Galaktyka Travel Sp. z o.o.
counter
Debulka Nowy wpis
Były pracownik

Też pracowałam w firmie Galaktyka Travel. W tej firmie zawsze były opóźnienia z wypłatami, co miesiąc to samo, płatność w ratach, kilka, kilkanaście dni po terminie, nie mówiąc już o tym jakie długi właścicielka miała w różnych miejscach. Nie polecam pracy w Galaktyce bo to ciągłe nerwy i wyczekiwanie na wypłatę....

Gusia Nowy wpis
Były pracownik

Nie polecam biura Galaktyka Travel. Właściciel biura Małgorzata Karwat nie płaci pracownikom. Od półtora miesiąca czekam na pieniądze z ekwiwalentu urlopowego -2000 zł. Próbuje je odzyskać ale niestety bezskutecznie. Żadne prośby, maile, telefony nie pomagają.

Małgorzata Karwat Nowy wpis
Pracownik
@Gusia

Gusia to Ewelina Matyjaszczyk. Dyrektor zatrudniana w moim biurze. Potwierdzam opóźnienie w zapłacie ekwiwalentu urlopowego. Wynikało t z faktu, iż Ewelina Matyjaszczyk wyłudziła świadczenia pieniężne ode mnie i ZUS udając chorobę.. Sfałszowała listy obecności. Wychodziła z pracy w dowolnych godzinach. Traktowała wszystkich innych pracowników z pogardą i wyższością. Nie polecam tej pani, jako pracownika. Już miała sprawy sądowe z innym pracodawcą. Na początku sprawia wrażenie oddanej firmie osoby, ale to są tylko pozory. Jej zasada, szef ma robic to co ona chce, jej zasady są fair, a pracodawcy nie. Kompletna pomyłka. PRZESTRZEGAM .

Administrator

Masz jakieś aktualne informacje o przedsiębiorstwie Galaktyka Travel Sp. z o.o. w miejscowości Łódź? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Galaktyka Travel Sp. z o.o. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Galaktyka Travel Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gdańska 90
    90-508 Łódź
  • NIP: 7272804549 REGON: 365259100 KRS: 0000634441
Galaktyka Travel Sp. z o.o.