba kierująca się tymi samymi zasadami??? Wniosek: na pozytywne komentarze nie patrzcie, bo nie pochodzą z wiarygodnych źródeł.

Marta

Wszystko się zgadza teraz będą pojawiać się pozytywne opinie o agencji. Tylko z imieniem i nazwiskiem, żeby nie było podejrzeń. Najlepsze są opinie z google 2 negatywne od byłych pracowników i jedna pozytywna od pracownicy agencji niejakiej pani Marii. Pozdrowienia dla aniołów z biura GPJC

Tak40Nie

@Marta

Żałosne. Kto inny by im napisał komentarz pozytywny. Musza sobie same radzić

Tak17Nie

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź