RBB-Stal

Opinie o RBB-Stal

wojtuś

Popieram cię kolego ja pracuje już ponad 10 lat i nie raz udowodniłem że potrafie dużo i na różnych stanowiskach daje sobie radę nie kiedy robi się 2 lub 3 rzeczy praktycznie naraz żeby zrobić jak najwięcej i w tym miesiącu też dostałem podziękowanie od firmy mamy te same stawki i na pewno się znamy mi wyszło 6.7 do ręki nigdy nie mówiłem źle o tej firmie ale teraz to się normalnie idzie się w-rwić i chociaż chciałbym robić nadgodziny i zarobić pożądne pieniądze to niestety muszę po godzinach dorabiać w innej firmie bo tutaj sam widzisz że nie zarobisz a jeśli nawet to i tak nie wiesz za ile robisz a jak masz więcej to ci obetną

nikuś

W tym miesiącu przy 22 nadgodzinach 1690 zł to bez nadgodzin chyba nie ma nawet minimum krajowego

maniek1443

nikus to ile wyciagniesz za miesiąc bez nadgodzin?

xxx

napewno maniek tam lepiej zarobisz niz tu

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RBB-Stal? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
maniek1443

To sory chłopaki.Tak słyszałem.A słyszał ktoś co jest w krygatonie w srodzie wlkp,jutro jadę tam na rozmowę?

do manka

okamerowali caly zaklad wiec teraz jest jak w obozie.Pracujesz za pol darmo a ma byc jeszcze gorzeJ.teraz bylo 1600zl a ma byc jeszcze mniej.Nikt NORMALNY JUZ TU NIECHCE PRZYJSC DO PRACY.wystarczy spojrzec w ogloszenia o prace.wciaz kogos potrzebuja bo ludzie pracuja do pierwszej wyplaty.DNO totalne nie polecam.u biernackiego juz lepiej zarabiaja

do manka

tak dobze jest w tej firmie ze kazdy pracownik musi miec swoj papier toaletowy bo wkiblu czegos takiego niema taka jest ta firma biedna.

do manka

co ty tu za bzdury piszesz jakie 100% i 50%.wyplaty byly 1600zl z 15 nadgodzinami to gdzie te setki(chyba wypite) ta firma to dziady juz jakich malo nie polecam.dno totalne.zatrudnij sie a sie przekonasz

maniek

Operator Cnc i niby nadgodziny 50% a soboty i Nocki 100%

maniek

witam, chcialbym sie dowiedziec jakie sa poczatkowe stawki, syszalem ze jak na cisniecie guzika tylko to 12,5 a jak sie cos umie to wiecej.Jak to jest?? I jakie umowy sa?

xxx

klientów szukasz sam.auta z tego co wiem maja gps i z każdego litra paliwa sie rozliczasz

obserwator

Oferta PH wisi kilka lat. Nie ma tam takiego stanowiska. Działają z firmy.

xxx

tu chodzi o kase chlopie. robisz ale za jakie smieszne pieniadze.

do ttrttr

daj se lepiej spokój z tym zakladem chłopie

xxxx

szefostwo stwierdzilo ze bedziemy zarabiac coraz mniej bo taki dobrobyt jest w tej firmie. także nie polecam tego zakladu kazdemu rozsądnemu

nie dla rbb

pozytywnie o tej firmie to pisze tutaj tylko szefowa lub ten pryszczaty dyrektorek ktory jest jej przydupasem i ktory dorabia sie zabierajac ludziom zarobione pieniadze a" ciemny jest jak tabaka w rogu"

s.p komandytowa

a co do placy to tak jak wyżej napisane im wiecej robisz tym wiecej ci zabieraja i wyplaty mniejsze.czyli praca w czynach spolecznych bo inaczej nazwac tego nie mozna.a podwujne listy obecnosci to standart.czas by PIP sie tym zainteresowal. wiec nie polecam pracy w tym dziado....e

obecny pracownik

ja uważałem i uważam, że RBB jest jednym z lepszych pracodawców w okolicy. Może zależy kto i na jakim stanowisku... ale dla mnie tu liczy się człowiek a nie jest tylko pionkiem w grze gdzie jak są słupki to jest aktywny a jak ich nie ma to aut!! Po drugie Właściciele są normalni i ludzcy Poza tam tak jak w pierwszym komentarzu pieniądze są zawsze na czas i bez żadnych dodatków "pod stołem". Wiadomo, że czasy się zmieniają dochodzą inne nowe i dodatkowe rozwiązania, więc każdy próbuje z tego skorzystać. Ciekawy jak by się zachowali Ci co piszą te komentarze, będąc na miejscu Pracodawcy.. mam np na myśli umowy i wynagrodzenia. Pozdrawiam, zadowolony i spełniony pracownik :)

nie polecam tego s.yfu
@obecny pracownik

2,3tys to brutto piszesz chyba o zarobkach albo w biurze pracujesz. bo zwykly pracownik to zarabia 1800zl i musi miec z 30 nadgodzin i z 2 soboty byc w pracy a szefostwo itak mysli jak mu tu jeszcze z 200zl u (usunięte przez administratora) bo oni tacy biedni sa hehe tylko ze oni za 1800 to by tygodnia nie umieli wyzyc a zwykly pracownik musi.Ukraincy pracuja w tej firmie(ciekawe czy legalnie) i zarabiaja wiecej niz polacy taki syf to tylko w polsce moze byc zeby obcokrajowcowi zaplacic wiecej niz rodakowi.W niemczech np to jest nie do pomyslenia zeby obcokrajowiec zarabial wiecej niz niemiec

Xpresss

Jedna z najlepszych firm w okolicy, normalne umowy nawet na czas niekoreślony kasa zawsze na czas premia roczne i pół roczne !!! Były pracownik odziału Ostrów.

Zostaw merytoryczną opinię o RBB-Stal - Jarocin

• Jak się pracuje w RBB-Stal?

Zobacz opinie na temat firmy RBB-Stal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RBB-Stal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RBB-Stal