Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
WH Go! Drugie zwycięstwo Wielkich Serc

Jak wykazała ubiegłoroczna, inicjująca serię, akcja WH Go!, jej uczestnicy wcale nie musieli mierzyć sił na zamiary, bo siły mieli i nadal mają niemierzalne. Tytaniczną pracę wykonali pracownice i pracownicy Winkhaus Polska, mając za sobą tysiące kilometrów znaczonych zmęczeniem, pokonywaniem własnych słabości, ale też kanonadami endorfin.

Przypomnijmy zatem, co to za projekt.

WH Go! to winkhausowski program promocji zdrowia. Ma on za zadanie podniesienie sprawności jej uczestników, dbałość o kondycję, zdrowie, ale nie tylko. Podczas 32 tygodni zmagań samozwańczy sportowcy jeżdżą na rowerach, na rolkach, biegają, chodzą, a nawet wspinają się po górach.
Kilometry, czasówki, punkty to tylko liczby, a tak naprawdę cel jest niemierzalny – walka o zdrowie chorych dzieci. Kolejne etapy odkrywały zadziwiające pokłady możliwości wszystkich uczestników. Za zebranymi punktami, szły bankowe przelewy na konta potrzebujących i dzielnych Małych Wojowników. Przekazano im 30 tys. złotych.
W tym roku beneficjentami akcji byli Mateusz Matuszak oraz mała Marysia Antkowiak z Leszna.

Właśnie zakończyła się 2. Edycja WH Go! 2023
I znowu wygrali! Wszyscy!
Czego dokonali?
ð Przebiegli wspólnie 69 548 km.
ð Przejechali na rowerze 99 152 km.
ð Przejechali na rolkach 434 km.

W porównaniu z wynikiem pierwszej edycji, pokonali 2x więcej kilometrów w pocie sportowego czoła. Udało im się 4x okrążyć równik!

Największymi Mocarkami okazały się być:
I miejsce – Katarzyna Bąk-Borysewicz
II miejsce – Sylwia Kubiak
III miejsce – Beata Turbańska

Największymi Mocarzami zaś:
I miejsce – Łukasz Borysewicz
II miejsce – Adam Mańczak
III miejsce – Damian Szymanowski

Sportowy Team WH Go! już sposobi się do 3. edycji. Wraz z nastaniem wiosny – ruszają po kolejne zwycięstwo!
qwerty

dzień dobry. jak długo trwa proces rekrutacyjny dla specjalisty ds. organizacji produkcji? widzę, że oferta od jakiegoś czasu jest już widoczna, rozważam zgłoszenie się. proszę mi tylko opowiedzieć o atmosferze w pracy, jak dużo osób może być w aktualnym zespole?

Nowy wpis

@qwerty

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia podania. Co do atmosfery w zakładzie, to najlepiej porozmawiać o tym z pracownikami. Zachęcamy też do śledzenia naszych mediów społecznościowych. Do zobaczenia!

Pracownik Nowy wpis
@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Atmosfera w pracy....w oczy nikt nic nie powie a jak się odwrócisz to zaraz obgadują, ...a pan brygadzista który ostatnio spisywał osoby niech się zastanowi jaki daje przykład sam na popołudniowej zmianie jak sam przed godziną 22 jest przebrany do wyjścia.Ale u siebie się nie widzi

Wercia Nowy wpis

Ci wspomniani pracownicy produkcyjni zostali spisani ze względu na to, że wcześniej przygotowali się do wyjścia? Zastanawiają mnie ewentualne konsekwencje tego, że ktoś zostanie spisany. I jeszcze w drugą stronę czy zdarzają się nadgodziny?

Jakie czynniki mają wpływ na miesięczną nagrodę , pracując cały miesiąc raz jest to kwota ok 240zł , a innym razem pomniejszona pracując na linii mając ten sam procent wydajności 130 procent i wszystkie dni pracujące bez chorobowego jedne osoby mają np. 260 zł a inne 160 zł . Od czego to zależy . I nie dojeżdżam autobusem więc nie jest odciągane za dojazd .

Nowy wpis

@pracownik

Dzień dobry, prosimy zwrócić się z tym pytaniem do przełożonego, aby wyjaśnił Pani/Pana wątpliwości.

Witam. proszę o przybliżenie mi procesu reaktancyjnego na stanowisko kierownika magazynu. zauważyłem, że ponownie dodano ofertę i zastanawia mnie powód. Czy próg wejścia jest wysoki?

Dzień dobry, proces rekrutacyjny na to stanowisko został właśnie zamknięty. Dziękujemy za zainteresowanie.

@Pracodawca Zatrudniacie obcokrajowców to wymagajcie znajomości języka w stopniu komunikatywnym bo to potem my musimy się z nimi męczyć. Chyba nie wszystkich obowiązują te same zasady jeżeli chodzi o przerwy na papierosa i koniec pracy, bo niektórzy przed jej końcem już są przebrani i gotowi do wyjscia a potem się odbijają.

Ciesz się że nie pracują Azjaci bo wcale nie byłoby komunikacji,a co do wychodzenia na fajkę czy wcześniejszego przebierania się,to robią to Polacy jak i obcokrajowcy w takim samym stopniu i Ty pewnie też!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Cześć. :) jest tu może ktoś kto brał udział w rozmowie na specjalistę ds. organizacji produkcji i by ją opisał? dziś dodano ofertę a widzę ze z miesiąc temu ktoś już o nią pytał. jeśli wtedy szukano jednej osoby to czy trudno jest się dostać, skoro ogłoszenie ponownie jest widoczne?

W jaki sposób można dostać się na pracownika produkcji?

@Ania

Dzień dobry, prosimy o przysłanie swojego CV na adres e-mail: praca@winkhaus.pl pozdrawiamy

@Ania

Wystarczy przyjść i już pracujesz nawet jak nic nie umiesz przyjmują wszystkich

Klara

Niekoniecznie koleżanka miesiąc temu wysłała podanie do dzisiaj nie ma odzewu

@Klara

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Wszystkie podania, które wpływają na adres praca@winkhaus.pl są rozpatrywane i brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym. W razie braku odpowiedzi, prosimy o kontakt z naszych działem kadr pod numerem 65 52 55 873, aby upewnić się, czy otrzymaliśmy podanie. Może się zdarzyć, że ze względu na błąd w adresie mailowym, podanie do nas nie dotrze.

Ktoś wspominał, że na produkcje każdy może być przyjmowany, a jakiego konkretnie doświadczenia potrzeba by zatrudnić się jako specjalista ds. organizacji produkcji? wczoraj dodano ofertę, reflektuję ją. Doświadczenie zostało oznaczone jako wymagane ale nie wiem jak duże i po prostu zastanawiam się czy trudno jest się dostać

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zachęcamy do złożenia aplikacji. Po przeanalizowaniu otrzymanych aplikacji poinformujemy, czy przeszła Pani/przeszedł Pan do kolejnego etapu. Osoby zakwalifikowane do następnego etapu zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną. Obecnie poszukujemy jednej osoby na to stanowisko i spośród kandydatek i kandydatów wybierzemy tę osobę, która najlepiej spełnia nasze wymagania.

Kierunek studiów jest dowolny w przypadku zatrudnienia jako kierownik magazynu? jest tylko napisane, że wyksztalcenie wyższe, ale wole się upewnić tak samo jak zorientować co do widełek placowych. Nie ma ich podanych a przed złożeniem dokumentów chce mniej więcej wiedzieć o czym będę rozmawiać. Pomożecie?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą (usunięte przez administratora) Kierunek studiów wyższych nie będzie rozstrzygał o wyborze kandydata. Ważniejsze jest doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Obie strony – zarówno my, jak i kandydat – dążymy do tego, żeby wynagrodzenie było odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Wychodzimy z założenia, że kandydat najlepiej zna wartość swoich kwalifikacji zawodowych i wycenia je tak, aby wynagrodzenie go satysfakcjonowało. My ustosunkujemy się do propozycji kandydata. Zachęcamy do aplikowania.

Been

Dzień dobry. Może najwyższy czas zrobić porządek z zasuwnicami? Nie dziwcie się że żaden pracownik z innej grupy nie chce tam chodzić i ludzie wolą wziąć urlop kolejnego dnia. Każda osoba która idzie pracować dostaje najgorsze miejsce , osoby które siedzą tam codziennie nie pozwalają wyrobić procentu i w rezultacie taka osoba ma 70% na dzień. Serio jeszcze tego jako firma nie zauważyliście że coś jest nie tak? Człowiek siedzi osiem godzin , nie idzie na przerwę nie je nie pije bo chce się wyrobić a ma marny procent. Każdy powinien być traktowany równo A może brygadzista/ka z zasuwnic powinien bardziej zainteresować się? Przyjść , powiedzieć co trzeba zrobić żeby mieć chociaż wymagane 100% i OZNAJMIĆ PRACOWNIKOM NA LINI ZE KAŻDY MA BYĆ TRAKTOWANY RÓWNO BO KAŻDY CHCE MIEĆ DOBRY PROCENT

Ah..
@Been

Dzień dobry. To prawda, normy nie pozwalają na zrobienie w pierwszy dzień "chociaż" 100% . Pierwszy dzień jest dobrze jak się ma 60-80%. Proszę się na uczyć techniki pracy z długimi elementami i czekać na efekty. Proszę też zapytać osoby pracujące na zasównicach ile czasu zajęło im na wypracowanie w sobie techniki.

@Been

Ale w jaki sposób nie pozwalają wyrobić procentu? Utrudniają to jakoś? W ogóle to często się zdarza, że pracownicy z innej grupy muszą tam przechodzić?

Kaśka
@Ah..

I tu masz rację ale ..... Wydaje mi się że rzadko gdzie można w pierwszy dzień zrobić 100 trzeba wszędzie się wprawić a potem to już baja no i kolejna sprawa ludzie i ich podejście ja się będę pytać ? Przecież ja wiem wszystko. Zadawanie pytań boli

Baśka
@Kaśka

A po jakim czasie już na spokojnie robisz 100 i nie ma z tym żadnego problemu? początki to wiadomo trzeba się wdrożyć, w sumie to jakich umiejętności na start potrzeba żeby na spokojnie się w tym odnaleźć?

Been
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Widzę że wypowiadają się tu osoby pracujące od długiego czasu na zasuwnicach. Osoby które wiedzą jak to wszystko "działa” żeby mieć 130% :):):):) faktem jest że nowy pracownik nie zrobi 100% w pierwszy dzień. Ale ja nie mówię o nowych pracownikach ja mówię o pracownikach którzy już długo pracują w firmie. Caly miesiąc ktoś pilnie pracuje i wyrabia 100-130% a jak idzie na zasuwnice ma marne 40-70% A dlaczego? Dlatego że każą zasuwać na jednej maszynie a wiadomo że na jednej maszynie nie wyrobimy czasu technologicznego i to jeszcze na najtrudniejszej maszynie. Byśmy musieli chyba siedzieć przez dwie zmiany na jednej maszynie żeby mieć lepszy procent I tu jest główny problem Proszę się nie dziwić że nikt tam nie chce chodzić pracować

Babajaga

@Pracodawca Witam. Dlaczego pakowacz ma dodatkowe pieniądze? Jak każdy pracownik który dostaję zlecenie tak samo musi zrobić na każdej maszynie i na końcu spakować okleić dać pieczątki i wysłać. Więc jaka w tym inna praca! W sumie każdy pracownik po otrzymaniu już umowy na stałe powinien dostać dodatek pakowacza.

@Babajaga

Dzień dobry, pakowacz to osoba posiadająca dodatkowe kompetencje, potwierdzone egzaminem oraz audytem. Koordynuje pracę linii montażowej oraz ponosi osobistą odpowiedzialną za jakość wyrobów, wyprodukowanych na jego linii. Z tego tytułu przysługuje mu odpowiedni dodatek do wynagrodzenia.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Na umowie o pracę mam napisane stanowisko Monter ale podczas pracy na lini również pakuje gotowy produkt to uważam że też powinnam mieć jakiś dodatek. Albo nie powinnam pakować.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

To inne osoby które nie mają kompetencji potwierdzonym egzaminem i pakują to mam rozumieć że nie ponoszą odpowiedzialności za wyrób wyprodukowany na danej linii

Babajaga
@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Bo osoba jedna siadając na linie cała musi także spakować swój towar a nie pa pakowacza. Więc? Ma to zostawić bo, nie ma pakowacza i przyjdzie inny pakowacz i to spakuje. Tak to powinno wyglądać ????

@Monter

A tak z ciekawości jak często to pakowanie się zdarza? Przypuszczając ze w jakimś czasie pakowacz spakuje 100 sztuk to Ty jako monter ile ich po drodze ogarniasz? Możliwe, że wam też zrobią audyt?

@Monter

Dzień dobry, na wszelkie pytania związane z systemem szkoleń i uprawnieniami Pakowacza odpowie Pani/Panu bezpośredni przełożony.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Skoro nie mam uprawnień pakowacza to jeżeli dojdzie do jakiejś pomyłki lub niedopatrzenia to nie ponosze za to odpowiedzialności i nie dostanę kary pieniężnej?

I to tak od zawsze było? przychodzisz na stanowisko montera i masz to na szkoleniu czy po prostu teraz niedawno dodano te funkcje, bo jakieś procesy w firmie zachodzą?

Lola

Czy to prawda, że od marca mają wrócić 3 zmiany?

Wszedł teraz jakiś dodatek pakowacza? :D często cos takiego świeżego dorzucają? zastanawiam się czy dla monterki coś będzie? i ile wynosi, że zaczęto o tym tu pisać? ile to kasy i jaki jest argument? ludzie się o to upomnieli?

Chciałbym zauważyć że pakowacze robią z ludzi (usunięte przez administratora) . Przyjdzie nowa osoba albo ktoś z innej lini i posądza ją na najgorszą maszynę , wyciągną swoje zapasy a ty siedź i rób na tej jednej maszynie cały dzień za który nawet 100% nie wyrobisz . Sami nie chcą na tą operację usiąść a tobie każą bo będą musiały koleżanki za dużo zrobić . Takie traktowanie drugiej osoby jest niemiłe . Jeszcze na koniec dnia musisz odrobić im ten zapas ….

Ciekawa

Napiszcie czym konkretnie zajmują się pracownicy, o jakich procentach tu wspominacie i ogólnie czy polecacie pracę choć widzę że większość raczej nie poleca , będę wdzięczna za każdą odpowiedź

@Ciekawa

Jest to praca na produkcji, czyli zajmujemy się montowaniem, składaniem tego co pozwala otwierać, zamykać i uchylić okno. Ilość sztuk produktów które trzeba zrobić jest zależna od np. stanowiska na którym pracujesz, asortymentu. Wyrabiający 100% normy masz płacone minimalne wynagrodzenie a gdy zrobisz max 130℅ to dostaniesz trochę więcej. Na procent jest liczoną średnia z całego miesiąca. A za pracę w sobotę jest dzień wolny.

@Monter

No jeśli jest dzień wolny to norma nie powinna być liczona do średniej hali

To teraz jedyna premia jaka przysługuje to za absencje oraz tamta świąteczna? Było napisane, że kiedyś były one co kwartał. To od jakichś wyników? teraz się już ich nie weryfikuje? Co z jakimiś normami?

Monter

Premia za absencję co pół roku, ale nie możesz mieć ani jednego dnia chorobowego czy nawet opieki na dziecko. Premia świąteczna to też jest zagadka bo są osoby które jej nie dostały.

Czy w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Oczywiście że tak ????. Przychodzą nowi pracownicy i po pierwszym dniu pracy rezygnuja. Więc chyba czas najwyższy żeby firma doceniła tych którzy już są i pracują.

Czyli soboty z znowu będą pracujące oczywiście za dzień wolny chętnych będzie mnóstwo przecież Polak lubi pracować za darmo i

Bo ludzie nie umieją się postawić jeśli sobota to setki a jak nie to półtora dnia wolnego tak powinno być.A nie robisz nadgodziny liczą do średniej miesiąca i tak nie masz za to zapłacone i wolne jeszcze muszisz wybrać jak zakładowi pasuje a nie tobie

@Pracodawca

Czy firma w tym roku daje jakieś premię świąteczne ?

Czemu nie wszystkim? Ze względu na co ta premia zatem jest przyznawana? Chodzi głównie o wynik czy może staż pracy także odgrywa jakąś rolę?

Moim zdaniem premie świąteczna powinni dostać wszyscy pracownicy firmy bez względu na staż pracy. Nie wiem jakimi kryteriami kierują się osoby przyznające premie ale wiem ze są pracownicy z wieloletnim stażem którzy premi nie dostali.

Agata

Pytanko , bo święta i w ogóle Nasza firma jak co roku rozdaje Mikołaja . Fajnie miło każdy PRACOWNIK się cieszy . Ale ja też jestem pracownikiem tej firmy, chwilowo nie wykonuje swojej pracy i widać nie zasłużyłam na Mikołaja , Gwiazdora czy Dziadka Mroza . ????Przykre to jest, nie tylko dla mnie ale osób w podobnej sytuacji jak moja , pracuje się tyle lat , jest się z tą firmą związanym , a tu za przeproszeniem guzik szacunku. Wszystkiego najlepszego Kochani . .

Zostaw merytoryczną opinię o Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. - Rydzyna

• Jak się pracuje w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 1 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.