Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

xyz

Śmiech na sali.... Najlepszy zakład w regionie o nieprawodopodonie wielkiej etyce. A w zeszłym miesiącu ponad 20 wypowiedzenie poszlo:):):). Brawo dyrekcja, biura, kierownicy i brygadzisci życie dalej w swojej utopi:):):):????

@xyz

Dlaczego się nie zwolnisz ?

linia 5.6

dzwonili do mnie ide juz na badania , tez chce sprobowac sexu w labolatorium niezle panienki tam pracuja

dr
@linia 5.6

Czytając Twój wpis to koniecznie poproś o badanie psychiatryczne jak już tam będziesz.

@linia 5.6, to nie jest miejsce na tego typu wypowiedzi. Jeśli masz do powiedzenia coś na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego - zachęcam. @myslak, jak wygląda przyznawania takich ocen pracowniczych? Czy są z ich tytułu jakieś konsekwencje? @JN, czy w firmie brakuje pracowników? Długo już pracujesz w Eaton Automotive? Jak oceniasz tego pracodawcę?

myslak

Niech mi ktos wytłumaczy po co te oceny pracownicze?Pomysły?Wszyscy wymyślają na siłę żeby to zaliczyć,np obudowy różnego rodzaju,gdzie jak jest awaria lub jakas usterka to WUR dłuzej trwa odkręcanie tej zabudowy niz naprawienie usterki.Brygadziści dają ocene roczną jaka im sie tylko podoba.Tego lubię dam lepszą ocenę tego nie lubię dam gorsza.To jest poprostu PARANOJA

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

JN

Biorą jak leci. Wymagania znikome. To prawda panie z personalnego klepią wyuczone frazesy a dla brygadzisty być na rozmowie to przykry obowiązek...

POZDRAWIAM

Niema źle. Wypłata na czas.Umowa pod firmę. Różne premie.Na głowę nie pada.W zimę ciepło i sucho. Czysto ,odziez wyprana,parking wewnętrzny,toalety czyste,stołówka,Multisport,opieka medyczna,nadgodziny do woli płatne 100% itd. warto wiedzieć plusy a nie szukać na siłę minusów. Pisanie że gdzieś jest lepiej nie ma sensu. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Wiele osób co opuściło Eaton teraz tego żałuja.A co do atmosfery to trzeba przyznać że sami ja tworzymy. Jak ktoś kultury i szacunku się nie nauczył to korporacja go nie zmieni. Robić swoje przez 8 h i tyle. Szkoda życia na marudzenie inarzekanie.

Luksja
@POZDRAWIAM

I jeszcze fajne mydła dają.

Herbapol
@Luksja

A nawet soki latem haha

Porządna firma
@Herbapol

Nie muszą tego dawać. A dają z dobrego serca.

Draco
@Porządna firma

Slyszysz się Co piszesz... To jak powiedziec ze masz wodę do użycia rak bo oni mają dobre serce... Nie przebywają tyle zsercem w archiwum...

Chrom 3 wartościowy nie jest szkodliwy.

V L9
@anonymous

To prawda. Jest nawet zdrowotny.

Nikt

Nie jest trój tylko czescio wartosciowy , nawet nie wiedza przy czym pracują :):):):) rece opadają :):):)

Szczery

Pracowałem w eatonie i jestem zadowolony że już tam nie robię teraz na terenie Bielska są zakłady gdzie jest o wiele lepiej i bardziej ludzi szanują a w eatonie teraz po czasie mogę śmiało powiedzieć że rodzina o której tak ram wszyscy mówią to nic innego jak tylko wielką propaganda na stanowiskach począwszy od brygadzisty skaczywszy na kierowniku są osoby które nie mają zielonego pojęcia o pracy i śmiało mogę powiedzieć że musiały komuś dobrze w (usunięte przez administratora) włazić i współczuję ludziom którzy tam jeszcze pracują

A

Po co tyle narzekania? Jak Wam tak źle to droga wolna. Ktoś Was trzyma na siłę ? Po co się męczyć ? Nie macie w swoim życiu ważniejszych spraw to się zajmujecie cudzymi sprawami !? Takie są realia w fabrykach. Pracują różni ludzie z różnymi temperament ani ,problemami czy złymi nawykami.Dorosli ludzie a prostych zasad nie rozumieją i płaczą nad klawiaturą.

Palikot
@A

Większość to są takie tępe wieśniaki jak ty którzy zrobia wszystko za te 2800. Teraz sie nie dziwie ze takie wsioki sprzedawaly tych biednych żydów na śmierć. Nic tylko wpłynąć na takie wszy ludzkie

Twój stary
@A

Typowy buraku bez szkoły dla Ciebie to raj lachociągu

@Twój stary

Życia Ci braknie aby zdobyć takie wykształcenia jakie ja mam. Biedny prosty człowieku.

K

Znacie zakład pracy który jest idealny i dogodzi każdemu ?

Menadżer niższego szczebla

Jest taki jeden na...Wiejskiej

O
@K

Tak,Eaton 10 lat temu. Odpowiedni dyrektor z wysoka kultura osobista. Liczył się dla niego pracownik.Tak samo kierownik GM, wymagający z wysoka kultura osobista i wiedza na temat produkcji oj tego człowieka nie dało się oszukać... Teraz niestety ale co miesiąc na spotkaniu z wyższym szczeblem słyszymy „Jak Wam tak źle to droga wolna. Ktoś Was trzyma na siłę...”

Związkowiec
@O

Tak, dyrektor z kulturą wypowiedział nam układ zbiorowy, był cool.

Blondyna na masie

Secret Bielsko

Praca na produkcji sprawia mi wiele satysfakcji. Zawsze marzyłam o pracy na linii.

Nie.Szanuje swoją czystość.

Mr muscle
@odp

Bravo chociaz jedna....????

Nulo
@Ewa

Musisz byc zasadną i obrona dziewczyna... Uchyl Rabka tajemnicy jaka linia i dział? Pozdr awiam

He widac ze grubsze jazdy są...????

O taką Polskę walczyliśmy

Produkcja życzy miłego wypoczynku dla wszystkich pracowników umysłowych z okazji święta pracy 1 Maja!!!

Wywalić Romana

Na linie 9/10 jest brygadzista który wogule nie zna się na robocie ślizga się na plecach ludzi leser jakich mało przez takich produktywność spada taka prawda że 30% ludzi tam jest uj potrzebnych łaża nic nie robią a płacić im trzeba .

Xmen

Normalnie od kilku dni mam taki ubaw czytajac wasze komentarze. No i co zrobicie nic nie zrobicie pewni ludzie sa nie do ruszenia... A pyskowac na forum kazdy moze...

Sławek
@Xmen

Ja też mam ubaw jak widzę Ciebie w smarze i brudzie po pachy przez 7dni w tygodniu.

Xmen
@Sławek

Tylko ze ja juz poszedlem po rozum gdzie trzeba... I mam w (usunięte przez administratora) to miejsce Tylko sie smieje ...

Golds
@Xmen

Jesteś wygrany...

xyz

Jest już jakiś wyrok odnośnie tej afery ?

T1000
@xyz

Jak widac jedynie trzeba cisnac tutaj po nich by cos z tym dyrekcja robiła... Przykladaja na to reke i mysla ze bedzie ok

Etyka2018
@xyz

Degradacja dla kolegi a dla pani nagana. Tak żeby było sprawiedliwie...

Xyz

Muj pżełorzony bardzo zle o mnie muwi kierownikowi a ten w to wieży. Co mogem z tym zrobic?

literat
@Xyz

z ortografii wynika, że twój przełożony może mieć rację.

pomocny
@literat

Na początek zastanów się czy czasem nie ma racji. Trochę samokrytyki niektórym dobrze by zrobiło :)

@pomocny

Ja nie ómiec dobże polski

Znany

Dlaczego pracujecie w Eatonie ?

Pepe Pan Dziobak
@Znany

Dla jajec ha ha ????

Optymista

A ja lubię tę firmę...właśnie za kulturę. Jedna z nielicznych gdzie liczą się ze zdaniem pracownika...to moja trzecia firma, pracuje już 20 lat. Okrągłe stoły, ankiety...pierwsza, gdzie się z tym spotkałem. Rozbudowa, nowe maszyny, porządek. Na start z dodatkami (premią produkcyjną, itp.) młody dostaje 3000pln. Ze wpisów widzę, że wielu z was zapomniało jak było w firmach z których przyszli...czują moc, a na okrągłym stole nie mają odwagi zapytać...anonimowo wszyscy są mocni. Chciałbym, aby ktoś z Eaton zajął się tymi wpisami obrażającymi z imienia i nazwiska osoby tu pracujące i bogu-ducha winą rodzinę, narzeczoną, etc...(lub pomógł prawnie). ...chętnie zobaczyłbym twarzą w twarz trola jednego z drugim...

