German Polish Job Center Sp. J.

3 Dodaj opinię
German Polish Job Center Sp. J.
3 250 521 5 1

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

Filtruj opinie po kryteriach:

masta lesh
 Opinia

A co chciałaby Pani wiedzieć ? Firma wałów nie robi ,a jeśli niemcy w jakimś momencie próbują grać nie fair - to walczy i pomaga ;aby pomóc pracownikowi.Ludzie nadużywają dobrej woli tej agencji.Pamiętajmy ,że jest to tzw.pośrednictwo pracy .A Państwo byście chcieli pisemną gwarancję na całą usługę + dodatki. Pytanie co Pani ryzykuje? Karierię ? Gigantyczne pieniądze ? Zdrowie ? Co ? Mnie to śmieszy ,bo wielu z was np. bierze kredyty w ciemno nie czytając umów bo są dłuższe niż 10 zdań a później jest zdziwiona jak dostaje w (usunięte przez administratora) w GPJC macie odpowiedź ma praktycznie wszystkie pytania ,pomoc na każdym kroku ,do końca trwania zatrudnienia za granicą a nawet po jego ustaniu . Ludzie ...

KASKA
 Opinia

POMÓZCIE --POWIECIE COS SENSOWNEGO O TEJ FIRMIE- MA OFERTE PRACY -CZEKAM NA PRAWDZIWE INF.

Zofia

kiedy ?

joan
 Opinia

zaoferowano mi z tej firmy prace " Pakowacz wędlin" we Freiburgu. czy ktoś tam pracuje??

Adam
 Opinia

henryk - 2013-06-03 14:55:26 Czyli że jak nie dostałeś paska jeszcze to winien jest pośrednik prawda ? a może podasz imię i nazwisko ? Pewnie nie co ? A jak dzwonisz do gpjc do jesteś milutki ,grzeczny itd.A na forum (usunięte przez administratora) firmę... Typowy przykład polaczka przez małe p. W kraju jest nikim,śmieciem i każdy pracodawca kopie go w tyłek - tyra za 1200 zł . W Niemczech,to łon już jest wielki pan ! Bydło do obory !Pisze sie Polaka nie polaczka widac ze Polakiem nie jestes a jesli jestec widac masz niska samoocene co do siebie .A co do smieci to przyklad z rodziny chyba podajesz jesli tak piszesz inaczej bys nie wiedzial pozdrawiam wszelkich (usunięte przez administratora) i wazelinkow oby tak dalej bo los bywa przewrotny raz na wozie raz pod

Kryptonim: Shadow Dancer
 Opinia

A kto to ten polaczek według autora tego kretyńskiego postu ? Jeśli Polak ,używa tego określenia, to jest niedorozwinięty patriotycznie ,taki volksdeutsch .Według dalszego tekstu wynika ,że miało to obrazić wszystkich ,którzy negatywnie oceniają tą agencje , nie lubi polaków i przypuszczalnie pracuje dla tej firmy .Osobiście jestem dumny z bycia polakiem .Określenie polaczek jest dla większości ludzi obraźliwe, jak żółtek ,asfalt.,niemiaszek czy żydek .Pachnie z tego postu różnoraką dyskryminacja np.: ksenofobią, szowinizmem ,antypolonizmem ,atrakcjonizmem .Jedyną rzeczą z jaką bym się zgodził w tym poście jest to ,że ktoś godzi się na prace za 1200 PLN ,to dla mnie również jest śmieszne. Podsumowując: niema brzydkich słów ,są tylko brzydkie myśli .

henryk
 Opinia

Czyli że jak nie dostałeś paska jeszcze to winien jest pośrednik prawda ? a może podasz imię i nazwisko ? Pewnie nie co ? A jak dzwonisz do gpjc do jesteś milutki ,grzeczny itd.A na forum (usunięte przez administratora) Typowy przykład polaczka przez małe p. W kraju jest nikim,śmieciem i każdy pracodawca kopie go w tyłek - tyra za 1200 zł . W Niemczech,to łon już jest wielki pan ! Bydło do obory !

Zbynio
 Opinia

Witam naprawdę rzetelna agencja pomagają ze wszystkim ha,ha Ja za kwiecień jeszcze nie otrzymałem paska z wypłatą. Dobre nie.

Ryszard Jan Mikołajczak
 Opinia

Witam wszystkich pracuje w niemczech jako elektryk dzieki firmie GPJC i wlosy sie jeza jak czytam brednie ludzi ktorzy zostali podobno oszukani przez ta firme ludzie opanujcie sie to nie czasy komuny ze mozna bylo zachlac pałę i na drugi dzien nie isc do pracy tylko jakies wolne zalatwic a niestrety takie przypadki sa na porzadku dziennym sam mialem taki przypadek ze jeden z ludzi ktorzy przyjechali wraz zemna do pracy pil notorycznie ze doslownie nie wiedzial o bozym swiecie agencja niemiecka jak i firma GPJC probowala na rozne sposoby urzymac tego czlowieka by dalej pracowal niestety alkohol wygral wiec zostal wyrzucony oczywiscie pozniej slyszalem opinie tego czlowieka jak to firma go zle potraktowala i jaki to on pokrzywdzony .Tacy ludzie powinni miec dozywotni zakaz pracy zagranica bo tylko psuja opinie tym co chca i ciezko pracuja i staraja sie poprawic nasz wizerunek w oczach niemcow niestety przez takie przypadki dlugo sie to nie zmieni .Reasumujac firma GPJC jest ze wszechmiar godna polecenia jesli masz rzeczywisty problem w pracy napewno nie zostawia cie samemu sobie a beda sie starac wyjasnic i pomoc wiec wszystkim niezdecydowaym polecam ta firme PELEN PROFECJONALIZM!!! pozdrawiam cala firme GPJC od wlascicieli az po ludzi ktorzy tam odbieraja telefony (usunięte przez administratora)

kamilrts
 Opinia

pracowalem wczesniej rok za granica. w kolonii i bayernie nigdy mnie zadna firma tak nie oszukala.w umowie mialem zakwaterowanie oplaca pracodawca ale zostalo mi to odciagniete prawie 200 euro.dodatkowo firma zrobila ze mnie zula,niby obsikalem materac. minus 120 euro.jestem osoba ktora nie pije w tygoniu.w sobote owszem naapije sie kilka piw.ale mieszkalem z osobami ktore zostaly zwolnione za alkohol a i tak zasikanie bylo na mnie.teraz pani dyrektor nie ma czasu rozmawiac a pan mastelarz nie nadaje sie do niczego.takie dobre rzeczy mowi o swojej firmie a jest (usunięte przez administratora)

Sebastian
 Opinia

Witam mam pytanie czy ktoś pracuję przez GERMAN POLISH JOB CENTER SP. J. (usunięte przez administratora) w niemczech w monachium jaako lakiernik bo ja jestem lakiernikiem i dostalem ofertę pracy na tym stanowisku.Prosiłbym o info w tej sprawie jak tam jest tj. z warunkami mieszkalnymi i co to jest za firma niemiecka gdzie jest wykonywana praca lakiernika,bardzo proszę o prawdziwe komentarze poniewaz raz się juz sparzyłem

zadowolony
 Opinia

nie wiem jak tam jest na produkcji ale wszędzie trzeba pracować obojętnie gdzie. Pracowałem już w kilku miejscach z gpjc jestem b.zadowolony, pomagają we wszystkim, mają dużo kontaktów które sa sprawdzone, nie wysyłają w ciemno, polecam.

susełek
 Opinia

Witam czytam te maile i nic mądrego nie znalazłem czy jest tu Ktoś jak jest tam na miejscu w fabryce na produkcji za informację dziękuję bardzo pozdrawiam

Baba z Radomia
 Opinia

Jak się dajesz robić w balona ,jak już ktoś tam napisał , przez pracodawców to możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie .Nie pociągaj za sobą innych łosiu .Jakieś przykre przeżycia miałeś ...i pracodawcy wsadzali ci palec w pupkę ...

ele k tryk
 Opinia

tak oczywiście wszystko musi grać a polski pracodawca to jest zawsze 100% ok .jest dobrze jak zus zapłaci i pensję w terminie.w du p a ch wam się poprzewracało drodzy państwo

Pseudonim Hubal
 Opinia

"Mamy szczególną świadomość wszelkich trudności i problemów, jakie może napotkać pracownik, który wyjeżdża za granicę. Dlatego wspieramy go nie tylko w kwestiach formalnych, ale również związanych z zakwaterowaniem, dojazdem itd." - cytat zaczerpnięty ze strony firmy GPJC .Jeśli strona agencji nie jest tylko fasadą i pięknym zdjęciem to nie powinno być negatywnych opinii. Nikt jednak nie będzie oceniał książki po okładce , .

Kryptonim "Kaminski"
 Opinia

Co nie zmienia faktu ,że odpowiedzialność prawną za klientów zatrudnianych przejmuje podług polskiego prawa firma pośrednicząca - "Wyjeżdżając do pracy za granicę poprzez agencję pośrednictwa pracy nie zapomnijmy o zabraniu naszej umowy z agencją ze sobą – może się ona przydać w przypadku ewentualnych sporów, np. jeśliby warunki pracy, płacy lub zakwaterowania odbiegały o tych spisanych w umowie."

jarek
 Opinia

oczywiście ,jakość wykonywanych usług jest bardzo istotna. wiele takich nieporozumień wynika z faktu,iż rynek tych usług w Polsce jest stosunkowo młody .pojawiło i pojawia się sporo firm ,które trudnią się wysyłaniem ludzi do pracy, nie wszyscy są uczciwi, nie wszyscy trafiają też na uczciwych kontrahentów w niemczech...

jarek
 Opinia

no cóż ,w knajpie opie....prza się kelnera ,nie kucharza .w tej branży jest podobnie .chociaż to niemiecki pracodawca kręci najwięcej lodów ,to i tak w d. dostaje polski pośrednik ,chociaż winien nie jest -dostaje w d. bo jest pod ręką i jest najbliżej .a niemcowi sie nie podskoczy, z przyczyn oczywistych ,prawda ? co do naszej mentalności:polak przecież wie na 100% ,że wszyscy chcą go oszukać i okraść...

Obserwator
 Opinia

Odbiegając od tematu forum czyli praw jakie przysługują klientom firm tego typu .i samej oceny tej firmy......Bajarz wam tu opowiada oczywistą oczywistość: "niemcy chcą mieć tanich i wykwalifikowanych pracowników ,z którymi nie ma problemu" naprawdę ? Cały świat chce mieć takich pracowników nie tylko niemcy ale możliwe ,że to ktoś z GPJC i dlatego pisze o niemcach .....dodatkowo ogromna większość świata czyli pracownicy ma wymagania i nie ma w tym nic nienaturalnego ...

Obsrwator
 Opinia

Polskie agencje pośrednictwa pracy za granicą nie mają prawa przekierowywać kandydatów do pracy do innych, zagranicznych agencji zatrudnienia, lecz muszą działać bezpośrednio na rzecz zagranicznego pracodawcy.

neutralnanegatywnapozytywna
Takich dwóch jak nas trzech
 Opinia

PAMIĘTAJCIE ,!!! Zanim wyjedziecie za granicę, domagajcie się od pośrednika spisania umowy, w której będą podane warunki pracy, płacy, należne świadczenia, itp.

Ciekawe
 Opinia

Agencja pośrednictwa kierująca do pracy za granicą ma obowiązek zawarcia z osobą kierowaną do pracy umowę (art. 85 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy - Dz. U. Nr 99, poz. 1001, z późn. zm.). Umowa taka musi zawierać takie informacje jak: - zagranicznego pracodawcę, - okres zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej, - rodzaj oraz warunki pracy i wynagradzania, a także przysługujące osobie kierowanej do pracy świadczenia socjalne, - warunki ubezpieczenia społecznego oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków i chorób tropikalnych, - obowiązki i uprawnienia osoby kierowanej do pracy oraz agencji pośrednictwa pracy, - zakres odpowiedzialności cywilnej stron w przypadku niewykonania lub nienależytego wykonania umowy zawartej między agencją pośrednictwa pracy a obywatelem polskim, w tym stronę pokrywającą koszty dojazdu i powrotu osoby skierowanej do pracy w przypadku niewywiązania się pracodawcy zagranicznego z warunków umowy oraz tryb dochodzenia związanych z tym roszczeń, - kwoty należne agencji pośrednictwa pracy z tytułu faktycznie poniesionych kosztów związanych ze skierowaniem do pracy za granicą poniesione na: dojazd i powrót osoby skierowanej, wydawanie wizy, badania lekarskie i tłumaczenie dokumentów, - informację o trybie i warunkach dopuszczania cudzoziemców do rynku pracy w państwie wykonywania pracy, - inne zobowiązania stron. Jeżeli umowa nie zawiera wszystkich tych punktów, jest niezgodna z prawem. Może się jednak zdarzyć, że umowa będzie spełniała wszystkie formalne wymogi, ale będzie niekorzystna dla pracownika. Chodzi np. o zapisy, z których wynika, że trzeba wykupić przejazd właśnie u tego pośrednika, a bilet kosztuje zdecydowanie więcej niż powinien. W takiej sytuacji to zainteresowany powinien podjąć decyzję, czy przystaje na te warunki, czy nie. Nikt nikogo nie zmusza do podpisania takiej umowy. Można zmienić pośrednika. W przypadku, jeżeli warunki pracy lub płacy nie są zgodne z zawartymi w umowie cywilnej - osoba taka ma prawo wystąpić z roszczeniami do agencji zatrudnienia lub może dochodzić swoich roszczeń przed sądem powszechnym - występując z powództwa cywilnego. W przypadku potrzeby uzyskania pomocy przez obywatela polskiego za granicą osoba szukająca informacji lub pomocy powinna zgłosić się do Konsulatu RP. Ewentualnych roszczeń wobec zagranicznego pracodawcy można dochodzić wnosząc sprawę do właściwego Sądu Pracy w danym kraju - jako jedynej instytucji rozstrzygającą spory pomiędzy pracobiorcą i pracodawcą. O pomoc również można się zwrócić do właściwego urzędu pracy lub związków zawodowych.

Kolega polaczka
 Opinia

1. Legalne wyjazdy do pracy mogą organizować jedynie licencjonowane agencje zatrudnienia, czyli te, które mają certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy. . Certyfikat oznacza, że dana agencja przedstawiła dokumenty potwierdzające, iż nie zalega z podatkami i składkami na ubezpieczenie społeczne. Potwierdza również, że agencja nie naruszyła ustawy o zatrudnieniu i przeciwdziałaniu bezrobociu, czyli nie ma prawomocnego wyroku sądu np. za oszukiwanie osób poszukujących pracy. 2. Naszą ostrożność powinny wzbudzić ogłoszenia pośredników, którzy nie podają adresu, a jedynie numer telefonu i to z reguły komórkowego. 3. Bardzo istotna jest umowa z pośrednikiem. Na jej podstawie można domagać się swoich praw. Umowa musi zawierać nazwę pracodawcy, okres zatrudnienia i czas pracy (ile godzin dziennie), wysokość wynagrodzenia, rodzaj wykonywanej pracy i jej warunki, warunki zakwaterowania. W umowie powinny się też znaleźć zapisy dotyczące wszelkich dodatkowych świadczeń socjalnych, o ile takie otrzymamy. Chodzi np. o ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, warunki ubezpieczenia społecznego. Umowa powinna zawierać informacje o tym, jakie formalności trzeba załatwić, w jakich warunkach można podjąć pracę w kraju, do którego się wybieramy. Powinien się tam również znaleźć zapis, co grozi pośrednikowi w przypadku, gdy nie dotrzyma warunków umowy i do jakiego sądu można się zgłosić w takiej sytuacji. Dokument musi przedstawiać zakres odpowiedzialności cywilnej stron. 4. Jeśli ktoś domaga się pieniędzy w zamian za załatwienie pracy, lepiej od razu zrezygnować z jego usług. Wszelkie opłaty, jakie ponosi szukający pracy zagranicą, muszą być uwzględnione w umowie i wiązać się z kosztami faktycznie poniesionymi przez pośrednika. Pośrednicy oferujący pracę za granicą mogą pobierać tylko opłaty, związane np. z tłumaczeniem niezbędnych dokumentów, załatwieniem wizy czy podróżą do kraju pracodawcy. 5. Na naszą prośbę, pośrednik powinien pokazać umowę, jaką sam podpisał z pracodawcą. Powinny się w niej znajdować informacje na temat okresu zatrudnienia, rodzaju i warunków pracy, zasad wynagrodzeń, świadczeń socjalnych, zakresu odpowiedzialności cywilnej i trybu dochodzenia roszczeń.

A fool sees not the same tree that a wise man sees
 Opinia

Literówka w nazwie ,oczywiście "GPJC" .....

A fool sees not the same tree that a wise man sees
 Opinia

Na stronie internetowej jest napisane ,że JPJC prowadzi kursy językowe ,więc do pracy jeżdżą też ludzie z mierną znajomością języka .Dzwoniłem do nich i okazało się ,że nie tłumaczą umów o pracę tylko wysyłają do pracy bez żadnej wiedzy co na takiej umowie się znajduje .Nie tłumacza umów .,Przyszli pracownicy z taka "mierną znajomością języka" widzą ja dopiero po przyjeździe do miejsca pracy?

zadowolona
 Opinia

Witam,postanowiłam napisac kilka słów o GPJC. Pacuje w Magdeburgu ponad pół roku,jestem zadowolona.Ze względu na brak dobrej znajomości języka niemieckiego często potrzebuje pomocy w komunikacji z firmą w Niemczech,i zawsze,zawsze te pomoc otrzymuje nawet w najbardziej zdawać sie może błachych sprawach,dla mnie jednak ważnych. Umowy które otrzymałam do podpisania były jasne i czytelne,wątpliwości natychmiast rozwiewane.Dodam ze to nie jest pierwsza moja praca za granicą,ale pierwsza gdzie chcę popracować tak długo jak to bedzie mozliwe. Reasumując.Umowa natychmiast,warunki mieszkaniowe bardzo dobre,pieniądze w Polsce dla mnie nieosiągalne,a jeżeli idzie o miejsce wykonywanej pracy,absolutnie nie narzekam,pracuje najlepiej jak potrafię,czym myslę tez zyskuję sobie sympatię przełożonych i współpracowników,jestem zadowolona,i w zasadzie winna jestem podziękowania firmie GPJC za to ze pomimo braku jakichkolwiek kwalifikacji,najmniejszego doświadczenie w tejże branzy dostałam szansę na nauczenie sie i wykonywanie tej pracy.a teraz siedzę sobie w domku na pierwszym od sześciu lat płatnym urlopie,i to jest super.

Tak1Nie

krzyś
 Opinia

Ty Adi, Ty naprawdę nie masz co robić, weż sie chłopie do pracy, a nie szukaj dziury w całym. Potem dzięki takim synkom, jedziemy na opini, jakie my francuskie pieski. Ja pracuje już prawie rok i jeszcze kilku chłopaków ze mną, nikt się nie skarżt na nic, wszystko było i jest szybo załatwiane. GPJC zawsze zachwuje się konkretnie i szybko załatwia naze problemy. Mogę tylko polecić.

Iza
 Opinia

Widze ze niektórych nic nie przekona ja nie pisze listów pochwalnych tylko stwierdzam fakty nie jestem podstawiona osoba.Mąz faktycznie pracuje od 6 wrzesnia2011 r w Magdeburgu i jak do tej pory nie ma powodow do narzekan .Jak jest w innych regionach nie mam pojecia i nie wypowiadam sie na ten temat.Moge jedynie stwierdzic ze jezeli ktos chce pracowac i jest odpowiedzialny to nie ma zadnych problemow. pytacie czemu pracownicy nie pisza ze sa zadowoleni?! Wierzcie mi nie maja na to czasu.Praca jest dosyc ciezka i sadzac po codziennych rozmowach z mezem to po przyjezdzie do domu wola odpoczac czy zajac sie czyms bardziej zajmujacym niz przekonywaniem na forum niedowiarkow.

Iza
 Opinia

Po ponad pol roku nadal podtrzymuje swoja opinie. Maz nadal pracuje w Magdeburgu i jest wszystko ok jak do tej pory nie ma wiekszych problemow jak dotychczas wynagrodzenie wplywa o czasie na konto i nie dzieje sie nic co mogloby nas niepokoic badz tez slkonic do zmiany opinii na temat Biura w Łodzi czy tez pracodawcy z Niemiec.

Zostaw opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie