German Polish Job Center Sp. J.

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

ibiza

Można na tych fotelach zarobić,czy są nadgodziny,jak wyglada zakwaterowanie ile płatne czy warunki mieszkaniowe w miare

Kamil24
@ibiza

Witam serdecznie.Moze ktos sie wypowiedziec na temat foteli? Jaka atmosfera czy warunki mieszkaniowe.Dzieki z góry.Pozdrawiam

Ibiza

A powieccie jak jest z mieszkaniem odciagaja z wyplaty ile i czy mieszkania w miare

gpjc

niemiecki lub angielski

nocnymarek

Elo, przyjechałem na fotele od początku maja, rekruterka mówiła,że ta robota najlatwiejsza to nie bedzie, na szczescie nie jest tak zle, duzo nocek mam wiec i hajsik też większy bedzie. Na duzy plus jest to ze przyjechal od nich z Łodzi szef zeby pomóc z formalnosciami (zameldowanie, nr podatkowy, itd).Koordynatorka Karolina jest jaka jest, ale co jej sie dziwic, sama wszystkiego nie ogarnie

jaro71

ludzie, o MAGNIE chodzą różne plotki, ja robię na fotelach od końca stycznia, początki też byly ciężkie, ale szło wytrzymać.Teraz MAGNA mnie przejmuje już na stałe, zatem większa kasa!!!!Jedno jest pewne, nie każdy się do takiej roboty nadaje.Trzeba się samemu przekonać.A p.KArolina, cuż, może i faktycznie teraz mniej pomocna, od maja MAGNA przyjela ok.200 osób, to ma ona co robić,ale w styczniu jak przyjechalismy w wielu rzeczach nam pomogla.

Tadek

Siema! Pracuje na produkcji foteli od 17.05.2016 szczerze odradzam przyjazd do magny.. chyba ze ktos chce przyjechac na miesiac i troche poscirmniac. Na dluzsza mete ta praca jest nie do wykonania na pewno nie w takim czasie jaki oni wymagaja 70 s na stanowisko. Uczymy sie na starych fotelach ktore byly rozbierane i ubierane po 300 razy a jak przyjdzie robic nowy fotel to zupelnie inna bajka. Jesli chodzi o jezyk to jakas kpina ze nie jest wymagany... wszyscy mowia po niemiecku i jesli nie wiesz co do Ciebie mowia to jak masz to zrobic dobrze. Kolejna sprawa to kordynatorka Karolina zero pomocy z jej strony wszystko ma w czterech literach bardzo chetnie za to pomoze wam zalozyc konto w banku bo za to ma dodatkowy hajs za polecenie kasuje 40€ od osoby... podsumowujac jesli nie masz noza na gardle to nie przyjezdzaj poszukaj czegos innego...

ibiza

Witam mozesz podrzucic cos wiecej na temat pracy w inglostad na fotelach

David

Pracował ktoś może z agencji z Jaworzna , jestem ciekaw bo potrzebują na produkcje kosmetyków do Holandii ,

M&M

jedzie ktoś 29.05 do magny? jestem z okolic Katowic , bede jechac eurobusem. jesli cos to piszcie nera19@o2.pl

M&M

widze z opisu ze praca przy fotelach jest ciezka ale to nie problem. jak z mieszkaniem? i dojazdem do pracy? chodzi mi o Ingolstadt?

Pietia

Część szukam info na temat pracy w Ingolstadt na wózkach widłowych Jest ktoś w stanie powiedzieć jakie są warunki czy warto jechać? Proszę o info! piotr867@interia.pl

arek1405

Witam.23.05 mam zacząć pracę przy fotelach w Magnie.Z czwartku na piatek,ewentualnie w piątek z samego rana chciałbym wyjechać.Do godz.17 tej mam być w agencji w Ingolstadt.Jedzie ktoś tam może.Jestem z okolic Warszawy.Szukam transportu.T(usunięte przez administratora).Jak tam jest w tej firmie,jakieś spostrzerzenia?Warto?

arek

Witam.23.05 mam zacząć pracę przy fotelach w Magnie.Z czwartku na piatek mam zamiar wyjechać.Do godz.17 tej mam być w agencji w Ingolstadt.Jedzie ktoś tam może.Jestem z okolic Warszawy.Szukam transportu.Tel.691209696.Jak tam jest w tej firmie wogule?Warto?

tomek

Odradzam ,zapierdol na maxa masz 3 dni aby sie nauczyc. Z dnia na dzień wywalają. Kordynatorka p. K...a to pomyłka nigdy jej nie ma.Ale kto chce moze jechać. do firmy dojazd 20 km w jedna stronę

Łuki
@tomek

Zapierdol jest, ale tylko mienczaki rezygnuja po trzech dniach. Jak ktos chce pracowac to bedzie. Ja juz 3 miesiace robie, kwestia podejscia i motywacji

Krzysiek

Panowie ci ktorzy wybieraja sie pierwsi , o ile ktos da rade prosiłbym o NUMER TELEFONU w celu kontaktu ;) chciałbym do was przedzwonić i dowiedziec sie jak tam jest bo ja mam wyjazd 29 maja dopiero :) moj nt tel 513267451 jakby ktos dal rade sms przeslac byłbym wdzieczny.

Midus

Jesli jedzie ktos w sobote z Katowic do Ingolstadtu Eurobusem to nie pisze m.midura@interia.pl

Midus

Jest tu ktos kto juz robi w Magnie i mieszka na Hohenzolernst Str. 5 ?? Kontakt: m.midura@interia.pl

cboolTarnowa

Ja z kumplem wyjezdzamy w czwartek także do zobaczenia na miejscu ;)

Midus

A ja z zarobkami? Teraz w sobote wyjezdzam bo szukaja zakwaterowania

siwi04

leżeć nie leżymy, ale jak ktoś pracował na budowie to nie ma problemu, wytrzyma. Najgorsze pierwsze dni, później daje radę.

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

• Jak się pracuje w German Polish Job Center Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy German Polish Job Center Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Polish Job Center Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Polish Job Center Sp. J.?

Kandydaci do pracy w German Polish Job Center Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Polish Job Center Sp. J.