counter
4 3 33 5 1
Adam Malinowski

Szkoła się stacza jak serio ktoś chce dać tam dziecko to niech pomyśli 3 razy zanim popełni ten błąd. Nauczyciele zamiast działać na korzyść ucznia to zachowują się nieprofesjonalnie i normalnie w świecie chamsko. Moim zadaniem ta szkoła to zwykły cyrk na kółkach,(usunięte przez administratora)

Natalia Orejro

Szkoła z pazdzierza.Same Banany, fióry i trociny. Ściany z Gipsu podziurawione jak ser. Pan Einstein (fizyk) zamiast na krześle siedzi na telefonie. Nauczyciele ciagle robią randewu.

Helena p 123 Nowy wpis
Klient

Chce mi się płakać od tych opini szkoła jest wspaniała moja córka dostała się dzięki niej do jednego z najlepszych licea.pracowanie w szkole to nie łatwa sprawa więc zachęcam do napisania miłej opini ponieważ ludzie w szkole się starają i świetnie im to wychodzi!.

E Nowy wpis
Klient

Chodziłam do tej szkoły 10 lat i jedyne co mi po niej zostało to depresja. Uczniowie okropni z pojedynczymi wyjątkami. Wszystko opiera się na tym, kto ma więcej pieniędzy i nowszy telefon. Jeżeli masz mniej to wszyscy będą cię gnębić. Nauczyciele w ciągu 3 lat gimnazjum cały czas byli zmieniani. Całkowity brak kompetencji (nawet brak studiów na dany temat). Lekcje do 17 i prawie wszystkie prowadzone na odwal się. Jedyne co dobrze wspominam to fizyka i biologia (prowadzona w 1 gimnazjum). Następna nauczycielka biologi bała się powiedzieć np penis i tym podobnych słów. Warunki w szkole nie pozwalają na normalna naukę w lato. 40 stopni w klasie i brak jakiejkolwiek wentylacji (zemdlałam w zerówce przez tego typu warunki). Brak sali od wfu w normalnych rozmiarach. Po cudownym kateringu 2 razy miałam usuwanie ciał obcych z organizmu bo w jedzeniu były np włosy, folia, jakieś sznurki i tego typu (usunięte przez administratora) Najlepszy z tego wszystkiego był prezes rzucający komentarzami na temat nóg dziewczyn w szortach (13-14letnich) i dyrektor, który zbiera ludzi na dywanik bo nie podoba mu się ich wygląd. Jeżeli ktoś ma zamiar tam posłać dziecko to polecam od razu znaleźć dla niego terapeutę. Mam nadzieję, że nikt nie będzie musiał w tej szkole przechodzić tego co ja...

Czy jest możliwość pracy w Fundacja Edukacyjna Varsovia na część etatu?

elka Nowy wpis
@Pytanie

Jest możliwość

DARIA Nowy wpis

NAJGORSZA SZKOŁA W JAKIEJ PRACOWAŁAM NAUCZYCIEL DOSTAJE GROSZE TYLKO ZYSK SIE LICZY DLA PREZESA DZIECI ROZWYDRZONE OKROPNE POZIOM ZADEN

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jakie wartości są cenione w Fundacja Edukacyjna Varsovia?

mama
@Pytanie

Z doświadczenia zobaczyłam, że na pewno brakuje szacunku i partnerstwa między dziećmi. Dzieci potrafią sobie robić przykre rzeczy a nauczyciel nie reaguje :( dyrektor również :( przykre, bo na spotkaniu rekrutacyjnym są cudowni wszyscy. Potem rzeczywistość pokazuje co innego. Budynek na Bacha tragedia, w Wilanowie dużo lepiej ale niestety nie przekłada się to na wartości i szacunek, chociaż z zewnątrz prezentują się jako profesjonaliści :( Można dać się zaczarować :( Zachęcam do ostrożności

Adam Malinowski

@Adam Malinowski

Chodzilam do tej szkoly od 4 klasy podstawowki az do 3 liceum , nigdy nie zauwazylam ,,chamskiego” zachowania ze strony nauczycieli. Wrecz przeciwnie same pozytywne doswiadczenia, jesli Pan uwaza ze tu jest nieprzyjemnie to zycze powodzenia w panstwowej szkole ;)

Jacuś
@.

Kobieto sama nie wiesz co mówisz ja chodziłem do tej klasy od przedszkola do LO i na każdym poziomie nauczania uczeń jest gnębiony i duszona jest przyjemność do nauki A bez pana Kozana ta szkoła umarła a wszyscy nauczyciele którzy zarażali pasją do nauki sami chcą odejść bo widzą sytuacje

mama
@Adam Malinowski

niestety się zgadzam. Dziecko tam chodziło przez kilka miesięcy i zabrałam, ponieważ codziennie ze stresu bolał ją brzuch. Do tego jak rozmawiałam z wychowawcą to powiedziała, że możemy zawsze zmienić szkołę. Niestety p. Dyrektor również poparła wychowawcę i nawet nie interesowało jej co rodzice mają do powiedzenia. Niestety i Bacha i Wilanów - atmosfera ta sama :( szkoda, bo szkoła teoretycznie z tradycją ale oprócz tradycji jeszcze szacunku i partnerstwa zaczyna coraz bardziej brakować.

Agata

Podpowiedzcie jak szkoła funkcjonuje, czy w ogóle można złożyć jeszcze cv?

Natalia Orejro

Barbara
@Natalia Orejro

Ten Einstein naprawdę dobrze mnie nauczył...

mariolka

Przestrzegam przed wyborem szkoły na ul. Bacha. Po tej szkole moja córka uczestniczy w rekrutacji uzupełniającej do liceum. Bez sensu wydane pieniądze.

Elka
@mariolka

A dlaczego nie dopilnowała Pani córki, żeby się uczyła ? Niestety droga Pani , sama szkoła nie wystarczy . Moja córka za to dostała się po Varsovi do trzech wybranych liceów:))) Polecam Varsovie

hopsa
@Elka

przepraszam, a jesli dobra szkola, to dlaczego corka moe kontunuowala nauki w liceum varsovii?

Ala
@Elka

To ciekawe.... system przyjmowania do LO przydzielał wyłącznie do jednej szkoły...a po Varsovii do trzech, haha

Anna Wesołowska

Troszkę smutna sytuacja zaistniała w szkole bez pana Kozana szkoła schodzi już kompletnie na psy

Krystyna
@Anna Wesołowska

Napisałaś, że w Varsovia doszło do jakiejś problematycznej sytuacji i ogólnie negatywnie wyrażasz się o szkole. A możesz wyjaśnić, o co chodzi?

Cezary Juźwik

Ojoj podziękujecie mi później NIE dajcie SWOICH DZIECI do VARSOVI! Zabrałem z tamtąd dziecko po 2 miesiącach a mój chłopak stracił do wszystkiego chęć zawsze podkreślam zawsze miał same 5 a chodził do publicznej szkoły a tutaj same 3 tłumaczone głupimi wymówkami nie fajne STOP VARSOVIA

Maja Alpin

Moim zdaniem szkoła nie jest najgorsza nauczyciele niektórzy są odpowiedni ale niektórzy fatalni trzeba mieć poprostu szczęście i trawić na nauczyciela z którym się porozumiesz ale niestety prawdą jest niestety to że szkoła się rozpada ☹️

Mirosław Lis

Szczerze ta szkoła to wielki nie śmieszny żart , nauczyciele sfrustrowani i zakompleksioni największy (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 481 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Fundacja Edukacyjna Varsovia?

Witold

Wiecie może czy w fundacji potrzebują pracowników? jakieś podpowiedzi o zarobkach?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w FUNDACJA EDUKACYJNA VARSOVIA?

Magda

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby ubiegać się o prace w tej firmie ?

Andrzej

Szkoła ta sie powoli rozpada. Prawie w kazdej klasie sa dziury w scianach ( ktore sa z karton gipsu ). Nauczyciele sa rozni sa niektorzy wspaniali za dobrzy na ta szkole a inni przez caly czas sfrustrowani albo prawie spiacy. Rodzice prosze nie wysylajcie dzieci do tej szkoly.

Z

Chodziłam do tej szkoły i jest to totalna porażka. Nauczyciele są okropni, a lekcje są nudne i źle prowadzone. Warunki są straszne. Nie ma sali na wf, jedzenie jest ochydne, w klasach są przecieki, a światło cały czas się psuje. Lekcje trwają do 17. Nauczycieli nie obchodzi dobro ucznia. Geografia jest okropnie prowadzona, podobnie jak francuski, niemiecki, polski i innne przedmioty. Jedyne fajne lekcje to biologia i fizyka. Te przedmioty są naprawdę ciekawe. Niestety jest bardzo mało godzin tych lekcji. Naprawdę bardzo nie polecam!!!!

Dominika

Szkoda, że na forum pracowników szkoły pisze klientka a przecież wszelkie uwagi do szkoły lepiej wysycał na prawidłowy adres.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Edukacyjna Varsovia - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad