RBB-Stal

Opinie o RBB-Stal

Spawacz

Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego ja ktory spawam wykonuje non stop swoja prace mam cierpiec za bledy popelniane na "gorze". Czy to ja ustalam ceny, organizuje transporty, tworze rysunki? Ile razy jest jest tak ze rusynki sa niepelne, zaczynam robic jedno a zaraz robie cos drugiego, bo pilniejsze. Dlaczego ja mam za to cierpiec? Jakos biurowi dostali pelne wyplaty a ja 1490 zl!!! A bylem dzien w dzien w pracy I jeszcze po 10 godzi. Zostalem zwyczajnie oszukany! Co ja mam powiedziec zonie I dzieciom?

Omen

I co z tego że robią jakieś zebrania niech konkretnie wypłatę sądzą a nie aby sobie do puli

NIGDY WIECEJ RBB

Co z tego ze szef wyszedl do ludzi jak to za jego zgoda nas okradaja z wyplat co ty wogule tu piszesz. a ten nasz dyrektorek Phytopharm Klęka by do ruiny doprowadzil ale w pore sie go pozbyli to teraz RBB chce do tego samego doprowadzic. wiec NIE POLECAM pracy w tym kołchozie

Pracuje tutaj juz 9 lat. I co z tego ze ludzie sa tak niezadowoleni. Minie miesiac i wszystko ucichnie. Za luty dadza nam moze cos ekstra i temat ucichnie. Taka prawda.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RBB-Stal? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Draconian

Ja chcialbym podziekowac p. Wlodzimierzowi ktory jako jedyny z zarzadu wyszedl do ludzi I z nimi porozmawial. Ten "dyrektorek" nawet nie potrafi wyjsc do ludzi I podac komukolwiek dłoń! Pewnie uwaza ludzi z produkcji za "ludzi gorszego sortu" ale co sie dziwic najwazniejsze ze u niego sie zgadza na koncie a z ludzi mozna sciagac ile sie da. Jakk mozna byc wobec ludzi tych na produkcji taki stosunek. Troche szacunku dla zwyklego pracownika p. "Dyrektorze". !

Ja nie mogę zrozumieć jak przez agencje można zarobić więcej niż pracując w RBB skoro agencja też musi swoje zarobić. Pomijając wypłaty organizacja pracy na stanowiskach jest tak beznadziejna że podczas jednej zmiany potrafią po kilka razy zmieniać to co robimy bo coś jest pilniejsze i na końcu wszystko jest zaczęte i nic nie zrobione. Po prostu parodia

Mistrzowie dosyć ze maja na miesiąc 2900 to jeszcze przysługuje im co 3 miesiące premia a mało tego to mają karnety na basen kino itp i tak można pracować

Omen

Ciekawe kto tyle ma chyba na 2miesiace a spawacz zap........la zeby miec to a nawet tego nie ma

HWDP

Chyba chłopie jesteś nie poważny. Brygadzista w tej firmie Twoim zdaniem nic nie robi a do tego zarabia 2900zł.? Chyba Ci na oczy padło totalnie,nie żebym kogokolwiek bronił ale oni też muszą zpier"""ć na swoje pieniądze a nie zawsze mają tyle co spawacz na produkcji. Tak że nie zazdroszczę.

Kopiarka

W tej firmie są straszne podziały, jedni nie mogą związać końca z końcem, drudzy nowe bmw kupują.

Zlamas

Np brygadzisci w tej firmie nic mondeo nie robią a na miesiąc mają 2900 i pracują po 8 godz i wszystkie soboty wolne jeszcze pod nimi mają zastępcę brygadzista i zastępca zastępcy brygadzisty a pracownik produkcyjny np spawacz przy 10 godz ma i soboty pracujące i wychodzi 1500

Masz racje kolego w firmie jest dwóch prawdziwych fachowców w biurach najbardziej doświadczonych to Karol M i Mirosław K oni doświadczyli pracy i znają się na tej robocie jak nikt inny i zamiast ich zrobić dyrektorami to naprzyjmowali młodych bez zielonego pojęcia o robocie którym się wydaje że jak wcisną enter na klawiaturze to robota już jest zrobiona na warsztacie a jak by nie patrzeć to tylko tych dwóch ludzi potrafi rozwiązać każdy problem i nie popełniają głupich błędów i to oni powinni przekazywać swoje zdobyte doświadczenie tym młodym ale w tej firmie jest na odwrót zrobili z nich podnóżki i wykańczają psychicznie ale to tylko moje zdanie jako zwykłego robola co widzi jak jest naprawdę a zaś się dziwią że w firmie jest jak jest

Ludzie zanim bedziecie chcieli tutaj pracowac przeczytajcie te opinie bo sa one prawdziwe. Zastanowcie sie sto razy zanim tutaj bedziecie pracowac!

KEBAB

do rządzenia ludzmi to trzeba miec trochę oleju w glowie a nie siano.niech wkoncu szefostwo sie weznie za tych w bialym domku bo tam to dopiero cepy siedza.niewiedza jak suwmiarka wyglada a wielkich znawców z siebie robia. ciezkie pieniadze im placa a zwyklemu robolowi zabieraja

Dokladnie z zewnatrz ladnie pieknie a w wewnatrz gorzej niz za komuny. Ludzie nie przychodzcie tutaj do.pracy. Mam nadzieje ze ludzie chcacy tutaj pracowac spojrza na ta strone i nie beda tutaj pracowac. Zarzadzanie ludzmi polega na tym zeby im zabrac jak najwiecej.

Harnaś

Sprawa nr.2 Jak tak moze byc ze Ukrainiec dostaje 13 zl na reke Ja Pan X z polski dostaje 9 zl BRUtto I daja mi go do pomocy w pracy a on mowi :"nie poniemaju" Jak tak pójdzie dalej to lepiej na kuroniówce sie zarobi wiecej ... Firma ladna ale tylko z wierzchu!!!!

mix

Są w Jarocinie jakies firmy obróbki skrawaniem w których warto się zatrudnić?

żona

mój mąż też nie przyniósł kokosów za styczeń... ale dostał na święta chyba 500 zł i dodatkową kasę 1000 zł za niechorowanie w połowie stycznia także chociaż to.

Racja

Dokladnie mamm tak samo! Mamy dwojke dzieci a pieniadze zenada!moze zarzad jak uslyszal o 500+ to wszystkim ucieli pensje! Bo panstwo da!

zbulwersowana

mój małzonek własnie przyniosł wypłate za styczeń aż 1290 zł to jest rozbój w biały dzień, totalne dziadostwo lepiej płacą w H&M

Zostaw merytoryczną opinię o RBB-Stal - Jarocin

• Jak się pracuje w RBB-Stal?

Zobacz opinie na temat firmy RBB-Stal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RBB-Stal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RBB-Stal