Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Maria

Dzień dobry. Proszę w końcu przyjrzeć się jednemu brygadziscie (usunięte przez administratora)I proszę nie zamiatac sprawy pod dywan. Na tego Pana dużo osób się już skarży poniża ludzi, zachowuje się jakby człowiek był zwierzęciem, rzuca zleceniami prosto w twarz itd można by wymieniać . Ten Pan nie nadaje się na bycie kimś kto ma pod sobą ludzi.

@Maria

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Zbadamy zaistniałą sytuację. W przyszłości prosimy o takich zdarzeniach informować Dyrektora Produkcji lub Kierownika Działu Kadr. To ułatwi wyjaśnienie sprawy i pomoże zapobiegać takim incydentom w przyszłości.

@pracownik

Brygadzista (usunięte przez administratora)źle się odnosi do ludzi, gnębi ich, osoby które robią kilka lat na jednej linii są wyrzucane przez niego na zasuwnice a (usunięte przez administratora) dostaje lekka robotę. Nie pomaga osobą bez certyfikatu tylko każe robić to innym pakowaczom poza swoją pracą. Jeśli ktoś przychodzi do niego z problemem jest dla tej osoby arogancki.

Czy obecnie trwa jakaś rekreacja dla osób bez doświadczenia i ile jest zmian?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Aktualnie nie prowadzimy aktywnej rekrutacji na stanowiska monter/monterka okuć. Jednak proponujemy złożyć podanie, ponieważ trwa okres urlopowy i sytuacja może się zmienić. W naszej firmie pracujemy z zasady na 3 zmiany.

Karola

Pośpiech normy brak rozmów przez tel.nie można przegryźć coś przy maszynie musisz pracować do końca mimo że wyrobiłes się wcześniej źle wyrzucisz puszkę do kosza i może spotkać cię kara kierownik chodzi robi zdjęcia co kto wrzuca nie wolno mieć słuchawek nawet małych niewidocznych nie wolno pić przy maszynie palisz musisz płacić za dodatkowe przerwy co 2 godziny nie musi że się wyrobisz normy wygórowane nawet dla automatów, przyszly nowe maszyn z Niemiec które są ustawione pod niemieckie normy nie można ich przestawić żeby robiły szybciej nie jeden raz widziałem jak kobiety niektóre płakały że im procent spadł bo ja ktoś wziął z swojej linii na której wyrabiała swoje sto parę procent,w biurach na hali ciągle światka zgaszone żeby ich nikt nie widział jak siedział w w telefonach lub w zakupach w sieci wszędzie nic miłego być ciągle pod okiem kamer i administracji

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
obiektywny

Nie polecam pracy w tej firmie,normy ilościowe maxymalnie wygórowane,byłem widziałem i nigdy więcej tam nie zawitam,akord dobry chwyt marketingowy,zakład to jedna wielka prowizorka.

@obiektywny

nawiązujesz do tych norm, o których jedna Pani pisała, że podobno 130? skoro max wygórowane to są osoby, które jednak jakoś je wyrabiają? jakim sposobem? o jakieś konkretne predyspozycje może chodzić i bez których lepiej, żeby kandydat nie przychodził?

@Ewelina

Normy wyrabiają osoby , które pracują długo na danej maszynie ,czy lini ,nowe osoby niestety nie. Nawet te stare pracownice nie są wstanie wyrobić norm jak ich brygadzista przeniesie na inne stanowisko na którym wcześniej nie pracowały.

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Z każdym dniem pracy wzrasta wprawa i Pani/a wydajność powinna rosnąć. Jeżeli tak się nie dzieje, prosimy zwrócić się do Pakowacza lub Brygadzisty o instrukcje, co poprawić, by zoptymalizować czynności montażowe i zwiększyć wydajność.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Tak , wydajność pracy wzrośnie,ale pod warunkiem że będziesz dana osoba pracowała na jednym stanowisku przez miesiąc. Jeżeli będzie codziennie zmieniać stanowisko to niestety nie jest wstanie się wprawić.Hala podzielona jest na grupy ze względu na różnorodny asortyment. Co do pomocy pakowacza i brygadzisty zostawię to bez komentarza.Praca jest ciężka,ale nigdzie na produkcji nie jest lekko. Więc jeżeli ktoś chce pracować,to będzie pracować.

Paleciak

Ten papier o równym traktowaniu i przeciwdzialaniu dyskryminacji to żart, wszechobecne kolesiostwo i układy . Krążą opinie o jednym brygadziście z produkcji ze trzeba (usunięte przez administratora)? Poza tym jeden wielki wyścig szczurów im głębiej jestes tym lepiej masz nie pozdrawiam

Stary pracownik

Ja proponuję przyjrzeć się osobą z magazynu. Od niektórych czuć alkohol a jeżdżą wózkami. Dramat dosłownie dojdzie do tragedii i kto za to odpowie??? Nie mówię o wszystkich dla jasności.

@Stary pracownik

jak w ujęciu procesowym praca w magazynie przebiega? mam na myśli to, kto z wyższych stanowisk pełni nadzór i jak ma kontakt z pozostałymi pracownikami? ciekawa jestem jak można byłoby nie zauważyć przytaczanego zjawiska

@Stary pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za zasygnalizowanie incydentu, który traktujemy bardzo poważnie. Zwracamy uwagę, że ktokolwiek byłby świadkiem takiej sytuacji, ma w obowiązku bezzwłocznie zgłosić ten fakt swojemu przełożonemu. Jeżeli osoba opisująca to zdarzenie jest pracownikiem produkcji, powinna od razu zgłosić ten fakt swojemu Brygadziście lub bezpośrednio do Dyrektora Produkcji. Natychmiastowa informacja pozwoli podjąć szybką interwencję.

Stary pracownik

Ktoś kontroluje ludzi na magazynie? Czy w tej firmie w ogóle ma ktoś panowanie nad ludźmi?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.? Na GoWork.pl jest 3 lutego kilka ogłoszeń.

Xxx

(usunięte przez administratora)wśród pracowników jest okropny. Wiele niemiłych słów, ciągłe obgadywanie i robienie drugiemu człowiekowi pod górkę.. Praca sama w sobie super, ale atmosfera okropna..

XYZ
@Xxx

Niestety to prawda, ludzie puszczają plotki na osobę, które w ogóle nie są prawdziwe, patrzą na Ciebie jak na wroga. Praca super, ale ludzie okropni również niektórzy brygadzisci śmieją się z innych pracowników i ich obgadują

@XYZ

Pytanie skąd takie nastawienie u ludzi tutaj skoro tak piszecie? Na pracę niektórych pewnie to wpływa a ciekawa jestem czy wiadomo coś o wynikach? Zastanawiam się po prostu czemu góra nie reaguje w takich sytuacjach, chyba nie wiedzą jednak?

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jeżeli zaobserwowała Pani/Pan niewłaściwe zachowania innych pracowników, prosimy jak najszybciej zgłosić ten fakt do Działu Kadr lub do Dyrektora Produkcji. Dzięki temu będziemy mogli odpowiednio zareagować w stosunku do konkretnych osób. Normy są tak przygotowane, że każdy pracownik po okresie wdrożenia powinien osiągnąć przynajmniej 100% wydajności.

Dzień dobry, obecnie na trasie Rydzyna-Leszno kursuje duży, 60-osobowy autobus. Zastąpił on dotychczasowy autobus 30-miejscowy. Zmiana jest podyktowana większą liczbą pracowników, korzystających z transportu organizowanego przez naszą firmę.

Aktualność
Wspieramy młode, sportowe talenty

Od 2021 roku Winkhaus Polska wspiera wysportowaną młodzież regionu. Pod firmową kuratelą znalazło się pięć klubów sportowych zrzeszających młodych zapaleńców: UKS 9 Tygryski – klub siatkarski z Leszna, SZOK Bojanowo, czyli kuźnia mistrzów Polski w lekkoatletyce, Górowskie Stowarzyszenie Badmintona „Smecz” oraz kluby Rydzyńska Akademia Piłkarska RAP 2010 i Klub Piłkarski Polonia 1912 Leszno.

Podopieczni Winkhaus Polska nie tylko wzmacniają hart ducha, odporność na ból i dbają o zdrowie, ale także zdobywają medale i tytuły mistrzowskie. Tygryski z UKS 9 Leszno, latem zdobyły Mistrzostwo Polski w siatkówce plażowej U11 dziewcząt, a w hali aż 3 Mistrzostwa Wielkopolski w trzech kategoriach, premiowane awansem do Mistrzostw Polski. Młodzi siatkarze i poszczególne sekcje mają w swej kolekcji medale każdej zwycięskiej barwy. Tygryski są największym klubem siatkarskim regionu. Prowadzą go niezmiennie od lat Klaudia i Jarosław Borowscy przy nieocenionym udziale Łukasza Witkowskiego i sztabu doświadczonych trenerów.

Bojanowscy atleci zaś oddają się bez reszty królowej dyscyplin – lekkoatletyce. SZOK Bojanowo wykuł już niejednego mistrza. W jego szeregach jest trójskoczek, który na halowych Mistrzostwach Polski U18 zdobył najwyższe podium. Franciszek Zuter ma w swojej kolekcji niejeden złoty medal i zajmuje 2. miejsce w tabelach w Polsce z różnicą 1 cm do zwycięzcy. Jego kolega, Bartłomiej Józefowiak, jako pierwszy zawodnik w biegu na 300 m i skoku w dal powołany został do Reprezentacji Polski U14, jest też najlepszym 13-latkiem w Polsce. Są też utalentowane dziewczyny: Klaudia Piotrowska i Zofia Ratajczak, która jako najmłodsza wiekiem w Halowych Mistrzostwach Polski U18 zajęła VII miejsce w pięcioboju. Dziewczyny kilka razy stawały na najwyższym podium w zawodach rang ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Niedaleko siedziby Winkhaus Polska, w niewielkiej miejscowości na Dolnym Śląsku prężnie działa Górowskie Stowarzyszenie Badmintona „Smecz” dowodzone przez Roberta Brojka, międzynarodowego sędziego tej dyscypliny. Badminton, który zwykle kojarzony jest z zabawą na plaży, to sport niezwykle wymagający i indywidualny. Koncentruje zawodnika na własnych możliwościach i błyskawicznym podejmowaniu decyzji. Pod skrzydłami klubu trenują dorośli i uzdolniona sportowo młodzież. Młodzi badmintoniści rok 2022 zakończyli sukcesami na najwyższym podium. Podczas Mistrzostw Dolnego Śląska, 1 miejsce w grze pojedynczej chłopców U13 zdobył Tomasz Jankowski, 3 miejsce w grze podwójnej dziewcząt U15 – Aleksandra Dąbrowska i Julia Michalec, 3 miejsce w grze pojedynczej chłopców U15 – Adam Wróbel. Pochód zwycięzców zamyka Jan Wróbel na 2 miejscu w grze pojedynczej chłopców U19. W swoich szeregach „Smecz” ma także parabadmintonistę, który bierze udział w rozgrywkach krajowych i europejskich. Pan Bartosz Wróbel w IV. Otwartych Mistrzostwach Polski uplasował się na najwyższym stopniu podium! Winkhaus Polska ma zaszczyt patronować górowskim sportowcom, obejmując zawody patronatem tytularnym.

Rok temu zostaliśmy przyjęci w szeregi POLONIA SOCIOS. To program, który został stworzony przy Klubie Piłkarskim Polonia 1912 Leszno. Ma na celu zrzeszenie jak największej liczby lokalnych przedsiębiorców, których udziały wspierają młodych sportowców. Za ten akces przyznano nam znak "Ta firma wspiera sport dzieci i młodzieży". Emblemat ów wita w drzwiach każdego, kto odwiedza naszą firmę. KP Polonia 1912 Leszno to najstarszy leszczyński klub sportowy, w którym swoją piłkarską pasję rozwija ponad 200 młodych sportowców z Leszna i okolic. Drużyny młodzieżowe Polonii osiągają sukcesy zarówno na boiskach trawiastych w rozgrywkach wojewódzkich, jak i futsalowych, gdzie walczą o najwyższe lokaty w Polsce. "Per aspera ad astra" - "Przez trudy do gwiazd" to motto leszczyńskich piłkarzy, którzy każdego dnia intensywnie trenują, aby sięgać coraz wyżej, być coraz lepszymi i osiągnąć jak najwięcej.

Rydzyńska Akademia Piłkarska RAP 2010 zaś to najmłodsza, wspierana przez nas organizacja. Klub prowadzony przez Marcina Piotrowiaka oraz sztab zaangażowanych działaczy i trenerów, szkoli dzieci już od 5. roku życia i bierze czynny udział w regionalnych rozgrywkach. Jego pasja i determinacja zarażają coraz większe grono młodych zawodników. Piłkarze mogą od niedawna nosić koszulki z logo Winkhaus. Mamy nadzieję, że będzie ono na nich widniało jeszcze bardzo długo.

Zdolni sportowcy zdobywają nagrody, wszystkim zrzeszonym w klubach udziela się radość z uprawiania sportu, ich trenerzy z pasją realizują swoje programy, a dla nas to po prostu powód do dumy.

Na zdjęciu: Mistrzowie w lekkoatletyce i ich trener z SZOK Bojanowo - od lewej:
Franciszek Zuter, Mistrz Polski Halowych Mistrzostw Polski w trójskoku U18 i Mistrz Polski w trójskoku Mistrzostw Polski LZS; Klaudia Piotrowska, VI zawodniczka Mistrzostw Polski U16 na 1000 m przez przeszkody; Zofia Ratajczak, brązowa medalistka Mistrzostw Polski U16 w 5 boju (80 ppł, skok wzwyż, pchnięcie kulą, skok w dal i 600 m); Prezes Winkhaus Polska Janusz Rodzki; trener młodych lekkoatletów z Bojanowa, Maciej Ratajczak.

Czy wiadomo kiedy będą z powrotem 3 zmiany bo teraz to jest jakiś armagedon ludzi pełno na parkingu miejsc brak w szatniach tłum nawet się przebrać spokojnie nie można na stanowiskach pracy przepełnienie miało nie być nocek ale oczywiście są i teraz jedni muszą chodzić na nocki inni nie muszą co to za sprawiedliwość

Inki

Żadnych nocek ! Noc jest od spania. Biurowiec i kierownictwo sobie w nocy śpią! To też niech zaczną w nocy pracować ! My od nich nie jesteśmy gorsi. To dzięki nam jest ta cała produkcja ! Dzięki nam mają pracę ! Praca w nocy tak ciężka i mocno fizyczna w tym hałasie powinna trwać 6h.

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Staramy się utrzymywać produkcję na dwie zmiany tak długo, jak to tylko możliwe. Trzecia zmiana jest uruchamiana tylko na wybranych liniach i jest to spowodowane zwiększonym zapotrzebowaniem na nasze produkty. Za pracę na zmianie nocnej pracownicy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie wynikające z zakładowego regulaminu wynagradzania. Dzięki zeszłorocznej inwestycji w rozbudowę zakładu, hala produkcyjna powiększyła się ponad dwukrotnie, przez co znacznie wzrósł komfort pracy. O szatniach rozmawialiśmy wielokrotnie i nigdy nie zgłaszano problemu z miejscem. Jeżeli jednak ktoś uważa, że w jego szatni jest zbyt ciasno, prosimy o zgłoszenie się do przełożonego – istnieje możliwość przeniesienia do innej szatni, gdzie będzie więcej miejsca. Nasz parking zapewnia dostateczną ilość miejsc parkingowych dla wszystkich użytkowników i nigdy nie odnotowaliśmy problemów z parkowaniem.

@Inki

Większość ludzi wolało by chodzić na 3 zmiany i mieć wolne soboty a 2 zmiany wiążą się z nadgodzinami bo nie wyrobimy z produkcją poza tym w innych firmach praca odbywa się w 3 zmianach i nikt nie ma z tym problemu a pracy w biurze i na produkcji się nie porównuje bo to zupełnie inne kwestie

Pracownica

Nie mów za większość, tylko za siebie. Mi pasują 2 zmiany i mam nadzieję że jak najdłużej zostaną 2. Już wolę iść w sobotę niz mieć cały tydzień nocek wyjęty z życia.

@Pracownica

Ci co chcą 2 zmiany to właśnie myślą tylko o sobie bo nie chce im się na nocki chodzić bo mają ciągle pracę u siebie i nie muszą się z nikim zamieniać a niestety większość ludzi musi chodzić na nocki żeby tą pracę mieć i to oni są stratni... Lepiej jak są 3 zmiany, można zawsze wtedy iść gdzie indziej jak pracy nie ma. Jeszcze ciągle nowych pracowników zatrudnionych a nie ma już dla nas miejsca.

Absolutnie żadnych 3 zmian... jaka większość co za bzdury.

Mloda
@Pracownica

Popieram dwie znany są super

Pracownik 2

O to widocznie masz szczęście że chodzisz na 2 zmiany bo niestety inni muszą chodzić na nocki żeby innym zrobić miejsce dlatego jest to niesprawiedliwe chodziliśmy na 3 zmiany wszystko było jasne a teraz nikt niewie kiedy przypadnie jego tydzień na nocke

@Mloda

Czyli nie każdy woli sobie dorobić na nockach tutaj? A czy te zmiany przyczyniły się do jakiejś rotacji może? Ktoś odszedł z tego powodu, bo nie mógł się przestawić?

Czy 3 zmiany jeszcze wrócą?

Agnieszka

Dzień dobry czy jest możliwość przyjęcie pracownika z grupą!

@Agnieszka

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem kadr - szczegółowe informacje uzyska Pani pod numerem 65 52 55 873.

Mario

Czy ktos szczerze moze napisac jakie jest wynagrodzenie dla nowego pracownika? Minimalna krajowa czy cos wiecej? Jak wyglada sama praca?

Zależy jaki masz procent

@Xxx

rozwiniesz kwestię procenta? kiedy można mieć pewność, że grubo ponad najniższą będzie się zgarniać i jakie jeszcze dodatkowe uwarunkowania to gwarantują?

Sam Ermolenko
@Mario

Jak lubisz być obgadywany,lubisz ploty, i jesteś psychicznie mocny jest to praca dla ciebie .Jeżeli chcesz robić karierę, tam nie zrobisz chyba że z wiejskiego dzienikarstwa.Nie bym Cię odstraszal jeżeli jesteś więcej jak przeciętny poszukaj czegoś gdzie znajdziesz normalne grono ludzi do współpracy w tej firmie na to nie licz .Wszystko zamiatanie pod dywan,na produkcji ploty straszne na Dyrektora,Panią Bo..... ale jak ich widza na produkcji wtedy jest bieg którego w aucie nie znajdziesz czyli nr 7 bez sprzęgła, ale z gazem .Na początku zarobisz najniższą krajową

Ola
@Mario

To jest praca na akord dostajesz podstawę i dodatek za wyrobiony procent jeżeli zrobisz 130 procent normy to zarobisz ok 3700na rękę

@Ola

przytaczasz 130% z przypadku czy raczej to już taki relatywny max by był? trudno o tego typu wynik? o specyfice samej produkcji coś napiszesz?

Brygadzista ???? często przychodzi pod wpływem alkoholu i (usunięte przez administratora)odzywa się do pracowników

@Kasia

Dzień dobry, dziękujemy za sygnał, jednak zwracamy uwagę na to, że ktokolwiek z pracowników zauważyłby na terenie firmy osobę pod wpływem alkoholu, powinien niezwłocznie poinformować o tym fakcie jej przełożonego. Bardzo ważne jest by zgłoszenia dokonać od razu, aby osoby upoważnione mogły odpowiednio i na czas zareagować.

Xxx
@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Niestety zgłoszenie takiego czegoś nic nie da , wszyscy to widzą nikt nic z tym nie robi... Ta osoba była już niejednokrotnie TYLKO UPOMNIANA o to ,że przychodzi pod wpływem alkoholu, a poprawy nie widać... Każdy inny pracownik dostałby już dawno dyscyplinarne zwolnienie z pracy a ten brygadzista jak widać moze robić co chce. Byleby się nikomu nic nie stało bo wtedy odpowiedzialność poniesie też firma ...

Przemysław
@Xxx

Nie ma na wejściu ochrony która kontroluje takie sytuacje? Przecież teraz nawet wszedł przepis że można sprawdzać alkomatem pracowników. Czemu uważasz że ten pracownik jest uprzywilejowany?

@Przemysław

Ochrona nie jest tu od sprawdzania pracowników. Uważam ,że jest uprzywilejowany bo ten brygadzista niejednokrotnie przychodził pod wpływem i było to czuć , a nikt przełożonych itd nic z tym nie robi. Nie jeden zwykły parobek by za to wyleciał a tu nic tylko upomnienia...

Były pracownika ochrony
@Xxx

Witam byłem pracownikiem ochrony winkhaus i odpowiadam ze my jako pracownicy ochrony firmy nie mamy obowiązku sprawdzana pracownika alkomatem jeśli firma Winkhaus nie wyrazi zgody na takie działanie od tego są Kierownicy i brygadziści oraz policjanci pozdrawiam firmę Winkhaus

Martyna

Czy w Winkhausie przyjmują nowych pracowników? I czy jest możliwość pracy na 2 zmiany?

@Martyna

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W chwili obecnej prowadzimy rekrutację do działu produkcji. Obecnie pracujemy na dwie zmiany, ale należy liczyć się z tym, że za pewien czas przejdziemy na system 3-zmianowy. Z tego względu każda osoba zgłaszająca się do pracy musi wyrazić gotowość do pracy na 3 zmiany. Zapraszamy do składania podań na adres praca@winkhaus.pl.

Czy w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Oprócz wynagrodzenia podstawowego pracownicy otrzymują co miesiąc szereg dodatków do wynagrodzenia, w tym m.in. premię za wydajność, dodatek za pakowanie, dodatek funkcyjny. W wielu przypadkach wypłacamy dodatkowo premię uznaniową. Ponadto, okresowo wypłacana jest nagroda za wzorową frekwencję w pracy, nagrody świąteczne, a dla wyróżniających się pracowników - jeszcze inne nagrody. Chętnym pracownikom umożliwiamy pracę w jednym z naszych zakładów w Niemczech, gdzie mogą zarobić co najmniej dwukrotność wynagrodzenia uzyskiwanego w Rydzynie, otrzymując przy tym pełne zakwaterowanie, wyżywienie i transport. Jesteśmy też otwarci na młode pokolenia - wspieramy osoby uczące się, by mogły pogodzić szkołę z pracą zawodową. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa korzystają ponadto z prywatnej opieki medycznej w LUX MED oraz z niskooprocentowanych pożyczek (1%) z funduszu socjalnego na remont mieszkania lub domu

Lidia

Firma kilka razy szukała kogoś na stanowisko Inżyniera Kontroli Jakości. Pracował ktoś może na nim? Jak tam warunki, zarobki? Szczególnie przy tej inflacji firma oferuje coś dodatkowego dla pracownika? Premie czy podwyżki?

Zostaw merytoryczną opinię o Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. - Rydzyna

• Jak się pracuje w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 4 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.