Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim

Sąsiad

Witam, pragnę wyrazić spostrzeżenia na temat sklepów mięsny przy Szkole oraz Emma przy kościele. Otóż sprzedawczynie(o wiele bardziej doświadczone bo starsze w swoim fachu)ze sklepu przy Szkole są opryskliwe, nie odnoszą się do klienta z należytą kulturą a co najważniejsze nie zależy im na sprzedaży! Odniosłem wrażenie,,chcesz to kup nie to wynocha", MOGŁYBY UCZYĆ SIĘ OD KOLEŻANEK ZE SKLEPU EMMA PRZY KOŚCIELE.

ala

Szefostwo jest ok. Pani Lucja jest cudowną kobietą, Pan Joachim super gościu . Współpracownicy nie zawsze. Jak nie przypasujesz do towarzystwa oskarżą Cię o kradziesz. Klika starych lisów.

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim