Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim
3 4 5 5 1

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim

Filtruj opinie po kryteriach:

Jagoda
 Opinia

Kupiłem zapeklowaną karkówkę na niedzielny grillowy obiad w Emmie przy ulicy Gospodarczej na Zaodrzu w Opolu. To co spotkalo mnie wraz z rodziną w oczekiwaniu na pyszne danie to jeden wielki smród starego mięsa. Nie da sie tego opisać. Odruch wymiotny u większości domownikow. Czy Panie, które sprzedają nie mają świadomości o świeżości i okresie przydatności mięsa do spożycia. Jak można coś takiego sprzedac ludziom. Pewnie zatrucie gwarantowane. Od lat kupuje w sklepach Matejka i teraz szczerze nie mam ochoty tam wrócić po cokolwiek na samą myśl o tym co Nas spotkało. Mąż biegl na dwór do śmieci wyrzucić to bo nie dalo sie wytrzymać a szkoda bo chcetnie bym zaniosla i pokazala co Nam sprzedano.

Pomocna?
TakNie
Neutralana
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Wszystko jest ok dopóki godzisz się na wszystko jeśli tylko się przeciwstawisz stałem pracownikowi to zrobi wszystko żeby zrobić przed szefostwem z osoby Najniższej stażem pracy osobę która nie potrafi nic zaczynają się pretensje o czystość zrobią tak żeby brakowało ci pieniędzy w kasie itd stare wygi szefostwo niewie o połowie tego co robią osoby kierujące ich sklepami połowa Pan powinna się opanować bo na rynku pracy jest dużo pracy i nikt nie będzie tolerowal msciwosci Pan pracujących stażem trochę dłużej istny skandal

Pomocna?
Tak2Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gość
 Opinia

Panie w sklepie nie zwracają uwagi na osoby w ciąży i z dziećmi. Często kobieta w 9 miesiącu ciąży może liczyć tylko na życzliwość klientów a powinna być traktowana jako osoba z pierwszeństwem. Panie ekspedientki powinny być bardziej przeszkolone w tym zakresie.

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sąsiad
 Opinia

Witam, pragnę wyrazić spostrzeżenia na temat sklepów mięsny przy Szkole oraz Emma przy kościele. Otóż sprzedawczynie(o wiele bardziej doświadczone bo starsze w swoim fachu)ze sklepu przy Szkole są opryskliwe, nie odnoszą się do klienta z należytą kulturą a co najważniejsze nie zależy im na sprzedaży! Odniosłem wrażenie,,chcesz to kup nie to wynocha", MOGŁYBY UCZYĆ SIĘ OD KOLEŻANEK ZE SKLEPU EMMA PRZY KOŚCIELE.

Pomocna?
Tak3Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ala
 Opinia

Szefostwo jest ok. Pani Lucja jest cudowną kobietą, Pan Joachim super gościu . Współpracownicy nie zawsze. Jak nie przypasujesz do towarzystwa oskarżą Cię o kradziesz. Klika starych lisów.

Pomocna?
Tak49Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim - Opole

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej