Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.

Opinie o Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.

Dawi

Klaus dalej tak znęcasz się nad tymi biednymi świnkami. Może ciebie trzeba tym paralizatorem elektrycznym w dupę i w głowę porazić. Mamy nadzieję że weterynaria skończy wkoncu z tym twoim znęcaniem.

Ola

Pani blond w Czarnowasach niech zmieni prace wypalona zawodowo Ostatnio już jej nie widać aż miło przyjść Chociaż robię zakupy przyjezdnie

Katarzyna

Ale skoro już jej nie było widać to przypadkiem nie zmieniła tej pracy? Po trzech latach już jej nie ma ostatecznie czy jak?

Kontrola weterynaryjna

(usunięte przez administratora)rozlicz wkońcu niedopłacone wypłaty

Julia
@Kontrola weterynaryjna

Niedopłacone? W jakim sensie? Bardzo bym prosiła o rozwinięcie tematu bo w tej chwili szukam jak najwięcej informacji o tej firmie i ich podejściu do pracowników.

joachim

Emma w Grudzicach .niema wszystkich cen pieczywa.pytajac o cene to pani powiedziala ze na kasie wiedza.wczoraj za mala bulke zaplacilem 99gr a dzisiaj pytajac sie o cene tej samej 45gr .l

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j. na stanowisko Masarz - Wędzarz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Właściciele sklepów Matejka i gospodarstw rolnych nie mają szacunku do pracowników, propozycje płacowe które składają nie mają pokrycia po przepracowanym okresie pracy, jedyne co potrafią dodać do wypłaty to słowa "Nie zawracaj głowy " umowa o pracę skonstruowana oczywiście na najniższej krajowej, brak wypłat nadgodzin a reszta jałmużny po za kwotą w umowie wydawana w kopertach przez kierownictwo. Poprzez złe traktowanie pracowników przez właścicieli, w pracy panuje strasznie napięta atmosfera i nie chęć do wykonywania tam obowiązków.

Auro

Proszę powiedzieć , dlaczego tak śmierdzi na opolskim Metalchemie , wiemy , że to od Pana , dlaczego się nie myjesz ???!!!

Niezadowolona

Kupując paczkę rolad wołowych liczyłam że będzie czym się najeść . Niestety jedna osoba z sześciu ,czyli ja jako gospodyni musiałam zadowolic sie czymś co rolade tylko przypominało . Był to tylko złożony kawałeczek mięsa ze słoniną . W czasie smażenia wszystko wylazło ze złożenia i wyglądało nieapetycznie , To coś nie powinno trafić do sprzedaży.

Majka

Dzień dobry. Proszę powiedzieć dlaczego w sklepach matejka nie obowiązują godziny dla seniorów? Czy sprawę można skierować do sanepidu? Moja mama dzisiaj czekała w kolejce 25 minut bo pani jej powiedziała że szef zabronił im wywieszać kartki i kazał normalnie obsługiwać.

Irena
@Majka

Wiem, że teraz zniesiono godziny dla seniorów, więc Twój post jest trochę nieaktualny, ale wypadałoby się do tego odnieść. Wiesz, wówczas w każdym sklepie te godziny powinny obowiązywać. Może wtedy najlepszym rozwiązaniem byłaby bezpośrednia rozmowa z Kierownikiem. A nadal robisz tam zakupy?

Iza

Jakie są główne obowiązki ekspedientek?

Zenona

Jestem bardzo zdziwiona czytając negatywne opinie o sklepie i paniach ekspedientkach ,bo odkąd pamiętam zawsze panie były uprzejme i życzliwe .Obecnie mięso zamawiam telefonicznie a odbiera mi już przygotowane sympatyczna pani (usunięte przez administratora).Mięso i wędliny są bardzo świeże i smaczne Panie bardzo chętnie odbierają moje zamówienie za co Im jestem bardzo wdzięczna .Pozdrawiam panie ze sklepu mięsnego Matejka oraz kierownictwo tegoż sklepu ......Wasza stała klientka Z R

Stikta

Dlaczego w małym sklepie nie obowiązują godziny dla senior??? Ekspedientki śmieją się z tego i obsługują każdego a starsi czekają??! Brak nawet informacji na szybie tak jak jest w innych placówkach o tym ile osób może wejść i że od 10 tej do 12 stej tylko 65 plus. Tym powinien zająć się sanepid. Panie w sklepie ta sama rękawiczka wydają pieniądze i dotykaja towar. Kpina w sytuacji jaka mamy!!

Rafał

Co możecie napisać o pracy na stanowisku sprzedawcy w Matejka? Na stronie firmy jest aktywna oferta pracy na to stanowisko. Czekam na odpowiedź.

Chciałam wyrazić opinie sklepu w Czarnowasach wędliny ostatnio nieświeże(kiedyś mieli świeższy towar),pani blondynka w krótkich włosach (z najkrótszym stażem ) jakby pracowała za karę niemiła odburkuje coś pod nosem a pani starsza(Róża) narzuca klientom najgorszy towar i jak najwiecej żeby sprzedać ten stary towar .Ostatnio omijam szerokim łukiem wole kupić drożej i mniej niż stare śmierdzące mięso .

Honorata
@Kasia

Przykre jest to, co piszesz o postawie sprzedawczyń u Matejki, ale moim zdaniem nie powinnaś opisywać z wyglądu, czy podawać imion konkretnych pracownic - to przecież niezgodne z regulaminem Gowork.pl. A z innej beczki - czy na produkcji lub w sklepach Matejki w Opolu jest teraz nabór do pracy? Będę wdzięczna każdemu, kto podzieli się informacjami na ten temat.

Jagoda

Kupiłem zapeklowaną karkówkę na niedzielny grillowy obiad w Emmie przy ulicy Gospodarczej na Zaodrzu w Opolu. To co spotkalo mnie wraz z rodziną w oczekiwaniu na pyszne danie to jeden wielki smród starego mięsa. Nie da sie tego opisać. Odruch wymiotny u większości domownikow. Czy Panie, które sprzedają nie mają świadomości o świeżości i okresie przydatności mięsa do spożycia. Jak można coś takiego sprzedac ludziom. Pewnie zatrucie gwarantowane. Od lat kupuje w sklepach Matejka i teraz szczerze nie mam ochoty tam wrócić po cokolwiek na samą myśl o tym co Nas spotkało. Mąż biegl na dwór do śmieci wyrzucić to bo nie dalo sie wytrzymać a szkoda bo chcetnie bym zaniosla i pokazala co Nam sprzedano.

Neutralana

Wszystko jest ok dopóki godzisz się na wszystko jeśli tylko się przeciwstawisz stałem pracownikowi to zrobi wszystko żeby zrobić przed szefostwem z osoby Najniższej stażem pracy osobę która nie potrafi nic zaczynają się pretensje o czystość zrobią tak żeby brakowało ci pieniędzy w kasie itd stare wygi szefostwo niewie o połowie tego co robią osoby kierujące ich sklepami połowa Pan powinna się opanować bo na rynku pracy jest dużo pracy i nikt nie będzie tolerowal msciwosci Pan pracujących stażem trochę dłużej istny skandal

Panie w sklepie nie zwracają uwagi na osoby w ciąży i z dziećmi. Często kobieta w 9 miesiącu ciąży może liczyć tylko na życzliwość klientów a powinna być traktowana jako osoba z pierwszeństwem. Panie ekspedientki powinny być bardziej przeszkolone w tym zakresie.

ala

Szefostwo jest ok. Pani Lucja jest cudowną kobietą, Pan Joachim super gościu . Współpracownicy nie zawsze. Jak nie przypasujesz do towarzystwa oskarżą Cię o kradziesz. Klika starych lisów.

Zostaw merytoryczną opinię o Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j. - Opole

• Jak się pracuje w Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.