Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim

Filtruj opinie po kryteriach:

Jagoda
 Opinia

Kupiłem zapeklowaną karkówkę na niedzielny grillowy obiad w Emmie przy ulicy Gospodarczej na Zaodrzu w Opolu. To co spotkalo mnie wraz z rodziną w oczekiwaniu na pyszne danie to jeden wielki smród starego mięsa. Nie da sie tego opisać. Odruch wymiotny u większości domownikow. Czy Panie, które sprzedają nie mają świadomości o świeżości i okresie przydatności mięsa do spożycia. Jak można coś takiego sprzedac ludziom. Pewnie zatrucie gwarantowane. Od lat kupuje w sklepach Matejka i teraz szczerze nie mam ochoty tam wrócić po cokolwiek na samą myśl o tym co Nas spotkało. Mąż biegl na dwór do śmieci wyrzucić to bo nie dalo sie wytrzymać a szkoda bo chcetnie bym zaniosla i pokazala co Nam sprzedano.

TakNie
Neutralana
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Wszystko jest ok dopóki godzisz się na wszystko jeśli tylko się przeciwstawisz stałem pracownikowi to zrobi wszystko żeby zrobić przed szefostwem z osoby Najniższej stażem pracy osobę która nie potrafi nic zaczynają się pretensje o czystość zrobią tak żeby brakowało ci pieniędzy w kasie itd stare wygi szefostwo niewie o połowie tego co robią osoby kierujące ich sklepami połowa Pan powinna się opanować bo na rynku pracy jest dużo pracy i nikt nie będzie tolerowal msciwosci Pan pracujących stażem trochę dłużej istny skandal

Tak2Nie

Gość
 Opinia

Panie w sklepie nie zwracają uwagi na osoby w ciąży i z dziećmi. Często kobieta w 9 miesiącu ciąży może liczyć tylko na życzliwość klientów a powinna być traktowana jako osoba z pierwszeństwem. Panie ekspedientki powinny być bardziej przeszkolone w tym zakresie.

Tak1Nie

Sąsiad
 Opinia

Witam, pragnę wyrazić spostrzeżenia na temat sklepów mięsny przy Szkole oraz Emma przy kościele. Otóż sprzedawczynie(o wiele bardziej doświadczone bo starsze w swoim fachu)ze sklepu przy Szkole są opryskliwe, nie odnoszą się do klienta z należytą kulturą a co najważniejsze nie zależy im na sprzedaży! Odniosłem wrażenie,,chcesz to kup nie to wynocha", MOGŁYBY UCZYĆ SIĘ OD KOLEŻANEK ZE SKLEPU EMMA PRZY KOŚCIELE.

Tak3Nie

ala
 Opinia

Szefostwo jest ok. Pani Lucja jest cudowną kobietą, Pan Joachim super gościu . Współpracownicy nie zawsze. Jak nie przypasujesz do towarzystwa oskarżą Cię o kradziesz. Klika starych lisów.

Tak49Nie

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Matejka Joachim - Opole