Trol

spójrz w lustro

Fantazja
@Optymista

Myślisz że ktoś ci uwierzy w te bajki ? Na okrągłym stole pytania są cenzurowane. Niewygodnego się pozbędą. Po to jest to forum aby każdy mógł napisać co rzeczywiście myśli. Nazwiska tu nie padają a więc daruj sobie te wywód.

Weteran
@Optymista

Kulturę ? Człowieku czy wiesz co piszesz ? Chyba nie.

Lustro
@Optymista

Spójrz w lustro a zobaczysz kogoś kto jest współwinny takiej sytuacji w tym zakładzie.

Cwaniak?
@Optymista

Podpisz się. Mocny jesteś tylko anonimowo ?

Mocarz
@Optymista

Na ankiecie pracowniczej się podpisałeś imieniem i nazwiskiem ?

Menadżer niższego szczebla
@Optymista

Za kulturę? J.bany! Kultura to w tym zakładzie była ostatni raz za Wolskiego. Od tego czasu jest równia pochyła na...dno.

facet
@Optymista

Optymista- co do obraźliwych wpisów się z Tobą zgadzam,ale cała reszta mówi o tym,że krótko pracujesz w Eaton i jeszcze wierzysz,ze cała ta szopka czyli :okrągłe stoły,ankiety i 3000 na rękę bez multum nadgodzin to prawda. Otóż NIE JEST TO PRAWDA. Nikt się na nic nie może poskarżyć i wszystkie te bzdury o których piszesz są fikcją. Wiem ,bo pracuję tu prawie 10 lat i nie raz próbowałem dojść swoich praw.I niestety NIE MA w tej firmie kultury. Zgadzam się z Menadżerem,ze od czasów dyrektora Wolskiego,wszystko idzie ku gorszemu. A z pracownikiem się WCALE NIE LICZĄ. Spróbuj powiedzieć,ze nie możesz przyjść na nadgodziny ,kiedy firma sobie tego życzy,to zobaczysz jak się liczą z pracownikiem. Pewnie znajdą się w Bielsku firmy,w których jest gorzej,ale za czasów Pana Wolskiego była to jedna z najlepszych firm w tym mieście,a teraz pytamy czy gdzieś jest gorzej...coś tu nie gra...

Prawnik
@Cwaniak?

Niech podpiszą się osoby pomawiające tych brygadzistów i ich rodziny... prokuratura szybciej do nich dotrze. Teraz zdaje się takie ustalenie tożsamości trwa 2 tygodnie...z wysyłkami pism do dystrybutorów internetu. Jak już ktoś wcześniej pisał, mam nadzieję że Eaton udostępni swoich prawników. Panie i Panowie - idą po was!

mm
@Prawnik

Po co to straszenie,przecież piszą tu prawdę, nie widzę jakich kolwiek pomówień,czy obrażania rodziny, dużo czytaliśmy dzisiaj tych komentarzy i nie trafiliśmy na atak rodzin, jest tylko prawda. Wybuchła sex afera i jedyną konsekwencją jest zdegradowanie faceta,a babka dostała naganę, gdzie równouprawnienie? Skoro gościa zdegradowali to babkę też,ona ma lepsze plecy chyba że nie ucierpiała w tym.Nagana,co to za kara,za takie zachowanie?! Nie podoba się że nikt nie chwali zakładu? No cóż nie zasługujecie na pozytywne komentarze bo kłamać nie wolno ,a nie ma czego chwalić!!!!!!!!!!!

JA
@Optymista

Optymista Ty chyba na prawde jesteś optymistą bo kultury w tej firmie ze świecą szukać.Na ilu spotkaniach poankietowych byłeś?Mówisz jedno a oni i tak wiedzą swoje bo według nich wcale nie chodzi o kase.A młody jak dostanie 3000 zł netto na start to niech wpadnie na VA i pokaże kwitek(i niech to nie będzie lipiec kiedy jest premia wakacyjna) to czapki z głów.Ja pracuje 6 lat na 4brygadówce i mam 3300 brutto .Ta firma schodzi na psy.Kiedyś można się był chwalić tym że pracuje się w EATON teraz jest to kolejna firma która obiecuje śliwki na wierzbie.Jeśli chodzi o sex afere to masz racje kamery mają być dla ubezpieczyciela w razie wypadku a nie do szpiegowania ludzi.Na szczęście podobno osoba odpowiedzialna za szpiegowanie i traktowanie nas jak złodzieji już tu nie pracuje.

żal?
@JA

O kim mowa prosze o pseudonim?.....?

L

jest takie powiedzenie "Jak (usunięte przez administratora) nie da, to pies nie ruszy". (usunięte przez administratora) zawszę będzie (usunięte przez administratora) nigdy nie wiesz kiedy znowu coś ukradnie.

Mgr inz

Moje dzieci będą tu też pracowały. Wspaniałe miejsce pracy.

Pan S
@Mgr inz

Zapraszamy je na produkcję mgr.

Ktos
@Mgr inz

Człowieku ale jesteś ograniczony

mm
@Ktos

Mgr inż rozwijając ten skrót dowiemy się że: Można (usunięte przez administratora) robić i nieźle sobie żyć

Prawie kierownik

No i skończyło się rumakowanie?! Pewnie spora w tym zasługa nie ocenionych pań z hr i finansów (pozdrowienia dla M.K. i E.W.). Kiedyś w tej firmie na pierwszym miejscu był pracownik potem jakość bhp itd. i to czyniło tą firmę lepszą od innych. To dawało jej dużą przewagę nie tylko wizerunkową ale i konkurencyjną wszak pracownik szanowany i doceniany jest wydajniejszy i bardziej dba o firmę - każdy to wie. Kiedyś jak była reklamacja - to przyczyn szukano w niesprawnej maszynie (teraz najważniejsze by kj była, żeby było wiadomo kogo (usunięte przez administratora) Ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Obecnie na pierwszym miejscu bhp - do znudzenia i przesady, nie które rozwiązania z tym związane są chore i patologiczne. Pracowników się nie szanuje no z wyjątkiem lizodupów. Ci którzy mają coś do powiedzenia a jeszcze nie daj boże nie wygodnego dla przełożonego lub firmy są szykanowani i w miarę możliwości pozbywani z firmy. Liczą się tylko słupki, liczby, wyniki w sumie więcej, więcej, więcej - czyli standardowo jak w większości podobnych firm. Starych pracowników się nie docenia, a nowych się oszukuje żeby tylko do się zatrudnili i przyszli do roboty. 3 tysie na rękę bez nadgodzin? Włóżcie to sobie między bajki. Nadgodziny przymusowe, ale jak np sam chcesz przyjść to ci na ocenie wypomną, że nie zrobiłeś tego dla firmy tylko dla siebie. Dorobić się chciałeś - to co mamy ku chwale eatona na nadgodziny przychodzić może jeszcze charytatywnie? Za to brygadziści mają super. Nezły dodatek na liniach nie muszą pracować jak w innych firmach, 8 godzin przy biureczku przed komputerem - prawie jak w biurach tylko hałas większy. Muszą tylko przetrwać jakoś 1 zmianę z tymi wszystkimi zebraniami i biurwami a od połowy drugiej to już pełnia szczęścia. Dobra rada dla nowych pracowników. Docenią cię tu nie za dobrą i ciężką pracę tylko za to jak się potrafisz sprzedać brygadziście i kierownikowi - pamiętajcie najważniejsze pierwsze wrażenie. Jak to się wam uda - to ciężkiej pracy nie zaznacie a apanaże będą was spotykały na każdym kroku. Jak mimo to uznasz, że wolisz jednak ciężką pracą zaistnieć - to też cię docenią. Będziesz zaiwaniał na najcięższych maszynach, będą cię przerzucali między obszarami jak się im będzie podobało - słowem będziesz miał prze.ebane, a po 10 latach okaże się, że kolega który wybrał pierwszą wersję zaistnienia w firmie ślizga się cały czas przy jednej łatwej maszynie i ma stawkę wyjebaną w kosmos - a ty dalej na minimalnej. Praca jako taka w większości przypadków nie jest ciężka. Są pewne obszary i maszyny gdzie do zajebania jeden krok - ale to tak jak wszędzie. Warunki pracy różne. Jak trafisz na zawory, kuźnię, hartownie czy rra - to latem sauna - dodatek służbowy gratis. Poza tym olbrzymi hałas, zaolejenie i cała masa chemii. Także za te pieniądze co teraz dają to chyba szkoda zdrowia sobie marnować. No i na koniec atmosfera, a właściwie jej brak. Nie wiesz gdzie i kiedy cię ktoś podpieprzy, albo namierzy cię kamera. Nie zadawać żadnych pytań, robić nie wychylać się. Musisz być na każde żądanie w firmie, a jak nie to licz się z nie przyjemnymi konsekwencjami.

Pan trytytka.
@Prawie kierownik

Świetny komentarz. W samo sedno i bez hejtu. No może z kilkoma błędami ortograficznym. Ale fabryka to nie uniwersytet.

Prawie kierownik
@Pan trytytka.

Co po nie którzy chwalą się nawet dwoma fakultetami, ale pod kopułką im jakoś od tego nie przybyło.

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.