Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Karolina Gorzelana - ZAJEBISTA DZIEWCZYNA

UWAGA DO SZANOWNEJ NATALII PRZYBYŁA: SZKODA MI KASY NA SMS-Y DO CIEBIE I TO NIE SĄ ŻADNE OSZCZERSTWA TYLKO NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA INACZEJ BYM TEGO TUTAJ NIE PISALA POD SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM, KTÓREGO SIĘ NIE WSTYDZĘ TAK JAK TY, WRĘCZ PRZECIWNIE - JESTEM ZE SWOJEGO NAZWISKA I SAMA Z SIEBIE BARDZO DUMNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I PROSZĘ W TELEFONIE SKASOWAĆ MÓJ NUMER TELEFONU, ON CI DO NICZEGO NIE JEST POTRZEBNY, BO KOLEŻANKAMI JUŻ OD DAWNA NIE JESTEŚMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CXVDFBDF

WY SOBIE WSZYSCY SPRAWY NIE ZDAJECIE JAKI GNÓJ BEDZIE JAK TO DOJDZIE DO KIEROWN ICTWA I DYREKTORSTWA ZAKŁADU ŻYCZE WAM POWODZENIA

znajomy

Pani Czesiu prosimy o wyciagnieie wnioskow !

wszystko to takie fałszywe że żygać się chce....najlepiej jak brygadzisci i kierownicy udaja ze oni nie maczają palcy że to oni wybierają ludzi do zwolnienia ....

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

a we wrześniu znów mają zwalniać pod koniec bo umowy się kończą i na stałe by musieli dać a po co jak mogą z kuronia za 800zł pobrać ludzi żenada ten groclin.....i codziennie róbcie więcej więcej mniej ludzi ale więcej a póżniej zdziwieni że reklamacje mają banda....

NIESTETY W ZAKŁADACH GDZIE WIĘKSZOŚĆ KOBIET PRACUJE CIĘŻKO O JAKIE KOL WIEK POROZUMIENIE , FACET Z FACETEM SIĘ DOGADA A KOBIETY TRUDNO DOCHODZĄ DO POROZUMIENIA ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ JAKĄŚ KONFLIKTOWA OSOBA.ALBO ZAZDROSZCZĄ SOBIE CZEGOŚ

jedna z wielu

LUDZIE skończcie te osobiste wycieczki nie chodzi o wasze lubię tą czy nie ale o PRACE NASZA PRACĘ do diabła!!! Pisząc te pierdy wystawiacie sobie świadectwo!!! Co robicie?? ....wszystko prócz tego co powinniście W JEDNOŚCI SIŁA!!! a wy zagryść się chcecie ŻENADA!!!!!!

Czytam te wypowiedzi i tak się zastanawiam że tylko zwalniają osoby które przy bertach stoją a cz z kot rola jakości tam wszystkich są potrzebni i nie są do ruszenia czy za dobre układy maja czy znajomość czy są aż tak produktywne, przecież te osoby przy bertach układają te i to od nich wiązki produkcja się zaczyna trzeba najpierw coś od podstaw ułożyć a później sprawdzać. PRODUKCJA WŁAŚNIE OD MODUŁÓW SIĘ ZACZYNA i od bretow nie-rozumiem polityki w tym zakładzie ale już nie muszę. PO PROSTU JA TYLKO PRACOWAŁAM PRZY BERTACH , I TO TE OSOBY ZARABIAJĄ NA TYCH WSZYSTKICH I Z BIUR I Z KONTROLI

....
@Monika

Jak juz zaczelas sie czepiac kontroli,to wypadaloby miec jakies informacje a nie pierdoly wyssane z palca!!! Dla Twojej informacji...tez nie przedluzaja umow.Narzekasz na dziewczyny,a pewnie nie jeden raz mialas cos do poprawki i gdyby nie one to byscie byli zawaleni reklamacjami.!!! Wiec najpierw sie dowiedz szczegolow jak tam jest,a nie wypisujesz glupoty....brak slow.

I tak to jest wszędzie dobrze gdzie nas niema,pamiętajcie jak zwalniają to osoby sa typowane przez brygadzistke w pierwszej kolejnosci podziekowac tylko jej możecie....

elektro...
@ja

Przez brygadzistkę - czyli Natalię Szarawaga - co się na niczym nie znała, nawet głupiego rysunku z komputera nie umie wydrukować, nie umie go czytać, na obudowach, ryglach, zaślepkach, adapterach, rozgałęźnikach, rurach, pcv-kach itp. kompletnie się nie zna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I taka mi z Niej wielka brygadzistka, jak z mysiej (usunięte przez administratora) worek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I taki ktoś jak ona decyduje o tym kogo zwolnić, a kogo zostawić???????????????????????????????????????????????? KUPA ŚMIECHU WARTE I NIC WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jedyne na czym się znała i dobrze to robiła to obrabiała tyłki innym, a najwięcej Pani Agnieszce Urbaniak - nie wiem co do Niej takiego miała - pewnie jej zazdrościła, że Pani Urbaniak jednak jest fachowcem i doskonale się znała na tym co robiła, bo również przeszła wiele działów, była liderką od kostkowania, a potem liderką od zakówania, a żałosna Pani (usunięte przez administratora)na czym takim wielce się znała?????? - Na obrabianiu czyiś tyłków, u wszystkich wszystko widziała, aby u siebie nic - ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@elektro...

dzięki za miłe slowa elektra masz całkowita rację a teraz napewno znowu te panie o których piszesz napisza ze to znowu nieprawda i ze to ja się na nich odgrywam a ja nie mam za co choć dość już mi w życiu namieszały jeszcze raz dzięki że jest ktoś kto doceniał moją pracę,cieszę się że zmieniłam prace i otoczenie i pozdrawiam wszystkich z którymi pracowałam

mała
@ja

Karolina Gorzelana
@mała

"(usunięte przez administratora) miała prawo przysnąć na nocce bo pracowała od poniedziałku do piątku po 16-18 godzin nikt by tyle nie wytrzymał a z tego co pamiętam tylko raz jej się to zdarzyło a poza tym jako jedna z nielicznych znała każda obudowe na pamięć ale ty chyba należysz do tej bandy nierobów bo nawet nie masz sie odwagi podpisać" - DLACZEGO TUTAJ MOJE IMIĘ I NAZWISKO ZOSTAŁO PRZEZ PANA ADMINISTRATORA USUNIĘTE???????????????????????????? Czyżby Groclinowskiemu dyrektorstwu ta prawda o mnie nie odpowiadała???????????????????????????????????????

jakis tam

Droga Karolino powiem ci tak nie oczerniaj ludzi lepiej bo nic lepsza nie bylas bo na nockach jak bylo. wszyscy pracowali a ty sobie spalas.

@jakis tam

zgadzam się z panią-pani dyrektor dobra decyzja proszę się wziąż za ten syf bo ja też jestem pracownikiem i zależy mi na tej pracy ale jak tak dalej pójdzie to wszyscy pójdziemy z torbami bo na rannej zamianie to jeszcze jakoś się wszyscy pilnuja ale już na popołudniówce po godz.17 jak nikogo z kierownictwa nie ma to dopiero się dzieje szczególnie na konzie i cięciu-pozdrawiam

Czesia

koniec (usunięte przez administratora). koniec z TyM! zakładam kamery zakładowe i zamykam palarnie od której wszystko sie zaczyna ! KLEJDY ever ! a petów po Was pajace nie będę zbierać , DO KADR !!

@Czesia

A zakładaj se te kamery no i podsłuchy jeszcze radze OBY p dyrektor nie oglądała zbyt często siebie i kier. działów.A do kadr wysłaliście już LUDZI KTÓRZY ROZKRĘCALI OD POCZĄTKU PRODUKCJĘ na MAN VOLVO byli jedni z pierwszych i dobrych pracowników znających pracę na wielu działach!!!!GRATULOWAĆ decyzji to tak jakby strzelić sobie w kolano!!!!!!WIWAT GROCLIN !!!!!!

Aga S

Zamiast oczerniac sie weżcie sie do pracy i pogadajcie o niczym na codzień pracuje zdziewczynami i jak ktos ma ludzkie podejscie nie szuka plotek to ma lżej NataliaP.czy MagdaH. są całkiem wporządku i mi się z nimi dobrze pracuje

Masa plotek a tak naprawdę zwalniają bo maja kłopoty finansowe . Niby Niemiec ma ta firmie to powinien być porządek co do wypłat to w Niemczech za 1300 zł nikt by mu nie pracował no ale cóż tutaj nie Niemcy tylko Polska ,poza tym jedyny zakład który zatrudniał ludzi.

jedna z wielu

Moi drodzy to istne targowisko plotek nie oto chodzi!!!!! praca wGroclinie to jeden wielki CHAOS Organizacja pracy=0 brak ludzi znających tok prod.brak porozumienia miedzy działami,BYLE jak wykonane rysunki pracownik znajduje błędy wiele x Duże i mniejsze!!złe dostawy materiałów na prod.lub ich brak TO PRACA powinna czekać na pracownika a NIE ODWROTNIE No i wielkie marnotrawstwo materiałowe albo nie masz nic albo 2x tyle-co robić sprzątnąć schować zniszczyć Pracownik domagający się pracy musi udawać że ja ma Głośne wypowiedzi są uznane za złośliwe itak też tłumione SPRAWDZĄ CI normę -nie ważne że nie masz z czego zrobić.Jestem w środku tej matni i jestem bez silna,a bardzo lubię tą pracę byłam szczęśliwa jak ją zaczynałam niestety wkrótce otrzymam "WILCZY BILET" jak wielu dobrych pracowników bo raz dwa trzy lecisz TY SZKODA,LUDZI, PRACY ,FIRMY rozwalicie to w tym systemie.... ilu nie produkcyjnych przypada na 1pracow.???Kto zrobi produkcje nowi??czy sami się utrzymacie???To jest praca wymagająca skupienia uwagii wiedzy[2mies]to mało a gdzie wprawa??Ale to WY jesteście fachowcami jak to zwać nie ważne ale papierki,teorie,założenia ni jak się mają do pracy.Wkrótce strace coś co było sensem mego życia-to mój problem ale WY zatracacie coś o wiele WIĘKSZEGO Pracuję już trochę lat ale nie dziwię się ze ten zakład tyle razy był na kolanach w takim chaosie i bałaganie nie może być inaczej Wiele mogłabym napisać-ale po co mi to nie pomorze a WAM wszystko jedno i tak nikt się nie zainteresuje tym i nic nie zmieni!!! A SZKODA!!!

Karolina Gorzelana
@jedna z wielu

No cóż jedna z wielu - ja Cię najlepiej rozumiem, CHAOS - to mało powiedziane - dla mnie to jedno wielkie HADZIAJSTWO ten dział KONZ - na KONZA dali - a właściwie wyrzuciła mnie szanowna Pani Beatka dnia 13 marca (czwartek)2014 - pamiętam to jak dzisiaj - a w Groclinie pracowałam od 13 maja 2013 roku! I tak jak Ty - bardzo się na tę pracę cieszyłam, zawsze dodatkowy pieniądz, kabelki sprawiały mi ogromną przyjemność, spełniałam się w tym zawodowo, dawałam radę na tyle, że w rok czasu przeszłam 4 działy i dawałam radę na wielu stanowiskach - byłam na modułach, sztekowaniu, układaniu wiązki na brecie, sprawdzałam wiązki wizualnie na kontroli wizualnej, a nawet testowałam je, co prawda zwykłym dzwonkiem, a nie na testerze elektrycznym - ale zawsze!!!!!!!! I wszędzie mi się podobało, i wszędzie gdzie by mnie nie dali to wszędzie dawałam sobie radę, aż w końcu na sztekowaniu na Hallsbergu i na Wrocławiu robiłam na procenty na premię - tak się wprawiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jak trafiłam na KONZA - Boże, jedna wielka masakra nie do opisania - tam z każdym dniem było coraz gorzej, a najgorzej jak liderką od sztekowania została ta pożal się Boże Natalia Przybyła - pracę w Groclinie dopiero zaczęła od kwietnia 2014 roku, cały czas była tylko i wyłącznie na lutowaniu, o sztekowaniu nie miała zielonego pojęcia, a po dwóch miesiącach pracy została "wielką liderką" od sztekowania - no ja w tedy myślałam, że chyba padnę ze śmiechu albo się pochlastam:):):):):):):) Więcej czasu siedziala przy biurku przy komputerze i zgrywala wielką Panią Dyrektor (pewnie Panią Czesię zastępowala hihihihihhi), a po obudowy, rygle, adaptery i zaślepki musiałam ja sama latać i załatwiać - jak ona mi cokolwiek kiedykolwiek coś przyniosła, to dla mnie było to wielkie Święto Państwowe - a właściwie Groclinowskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Liderka co na niczym się nie znała, brak towaru, który często gęsto z dziewczynami na sztekowaniu (fachowa nazwa UZBRAJANIU) musiałyśmy sobie same załatwiać, bo gdybyśmy patrzyły na Naszą liderkę to z Naszej zmiany nic by nie zeszło - 0 czyli nic - tak jak w piosence Lady Pank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A te śmieszne ich normy???????????????? A z czego ludzie te normy mają zrobić, jak nie ma co robić, bo nie ma do tego potrzebnego materiału!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No po prostu śmiech na sali, naprawdę!!!!!!!!!! AŻ ŻAL ZA TYŁEK ŚCISKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i ja mam odwagę wpisac się tutaj pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, a Wy? Tchurze???????

była pracownica

powiem tak. obmawiacie pracowników tej firmy, czyli kolegów i koleżanki. ale mam wrazenie że boicie się o własne tyłki bo gdyby byli tak słabi to by nie pracowali.jesli macie coś do tych osób powiedzcie im to w twarz. macie wystarczająco odwagi?

taki ktos

Zgrana ekipa SZARAWAGA (usunięte przez administratora)banda idiotow żerujacych na ludziach jak ktos nie wlazi w (usunięte przez administratora) to nie pasuje do nich obibokow. Nie musisz miec wiedzy ani umiejetnosci ważne że się podlizujesz. Chodza ludzie chorzy do pracy bo zwalniaja a żyć musza każdy ma tych dobrych w tym co robia szczerych ludzi w (usunięte przez administratora)

taki ktos

Praca nie jest najlepiej płatna zero premii upomnienia na każdym kroku kierownictwo ma nas za roboty a jestem pewna że prezes o niczym nie wie bo jak poojawia sie na hali to pilnuja żeby nie podszedł do szarego pracownika bo ten może wspomniec co sie dzieje i co wtedy?jeszcze troche a nikt nie bedzie chcial pracowac tu wtedy pani dyr Czesia i pan dyr Emil będą robić sami wszystko

@taki ktos

Prac.idz na kable na KONZ potem mow dobrze bo na szwalni umowy na stale itp.ci pod kosciolem i w mopsie dostaja wiecej niz my

@taki ktos

zgadzam się z twoją opinia bo prawda jest taka że to nie zawsze kierownictwo jest wszystkiemu winne tylko ludzie z którymi przyszło nam pracować bo jeden drugiemu w oczy patrzy a tak naprawdę nóz by mu w plecy wbili gdyby tylko mogli-ja juz szukam pracy bo mam dość tego fałszu

lala
@kata

hejka nigdy nie wpisywałam sie na takie fora ale tym razem muszę ponieważ ja też niestety pracuję z wami i N.PRZYBYŁĄ I M. HALASZ i wierz mi że jak mam iść do pracy i na nie patrzeć że nic nie robia tylko tyłki rabią..sama wiesz że to prawda bo gdzie się dosiadą to wszystko wiedza i o wszystkich tylko nie o sobie praca jest ok i reszta dziewczyn tez całkiem ,całkiem

prac.

Pracuję w IGA od lat ale takich ludzi nie spotkałam ,przewineło się ich sporo przez zakład,to co wypisujecie to aż się brzydzi czytać ,jak komuś sie nie podoba to niech się sam zwolni i pod kościół,do MOPSU ,najlepiej widzieć u kogoś pod lasem a u siebie nie pod nosem ,Wstyddddddddddddddddddddd ,że inni muszą z WAMI PRACOWAĆ!

@prac.

Nie wiesz wiele o tym co jest na innych działach i pewnie wielu odeszłoby gdyby mieli dokąd dobrze być lizusem i guzik widzieć jak się ma stałą posadkę

Śmieszne!!!

Czyżby pani (usunięte przez administratora)się odgrywała??!!

@Śmieszne!!!

pani Urbaniak nie ma czasu na głupoty a praca w groclinie jej sie bardzo podobała i gdyby płacili za nadgodziny i praca byłaby stabilna to napewno by sie nie zwolniła-do wiadomosci i Zawsze podpisuje się nazwiskiem nie tak jak wy szmaciary

@Śmieszne!!!

aha z tego co tu przeczytałam to więcej osób ma WAS

@Śmieszne!!!

przecież ja pracuję w groclinie i dlatego widzę co się dzieje mam tez prawo o tym napisać wydaje mi się że wiekszość z nas jest pracownikami tej żałosnej firmy(konza?)

PRACOWNIK

Co do pracowników??!! Ładny żal oczerniać... Natalia Szarawaga już nie jest na Konzie, gdyby ktoś nie wiedział. A reszta pań? Już nie pamiętam kiedy ostatni raz byli razem na "fajce" z kierownikiem. No ale cóż... fanie to się gada o innych. Niech lepiej każdy na siebie zacznie patrzeć a będzie wszystko oki. Niech się pozbędą faktycznie ludzi co nic nie potrafią... Dziwnym trafem o tych paniach co się pisze... Jeśli jest co robić, mają towar ( a nawet same sobie go załatwiają) to robią. I nic nie mówią. Widocznie ktoś ich po prostu nie lubi i tyle. Jednej klejdziory z Konza się pozbyli to teraz inni zaczynają!!! ŻAL!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Inter Groclin Auto