3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 263 625 5 1

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

Monika
@Melka

Hejka. Razem z partnerem zaczelismy prace kilka dni temu. Praca jest ok, atmosfera tez. Praca na jedna zmiane od 6.30 do 15.45 czasem moze byc godzinke dluzej. Trzy przerwy dwie 15 minut i jedna 30 minutowa. Polecam! My jestesmy zadowoleni.

Tak11Nie11
Marcin Redwitz

Witam. Wyjechaliśmy do Niemiec przez GPJC,w lipcu 2018r. I pracujemy do dziś,złego słowa na agencję nie możemy powiedzieć. Pracująca tam Pani Iza to,człowiek-anioł.Dzwonimy do niej gdy na prawdę mamy jakiś problem,a nie z pierdołami typu,zepsute gniazdko,czy "ktoś mi podkrada jedzenie z lodówki".Zawsze jest pomocna,mieliśmy parę problemów i wszystkie załatwiliśmy pozytywnie za pośrednictwem właśnie Pani Izabeli.Trzeba po prostu chcieć pracować,a nie tylko narzekać i uważać,że jak już się wyjechało to agencja prowadzić będzie za rączkę,jak dzieci we mgle i,że wszystko się należy.Nie ma pracy idealnej,problemy też się zdarzają,ale to nie powód,żeby później wylewać żale na forum za swoje niepowodzenie.Z czystym sumieniem polecamy GPJC!!!

Tak33Nie42
Zbigniew Zielinski

Szczerze polecam agencje GPJC.Pracuja tam rzetelne i kompetentne panie.

Tak29Nie38
Dawid
@agencja GPJC

Witam ponownie, chcę poinformować że wszystkie zaległości jakie miałem przez Hoffmana zostały zwrócone na moje konto. Jednak z tego co widać to agencja pracy GPJC jest godna polecenia.

Tak24Nie32
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Praca na kurczakach Nowy wpis

Jestem ciekawy czy informują nowych ludzi ktorzy przyjeżdżają tutaj co tydzień po kilkanascie osób (duzo osob sie zwalnia co tydzien z powodu agencji ale tez pracy ) ze na firmie w mocerchna jest duzo osob zarażonych i co tydzień robią testy bo nie chcą zamknąć zakładu na kwarantannę. A warto powiedzieć ze duzo wychodzi pozytywnych testów bo jak wiadomo nie od razu wirus musi sie "aktywować" Wysyłają tylko te osoby co sa zarazone na kwarantane a reszta dalej sie zaraża i tak w kółko

Nowy wpis

@Praca na kurczakach

Szanowny Panie, testy na COVID 19 przeprowadzane są profilaktycznie u każdego nowo zatrudnianego pracownika. Ta procedura ma za zadanie wyeliminować zakażanie innych na najwcześniejszym etapie, a więc do zakładu nie ma możliwości wejść pracownik z dodatnim wynikiem testu. Nie jest w związku z tym prawdą, że ludzie zarażają się w pracy. Nie jest również prawdą, że jest wielu zakażonych. Co oznacza Pana stwierdzenie, że "dużo ludzi zwalnia się z powodu agencji", prosimy o konkretny przykład. Nasi pracownicy mają doskonałą opiekę koordynatora, który pozostaje cały czas do ich dyspozycji. Agencja GPJC

Tak1Nie
Melka

Pracuje ktoś przy tekstyliach koło Norymbergi w Niemczech? Jak wygląda praca, płaca i mieszkanie?

Monika

Przy czym pracujecie?

Zainteresowana Nowy wpis
Klient
@Monika

A jaka to praca ? Przy czym ?

Patryk

Witam, pracuje przez tę agencje z narzeczoną. Pieniądze się zgadzają więc jest okej. Jest to nasza trzecia agencja w naszej karierze pracy w Niemczech i póki co najlepsza. GPJC jest godna polecenia. Pozdrawiamy :)

Tak3Nie2
Patryk

Witam. Agencja godna polecenia. Pracuje przez tą agencje z narzeczoną, pieniążki sie zgadzają, do pracy daleko nie mamy ogólnie rzecz biorąc jest okej. Jest to nasza trzecia agencja w naszej karierze i póki co najlepsza. Pozdrawiamy :)

Tak3Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w German Polish Job Center Sp. J.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

CiekawA

Mam pytanko do osob ktorzy juz pracowali przez gpjc mianowicie czy ten posrednik jest godny zaufania? Czy lepiej nie ryzykowac? Pozdrawiam

Odradzam Nic się nie zgadza

Tak6Nie1

@Były pracownik

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, co się nie zgadza? Dziwne, że u setek zadowolonych pracowników wszystko się zgadza, a u Pani/Pana nie... Bardzo prosimy o merytoryczne uzasadnienie, by nie wprowadzać w błąd osób zainteresowanych współpracą z nami. Z poważaniem, Agencja GPJC

Tak11Nie6
ccc
@CiekawA

to nie pośrednik to twój pracodawca

Tak1Nie3
@ccc

No tak faktycznie, masz racje, dzieki

Tak1Nie3
Zawiedziony
@German Polish Job Center Sp. J.

Setki zadowolonych ale tylko na forum.

Tak3Nie
Zawiedziony
@CiekawA

Zwróć uwagę, że u wszystkich osób, które miały kontakt z agencją pojawiają się te same komentarze. Słaby kontakt lub zbywanie Różnice w przedstawionej ofercie Oczywiście na każde słowo krytyki agencja ma swoje wytłumaczenie. Są też podobno setki zadowolonych :)

Tak4Nie
otua
@CiekawA

Zdecydowanie polecam. Nie doświadczyłam jakiś braków w wypłacie, która swoją drogą była na czas i bez żadnych opóźnień. Ponadto kwity wypłaty przychodzą na maila. Kontakt z biurem należy zdecydowanie do wzorowych, reagują na wszelkie problemy, które starają się rozwiązać.Dodatkowym atutem jest bezpłatne mieszkanie, a warunki dość dobre. Pomimo, iż jestem byłym pracownikiem, to z całą pewnością polecam, chociaż spróbować współpracę z firmą. M.

Tak6Nie2
Angela
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Pracuje ktoś na magazynie z odzieżą?

Jasio

Pracuję już 3 miesiące.Jedynie co agencja mogła by poprawić to termin wyplat 10 było by naprawdę super, a ogólnie wszystko jest ok.Mieszkanie jest super jednoosobowy pokój z łazienką, właściciele są naprawdę sympatyczni.Pomoc ze strony Pani Marii czy Izy to tutaj nie ma problemu.Z czystym sumieniem mogę polecić agencję. Aby tak dalej.

Tak8Nie3
Jasio

Pracuję już 3 miesiąc przez agencję i powiem krótko jest wszystko ok.Mieszkanie jest super jednoosobowy pokój, prywatna łazienka.A jeżeli chodzi o pomoc ze strony Pani Marii czy Izy to tutaj nie mogę powiedzieć ani jednego złego zdania.Jedynie co mogła by agencja poprawić to termin wyplat tak 10 było by naprawdę super.Z czystym sumieniem mogę polecić agencję. Aby tak dalej.

Tak9Nie3
Kaska

Mam nadzieję, że zamkną w końcu ten... (usunięte przez administratora) na każdym kroku Odradzam wszystkim

Tak4Nie1
Wiktor

Jak oceniacie ta agencje ?

TakNie1
Unikaj
@Wiktor

Jak chca cos od Ciebie sa przesympatyczni i potrafia dzwonic po kilka razy dziennie. Gdy im jestes niepotrzebny zwodza, a na koniec tak jak napisal ktos tutaj zegnaja sie z Toba w ostatnim dniu kilka minut przed rozpoczeciem zmiany.

Tak5Nie1
Niedoszły pracownik

Co prawda nie pracowałem dla tej agencji pracy,bo ... mieli raz ofertę , która mnie interesowała, kazali wysłać CV. Wysłałem, niestety nie zakwalifikowałem się na ofertę na , którą aplikowałem. W zamian zaoferowano mi inną ( całkiem inny region i branża). Oferta ta mnie nie interesowała. Za jakieś 3 tygodnie mieli inną ofertę , która mnie interesowała. Zadzwoniłem do nich ,a oni stwierdzili ,że jestem u nich "spalony" ,bo z nimi nie wyjechałem. Potraktowali mnie tak jakby co najmniej podpisał umowę ( czego nie było) i nie pojechał do pracy.Pan, który mnie o tym informował grzecznością nie grzeszył. Po takim kontakcie i potraktowaniu mojej osoby dałem sobie z nimi spokój i w sumie to współczuję ludziom dla nich pracującym ,bo mam podstawy , aby podejrzewać ,że są traktowani jeszcze gorzej.

Tak11Nie3
Nie zaluj
@Niedoszły pracownik

Nic nie straciles. Potrafia podpisac umowe na dluzszy okres, aby po 2 tyg. od jej podpisania wypowiedziec umowe w trybie natychmiastowym bez podania przyczyny.

Tak13Nie3

@Nie zaluj

Szanowna Pani/Panie, każda ze stron umowy - zarówno pracownik jak i pracodawca zobowiązana jest do stosowania się do przepisów niemieckiego prawa pracy. W umowie, którą Pani/Pan z nami podpisał zasady te są zawarte w odpowiednich paragrafach. Zakładamy, że zapoznał/a się Pani/Pan z jej treścią przed podpisaniem. Wiedział/a/by Pani/Pan wówczas, iż każde rażące naruszenie przez pracownika warunków umowy może skutkować jej natychmiastowym zakończeniem bez zachowania okresu wypowiedzenia. Zespół GPJC

Tak9Nie14
@Nie zaluj

A gdzie pracowales. Moze Ty cos nabroiles, ze rozwiazali z Toba umowe. Napisz cos ze szczegolami to sie wyjasni.

Tak1Nie9
Nie zaluj
@German Polish Job Center Sp. J.

I dlatego w ciagu jednego dnia do klikunastu osob wyslaliscie Panstwo wypowiedzenia wylacznie droga mailowa, mimo, ze wczesniej byliscie zadowoleni z naszej pracy. Wszyscy razaco naruszylismy warunki umowy? :-

Tak18Nie

@Nie zaluj

Szanowna/y Pani/e, nigdy do nikogo nie wysyłamy wypowiedzenia bez uprzedzenia oraz wyłącznie mailowo. Nie było takiej sytuacji, w której kilkanaście osób na raz dostałoby wypowiedzenia. Zdarza się, że umowy dobiegają końca i nie są dalej przedłużane, ale to nie jest zależne od nas tylko od niemieckiego pracodawcy użytkownika. Bardzo prosimy nie wprowadzać w błąd potencjalnych kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie. CHCEMY JESZCZE RAZ ZAZNACZYĆ: WYŁĄCZNIE PRZY RAŻĄCYCH NARUSZENIACH WARUNKÓW UMOWY O PRACĘ NASTĘPUJE NATYCHMIASTOWE JEJ ROZWIĄZANIE. Z przykrością musimy stwierdzić, że takich jest coraz więcej. Agencja GPJC

Tak9Nie16
Powaznie
@German Polish Job Center Sp. J.

I pewnie dlatego o wypowiedzeniu dowiedzielismy sie kilka minut przed rozpoczeciem pracy. A dodatkowo daliscie porozumienie stron, mimo, ze 3 tygodnie wczesniej podpisaliscie umowe na czas nieokreslony. O wmawianiu ludziom, ze nie nalezy sie im L4 bo sa w przedostatnim dniu pracy pewnie tez zapomnieliscie :-

Tak16Nie
@German Polish Job Center Sp. J.

Jesteście kłamliwym biurem. Nie interesuja was pracownicy, na każdym kroku oszukujecie.. aby tylko na nas zarobic i nas wykorzystać. Dostałem aneks o premię a czekam na nią już pół roku i szantaż, że jak nie podpiszemy wypowiedzenia za porozumieniem stron podkreślam bez daty! To możemy zapomnieć o premii. Dodatkowo pobieraja pieniądze za ogrzewanie bez żadnego podpisanego aneksu. Biuro ma swoje prawa którymi się sami rządzą. (usunięte przez administratora)

Standard
@anonim

Niestety widze, ze w standardzie maja dawanie wypowiedzen za porozumieniem stron, zeby nie ponosic kosztow zwiazanych z rozwiązaniem umow o prace.

@anonim

Pani/e/ Anonim, jeśli ma Pan/i/ nam tyle do zarzucenia,to dlaczego Pan/i/ nie ma na tyle odwagi, aby to z nami omówić osobiście i kryje się pod nickiem? Objaśniając sytuację - nie stosujemy szantażu, koordynator jest zawsze na miejscu i na bieżąco wyjaśnia z Państwem wszystkie sprawy. Jeśli chodzi o prawo ( nie mamy własnego), pracujemy wg niemieckiego prawa pracy, na którego reguły postępowania godzicie się Państwo podpisując umowy o pracę. Wyjaśniając sprawę ogrzewania - faktycznie pobieramy symboliczne opłaty za media, ale nie zaznaczył/a/ Pan/i/, że koszty zakwaterowania w pełni pokrywa nasza firma. Zespół GPJC

Tak5Nie4

@Standard

Nie ma takich standardów. Forma rozwiązania umowy o pracę jest zależna od sytuacji. Oczywiście, czasami zdarza się rozwiązanie umowy za porozumieniem stron ale tylko wtedy, gdy obie strony się na to zgadzają. Zespół GPJC

Tak5Nie3

Niepolecam pracuje juz ponad pół roku, obiecuja lrenie i nie wypłacana jest juz 5 miesięcy i tylko aneksy żeby mniej zarabiać.

Scorpion

I juz wszystko jasne, osoby ktore pisza komentarze pod nickiem : "NIK, bylam tam oraz PRACODAWCA" zostały sprawdzone jak wiekszosc pozytywnych opini jest pisane z tgo samego adresu ip , reszta pozytywnych opini jest pisana z adresow ip zagranicznych "regularnych" zmienianych za pomoca programu openvpn. Czyli firma sama dodaje sobie komentarze.

Tak10Nie

@Scorpion

Szanowna/y Pani/e, bardzo prosimy o wstrzymanie się od tego typu komentarzy. Oczywiście, że wpisy z nickiem PRACODAWCA pochodzą od nas. Tak ja zaleca GO WORK prosimy pisać merytorycznie. HEJT TO NIE OPINIA. Nie mamy konieczności pisania sobie pozytywnych komentarzy pod innymi adresami IP. Pozostawiamy to zadowolonym pracownikom. Agencja GPJC

Tak14Nie9
@Scorpion

Wiesz co smiac mi sie chcialo jak zobaczylam Twoj post. Twoja teoria spiskowa to smiech na sali. Jestem osoba ktora pracowala razem z partnerem w tym zakladzie i opisalam tak jak naprawde czyli dobrze sie pracuje w kurczakach. A moze to Ty jestes z jakiejs konkurencyjnej firmy i dostales zadanie ODSTRASZANIA glupimi wymyslami potencjalnych pracownikow GPJC? Monika

Tak9Nie8
@Bylam tam

Wszyscy dobrze wiedza ze to pracownicy z biura pisza komentarze. Prosze sobie zobaczyc opinie na google oraz facebooku. Firma dziala w taki sposob ze nie zapewnia zakwaterowania, po przyjezdzie na miejsce trzeba sobie samemu szukac mieszkania lub placic kary. Bylem to wiem i prosze nie wprowadzac w blad uczciwych ludzi ktorzy chca jechac do pewnej pracy. Unikac jak ognia.

Tak10Nie2
@Scorpion

To Ty wprowadzasz ludzi w blad swoimi zmyslonymi opiniami. My jakos mielismy darmowe zakwaterowanie. Inni pracownicy rowniez a bylo ich sporo. Nikt nie narzekal. Nie podajesz zadnych szczegolow tak jak Ty to kazdy moze napisac dlatego mam podejrzenia, ze wogole nie byles w zadnej pracy. A moze byles ??? Pozdrawiam.

Tak4Nie9
GPJC Pracodawca
@Scorpion

Bardzo proszę o pisanie informacji, które są prawdziwe a nie wyssane z palca. Jeśli jest Pan tak dobrze poinformowany o działalności naszej firmy, to proszę podać oficjalnie gdzie miała miejsce sytuacja, którą Pan opisuje. Jeszcze raz podkreślam FIRMA GPJC pokrywa wszystkim pracownikom koszty zakwaterowania. Pracownik podpisując z nami umowę o pracę, dostaje jednocześnie adres zakwaterowania, innych opcji nie ma!!!!!!! Kierownictwo GPJC

Tak6Nie7
@GPJC Pracodawca

Witam, niestety na umowie jest tylko adres miejsca pracy, adres zakwaterowania jest napisany jedynie w prywatnym mailu "na słowo" zachecam do poczytania opinii na facebooku w zakladce "oszusci w Niemczech"

@Scorpion

Szanowna/y Pani/e, adres zakwaterowania nie jest częścią niemieckiej umowy o pracę, dlatego nie jest na niej umieszczany. Zachęcamy do posłuchania wypowiedzi p. Bogusława Lindy o umieszczaniu hejterskich komentarzy w internecie. Agencja GPJC

Tak8Nie6
@German Polish Job Center Sp. J.

Ktoś w końcu napisał jak jest

@German Polish Job Center Sp. J.

A my zacheamy "biuro" do uczciwości

@German Polish Job Center Sp. J.

Tak, tak bo jak wszyscy wiedzą zadowolonych przy takim traktowaniu macie tysiące

@GPJC Pracodawca

Wzajemnie agencjo proszę podawać tylko sprawdzone informacje a nie te które są wyssane z palca

@Bylam tam

A mnie chce się śmiać, jak czytam Pani wpis.

Ktoś

Nie polecam, obiecują złote góry jak na przykład z premią motywacyjną co miesiąc a tak nie wypłacą nikomu. Lepiej szukac czegos innego.

racja
@Ktoś

Dla Ciebie też byli przesympatyczni, jak potrzebowali Twoich rąk do pracy? Dzwonili klika razy dziennie, żeby się upewnić czy na pewno przyjedziesz i czy już wysłałeś/aś podpisaną umowę i inne dokumenty. A jak skończył się projekt to wysłali Ci mailem wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron, mimo, ze 2 tygodnie wcześniej podpisali z Tobą umowę na czas nieokreślony? A o wszystkim dowiedziałeś/aś się od kolegów 5 min. przed rozpoczęciem pracy?

Tak3Nie1
GPJC
@Ktoś

oczywiście premie motywacyjne są i są wypłacane w formie bonów towarowych. z poważaniem agencja GPJC

Tak6Nie8
Nik

Jestem z tej firmy na kurczakach i jest ok. Jestem juz deugi miesiac i wyplata jak sie spodziewalem. Mieszkanie za darmo. Powinni pomyslec o koordynatorze na miejscu bo nie ma z kim zalatwic spraw na miejscu. Gdyby nie ten problem to dal bym 5 gwiazdek. Poprawcie kontakt telefoniczny bo czesto nikt u was nie odbiera a z zagranicy to kosztuje dzwonienie.

Tak6Nie21
Kamil
@Nik

Jakie sprawy miałeś do załatwienia na miejscu? Czy były to sprawy, które wymagały konsultacji bezpośrednio z firmą German Polish Job Center? Skoro pracujesz już za ich pośrednictwem, to może mógłbyś podzielić się informacją, jak trafiłeś w ogóle na ich oferty pracy? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

@Nik

Szanowni Państwo, miło nam Państwa poinformować, iż od października na miejscu do dyspozycji pracowników jest koordynator znający biegle j. niemiecki. Jest on bardzo dużym wsparciem w razie jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Agencja GPJC

Tak11Nie7
@Nik

Witam, mozesz napisac jakie warunki pracy na kurczakach ? Wyplata na czas ?

@Mariusz

Witam. Bylam w pracy na tych kurczakach. Ja jestem zadowolona. Praca do wytrzymania ciezko nie jest tylko troche chlodno. Wyplaty sie zgadzaja wyplacane na czas. Mieszkania tez dobry standart. Do pracy nie daleko ok 15 km. W zakladzie duzo pracownikow ze Slowacji wiec z nimi po polsku idzie sie doskonale porozumiec. Ja nie mialam zadnego doswiadczenia ani nie znam jezyka niemieckiego a dawalam sobie swietnie rade. Osoby wspolpracujace chetnie pomagaja w wdrozenie stanowiskowe jest tez duzo bulgarow ale z nimi to na migi idzie sie porozumiec. Szczerze polecam agencje GPJC i prace w Mockrehna w zakladzie Grafendorfen tzn w kurczakach

Tak21Nie
@Bylam tam

Można jakiś kontakt do Pani ???

@Bylam tam

Prosil bym o kontak mailowy. (usunięte przez administratora)

@Mariusz

Nie ma co sie zastanawiac tylko jechac i sprawdzic osobiscie. Mi pasowalo a Tobie moze sie nie spodobac wiec nie sugeruj sie zadnymi opiniami, bo kazdy ma inne odczucia. A skad jestes? Daleko masz do Lipska?

Tak6Nie
@Bylam tam

Jestem z Poznania , wlasnie najgorsze sa opinie ktore zniechecaja, dlatego tez prosil bym o kontakt mailowy, gdyz tutaj dlugo czeka sie na odpowiedz a chcialbym zapyrac jeszcze o kilka szczegolow. Pozdrawiam. mariuszjlb@poczta.fm

Mariusz

Witam, pracuje ktos w chwili obecnej na kurczakach w okolicy Lipsk ? Prosze o opinie jakie warunki pracy , zakwaterowania, oraz czy wypłaty na czas. Gdyz jest troche zlych opini dot. Problemow z wynagrodzeniem i mamy obawy. Pozdrawiam

Witam

Skorpion
Użytkownicy czekają na odpowiedź 261 dni.

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź