3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 263 627 5 1

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

Skorpion
Użytkownicy czekają na odpowiedź 299 dni.

Witam, pracuje ktos w chwili obecnej na kurczakach w okolicy Lipsk ? Prosze o opinie jakie warunki pracy , zakwaterowania, oraz czy wypłaty na czas. Gdyz jest troche zlych opini dot. Problemow z wynagrodzeniem i mamy obawy. Pozdrawiam

TakNie1
Scorpion

TakNie1
Scorpion
Użytkownicy czekają na odpowiedź 299 dni.

Witam, czy pracuje ktos w chwili obecnej na kurczakach w okolicy Lipsk ? Prosze o informacje czy dobre warunki pracy , zakwaterowania oraz czy nie ma problemow z wynagrodzeniem, gdyz czytajac niektore negatywne opinie mam obawy. Pozdrawiam

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 301 dni.

Czy w firmie German Polish Job Center Sp. J. są regularne szkolenia pracownicze?

Bolognia

Chciałbym polecić współprace z tą firmą. Pracowaliśmy przez pośrednika Hoffman z Coburga w Baurze i współpraca była naprawdę na dobrym poziomie. Przed wyjazdem wystraszyliśmy się trochę opini na temat wypłat, potrąceń itd. ale nic takiego nie miało miejsca, pieniądze zgadzały się co do centa. Zakwaterowanie było na świetnym poziomie. Kiedyś może faktycznie wyglądało to inaczej ale teraz naprawde nie ma na co narzekać.

Tak10Nie3
Wiola

Zostałam wyrzycona z firmy Job center bo ktoś doniósł że kogoś uderzyłam.Dziwne bo dostałam w twarz od Dawida z Honselersdijk merelstraat 18 za to że powiedziałam ze są (usunięte przez administratora) dwulicowymi,co jest prawda.Za słowo zostałam uderzona ale pewne osoby potrwierdziły że to ja kogoś uderzyłam.Powiedziały(skłamały)to osoby które gnoiły kobietę Marzenkę, która jest zbyt słaba psychicznie żeby walczyć o swoje.Nigdy się nie broniła więc (usunięte przez administratora) dopierdalały jej od kilku miesięcy ale biuro jak zwykle nic nie wie.samowolka na chacie była ok,dopóki,dopóty ja nie wniknęłam w sprawiedliwośc.To się im nie podobało wiec ja wyląduje drugi raz na ulicy,bo joib center niestety tak robi.

Tak3Nie

@Wiola

Szanowna Pani Wioletto, jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do pracy w firmach z Niemiec. Miejscowość "Honselersdijk", ulica "Merelstraat 18" znajduje się w Holandii. Pomyliła Pani agencje (nasza nazywa się German Polish Job Center). Proszę kontaktować się ze swoim właściwym pracodawcą. Mamy nadzieję, że niezwłocznie wyjaśni wszystko. Wszystkim Użytkownikom serwisu http://GoWork.pl serdecznie dziękujemy za zainteresowanie agencją German Polish Job Center i chęć wyrażenia swojej opinii. Staramy się być na bieżąco z Waszymi wpisami, by móc wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. W ostatnim czasie zauważyliśmy jednak, że napływające nowe opinie nie odnosiły się do naszej firmy, czym niesprawiedliwie godziły w nasz wizerunek i naruszały dobry interes naszego przedsiębiorstwa. Z uwagi na ich charakter i fakt, że mogły wprowadzać czytelników forum w błąd, wpisy te zostały zarchiwizowane za zgodą Administratora serwisu http://GoWork.pl Znamy dobrze zarówno specyfikę polskiego jak i niemieckiego rynku pracy, mentalność polskich pracowników jak też niemieckich pracodawców, ich oczekiwania i problemy. Za cel stawiamy sobie przedstawienie w tym miejscu obiektywnego i kompleksowego obrazu współpracy z naszą firmą. W przypadku szczegółowych pytań lub kwestii spornych najlepiej kontaktować się bezpośrednio pod adres e-mail: office@gpjc.eu Wówczas łatwiej będzie nam ustalić z Państwem niezbędne szczegóły, prowadzące do wyjaśnienia wszelkich kwestii. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi opiniami na forum, prosimy jednak pamiętać, aby odnosiły się one wyłącznie do naszej Agencji German Polish Job Center i były merytoryczne. Pozdrawiamy serdecznie.

Tak12Nie3
Waldi
@German Polish Job Center Sp. J.

Do Holandii może i nie wysyłacie ale tak samo ludzi traktujecie

Tak4Nie
Sylwi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 345 dni.

Czy potrzebne zaświadczenie o niekaralności?

Wiola

Pisałam o firmie Job Center Haaglanden w Holandii.Waszej firmy to nie dotyczy.Faktycznie mój błąd.

Tak4Nie1
Wiola

Szczerze przepraszam za chęć zemsty na firmie,pozwolono mi jeszcze zostać.Gdy usłyszałam że mnie wyrzuca na ulice jak do poniedziałku nie opuszczę mieszkania znienawidziłam całą firmę i wrzuciłam wszystkich do jednego wora razem z bydlakiem,który mi to powiedział.P.Alex powiedział że o niczym nie wiedział-przepraszam że zwątpiłam w pana uczciwość.Dziękuję że mogę jeszcze chwile popracować w waszej firmie.Człowiek który stanął po stronie ludzi zakłamanych zapewne troszkę się rozczaruje,bo pewne instytucje zajmą się takim traktowaniem ludzi.Ale tylko on,nie firma.Teraz mogę szczerze powiedzieć że warto tu przyjechać ale w sezonie.Nie koniecznie musicie trafić na takich gnoi na domku, na jakich ja trafiłam.Szkoda tylko że (usunięte przez administratora) wciąż będą czepiać się tej fajnej kobietki,tylko dlatego że mają (usunięte przez administratora) we krwi !!!

100 % prawdy-1

50 a nawet 100 osób tydzień/dwa siedzą na domku bo pracy nie ma.Przyjeżdżając pożyczają pieniądze na start.Zamiast spłacić dług i wrócić z zarobkiem,ponoszą straty.Naprawdę wielkie straty.Zjeżdżają nie zadowoleni i zmartwieni.A przecież w biurze obiecali dobre godziny i kasę.

Tak2Nie

@100 % prawdy-1

Szanowni Państwo, takie sytuacje nigdy się nie zdarzały. Czy również w tym przypadku mają Państwo na myśli inną agencję? Nasza nazywa się German Polish Job Center. Oferujemy pracę WYŁĄCZNIE na terenie Niemiec. W razie jakichkolwiek niejasności proszę kontaktować się ze swoim właściwym pracodawcą. Pozdrawiamy,

Tak8Nie5
Bagietki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 355 dni.

Dzień dobry. Można poprosić stronę z aktualnymi ofertami pracy GPJC? Ogólnie widzę po państwa opiniach że jednak więcej jest tych pozytywnych jak negatywnych a to rzadko się zdarza. Nigdy jeszcze nie pracowałem za granicą a chciałbym spróbować a jak wiadomo na własną rękę ciężko wszystko załatwić.

Tak2Nie2
Monika i Marcin

Witam pracujemy przez tego posrednika w firmie drobiarskiej juz 3 tydzien. Wszystko ok tzn praca, mieszkanie. Jestesmy zadowoleni, wiec szczerze polecam GPJC.

Tak16Nie19
Dora

zaczynam pracę od poniedziałku przez GPJC...mam nadzieję dołączyć do grona osób zadowolonych :)

Tak9Nie8

@Dora

Szanowna Pani, dołożymy wszelkich starań, by była Pani zadowolona (tak jak wielu naszych pracowników). W razie pytań, pozostajemy zawsze do dyspozycji, również pod numerem: 882914142. Pozdrawiamy serdecznie.

Tak9Nie8
Kinga

Pracowalam przez wakacje w firmie tekstylnej w okolicy Norymbergi. Kontrolowałam jakość ubrań i zajmowałam się ich "sortowaniem". Z firmą był stały kontakt, nigdy nie miałam problemu w dodzwonieniu się kiedy tego potrzebowałam. Wynagrodzenie dostałam na czas, tak jak miałam w umowie. Mieszkałam z dwoma przyjaciółkami w pokoju w mieszkaniu o bardzo dobrych warunkach. Jestem naprawdę zadowolona z pracy, agencji i polecam dalej ;)

Tak15Nie16
Jo
@Kinga

Dobrze, że chociaż córka właściciela jest zadowolona... Co do samej pracy i stawki jednemu pasuje innemu nie. Druga kwestia to czy oferta zgadza się rzeczywistością. Natomiast zupełnie obiektywnie Zgadzam się ze spawaczem i xxx. Kontakt z "damami" z biura jest trudny. Niektóre Panie mają lekcewazacy stosunek do człowieka. A w momencie pojawienia się problemów czy zadawania pytań pokazują wyrafinowane połączenie braku kultury, zbywania, olewania. Drogie Panie traktujcie innych nie jak margines czy zło konieczne a tak same chcialybyscie być traktowane. Powodzenia i pozdrawiam

Tak13Nie1

@Jo

Szanowny Pani/Panie, dziękujemy za wpis. Bardzo nam przykro, że nie ma Pan/Pani odwagi, żeby rozmawiać z nami bezpośrednio na poruszone tematy. Pani/Pana ogólne uwagi nie są zgodne z prawdą. Prosimy o kontakt z naszym biurem i podanie konkretnych udokumentowanych zarzutów w kwestiach, które Pani/Pan porusza, abyśmy mogli je przeanalizować i wyjaśnić. Pozdrawiamy, Zespół GPJC.

Tak9Nie11
J
@German Polish Job Center Sp. J.

Która uwaga nie jest zgodna z prawdą?? Na kontakt z biurem sporo osób narzeka, że jest trudny (dosłownie, ciężko się dodzwonić i trudny że względu na podejście niektórych pracownic) "Prosimy o kontakt z naszym biurem i podanie konkretnych udokumentowanych zarzutow..." Udokumentowany zarzut no niestety brak ale zapewne wiedzą panie nie można nagrywać rozmów bez zgody rózmowcy!

Tak10Nie
Klient
@J

Zgadzam się z tobą. Kontakt z agencją jest trudny tzn bardzo ciężko się dodzwonić obojętnie czy to początek czy koniec ich godzin pracy. Pracownicy są niezbyt kompetentni tzn dzwonią z propozycją pracy o której nie wiele wiedzą. Wydaje im się że człowiek po usłyszeniu stawki i miejsca pracy to wszystko co jest im potrzebne wiedzieć by zdecydować się na wyjazd.

Tak8Nie
Nowa

Czy wybiera sie ktos do pracy kolo lipska do kurczakow 4 listopada? A moze juz tam ktos pracowal lub dalej tam jest? Jesli tak to prosze o jakies informacje.dziekuje.

TakNie2
Iwona
@Nowa

Tak jedziemy tam z mężem.Pozdrawiam Iwona Markowska

Tak1Nie2
Nowa
@Iwona

My jedziemy 5 listopada a panstwo ktorego sie wybieraja?

spawacz

Witam co to znaczy "- umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi" - skopiowane z państwa ogłoszeń Jaka to umowa? czyli umowa jest podpisywana z gpjc i agencja jest moim pracodawcą. czy jest to praca tymczasowa?

Tak22Nie
Jerzy
@spawacz

Dobre pytanie. Też chciałbym dowiedzieć się, jak to w rzeczywistości wygląda? Może znajdzie się osoba, która na podstawie swoich doświadczeń dokładnie to opisze. Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego praca akurat za pośrednictwem firmy German Polish Job Center Cię zainteresowała?

Tak4Nie

Spawacz
@Jerzy

Ich oferta pracy na tle innych wydawała mi sie atrakcyjna. A zwłaszacza ciekawilo mnie- umowa z polską agencją na warunkach niemieckich. Zastanawiałem się jak to w ogóle możliwe i czy faktycznie są takie stawki. Do biura zadzwoniła moja żona. Byłem jeszcze w Niemczech. Pracuje przez inną agencję. Raz że cięzko się dodzwonić dopiero po którymś z kolei telefonie ktoś odebrał. Być może zaczynają później niż napisali. To co usłyszała nie nastawia nas pozytywnie do tej agencji i tych ludzi. Pracownica agencji albo nie potrafiła albo nie chciała powiedziec na czym polega ta umowa. A jest to ogólne pytanie o zasady zatrudnienia nie szczegóły oferty. Pracodawca z tego co widać często udziela się na forum a w tej kwestii milczy. Jeśli są przejrzyste uczciwe warunki zgodnie z tym jak się ogłaszają to nie trzeba kręcić. Poza tym przeczytałem komentarze- często pojawia się problem z kasą. Być może faktycznie mają takie fajne oferty pracy, ale pierwsze wrażenie, podejście do potencjalnego pracownika i obsługa przynajmniej mnie do nich zniechęciły.

Tak21Nie
Jerzy
@Spawacz

Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, ponieważ niekiedy zdarza się tak, że pracownik zrażony pierwszych wrażeniem nie ma ochoty już aplikować za pośrednictwem danej firmy. Ty jednak mimo wszystko spróbujesz na własnej skórze przekonać się, jak wygląda praca za pośrednictwem German Polish Job Center, czy raczej też już zrezygnowałeś?

@spawacz

Dzień dobry, osoby zainteresowane bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod nr 42 207 09 70. Udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Tak18Nie12
Xxx
@spawacz

To znaczy że podpisujesz umowę bezpośrednio z polską agencją pracy i ona ci płaci nie żadna inna firma . A że warunki niemieckie agencja jest zarejestrowana w Niemczech więc warunki niemieckie w sensie składki odprowadzane w Niemczech i najniższa krajowa też niemiecka :) Oraz gdy pojawią się jakieś problemy na swojego pracodawcę liczyć nie możesz gdyż jest on w Polsce . Będą cię chcieli zwolnić dostaniesz wypowiedzenie przez email lub telefonicznie i usłyszysz jak szybko musisz opuścić kwaterę . Pracowałem w Berlinie jako spawacz stawka 11 brutto więc na rękę jakieś 8€ . Jako spawacz stawka żenująca .... A problemy ciągłe . Brak kontaktu z kobietami z biura gdy są jakieś problemy . Nie polecam a wręcz odradzam !! Jak jakiś czas temu chciałem iść na urlop usłyszałem że nie ma pan urlopu już ... Ale kogo obchodzi że kwatera 20 km od pracy auto uszkodzone i jest brak dojazdu . Stanowczo odradzam chyba że komuś jest mało problemów. A co do wynagrodzenia praktycznie zawsze się coś nie zgadza z moimi notatkami .

Tak7Nie

@Xxx

Szanowny Panie XXX, bardzo nam przykro, że nie ma Pan odwagi podpisać swojego komentarza. Anonimowo - jak wszyscy wiemy - można napisać wszystko. Stawka, jaką oferowaliśmy dla pracowników w okolicy Berlina to: 11,33 Euro brutto + minimum 2-3 Euro netto/godzina + darmowe zakwaterowanie. Stawka była Panu znana od początku rozmów z naszą firmą, nie rozumiemy więc, dlaczego teraz nazywa ją Pan żenującą. Z chwilą podpisania z nami umowy o pracę jest Pan pod naszą opieką. Nie jest więc prawdą, że nie ma Pan z nami kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-17:00. Wszystkim naszym pracownikom udaje się z nami skomunikować i nie ma w tym przypadku różnicy gdzie jest siedziba firmy, w Polsce czy w Niemczech. Jeżeli pracownik wykorzystał już wszystkie przysługujące mu dni urlopowe ( lub tego urlopu jeszcze nie wypracował) i nie ma wystarczającej liczby godzin na Zeitkoncie, my jako pracodawca nie możemy wyrazić zgody na urlop. Każdego obowiązują według prawa te same zasady zatrudnienia, do których mamy obowiązek się stosować. Prosimy o kontakt z naszym biurem lub opisać mailowo, "co się nie zgadza z Pana notatkami" odnośnie wynagrodzenia - chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Pozdrawiamy,

Tak10Nie9
Użytkownicy czekają na odpowiedź 419 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w German Polish Job Center Sp. J.?

TakNie2
TakaJa

Wyjechałam do pracy sierpniu 2018r. za pośrednictwem gpjc. Pracuję tam do dzisiaj, lecz już Od dłuższego czasu bezpośrednio u pracodawcy. Firmie gpjc dużo można by zarzucić, lecz wypłaty były zawsze na czas. Panie służyły pomocą to fakt, choć mieszkania często zmieniałyśmy, co było dość uciążliwe.. Incydenty na mieszkaniu z policją ze względu na właściciela-oszusta, firma o tym nie wiedziała ale i z tym sobie poradziłyśmy..ogólnie to polecam bo dzięki firmie mam dzisiaj stałą, pewną i dobrą pracę na lata. :) Pozdrawiam!

Tak3Nie4

@TakaJa

Szanowna Pani, dziękujemy za polecenie usług naszej agencji. Bardzo nas cieszy wiadomość, że dzięki podjęciu współpracy z nami ma Pani teraz pewną i stabilną pracę w Niemczech. Nie rozumiemy jednak stwierdzenia, że "dużo można by zarzucić" naszej agencji. Prosimy o opisanie konkretnych sytuacji, które wywołały Pani niezadowolenie. Chcielibyśmy mieć możliwość ustosunkowania się do wszystkich zarzutów. Zawsze staramy się natychmiast reagować na spostrzeżenia osób, które nam zaufały, ale dopóki są to anonimowe, ogólne uwagi, trudno nam się do nich odnieść. Prosimy więc o niezwłoczny kontakt z nami. Pozdrawiamy. Zespół GPJC.

Tak10Nie5
Zmal

Polecam tę agencję każdemu. To była moja pierwsza praca za granicą podczas wakacji i byłam bardzo zestresowana wyjazdem. Nie było jednak czym. Wszystko odbyło się profesjonalnej atmosferze, kiedy miałam jakiś problem Pan Rudzki zawsze był pod telefonem. Pojadę z nią na pewno jeszcze nie jeden raz.

Tak12Nie8
damian

Witam, nie polecam agencji , a szczególnie pracy w Niemczech Hofmann - produkcja mebli. Po przyjechaniu na miejsce ok. 1 w nocy musiałem spać na ławce, ponieważ osoba która mnie miała wpuścić do hotelu miała wyłączony telefon. O 5 rano dopiero przypadkowy pracownik otworzył drzwi i poszedłem spać już w hotelu. Zadzwonili do mnie z Polski z German Polish Job Centre po 8 czemu nie jestem w pracy. Na 9 musiałem iść do pracy. Po tygodniu pracy otrzymałem telefon że za 3 dni nie pracuje. Kazali mi się wynieść do soboty i nie załatwili innej pracy. Do pracy chodziłem na czas i pracowałem najlepiej jak umiałem więc nie rozumiem dlaczego mnie zwolniono. Czekam na wypłatę - nie wiem czy się doczekam. Za bilety w obie strony musiałem zapłacić sam - Agencja odmówiła zwrotu pieniędzy. Proszę nie usuwać ponownie komentarza.

Tak12Nie2

@damian

Panie Tomaszu, dziękujemy, że opisał Pan sytuację, w której się Pan znalazł. Jednak trzymajmy się prawdy i przedstawmy wszystkie fakty: Miał Pan przyjechać ok. godz. 4 nad ranem, dlatego współlokator mógł o godz. 1 spać i nie słyszeć telefonu. Przed przyjazdem potwierdził Pan gotowość i chęć rozpoczęcia pracy zaraz po dotarciu na miejsce. Dlatego też udał się Pan do pracy na godz. 9 (zamiast na 5). Poinformowaliśmy Pana, że został Pan zwolniony z powodu nienależytego wykonywania pracy (tj. z winy pracownika, czyli Pana). Pozostałe osoby pracują nadal przy produkcji mebli, była to więc jak Pan widzi wyjątkowa sytuacja. Mógł Pan pracować do piątku i zostać w miejscu zakwaterowania dopóki nie zorganizuje Pan powrotu do Polski busem. Nikt Panu nie powiedział, że ma się Pan natychmiast "wynieść". Zapytał Pan, na kiedy zamówić busa, zaproponowaliśmy więc sobotę. Ze względu na to, iż nie dysponuje Pan własnym samochodem i nie zna Pan j. niemieckiego, nie było możliwości pracy w innym miejscu. Agencja nie pokrywa kosztów dojazdu do pracy ani nie opłaca pracownikom kosztów biletu za busa i nie jest to ujęte w umowie. Natomiast wynagrodzenie przelewane jest w ciągu 15 dni bankowych (roboczych) kolejnego miesiąca (w Pana przypadku miesiąca września), więc otrzyma je Pan, podobnie jak WSZYSCY inni pracownicy Agencji Hofmann. Pozdrawiamy,

Tak18Nie10

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź