3 Dodaj opinię
3 254 564 5 1

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

Marcin Redwitz

Witam. Wyjechaliśmy do Niemiec przez GPJC,w lipcu 2018r. I pracujemy do dziś,złego słowa na agencję nie możemy powiedzieć. Pracująca tam Pani Iza to,człowiek-anioł.Dzwonimy do niej gdy na prawdę mamy jakiś problem,a nie z pierdołami typu,zepsute gniazdko,czy "ktoś mi podkrada jedzenie z lodówki".Zawsze jest pomocna,mieliśmy parę problemów i wszystkie załatwiliśmy pozytywnie za pośrednictwem właśnie Pani Izabeli.Trzeba po prostu chcieć pracować,a nie tylko narzekać i uważać,że jak już się wyjechało to agencja prowadzić będzie za rączkę,jak dzieci we mgle i,że wszystko się należy.Nie ma pracy idealnej,problemy też się zdarzają,ale to nie powód,żeby później wylewać żale na forum za swoje niepowodzenie.Z czystym sumieniem polecamy GPJC!!!

Tak21Nie37
Zbigniew Zielinski
Nazwa działu: Produkcja

Szczerze polecam agencje GPJC.Pracuja tam rzetelne i kompetentne panie.

Tak18Nie30
Dawid
@agencja GPJC

Witam ponownie, chcę poinformować że wszystkie zaległości jakie miałem przez Hoffmana zostały zwrócone na moje konto. Jednak z tego co widać to agencja pracy GPJC jest godna polecenia.

Tak14Nie29
Bolognia Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Chciałbym polecić współprace z tą firmą. Pracowaliśmy przez pośrednika Hoffman z Coburga w Baurze i współpraca była naprawdę na dobrym poziomie. Przed wyjazdem wystraszyliśmy się trochę opini na temat wypłat, potrąceń itd. ale nic takiego nie miało miejsca, pieniądze zgadzały się co do centa. Zakwaterowanie było na świetnym poziomie. Kiedyś może faktycznie wyglądało to inaczej ale teraz naprawde nie ma na co narzekać.

CiekawA Nowy wpis

Mam pytanko do osob ktorzy juz pracowali przez gpjc mianowicie czy ten posrednik jest godny zaufania? Czy lepiej nie ryzykowac? Pozdrawiam

Były pracownik Nowy wpis
@CiekawA

Odradzam Nic się nie zgadza

Nowy wpis

@Były pracownik

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, co się nie zgadza? Dziwne, że u setek zadowolonych pracowników wszystko się zgadza, a u Pani/Pana nie... Bardzo prosimy o merytoryczne uzasadnienie, by nie wprowadzać w błąd osób zainteresowanych współpracą z nami. Z poważaniem, Agencja GPJC

Nazwa działu: Produkcja

Zostałam wyrzycona z firmy Job center bo ktoś doniósł że kogoś uderzyłam.Dziwne bo dostałam w twarz od Dawida z Honselersdijk merelstraat 18 za to że powiedziałam ze są (usunięte przez administratora) dwulicowymi,co jest prawda.Za słowo zostałam uderzona ale pewne osoby potrwierdziły że to ja kogoś uderzyłam.Powiedziały(skłamały)to osoby które gnoiły kobietę Marzenkę, która jest zbyt słaba psychicznie żeby walczyć o swoje.Nigdy się nie broniła więc (usunięte przez administratora) dopierdalały jej od kilku miesięcy ale biuro jak zwykle nic nie wie.samowolka na chacie była ok,dopóki,dopóty ja nie wniknęłam w sprawiedliwośc.To się im nie podobało wiec ja wyląduje drugi raz na ulicy,bo joib center niestety tak robi.

@Wiola

Szanowna Pani Wioletto, jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do pracy w firmach z Niemiec. Miejscowość "Honselersdijk", ulica "Merelstraat 18" znajduje się w Holandii. Pomyliła Pani agencje (nasza nazywa się German Polish Job Center). Proszę kontaktować się ze swoim właściwym pracodawcą. Mamy nadzieję, że niezwłocznie wyjaśni wszystko. Wszystkim Użytkownikom serwisu GoWork.pl serdecznie dziękujemy za zainteresowanie agencją German Polish Job Center i chęć wyrażenia swojej opinii. Staramy się być na bieżąco z Waszymi wpisami, by móc wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. W ostatnim czasie zauważyliśmy jednak, że napływające nowe opinie nie odnosiły się do naszej firmy, czym niesprawiedliwie godziły w nasz wizerunek i naruszały dobry interes naszego przedsiębiorstwa. Z uwagi na ich charakter i fakt, że mogły wprowadzać czytelników forum w błąd, wpisy te zostały zarchiwizowane za zgodą Administratora serwisu GoWork.pl Znamy dobrze zarówno specyfikę polskiego jak i niemieckiego rynku pracy, mentalność polskich pracowników jak też niemieckich pracodawców, ich oczekiwania i problemy. Za cel stawiamy sobie przedstawienie w tym miejscu obiektywnego i kompleksowego obrazu współpracy z naszą firmą. W przypadku szczegółowych pytań lub kwestii spornych najlepiej kontaktować się bezpośrednio pod adres e-mail: office@gpjc.eu Wówczas łatwiej będzie nam ustalić z Państwem niezbędne szczegóły, prowadzące do wyjaśnienia wszelkich kwestii. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi opiniami na forum, prosimy jednak pamiętać, aby odnosiły się one wyłącznie do naszej Agencji German Polish Job Center i były merytoryczne. Pozdrawiamy serdecznie.

Tak4Nie1
Waldi
@German Polish Job Center Sp. J.

Do Holandii może i nie wysyłacie ale tak samo ludzi traktujecie

Sylwi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy potrzebne zaświadczenie o niekaralności?

Wiola

Pisałam o firmie Job Center Haaglanden w Holandii.Waszej firmy to nie dotyczy.Faktycznie mój błąd.

Tak2Nie1
Wiola

Szczerze przepraszam za chęć zemsty na firmie,pozwolono mi jeszcze zostać.Gdy usłyszałam że mnie wyrzuca na ulice jak do poniedziałku nie opuszczę mieszkania znienawidziłam całą firmę i wrzuciłam wszystkich do jednego wora razem z bydlakiem,który mi to powiedział.P.Alex powiedział że o niczym nie wiedział-przepraszam że zwątpiłam w pana uczciwość.Dziękuję że mogę jeszcze chwile popracować w waszej firmie.Człowiek który stanął po stronie ludzi zakłamanych zapewne troszkę się rozczaruje,bo pewne instytucje zajmą się takim traktowaniem ludzi.Ale tylko on,nie firma.Teraz mogę szczerze powiedzieć że warto tu przyjechać ale w sezonie.Nie koniecznie musicie trafić na takich gnoi na domku, na jakich ja trafiłam.Szkoda tylko że (usunięte przez administratora) wciąż będą czepiać się tej fajnej kobietki,tylko dlatego że mają (usunięte przez administratora) we krwi !!!

100 % prawdy-1

50 a nawet 100 osób tydzień/dwa siedzą na domku bo pracy nie ma.Przyjeżdżając pożyczają pieniądze na start.Zamiast spłacić dług i wrócić z zarobkiem,ponoszą straty.Naprawdę wielkie straty.Zjeżdżają nie zadowoleni i zmartwieni.A przecież w biurze obiecali dobre godziny i kasę.

@100 % prawdy-1

Szanowni Państwo, takie sytuacje nigdy się nie zdarzały. Czy również w tym przypadku mają Państwo na myśli inną agencję? Nasza nazywa się German Polish Job Center. Oferujemy pracę WYŁĄCZNIE na terenie Niemiec. W razie jakichkolwiek niejasności proszę kontaktować się ze swoim właściwym pracodawcą. Pozdrawiamy,

Tak2Nie2
Bagietki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Dzień dobry. Można poprosić stronę z aktualnymi ofertami pracy GPJC? Ogólnie widzę po państwa opiniach że jednak więcej jest tych pozytywnych jak negatywnych a to rzadko się zdarza. Nigdy jeszcze nie pracowałem za granicą a chciałbym spróbować a jak wiadomo na własną rękę ciężko wszystko załatwić.

Tak2Nie2
Monika i Marcin

Witam pracujemy przez tego posrednika w firmie drobiarskiej juz 3 tydzien. Wszystko ok tzn praca, mieszkanie. Jestesmy zadowoleni, wiec szczerze polecam GPJC.

Tak7Nie16
Nik

Jestem z tej firmy na kurczakach i jest ok. Jestem juz deugi miesiac i wyplata jak sie spodziewalem. Mieszkanie za darmo. Powinni pomyslec o koordynatorze na miejscu bo nie ma z kim zalatwic spraw na miejscu. Gdyby nie ten problem to dal bym 5 gwiazdek. Poprawcie kontakt telefoniczny bo czesto nikt u was nie odbiera a z zagranicy to kosztuje dzwonienie.

Tak4Nie15
Kamil
@Nik

Jakie sprawy miałeś do załatwienia na miejscu? Czy były to sprawy, które wymagały konsultacji bezpośrednio z firmą German Polish Job Center? Skoro pracujesz już za ich pośrednictwem, to może mógłbyś podzielić się informacją, jak trafiłeś w ogóle na ich oferty pracy? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

@Nik

Szanowni Państwo, miło nam Państwa poinformować, iż od października na miejscu do dyspozycji pracowników jest koordynator znający biegle j. niemiecki. Jest on bardzo dużym wsparciem w razie jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Agencja GPJC

Tak3Nie5
Dora

zaczynam pracę od poniedziałku przez GPJC...mam nadzieję dołączyć do grona osób zadowolonych :)

Tak3Nie7

@Dora

Szanowna Pani, dołożymy wszelkich starań, by była Pani zadowolona (tak jak wielu naszych pracowników). W razie pytań, pozostajemy zawsze do dyspozycji, również pod numerem: 882914142. Pozdrawiamy serdecznie.

Tak3Nie7
Kinga
Nazwa działu: Produkcja

Pracowalam przez wakacje w firmie tekstylnej w okolicy Norymbergi. Kontrolowałam jakość ubrań i zajmowałam się ich "sortowaniem". Z firmą był stały kontakt, nigdy nie miałam problemu w dodzwonieniu się kiedy tego potrzebowałam. Wynagrodzenie dostałam na czas, tak jak miałam w umowie. Mieszkałam z dwoma przyjaciółkami w pokoju w mieszkaniu o bardzo dobrych warunkach. Jestem naprawdę zadowolona z pracy, agencji i polecam dalej ;)

Tak9Nie14
Jo
@Kinga

Dobrze, że chociaż córka właściciela jest zadowolona... Co do samej pracy i stawki jednemu pasuje innemu nie. Druga kwestia to czy oferta zgadza się rzeczywistością. Natomiast zupełnie obiektywnie Zgadzam się ze spawaczem i xxx. Kontakt z "damami" z biura jest trudny. Niektóre Panie mają lekcewazacy stosunek do człowieka. A w momencie pojawienia się problemów czy zadawania pytań pokazują wyrafinowane połączenie braku kultury, zbywania, olewania. Drogie Panie traktujcie innych nie jak margines czy zło konieczne a tak same chcialybyscie być traktowane. Powodzenia i pozdrawiam

@Jo

Szanowny Pani/Panie, dziękujemy za wpis. Bardzo nam przykro, że nie ma Pan/Pani odwagi, żeby rozmawiać z nami bezpośrednio na poruszone tematy. Pani/Pana ogólne uwagi nie są zgodne z prawdą. Prosimy o kontakt z naszym biurem i podanie konkretnych udokumentowanych zarzutów w kwestiach, które Pani/Pan porusza, abyśmy mogli je przeanalizować i wyjaśnić. Pozdrawiamy, Zespół GPJC.

Tak3Nie10
J
@German Polish Job Center Sp. J.

Która uwaga nie jest zgodna z prawdą?? Na kontakt z biurem sporo osób narzeka, że jest trudny (dosłownie, ciężko się dodzwonić i trudny że względu na podejście niektórych pracownic) "Prosimy o kontakt z naszym biurem i podanie konkretnych udokumentowanych zarzutow..." Udokumentowany zarzut no niestety brak ale zapewne wiedzą panie nie można nagrywać rozmów bez zgody rózmowcy!

Tak10Nie
Klient
@J

Zgadzam się z tobą. Kontakt z agencją jest trudny tzn bardzo ciężko się dodzwonić obojętnie czy to początek czy koniec ich godzin pracy. Pracownicy są niezbyt kompetentni tzn dzwonią z propozycją pracy o której nie wiele wiedzą. Wydaje im się że człowiek po usłyszeniu stawki i miejsca pracy to wszystko co jest im potrzebne wiedzieć by zdecydować się na wyjazd.

Tak7Nie
Nowa

Czy wybiera sie ktos do pracy kolo lipska do kurczakow 4 listopada? A moze juz tam ktos pracowal lub dalej tam jest? Jesli tak to prosze o jakies informacje.dziekuje.

Iwona
@Nowa

Tak jedziemy tam z mężem.Pozdrawiam Iwona Markowska

Tak1Nie2
Nowa
@Iwona

My jedziemy 5 listopada a panstwo ktorego sie wybieraja?

spawacz

Witam co to znaczy "- umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi" - skopiowane z państwa ogłoszeń Jaka to umowa? czyli umowa jest podpisywana z gpjc i agencja jest moim pracodawcą. czy jest to praca tymczasowa?

Tak21Nie
Jerzy
@spawacz

Dobre pytanie. Też chciałbym dowiedzieć się, jak to w rzeczywistości wygląda? Może znajdzie się osoba, która na podstawie swoich doświadczeń dokładnie to opisze. Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego praca akurat za pośrednictwem firmy German Polish Job Center Cię zainteresowała?

Tak3Nie

Spawacz
@Jerzy

Ich oferta pracy na tle innych wydawała mi sie atrakcyjna. A zwłaszacza ciekawilo mnie- umowa z polską agencją na warunkach niemieckich. Zastanawiałem się jak to w ogóle możliwe i czy faktycznie są takie stawki. Do biura zadzwoniła moja żona. Byłem jeszcze w Niemczech. Pracuje przez inną agencję. Raz że cięzko się dodzwonić dopiero po którymś z kolei telefonie ktoś odebrał. Być może zaczynają później niż napisali. To co usłyszała nie nastawia nas pozytywnie do tej agencji i tych ludzi. Pracownica agencji albo nie potrafiła albo nie chciała powiedziec na czym polega ta umowa. A jest to ogólne pytanie o zasady zatrudnienia nie szczegóły oferty. Pracodawca z tego co widać często udziela się na forum a w tej kwestii milczy. Jeśli są przejrzyste uczciwe warunki zgodnie z tym jak się ogłaszają to nie trzeba kręcić. Poza tym przeczytałem komentarze- często pojawia się problem z kasą. Być może faktycznie mają takie fajne oferty pracy, ale pierwsze wrażenie, podejście do potencjalnego pracownika i obsługa przynajmniej mnie do nich zniechęciły.

Tak21Nie
Jerzy
@Spawacz

Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, ponieważ niekiedy zdarza się tak, że pracownik zrażony pierwszych wrażeniem nie ma ochoty już aplikować za pośrednictwem danej firmy. Ty jednak mimo wszystko spróbujesz na własnej skórze przekonać się, jak wygląda praca za pośrednictwem German Polish Job Center, czy raczej też już zrezygnowałeś?

@spawacz

Dzień dobry, osoby zainteresowane bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod nr 42 207 09 70. Udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Tak12Nie11
Xxx
@spawacz

To znaczy że podpisujesz umowę bezpośrednio z polską agencją pracy i ona ci płaci nie żadna inna firma . A że warunki niemieckie agencja jest zarejestrowana w Niemczech więc warunki niemieckie w sensie składki odprowadzane w Niemczech i najniższa krajowa też niemiecka :) Oraz gdy pojawią się jakieś problemy na swojego pracodawcę liczyć nie możesz gdyż jest on w Polsce . Będą cię chcieli zwolnić dostaniesz wypowiedzenie przez email lub telefonicznie i usłyszysz jak szybko musisz opuścić kwaterę . Pracowałem w Berlinie jako spawacz stawka 11 brutto więc na rękę jakieś 8€ . Jako spawacz stawka żenująca .... A problemy ciągłe . Brak kontaktu z kobietami z biura gdy są jakieś problemy . Nie polecam a wręcz odradzam !! Jak jakiś czas temu chciałem iść na urlop usłyszałem że nie ma pan urlopu już ... Ale kogo obchodzi że kwatera 20 km od pracy auto uszkodzone i jest brak dojazdu . Stanowczo odradzam chyba że komuś jest mało problemów. A co do wynagrodzenia praktycznie zawsze się coś nie zgadza z moimi notatkami .

Tak6Nie

@Xxx

Szanowny Panie XXX, bardzo nam przykro, że nie ma Pan odwagi podpisać swojego komentarza. Anonimowo - jak wszyscy wiemy - można napisać wszystko. Stawka, jaką oferowaliśmy dla pracowników w okolicy Berlina to: 11,33 Euro brutto + minimum 2-3 Euro netto/godzina + darmowe zakwaterowanie. Stawka była Panu znana od początku rozmów z naszą firmą, nie rozumiemy więc, dlaczego teraz nazywa ją Pan żenującą. Z chwilą podpisania z nami umowy o pracę jest Pan pod naszą opieką. Nie jest więc prawdą, że nie ma Pan z nami kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-17:00. Wszystkim naszym pracownikom udaje się z nami skomunikować i nie ma w tym przypadku różnicy gdzie jest siedziba firmy, w Polsce czy w Niemczech. Jeżeli pracownik wykorzystał już wszystkie przysługujące mu dni urlopowe ( lub tego urlopu jeszcze nie wypracował) i nie ma wystarczającej liczby godzin na Zeitkoncie, my jako pracodawca nie możemy wyrazić zgody na urlop. Każdego obowiązują według prawa te same zasady zatrudnienia, do których mamy obowiązek się stosować. Prosimy o kontakt z naszym biurem lub opisać mailowo, "co się nie zgadza z Pana notatkami" odnośnie wynagrodzenia - chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Pozdrawiamy,

Tak5Nie7
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w German Polish Job Center Sp. J.?

TakaJa
Nazwa działu: Produkcja

Wyjechałam do pracy sierpniu 2018r. za pośrednictwem gpjc. Pracuję tam do dzisiaj, lecz już Od dłuższego czasu bezpośrednio u pracodawcy. Firmie gpjc dużo można by zarzucić, lecz wypłaty były zawsze na czas. Panie służyły pomocą to fakt, choć mieszkania często zmieniałyśmy, co było dość uciążliwe.. Incydenty na mieszkaniu z policją ze względu na właściciela-oszusta, firma o tym nie wiedziała ale i z tym sobie poradziłyśmy..ogólnie to polecam bo dzięki firmie mam dzisiaj stałą, pewną i dobrą pracę na lata. :) Pozdrawiam!

Tak3Nie4

@TakaJa

Szanowna Pani, dziękujemy za polecenie usług naszej agencji. Bardzo nas cieszy wiadomość, że dzięki podjęciu współpracy z nami ma Pani teraz pewną i stabilną pracę w Niemczech. Nie rozumiemy jednak stwierdzenia, że "dużo można by zarzucić" naszej agencji. Prosimy o opisanie konkretnych sytuacji, które wywołały Pani niezadowolenie. Chcielibyśmy mieć możliwość ustosunkowania się do wszystkich zarzutów. Zawsze staramy się natychmiast reagować na spostrzeżenia osób, które nam zaufały, ale dopóki są to anonimowe, ogólne uwagi, trudno nam się do nich odnieść. Prosimy więc o niezwłoczny kontakt z nami. Pozdrawiamy. Zespół GPJC.

Tak5Nie4
Zmal
Nazwa działu: Produkcja

Polecam tę agencję każdemu. To była moja pierwsza praca za granicą podczas wakacji i byłam bardzo zestresowana wyjazdem. Nie było jednak czym. Wszystko odbyło się profesjonalnej atmosferze, kiedy miałam jakiś problem Pan Rudzki zawsze był pod telefonem. Pojadę z nią na pewno jeszcze nie jeden raz.

Tak7Nie7
damian

Witam, nie polecam agencji , a szczególnie pracy w Niemczech Hofmann - produkcja mebli. Po przyjechaniu na miejsce ok. 1 w nocy musiałem spać na ławce, ponieważ osoba która mnie miała wpuścić do hotelu miała wyłączony telefon. O 5 rano dopiero przypadkowy pracownik otworzył drzwi i poszedłem spać już w hotelu. Zadzwonili do mnie z Polski z German Polish Job Centre po 8 czemu nie jestem w pracy. Na 9 musiałem iść do pracy. Po tygodniu pracy otrzymałem telefon że za 3 dni nie pracuje. Kazali mi się wynieść do soboty i nie załatwili innej pracy. Do pracy chodziłem na czas i pracowałem najlepiej jak umiałem więc nie rozumiem dlaczego mnie zwolniono. Czekam na wypłatę - nie wiem czy się doczekam. Za bilety w obie strony musiałem zapłacić sam - Agencja odmówiła zwrotu pieniędzy. Proszę nie usuwać ponownie komentarza.

@damian

Panie Tomaszu, dziękujemy, że opisał Pan sytuację, w której się Pan znalazł. Jednak trzymajmy się prawdy i przedstawmy wszystkie fakty: Miał Pan przyjechać ok. godz. 4 nad ranem, dlatego współlokator mógł o godz. 1 spać i nie słyszeć telefonu. Przed przyjazdem potwierdził Pan gotowość i chęć rozpoczęcia pracy zaraz po dotarciu na miejsce. Dlatego też udał się Pan do pracy na godz. 9 (zamiast na 5). Poinformowaliśmy Pana, że został Pan zwolniony z powodu nienależytego wykonywania pracy (tj. z winy pracownika, czyli Pana). Pozostałe osoby pracują nadal przy produkcji mebli, była to więc jak Pan widzi wyjątkowa sytuacja. Mógł Pan pracować do piątku i zostać w miejscu zakwaterowania dopóki nie zorganizuje Pan powrotu do Polski busem. Nikt Panu nie powiedział, że ma się Pan natychmiast "wynieść". Zapytał Pan, na kiedy zamówić busa, zaproponowaliśmy więc sobotę. Ze względu na to, iż nie dysponuje Pan własnym samochodem i nie zna Pan j. niemieckiego, nie było możliwości pracy w innym miejscu. Agencja nie pokrywa kosztów dojazdu do pracy ani nie opłaca pracownikom kosztów biletu za busa i nie jest to ujęte w umowie. Natomiast wynagrodzenie przelewane jest w ciągu 15 dni bankowych (roboczych) kolejnego miesiąca (w Pana przypadku miesiąca września), więc otrzyma je Pan, podobnie jak WSZYSCY inni pracownicy Agencji Hofmann. Pozdrawiamy,

Tak13Nie9
Pracownikroku1995

Czy ktoś pracował w stockheim przy meblach? Jaka kasa i czy ciężko?

quebo98
@Pracownikroku1995

witam, jesteśmy na meblach już tydzień, montujemy z dziewczyną meble, w pierwszym tygodniu były to krzesła, teraz mają być ławki.Montaż jest banalny, nie trzeba przy tym wysiłku.Moja dziewczyna ogarnia wszystko. Z tego co nam mowili na miejscu, potrzebują jeszcze 40 osób do końca września.Wbijajcie !!!!

Tak19Nie31

@quebo98

Można o więcej szczegółów np. jak z zakwaterowaniem?

@quebo98

A jak jest z zakwaterowaniem?

quebo98
@1234

są to mieszkania zakładowe 3 pokojowe, 2 sypialnie i pokój z TV.Kuchnia i łazienka ( nawet pralka jest), największy plus to, ze do pracy idziemy piechtą 2 minuty.

Tak16Nie27
Joker
@quebo98

mozna prosic Twojego maila? chcialem uzyskac wiecej ifnormacji na temat oferty przy skręcaniu mebli w Stockheim

Tak3Nie

Euro
@quebo98

Witam,czy można prosić od Pana e-mail mam kilka pytań odnośnie pracy w Stockheim przy meblach i na temat tej Firmy z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Luki

Prosze nie wierzyc w te wszsykie pochlebne komentarze. To co uslyszalem podczas rekrutacji nijak sie mialo do tego co na miejscu. Pokoj mial byc dwuosobowy byly trzy osoby kwatera byla duzo dalej niz mowiono, bo kilkadziesiat km. Praca tez troche inna.Pasek wyplat najwieksze zaskoczenie.... Najgorsze jednak bylo dopominanie sie o pieniadze. Po telefonach do biura, do szefowej- po 1,5 miesica czekania dostalem kase. Ta agecnja ma ludzi za nic. Pracownice sa mile przy rekrutacji a potem maja cie w .... Albo nie odboeraja albo zbywaja Szefowa to osoba tak (brak slow), ze nawet czasami nie chce sie wierzyc ze sa tacy ludzie. Szanowne Panie zycze Wam zeby Was tez ktos tak potraktowal, jak Wy traktujecie innych. Moze wtedy zaczniecie szanowac ludzi. Albo pojedzcie na Niemiec do fabryki do kwatery zobaczcie gdzie wysylacie.

Tak10Nie
Wanda
@Luki

Nie da się zaprzeczyć, że jesteś rozczarowany warunkami pracy, jakie ostatecznie zaoferowano Ci w German Polish Job Center. Ale czasami warto jest dostrzec i jakieś pozytywne aspekty zatrudnienia w danym miejscu. Dobrze, że po interwencji udało Ci się otrzymać resztę należnego wynagrodzenia. Jestem jeszcze ciekawa, czy firma zapewnia wszystkim pracownikom ubezpieczenie zdrowotne, czy może trzeba o nie zadbać samemu? Jak to wygląda?

TakNie1

@Luki

@Luki przykro nam, że masz negatywne spostrzeżenia ze współpracy z naszą Agencją. Jednocześnie czujemy się wywołani do odpowiedzi, w związku z zarzutami, jakie pojawiły się w Twojej wypowiedzi. Staramy się jasno przedstawiać oferty pracy wraz z warunkami zakwaterowania. Niedopuszczalną sytuacją, jest dla nas, by pracownik miał utrudnione uzyskanie należnego mu wynagrodzenia za pracę. Trudno nam ustosunkować się do anonimowych uwag w tym zakresie, ale jeśli pojawiły się jakiekolwiek problemy podczas współpracy z naszą Agencją, jesteśmy pewni, że są one do wyjaśnienia, w tym celu prosimy o kontakt bezpośredni pod adres: office@gpjc.eu Pragniemy dodać, że kierujemy się zasadą, aby nie traktować nikogo, w sposób, w jaki sami nie chcielibyśmy być potraktowani. Stwierdzenie zatem, że nasza "Agencja ma ludzi za nic", jest nad wyraz krzywdzące. Coraz częściej otrzymujemy pozytywny feedback od osób korzystających z naszych ofert, co potwierdza zaangażowanie naszych rekruterów i konkurencyjne oferty naszej Agencji. Niemniej jednak jesteśmy otwarci na wszelką krytykę, o ile jest wyrażona w sposób konstruktywny, tylko wtedy możemy wyciągnąć z niej wnioski, by usprawniać nasze działania. Pozdrawiamy Zespół GPJC

Tak11Nie10
Serhii

German Polish dobry pracodawca,oprocz firmy I.K.Hofmann,ktora jest porazka,ani doplat za nadgodziny ani nic normalnego,oprocz osob ktory tam pracuje.Przepracowalem za polmiesieca 167 godzin,otrzymalem 600 euro,jeszcze powiedziali ze to z premia.Nie polecam I.K.Hofmann

Tak9Nie2
GPJC
@Serhii

witam Pana, pisałam w Pana imieniu do pracodawcy, dostałam następującą odpowiedź: "bardzo nam przykro, ze Pan Piasecki nie jest zadowolony ze wspolpracy z nami. Niestety, ze wzgledu na ochrone danych osobowych, nie moge wchodzic w szczegoly rozliczenia. Jesli Pan Piasecki ma jakies pytania odnosnie paska wyplat, prosilibysmy o kontakt. Z mojej strony moge zapewnic, ze premia i przepracowane godziny zostaly wyplacone plus do tego Panu Piaseckiemu nie zostal potracony czynsz za miesiac maj. z poważaniem agencja GPJC

Tak9Nie16

Serhii
@GPJC

Dzien dobry! Za nie potracenia czynszu za miesiac maj - 1 dzien przepracowalem 16 godzin.A za premiu w 100 euro za prace w chlodnie -21 stopni po 14 godzin w dzien to niech sami pracuje.Bo jesli bede mowic ze oni super firma to ja mam wszystkie papiery z godzinami i podpisami swoich kierownikow i wezmie nadeszlie do niemieckich urzadow pracy.Cialkem za wszystko otrzymalem 1800euro za 387 godzin,to znaczy ze nawet nie otrzymowalem 5 euro netto za godzinu,nawet jak do plusowac potracenia za czerwiec,bo potraczili za cialy miesiec a bylem tylko 22 dni i zwolnilem sie i pojechalem.Dla tego i nie polecam te firme,bo firma I.K.Hoffman to sa oszusty a nie firma.

Tak24Nie

@GPJC

I co komentarze usuwacie bo rzekomo są nazwiska szanownej szefowej i pracownikow agencji A tu pojawiają sie dane personalne i nic. (usunięte przez administratora).

Tak11Nie
Paulina
@Łukasz

Wypowiadając się na forum musisz mieć na uwadze, że administrator usuwa oraz moderuje tylko te treści, które w jakiś sposób łamią regulamin GoWork.pl. A podawanie personaliów na pewno nie jest z nim zgodne. German Polish Job Center jest firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do pracy w firmach z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Znają tam dobrze zarówno specyfikę polskiego, jak i niemieckiego rynku pracy. A wiesz może, czy decydując się na pracę za ich pośrednictwem należy znać w dobrym stopniu język niemiecki, czy można podszkolić się na miejscu? Będziemy wdzięczni za wyjaśnienie tej kwestii.

@Paulina

Skoro nie jest zgodne to dlaczego sie pojawiaja. Dane Usuwane sa tylko wybiorczo!Prosze przeczytac w koncu ze zrozumieniem i dopiero udzielac odpowiedzi! W sprawie znajomosci niemieckiego to chyba pytanie nalezy kierowac do biura! są rozne oferty pracy i na kazde stanowisko sa inne wymagania.

Tak11Nie

Tak36Nie

Agencja GPJC

Szanowny Panie Grzegorzu S., pomogliśmy Państwu, gdy byli Państwo w potrzebie szukając pracy (nie wspominając o wielu telefonach od Państwa z prośbą o pilną pomoc, gdyż są Państwo bez pieniędzy i dachu nad głową). 3 dni wcześniej mogli Państwo zakwaterować się w pensjonacie (to był ukłon w Państwa stronę, ponieważ zazwyczaj zakwaterowanie zapewnione jest 1 dzień przed rozpoczęciem pracy). Z naszej strony dopełniliśmy wszystkich obowiązków. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż zostali Państwo zwolnieni z pracy z własnej winy ze względu na nierzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Wynagrodzenie zostało Państwu wypłacone w terminie. Z poważaniem,

Tak14Nie17
Astra

Jak ta sprawa w sądzie? Napisz więcej Agencja ma ciekawe oferty i czytając takie opinie pewnie wiele osób ma wątpliwości Jeśli to prawda- niech to będzie ostrzeżenie dla innych Jeśli nie to chyba nie warto wylewać tutaj swoje żale

Tak27Nie
@Astra

Obie strony milczą. Czyżby prawda??

Tak17Nie
agencja GPJC
@Astra

witam, pozwólcie Panowie, że strona zainteresowana się w tej kwestii wypowie. Otóż, agencja GPJC nie miała żadnej sprawy w sądzie, pieniądze zostały p.Grzegorzowi wypłacone. Najwyższy czas założyć portal z opiniami o pracownikach, typu "najgorszy pracownik-NIE POLECAM". z poważaniem agencja GPJC

Tak17Nie18
aha
@agencja GPJC

A kto się was o zdanie pyta? My tu opinie na wasz temat dodajemy jak się nie podoba to zgłaszać do administratora. A nie się komentarzami zajmować nie mieliście sprawy w sądzie ale mieć możecie i to nie jedną więc nie podskakujcie! Nikt się z wami nie będzie patyczkował!

Tak22Nie
@agencja GPJC

To zakladajcie!! Dlaczego nie zalożyliscie jeszcze. Tylko nie zpomnijcie siebie powpisywac. Szymanska nie polecam

Tak16Nie
Marcin Redwitz

Tak21Nie37
aha
@Marcin Redwitz

Też tak mówiłem to zobaczysz przy ostatniej wypłacie:-) Jeszcze cie zaskoczą te aniołki.

Tak27Nie
Squier
@aha

Aha- chyba mówisz o jakiejś innej agencji. Ja współpracowałem z GPJC już kilkakrotnie, wypłata zawsze na czas, a ewentualne sprawy do wyjaśnienia załatwiane szybko i starannie.Panie z biura zawsze są pomocne i mogę tylko polecić współpracę z tą agencja.Zgadzam się z @Marcin Redwitz

Tak9Nie29
Kuba
@Squier

Jasne Wszystko super a ci którzy coś negatywnego napisali to pewnie agencje pomylili.

Tak45Nie1

@Marcin Redwitz

Panie Marcinie/Panie Krzysztofie dziękujemy za tak pochlebną opinię.Wiecie Panowie, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc.pozdrawiamy

Tak13Nie25
Operator
@Marcin Redwitz

Uwaga ! Komentarz wystawiony przez (usunięte przez administratora) Sami sobie wystawiają opinie !

Tak19Nie1
Kama
@Operator

Gdyby sobie sami nie wystawiali to byłyby same negatywne opinie

Tak6Nie

Beata
@Kama

Kama, każdy na tym forum ma prawo do oceny firmy German Polish job Center we własnym zakresie. jednym praca w tym miejscu może przypaść do gustu, innym zaś nie. Nie należy jednak pozytywnych opinii podważać uznając, że ktoś się pod nie podszywa. Firma ta oferuje pracownikom pracę za granicą, realizację zawodowych celów oraz kursy z języka niemieckiego. Czy zechce ktoś napisać o tym w jaki sposób odbywają się te lekcje? Czy firma ponosi całkowity koszt zajęć? Ile razy w tygodniu się odbywają?

TakNie8

Xyz
@Beata

"Nie należy jednak pozytywnych opinii podważać uznając, że ktoś się pod nie podszywa" Jak nie podwazac jesli są ku temu dowody? W opiniach google agencja gpjc ma 3 opinie- dwie negatywne i jedna pozytywna. A pozytywna od kogo? Od pracownicy agencji pani Marii Golebiowskiej!!! Informacja do sprawdzenia wystarczy sprawdzic opinie, zadzwonic do biura lub sprawdzic profil na goldenline. Jaki z tego wniosek?? Agencja pisze sobie sama pozytywne opinie. Nie są wiarygodni.

Tak25Nie
Zbigniew Zielinski
Nazwa działu: Produkcja

Szczerze polecam agencje GPJC.Pracuja tam rzetelne i kompetentne panie.

Tak18Nie30
Kuba

Gdzie ta kompetencja??

Tak31Nie

@Zbigniew Zielinski

Panie Zbigniewie dziękujemy za pozytywną opinię, cieszymy się, że był Pan zadowolony ze współpracy z nami.Polecamy się na przyszłość.pozdrawiamy

Tak8Nie15
jarek jerzyna
@Zbigniew Zielinski

Hohohoo , ludzie trzymajcie się z daleka od tej agencji dobrze radze.

Tak30Nie

xyz
@Zbigniew Zielinski

która jest kompetentna?? odradzam tę agencję

Tak15Nie
Dawid
@xyz

Dlaczego odradzasz agencję German Polish Job Center? Zarówno negatywną, jak i pozytywną opinię warto by było odpowiednio uzasadnić. Aktualnie trudno zrozumieć, dlaczego w taki sposób oceniłeś tę agencję pracy, dlatego zachęcam, abyś w kilku słowach rozwinął swoją wypowiedź. Będę wdzięczny.

Tak2Nie11
Xyz
@Dawid

Chyba logiczne. Prosze Przeczytac moja wypowiedz! Pytałem ktora z pan z "biura" jest kompetenta?? Kompetencja w gpjc to pojęcie, ktorego nie ma. Właśnie dlatego odradzam tę pseudo-agencje. Czy pani rowniez jest pracownikiem tego biura. Bo poziom na to wskazuje. A jak widac po komentarzach rowijac wypowiedzi mozna tylko piszac pochwały. Slowa prawdy zostaną usuniete, wykropkowane i zagłuszone kolejnymi pochlebnymi opiniami napisanymi przez samą agencje. Pozdrawiam szanowny Panie "Dawidzie"

Tak16Nie
Paweł

Jeżeli ktoś jedzie do miejscowości Landshut na magazyn owoców i warzyw, proszę napisać, ja jadę własnym autem mogę kogoś zabrać.

Maciej
@Paweł

hej ! czy jestes w DE lub szukasz dalej kogoś kto pojechałby z Toba ? odezwij się(usunięte przez administratora)

A.M
Nazwa działu: Produkcja

Witam, Pracował bądź pracuje ktoś na produkcji pianek do materacy w okolicach Coburga? ;) jakie wrażenie jeśli chodzi o całokształt?

Tak1Nie3
Bunia
@A.M

Też jestem ciekawa ????

Tak2Nie
Karolina

Firma German Polish Job Center zajmuje się pośrednictwem pracy. Pracownicy wyjeżdżają głównie do Niemiec, ale także do Autrii, czy nawet Szwajcarii. Na stronie internetowej znajduje się informacja, że firma organizuje również kursy językowe - może ktoś z Was z nich skorzystał? Czy są one płatne? Czy może pracownik tejże agencji może wziąć w nich udział bezpłatnie, lub chociaż z korzystnym rabatem? Chętnie dowiem się również, czy ktoś z użytkowników forum jest zatrudniony bezpośrednio w centrali. Jeśli tak, to co powiecie o atmosferze panującej w biurze?

Tak2Nie8

@Karolina

Haha a gdzie jest centrala??

Tak6Nie3

nie polecam

Uwaga nie polecam. Kuci na cztery łapy jak jesteś uczciwy i masz wybór nie pchaj się do nich nie warto.

Tak41Nie

@nie polecam

Święta prawda

piotr

najlepiej pousuwać to co niewygodne

Tak24Nie

@piotr

No a jak bez usuwania

Tak7Nie

natalka

Mam zamiar wyjechać z tej agencji na komisjonowanie warzyw i owoców w okolicach Monachium.Czy może mi ktoś,coś powiedzieć,o tej pracy i tak w ogóle jaka panuje atmosfera w zakładzie i w miejscach zamieszkania,oraz jakie warunki są w mieszkaniach,bo myślę że rozmawiacie,o tym między sobą na pauzie lub po pracy

Tak1Nie8

Pawełgaweł
@natalka

Ma ktoś jakieś informacje? Zamierzam tam jechać.

Zostaw opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie