Tea&Tea

Tea&Tea

Opinie o Tea&Tea

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewelina

@anonymous, odniosłeś się w swoim wpisie do opinii obecnych jak i byłych pracowników Tea&Tea. Jak natomiast sam oceniasz swoje zatrudnienie w tej firmie? Możesz podzielić się z innymi użytkownikami wszystkimi swoimi uwagami i spostrzeżeniami wynikającymi ze współpracy z tym pracodawcą?

Waldi

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!

yrazec
@Waldi 31.07.2018 13:39

Dokładnie! Jeśli jesteś w porządku szef też jest w stosunku do ciebie w porządku. Przynajmniej mi było takiej relacji doświadczać.

anonymous
@Waldi 31.07.2018 13:39

Akurat wielu byłych i obecnych pracowników może potwierdzić odczucia i wypowiedź dotyczącą tej firmy,także takie gadki o dobrej pracy która polega na ścieraniu kurzyku i przyjmowaniu małej dostawy są śmieszne,w tym nie ma ani nic ciężkiego ani nic trudnego...

Karola

Tak,pracowałam tam jakiś czas i nie polecam tej pracy. Zero dobrych kontaktów z szefostwem,mają gdzieś pracowników niby pytaja się o zdanie ale i tak później wychodzi na to,że musisz myśleć tak samo jak one w innym przypadku nie pasuje się do firmy... Jeżeli nie musisz mieć pracy na już odradzam tego pracodawcę.

Ewelina

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Tea&Tea mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w tej firmie. Konkretnie chodzi o Warszawę.

Ewelina

@Stella, napiszesz coś więcej o Tea&Tea? Obecnie jesteś pracownikiem w firmie? Podziel się proszę z innymi użytkownikami swoją opinią o pracy w tej firmie. Może aktualnie poszukujecie pracowników do Zespołu? Niestety na stronie nic nie znalazłam. Można liczyć na umowę o pracę ? @XYZ, czy w sprawie o której piszesz były prowadzone jakieś rozmowy z kierownictwem?

Xyz
@Ewelina 28.03.2018 13:21

Żartujesz? Rozmowy z kierownictwem? Totalne wypięcie się kierownictwa wraz ze stwierdzeniem, że "nic się nie stanie, ew. złamie Pani nogę". Jeżeli zastanawiasz się nad przyjęciem tej pracy ro uprzedzam, że "zespół" składa się tylko z szefostwa i p. Anity, więcej osób do tego tanga nie potrzeba... Nie polecam jeżeli cenisz swój czas, zdrowie fizyczne i psychiczne.

Gyokuro
@Ewelina 28.03.2018 13:21

Hahaha zbyt ladny komentarz, nikt nie da sie nabrac :p

Stella

Praca to nie przedszkole. Tu trzeba myśleć i wykonywać swoje obowiązki

Xyz
@Stella 21.02.2018 10:57

Firma w czasie moich godzin pracy uchybiła się od odpowiedzialności cywilnej, w tym przepisów BHP. Ponad to nie informowała o pełnych prawach pracowników; w tym nie rozliczyła się z pracy pracowniczej bo odciagała podpisanie umowy. Do pracy w firmie potrzebne są co najmniej 3 osoby na stanowisku sprzedawcy według regulaminu sklepu bo trudno jest opanować "bilokację"... I proszę nie rozswietlać firmy. Hop hop, Anito?

Gyokuro

Obiecywali umowę zlecenie, później o pracę, szkolenia, elastyczne godziny pracy, pół etatu. Po kilku tygodniach przeciskania się przez wąskie zaplecze (właściwie magazyn) i wycierania kurzy, bez jakiejkolwiek umowy i ubezpieczenia, czasem po 12 godzin - także w weekendy - stwierdzili, że mi podziękują. A jedyne przerwy to 5 minut na toaletę lub na kanapkę, o ile się ją wcześniej odłożyło na małą półkę i o ile się zmieściła. Zajęcie fajne, ale miejsce już mniej. Na początek jednak nie jest źle.

Była pracownica
@Gyokuro 12.07.2017 13:09

Nikt Ci tu nie da umowy o pracę,mydlą oczy pracownikom i każą robić dosłownie wszystko,pracownik ma sam wszystko załatwić,zrobić... Zasady BHP w tej firmie nie istnieją,oj ktoś się powinien zabrać za kontrole we wszystkich sklepach.

Ola

Upominanie się o umowę jakąkolwiek jak również o inne rzeczy niezbędne do pracy i w pracy. Brak grafiku na cały miesiąc. Grafik układany jest na dwa tygodnie i w międzyczasie ciągle zmieniany w zależnośći od potrzeb firmy. Sugestie odnośnie dni wolnych rzadko brane są pod uwagę i nie do pomyślenia jest, że można mieć życie poza tą pracą. Pracownik traktowany jest jak potencjalny złodziej. Sprawdzany jest na każdym kroku np. czy nie zważy o 1 gram za dużo towaru klientowi, Monitoring na zapleczu i w sklepie. Telefony od Szefowej, że stoisz (a nie np. ścierasz kurz- to głowne zajęcie). Sugestie, żeby cały czas się uśmiechać. Sprawdzane są torebki przy wychodzeniu z pracy. Trzeba płacić za rzeczy stłuczone (a nie są tanie) i rozsypane (ze zniżką) nie wspomina się o tym na rozmowie w sprawie pracy. Zakaz dostępu do włanej torebki czy telefonu, wszystko ma być zamknięte w szafce i kluczyk schowany. Trzeba wyjąć wszystko co potrzebne: jedzenie, picie, a nawet podpaskę (powinnaś przewidzieć, że będziesz jej potrzebować) na wąski regał, o ile się zmieści na bardzo wąskim zapleczu. Brak możliwości wyjścia na przerwę. Owszem system jest 6godzinny, ale czasami po prostu jest potrzeba wyjść choćby po picie. Jest to niedopuszczalne, w bardzo wyjątkowych sytuacjach ,,jak już musisz" dozwolone. Wyjątkiem jest załatwianie spraw prywatnych Szefostwa. Główny sposób zwracania się do pracowników to: POWINIENEŚ to wiedzieć lub POWINIENEŚ TO PRZEWIDZIEĆ, MUSISZ tu być bądź to zrobić, PO CO CI WOLNE, TO JEST NIEDOPUSZCZALNE. Bardzo duży dystans między Szefostwem, a pracownikami. Obłuda, fałsz, manipulacja ze strony Właścicielek, aby wymusić na pracowniku to czego chcą. Wszystko w bardzo ,,miły" sposób z uśmiechem na ustach. ,,Rodzinna" ,która wprowadza absurdalne zasady świadczące o braku jakiejkolwiek wiedzy postępowania z ludżmi ,a już napewno żadnej z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

nick

haha właśnie ,,Pani Anitki'' szefostwo pyta się o wszystko,pytanie kto tu jest szefem a kto pracownikiem :D Faktycznie jej narzucanie się klientom jest niesmaczne,wielu ludzi przez to wręcz ucieka...

A.

Niby praca nie jest najgorsza,samo szefostwo jest ok można się z nimi dogadać,wypłaty na czas ale gdy przyjeżdża do sklepu ,,Pani Anitka'' wszystkich ogarnia blady strach,jej zachowanie podchodzi pod mobbing kto to w ogóle jest,że do drugiego człowieka potrafi odnosić się z brakiem jakiegokolwiek szacunku...brak słów.

Nicky
@A. 17.08.2017 17:00

Bardziej bym powiedziała, że "Pani Anitka" wozi się za nie wiadomo kogo, a szefostwo się jej słucha. Szkoda słów... "Pani Anitko, a jakie świece Yankee zamówimy?" I te podlizywanie się szefostwu. :( Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tej pracy. Zamawiają rzeczy po bardzo hurtowych cenach i sprzedają je z ponad 50% zyskiem. Widziałam faktury. Jest drożej niż w sklepie Goebbels. Brak jakichkolwiek bramek dotyczących kradzieży, kamery skierowane nie na wyjście, a głównie na kasjerkę; pudełka schowane na "magazynie" i obskurne. Zwolniłam się z powodu takich właśnie niedociągnięć - wstyd zapakować je klientowi na jego oczach kryształowy zestaw za ok tysiąc złotych...

Alina
@Nicky 24.08.2017 11:29

To prawda - wychodzi im słoma z butów!!! Firma nie troszczy się o te właśnie drobiazgi, które mówią o jej pozycji na rynku :/ O molach już nie wspomnę... no i brak zasad BHP. "Pani Anitka" wymaga nie wiadomo czego, a jej narzucanie się klientom bardziej przywozi na myśl Stadion Dziesięciolecia :/ Miła kobieta, ale do tej pracy się nie nadaje... Może w Wa-wie to normalne, ale w Poznaniu mamy wyższe standardy wobec klienta.

NICK

Szefostwo nie ogarnia kogo zatrudnia a kogo nie. Rodzinna firma pełna konotacji - szkoda czasu. Nie dbają o BHP firmy i zdrowie pracowników np. sypiące się stalowe schody. Ceny produktów nieadekwatne do jakości, mole w herbatach! SZOK! Nie potrafili wyjaśnić na podstawowe pytania dotyczące umowy o pracę...

NICK
@NICK 03.08.2017 08:53

dodam, że chodzi o POZNAŃ!

Ania

Obiecanki cacanki, do dziś 'czekam' na telefon od pani szefowej, która miała się skontaktować na dzień próbny. :) Śmiech totalny. :) Szkoda czasu, nie polecam. Brak lojalności.

asd

Odradzam - firma jest nie fair zarówno w stosunku do pracowników jak i konsumentów. Brak utrzymania zasad BHP i ... przydałaby się kontrola sanepidu. Niskie zarobki, brak przerw, totalny sajgon...

pra

to jest świetna firma, dbająca o pracowników i spoko na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej zdecydowanie

bibbi

Odradzam zdecydowanie, fatalne warunki pracy i atmosfera, przeszukiwanie osobistych rzeczy, brak przerw itp. Do tego praca nisko płatna i brak umowy o pracę.

ibanez

praca tam to masakra, odradzam wszystkim, firmie Tea&Tea przydałaby się wizyta sanepidu i inspekcji pracy, pozdrawiam

Zostaw opinię o Tea&Tea - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tea&Tea