counter
2 34 40 5 1
Paweł

Mój syn był na kilku obozach Harcturu Łódź i bardzo mu się podobało. W szczególności upodobał sobie właśnie Małe Ciche, do którego jeździ ze względu na fajną kadrę i atmosferę tworzoną przez właścicielkę pensjonatu. Podoba mu się program i w ferie zimowe drugi raz pojedzie na zimowisko snowboardowe - w zeszłym roku bardzo mu się spodobała jazda na snowboardzie.

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w Biuro Podróży Harctur? Obowiązuje typowy dress code?

Pracownik Harctur Łódź Nowy wpis
@Pytanie

Kultura pracy w biurze ? Na wyjazdach ?? W biurze zatrudnione są trzy osoby. W czasie pandemii nie zatrudniamy osob do pracy w biurze , bo pracy jest mało. Wychowawcy i kierownicy otrzymują koszulki z logiem biura ,żeby być widocznym na zbiórach dla dzieci i rodziców.

Beata Nowy wpis
Klient

Dobre Biuro o długoletniej praktyce organizowania wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Sprawdzone miejsca w Polsce, zagranicą w Bułgarii.Wloszech Hiszpanii. Moja córka od wielu lat wyjeżdża z tym Biurem zawsze jest zadowolona. Czasem nie ma pogody albo ekipa jest nie taka niezwykle trudno dogodzić nastolatkom, ale kadra i ciekawe miejsca pomagają i w tym. Polecam tym bardziej że ceny są bardzo dobre w stosunku do jakości.

Lena Nowy wpis

Ja jeździe z biurem od lat jako wychowawca, kierownik.. Na zarobki sama się zgadzam, podpisując umowę i nigdy nie miałam sytuacji ,żebym pieniędzy nie było na czas. Uważam ,że wyjazd to pensja jak i również miejsce, przygoda, ludzie i dzieci ... Byłam w wielu miejscach w Polsce i zagranicą i zazwyczaj jeździ ta sama grupa ludzi ,choć jak każdy wie sytuację są różne i nie zawsze chcemy jedyne wakacje spędzać również w pracy ( także ludzie się zmieniają) Pandemia pokrzyżowała plany w Państwa życiu więc i na bank w biurach... Pewnie widzicie ile biur się zamknęło.. to nadal żyje.. I widać ,że organizują kolonie... Myślę ,że każdemu można dużo zarzucić, ja jednak złego słowa na biuro nie mogę powiedzieć.. jako pracownik, który wyjeżdża staram się zadbać o bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieci..

Paweł

Izabela
@Paweł

@Paweł Cieszę się, że jesteś zadowolony z wyjazdu poprzez Harctur. Możesz napisać co jest w programie wyjazdu?

Weronika

Opinia podstawiona pewnie

Karolina
@Paweł

Kłamiesz dlatego, że kadra jest stale zmieniana. To nie jest tak że do miejscowości Małe Ciche jeździ ta sama kadra.

Bronisław
@Karolina

Masz jakąś wiedzę na temat tego, jak wygląda praca w firmie Biuro Podróży Harctur? Widzę, że jesteś zorientowana w temacie, więc może powiesz coś na temat tego biura? Czy w tych ciężkich czasach funkcjonują oni normalnie? Miło będzie to ustalić. Coś czuję, że dzięki Tobie wiele się dowiem. Liczę na Ciebie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Weronika
Klient

W tamtym roku w związku z pandenią nie było wielu atrakcji, ale płaciliśmy jakby były, a opiekunowie na obozie powiedzieli, że oddadzą te pieniądze np. Za bilety, które miały być kupione. Oczywiście nie oddano, a obozy w programach miały wszystkie atrakcje. Ja rozumiem sytuację, ale należało tę pieniądze oddać. Nie polecam

Mario
Klient

Biuro Harctur Łódź to jedna wielka klapa przestrzegam wszystkich wyjazd Bułgaria 2018r dzieci, młodzież nie dopilnowana pozostawiona sama sobie nawet do późnych godzin porannych. Kadra nie odpowiedzialna jak i pracownicy biura którzy po powrocie udawali, że nic złego się nie działo albo nie chcieli wiedzieć a wystarczyło z alkomatem być przy powrocie na Lodzi Kaliskiej. Druga sprawa wyjazd Hiszpania 2020r wiadomo pandemia wyjazd się nie odbył kasa wpłacona na początku 2020 roku plus wykupione dodatkowe ubezpieczenie zwrotu kasy brak po kilku meilach i telefonach w listopadzie, grudniu 2020r a ostatni w poniedziałek 4 stycznia 2021 z awanturą nareszcie przelali należność. Obowiązkiem biura było oddać kasę jeszcze w 2020 roku ale dziady trzymają i czekają nie wiem na co. Nikomu nie polecam, przestrzegam trzeci raz nie dam się skusić w dzisiejszych czasach kadra i podejście do klienta powinno być na przyzwoitym poziomie jeśli tego nie potraficie zapewnić to zwijajcie interes

Marta

Czy biuro ma nowe przyjęcia czy nie bardzo przez pandemie ?

Sara

Okropne biuro podróży. Tydzień przed wyjazdem odwołali kolonie dla mojej córki. (usunięte przez administratora)

Izabela

Piszecie tu w sumie głównie jako klienci Biura Podróży Harctur - szkoda, że dawno nie wypowiedział się żaden pracownik tego miejsca. Halo, halo! Może ktoś napisze, jak się pracuje? Ciekawi mnie na przykład, czy osoby zatrudnione w tej firmie mogą liczyć na ciekawe zniżki na wyjazdy.

Nie_polecam_dno

Ogólnie to byłam na wyjazdach z biura "harctur" ok. 3 razy, podobał mi się strasznie wyjazd do Władysławowa ????‍♀️ Poznałam dużo fajnych osób z którymi do dziś utrzymuje konatk, wychowawcy martwili się jednak o nas ponieważ zabierali energetyki XDD, kiedy pojechałam 2 lata temu na kolonie to wyznaczyli mi do pokoju dziewczynę która cały czas zdrapywala strupy, gluty z nosa JADŁA, akurat ona była jakaś chora ale pomińmy ten fakt XD, Kiedy poprosiłam o zmianę pokoju to zaczęli na mnie krzyczeć o to że nie wiem za kogo się uważam haha Teraz jak czytam wszystkich opinie to muszę się szczerze z tym zgodzić ???? I nie zamieżam jechać w tym roku od was na żaden obus yolo

Życzliwa

Myślałam, że jadę na kolonie wypocząć. Jednak jako uczestnik musiałam opiekować się trójką chorych ludzi, których posadzili ze mną w pokoju na 2 tygodnie. Musiałam ich budzić, myć i pilnować. Wielokrotnie prosiłam wychowawców o zamianę ludzi w pokoju. Jednak nikt nie chciał mi pomóc. Wychowawcy traktowali mnie jako jedną z nich. Byli bardzo sympatyczni, opiekuńczy i z powołania. Jeden wychowawcą był w moim wieku. Mimo to cierpiałam. Mieszkańcy pokoju ponizali mnie z powodu mojego zdrowia, ponieważ oni byli chorzy, a ja nie. Jednak za rok planuję znów pojechać w to samo miejsce, bo na koniec dostałam dyplom wzorowego piechura

Szymon
@Życzliwa

Rozumiem, że jako uczestnik kolonii oczekiwałaś innego traktowania. Twoja opinia jest ważna i wpływa na wizerunek biura podróży. Liczę, że odezwą się także osoby pracujące w firmie i napiszą jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca i czy są obecnie prowadzone rekrutacje?

Ronero

Firma ma bardzo dobre w internecie. Czy to jest równoznaczne z tak dobrą pracą, że nikt tu nie zagląda?

Karina

A moje dziecko było dwa razy i za każdym razem wracało z wszami w pakiecie . Warunki maja poniżej przeciętnych .

Agnieszka

@Aga, a co byś chciała wiedzieć? Myślę, że warto zadać konkretne pytania. Interesuje Cię praca w Biuro Podróży Harctur? @Madonna, dziękuję za Twoją opinię. Długo pracowałaś w tym miejscu? Jest jakiś socjal w tej firmie? Jakie są plusy i minusy pracy w Biuro Podróży Harctur? Czy firma aktualnie rekrutuje do pracy?

Aga

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze. Miałam nadzieję , że dowiem się coś więcej.

Madonna

Pracodawca dramatyczny, osoby z biura traktują cię jakbyś był szmatką do podłogi gdy pojawi się problem. Generalnie atmosfera bardzo nieprzyjemna. Wypłaty ledwo starczy na waciki. Organizacyjne dno, potrafią w dniu wyjazdu ci powiedzieć, że nie jedziesz albo że jedziesz gdzie indziej.

Jakim przedsiębiorstwo Biuro Podróży Harctur jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Ala

Byłam z Biurem Podróży Harctur - Łódź dwa razy na wycieczkach i wszystko było dobrze, no może raz oprócz obiadów. Jestem zadowolona. Co było w ofercie, to było zrealizowane. Wcześniejsze opinie szkoda, że nie są podane jakich miast dotyczą.

Agnieszka

@Wiktoryka1 czy kontaktowała się pani z Biuro Podróży Harcturw tej sprawie? Jak firma tłumaczy zaistniałą sytuacje? Czy w trakcie pobytu dziecka, opiekunowie kontaktowali się z państwem, aby poinformować o stanie zdrowia dziecka?

Wiktoryka1

Wczoraj dziecko wróciło z koloni totalna porażka miały być trzy posiłki wyglądało to tak rano śniadanie potem 1bulka na cały dzień wycieczki w góry i wieczorem obiad wnuczka i inne dzieci miała gorączke ale i tak musiały iść na wycieczkę bo nie miał kto z nimi zostać dzieci wymiotowaly tez nie było żadnej reakcji aż dwie osoby znalazły się szpitalu Dziecko wróciło chore z kolonii i oczywiście wszystkie pieniądze wydało na jedzenie i picie bo nawet picie było pod wydział

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Harctur - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Biuro Podróży Harctur
2/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piotrkowska 99