Fundacja Edukacyjna Varsovia

Opinie o Fundacja Edukacyjna Varsovia

Dzień dobry!

Serdecznie dziękujemy za liczne komentarze. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie.

Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Zachęcamy do zadawania nam pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Wszystkie Wasze komentarze są dla nas cenne, ponieważ pomagają nam się doskonalić.

Aby było to jednak możliwe dyskusja musi być merytoryczna i zbudowana na szacunku, dlatego bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio na adres: szkola@varsovia.edu.pl

Pozdrawiamy serdecznie,
FUNDACJA EDUKACYJNA "VARSOVIA"

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły "Varsovia" Moja córka chętnie uczęszcza na lekcje. Dzięki cierpliwym i kompetentnym nauczycielom poprawiła swoje wyniki w nauce. Przedmioty zarówno ścisłe jak i humanistyczne prowadzone są na wysokim poziomie Na duży plus jest indywidualne podejście do ucznia oraz panującą tam sympatyczna atmosfera.

@Anna

Ciekawe że pozytywne opinie są przyklejane, a negattywne usuwane i cenzurowane. Indywidualna jest chyba tylko postawa lekceważąca kiedy dzieci zachowują się agresywnie wobec siebie. Liczyłam na przyjazną atmosferę, a okazuje się, że to przechowalnia dzieci agresywnych oraz tych które nie dają sobie rady w innych.

Hanna

Moja córka uczęszcza do szkoły Fundacji Varsovia w Wilanowie od 5 lat i mam same pozytywne odczucia. Poziom nauczania oraz wkład nauczycieli jest wysoki. Nie muszę poświęcać czasu na „douczanie dziecka” w domu. Nie rozumiem jak można komentować pracę szkoły przez pryzmat tego, że niektórzy uczniowie są „niegrzeczni” … dzieci są różne niezależnie od placówki w której się uczą. Polecam serdecznie! :)

@Hanna

Szanowna Pani Bardzo dziękujemy za Pani opinię i oraz zaufanie jakim nas Pani obdarzyła posyłając córkę do naszej szkoły podstawowej. Pozdrawiamy Zespół Fundacji Edukacyjnej Varsovia

Joanna

Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły od kilku lat, zaczęło w starszych klasach SP i kontyunuuje naukę w LO. Jestem bardzo zadowolona z indywidualnego podejścia szkoły do ucznia, nauczyciele są kompetentni, życzliwi, wspierający i inspirujący. Jeśli ktoś chce, naprawdę może się tu rozwijać. Jeśli nie, no cóż, wtedy żadna szkoła nie pomoże...

@Joanna

Szanowna Pani Bardzo dziękujemy za Pani opinię i oraz zaufanie jakim nas Pani obdarzyła posyłając córkę do naszej szkoły podstawowej oraz do LO. Pozdrawiamy Zespół Fundacji Edukacyjnej Varsovia

mama Marysi

Moja córka uczęszcza do szkoły od ponad 4 lat. Obecnie jest w klasie 5. Zarówno ona jak i ja jesteśmy bardzo zadowolone. Nauczyciele są bardzo życzliwi i zawsze chętni do pomocy. Nikt w potrzebie nie zostaje pozostawiony sam sobie. Jest to miejsce, które wyróżniają wysoki poziom nauczania, troska o każdego ucznia oraz miła atmosfera. Nigdy nie żałowałam decyzji o posłaniu córki do Varsovii. Serdecznie polecam!!!:)

@mama Marysi

Czy w Fundacja Edukacyjna Varsovia zatrudniani są obcokrajowcy?

Witajcie. Za dużo aktualnych opinii nie udało mi się tutaj wyczytać a mój tato wypatrzył ofertę dla konserwatora na LinkedIn. ciekawi jesteśmy szczegółów odnośnie pracy, czy ktoś je zna i opisze? opis jest dość krótki, znalazł się w nim tylko zakres obowiązków, a co z oferowanymi zarobkami? I czy są jakieś pakiety socjalne?

Nowy wpis

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny 698 631 171 by poznać wszystkie szczegóły. Pozdrawiam.

Krystyna

Napisałaś, że w Varsovia doszło do jakiejś problematycznej sytuacji i ogólnie negatywnie wyrażasz się o szkole. A możesz wyjaśnić, o co chodzi?

Wiola Nowy wpis
@Krystyna

To chyba dobrze, nawet nie powinni tego robic po kryjomu. To, ze placowka jest otwarta na dzieci z dysfunkcjami a takie dzieciaczki sa wsrod nas - moim zdaniem jest na plus. Wazne aby zapewnic im odpowiednia opieke.

Jak jest z pakietem medycznym w Fundacja Edukacyjna Varsovia? Można dołączyć rodzinę?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Edukacyjna Varsovia? Czy kandydat na stanowisko Nauczyciel, Szkoła podstawowa, pedagog-terapeuta powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Ciekawy

Jakiś czas temu widziałem w sieci ogłoszenie dla sekretarza szkoły. Często są przyjmowane osoby do obsługi sekretariatu szkoły? Wiadomo kiedy teraz będzie następna rekrutacja? Trudno się dostać jak już się zwolni jakieś miejsce?

@Anna

Szanowna Pani Bardzo dziękujemy za Pani opinię i oraz zaufanie jakim nas Pani obdarzyła posyłając córkę do naszej szkoły. Pozdrawiamy Zespół Fundacji Edukacyjnej Varsovia

Aktualność
W tym roku w sztab WOŚP 5032 współorganizowali Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49, Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 6 oraz Służewski Dom Kultury.
Nasi wolontariusze jak zawsze wykazali się hartem ducha i wielkim sercem, mimo nie sprzyjającej pogody dzielnie kwestowali. Byli tacy, którzy przychodzili do sztabu, aby zjeść gorącą zupę , wymienić pełną puszkę na nową i szli dalej.
Nasze wolontariuszki z klasy 6 i 4 miały też przyjemność opowiedzenia o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ambasadorowi USA panu Markowi Brzezińskiemu.

Uśmiech i pozytywne emocje były widoczne na twarzach wszystkich Wolontariuszy.
W przyszłym roku znowu gramy razem!!

Zadeklarowana kwota zebrana w sztabie podczas 30 Finału WOŚP to 33 610,32 zł
Kwota jaką zebrali wolontariusze w terenie to 19 683,26zł
Kwota z e- skarbonki sztabu - 4 737,0 zł
Kwota z e- skarbonki wolontariuszy - 4 160,0 zł
Kwota z puszek stacjonarnych - 5 030.06 zł Niedzielny finał WOŚP w Varsovii.
Dziękujemy!
Basia

Nie wiem czy ja mam akurat takie szczęście ale moja córka jest w tej szkole i jej nauczyciele są bardzo kulturalni, nie spotkałam się z żadnym chamstwem a to, że wymagają to dobrze, bo w końcu to jest szkoła. Klasa jest zgrana, żadnej patologii, używek itd. Córka bardzo chętnie tam chodzi.

@Basia

a ja widziałam jak jedno dziecko gniecie krzesłem drugie dziecko. Pierwsze krzyczało a Pani od Angielskiego popatrzyła i nic nie powiedziała. Dopiero gdy kolejne dziecko podeszło i zepchnęło to, które gniecie krzesłem, to tamto odetchnęło z ulgą....

@Basia

Jakie wartości są cenione w Fundacja Edukacyjna Varsovia?

mama

Z doświadczenia zobaczyłam, że na pewno brakuje szacunku i partnerstwa między dziećmi. Dzieci potrafią sobie robić przykre rzeczy a nauczyciel nie reaguje :( dyrektor również :( przykre, bo na spotkaniu rekrutacyjnym są cudowni wszyscy. Potem rzeczywistość pokazuje co innego. Budynek na Bacha tragedia, w Wilanowie dużo lepiej ale niestety nie przekłada się to na wartości i szacunek, chociaż z zewnątrz prezentują się jako profesjonaliści :( Można dać się zaczarować :( Zachęcam do ostrożności

Tata
@mama

Mam zupełnie inne doświadczenie, każdy problem jest bardzo profesjonalnie rozwiązywane, dzieci są zaopiekowane. Poziom nauki bardzo wysoki. Rozwydrzenie dzieci to wizytówka rodzica, A nie szkoły więc raczej bym nie wyskakwial z takim argumentem. Moim zdaniem większość nauczycieli jest zaangażowana w swoją pracę. Zdecydowanie polecam szkołę.

mama
@Tata

owszem cudwnie jest jak człowiek w 100 procentach zgadza się i przymila do nauczyciela.... niestety taki stan faktyczny nie tylko my zastaliśmy... mało tego dyrekcja szkoły z Wilanowa też nawet nie była zainteresowana usłyszeniem wersji obu stron tylko jednej - oczywiście nauczyciela

@Tata

Szanowny Panie Bardzo dziękujemy za Pana opinię i oraz zaufanie jakim nas Pan obdarzył posyłając dziecko do naszej szkoły podstawowej. Pozdrawiamy Zespół Fundacji Edukacyjnej Varsovia

Hanna

@Hanna

szkoda tylko, że na te "niegrzeczne" dzieci nie reaguje nauczyciel i udaje, że nie widzi a docenia tylko te, które się mówiąc dosłownie podlizują.... i wiem to z doświadczenia, bo przez to moja córka odeszła z tej szkoły

Joanna

@Joanna

mama Marysi

@mama Marysi

rodzic

Współczuję. Dziękuję za ten wpis. Wiem teraz bardziej, że to była dobra decyzja, że zabrałam stamtąd dziecko. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokoju

@rodzic

szkoda tylko, że wpis usunięty przez administratora.... niestety szczerość ze strony osób zarządzających szkołą widać nie jest mocną stroną

Aktualność
Wzorem ubiegłych lat nasza placówka zaangażowała się w akcję charytatywną: Szlachetna Paczka. W akcję włączyli się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Dzięki wielkiej życzliwości Państwa udało się zorganizować całą, planowaną paczkę. Wszystkie zebrane prezenty zostały zapakowane i zawiezione na miejsce zbiórki. Cała akcja przyniosła potrzebującej rodzinie oraz naszej szkole ogrom radości i poczucie wewnętrznej satysfakcji.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji Szlachetnej Paczki !!!

Jaki jest wkład kierownictwa Fundacja Edukacyjna Varsovia w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

rodzic

jaki jest wkład w atmosferę pracowników to nie wiem ale mogę powiedzieć, że w atmosferę dzieci jest zerowy. Córka chodziła tu do szkoły. Dzieci, które były bardzo niemiłe a wręcz złośliwe mogły robić co chcą, bo się podlizywały do wychowawczyni. Jak poszłam z tym do wychowawczyni to wychowawczyni powiedział, że zawsze możemy zmienić szkołę.... więc zmieniliśmy... Pani Dyrektor super ale szkoda, że tej swojej energii i życzliwości nie implementuje na nauczycieli i nie ma mocy sprawczej tylko bardziej wizerunkową :(

Helena p 123

Chce mi się płakać od tych opini szkoła jest wspaniała moja córka dostała się dzięki niej do jednego z najlepszych licea.pracowanie w szkole to nie łatwa sprawa więc zachęcam do napisania miłej opini ponieważ ludzie w szkole się starają i świetnie im to wychodzi!.

uczeń
@Helena p 123

Jeśli się ktoś podlizuje do nauczycieli to może jest zadowolony. Ani dyrekcja ani wychowawca nie lubią się przemęczać aby pracować z dziećmi a tym bardziej zadbać o bezpieczeństwo. Sama widziałam na własne oczy jak jedno dziecko na drugim krzesło położyło i je gniotło tym krzesłem. Tamto krzyczało a nauczyciel od języka angielskiego nawet nie zareagował. Generalnie dzieci biegają i robią co chcą. Potrafią sobie niemiłe i pozbawione szacunku kawały robić a potem jeszcze skarżyć do nauczyciela na ucznia zupełnie niewinnego. Natomiast nauczyciel nawet się nie zainteresuje i nie wyjaśni sprawy tylko pisze wiadomości e-mail z wykrzyknikami do rodzica dziecka, które nie potrafi się obronić przed dziećmi, które złośliwie się zachowują. Dyrekcja w obu szkołach i w Wialanowie i na Bacha udaje,że nic nie widzi… Dramat

uczeń

niestety prawda tylko na zewnątrz udają profesjonalizm

Czy jest możliwość pracy w Fundacja Edukacyjna Varsovia na część etatu?

elka

Jest możliwość

Agata

Podpowiedzcie jak szkoła funkcjonuje, czy w ogóle można złożyć jeszcze cv?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Edukacyjna Varsovia - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Edukacyjna Varsovia?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Edukacyjna Varsovia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Edukacyjna Varsovia