Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Olek

Słyszalem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

narzekamy na wynagrodzenie
@Olek

Pracownicy nie działają na szkodę firmy Eaton, zawsze się starają dzięki temu wszystkie audyty wychodzą bardzo dobrze. firma otrzymuje nagrody za nagrodami ale niestety wynagrodzenie nie jest adekwatne do tego. Kiedyś byliśmy bardziej konkurencyjni, teraz jesteśmy na równo z Biedronką.

Camil
@narzekamy na wynagrodzenie

A po co Ci adekwatne wynagrodzenie materialisto jeden? Nie wystarczy Ci satysfakcja, że pracujesz z najlepszymi?

Dynamo
@Camil

Ty pewnie popychacz, żenujący jesteś jak lubisz to przychodź społecznie za torbę lub balonik!

@Olek

Słyszałeś czy pracowałeś w tej fimie?

Netto 2300
@Olek

A słyszałeś ile osób co miesiąc jest zwalnianych i ile samych odchodzi z tego dobrze notowane zakładu?

Netto 2300

Gdzie słyszałeś?

Wiedenski Walczyk

Witam Forumowiczow! Zastanawiam sie nad zmiana pracy, odecnie J#bie w Nemaku, niema przyszlosci w tej firmie, dzial Struktur, obecnie panuje tu Wyzysk, Despotyzm, i delikatny Mobing na pracownikach produkcji... Zarobki 2700+/- pod spolka, z czego niema perspektyw do przejecia przez zaklad. Pod Nemakiem zarobki wachaja sie miedzy 2800-2900 takze tez szalu nima. Moje pytanie do pracownikow Subiektywnych bez zbednego narzejania i wychwakania ? Jak wyglada praca w Eaton? Jakie sa zadania w pracy, normy? czy wychodzac z pracy odechciewa wam sie zyc? Nie masz sily by zyc jak czlowiek, inwestowac w siebie? (silka, basen, taniec, spiew, spacer z rodzina) jakie zarobki realne interesuje mnie kwota przelewu na konto. Jaka atmosfera jest w pracy? Czy idac do toalety jest sie zaszczuwanym przez przelozonego? Dzieki za odp. Kijem przez plecy Wazeliniarzy!

Ja pierniczę
@Wiedenski Walczyk

Robotniku, to straszne co piszesz! Nie zwlekaj przychodź do Nas! U Nas zaznasz wspaniałej stmosfery, praktycznie nie odczujesz że jesteś w pracy. Bez ograniczeń możesz siedzieć w kiblu na internecie a Twój rozwój duchowy wzbogacą liczne sale do medytacji. Dodatkowo dla poprawy samopoczucia będziesz mógł skorzystać z naszej lokalnej restauracji w której znajdziesz doskonale zbilansowane dania parowkowo jajeczne. Jeżeli chodzi o uposażenie to oczywiście mów ile chcesz my dodamy więcej. A tak na poważnie to u Nas jest jak wszędzie.

@Ja pierniczę

Tu nie chodzi o siedzenie w kiblu na internecie... I medytacje :-D ogolem bimbanie... Tylko o normalna prace bez sapow ze strony przelozonego. O to ze jak idziesz do kibla s#ac to stoi lider ze stoperem i czeka az wyjdziesz... Pytalem powaznie o stosunek ludzi do siebie.

Stosunek do robola

Jesteś nikim.

@Wiedenski Walczyk

Jebaj dalej w tej fimie bo w eaton jest to samo

Witam, czy na okresie próbnym na obrabiarkach można robić nadliczbówki?.Pozdrawiam

Jasio
@Nowy

No pewnie.

@Nowy

Nie tylko można - trzeba !!!

Lis

Witam czy to prawda że z 4 sobotami w miesiącu jest szansa zarobków 3100-3300 netto ?

Lol
@Lis

Po co znowu pisać o tym samym?

@Lol

Powinno nam być przykro pisząc o tym..3100 za 200 godzin (usunięte przez administratora) to jest chore..Na wyspach ludzienie w ogóle nie robią nadgodzin, cenią sobie czas..o czterobrygadowce nie wspomnę, i ludzie żyją godnie..a tutaj 30 papierków za miesiąc spędzony w pracy. Smutne

@Lis

Jak jesteś pracowity i potrafisz się poświęcić dla naszej wspólnej rodziny - to przy odrobinie szczęścia tj. jakieś 40-50 godzin ponad normę i 3tyś. netto na konto wpłynie.

To Ja
@Lis

Tak pod warunkiem że masz stawkę co najmniej 3300 brutto(i jest to 4 - brygadówka)

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

mgr inż K

Dobrze ze juz kończy się urlop. Firma mnie potrzebuje. Co oni bezemnie robili przez 2 tygodnie. Mam nadzieję że Ci prości operatorzy nic nie popsuli i pieczołowicie pracowali co do minuty przez te dwa tygodnie.

Ziemia nie jest płaska
@mgr inż K

Możesz wracać spokojnie, to miłe ze się steskniles, maszyny po przeglądach czekają na swoich operatorów. Mlodzi poszerzyli w międzyczasie swoją wiedzę, miejmy nadzieję, że twój wypoczynek, szkolenie młodych oraz praca inżynierów, UR oraz firm zewnętrznych wpłynie na ogólną wydajność zakładu, oraz pozwoli bezstresowo wrócić Ci do twoich dotychczasowych obowiązków.

@Ziemia nie jest płaska

Nie wezwałem Cię do głosu operatorze.

Ziemia nie jest płaska
@K

Nie mierz innych swoją miarą, bo Ci dołożę obowiązków.

To Ja
@mgr inż K

Bez Ciebie na pewno sobie radzili lepiej bo nikt im nie stękał i nie męczył ich dziwnymi pytaniami.W tej firmie jeśli ktoś sobie nie radzi w pracy to sadzają go za biurkiem a jemu się wydaje że jest najlepszy i bez takich tępaków ta śmieszna firma sobie nie poradzi. Moim zdaniem Brygadziści idźcie na bezrobocie My i tak sobie damy radę.

aaaa

@Prawie kierownik

Czasem także żółtym.

Co tam nowego na VA?

Alm

Od września wzrost płac o 30%.

Tyktyktyk

Wymiana kierowników i brygadzistow się szykuje.

K

Nowa miotła, nowe pożądki.

@K

Nowa miotła?

Nicky

Czy na hali można słuchać muzyki?

@Nicky

Nie

Nick zastępczy
@Nicky

Można ale na drugiej i trzeciej zmianie

@Nick zastępczy

Może u was na V. U mnie nie można na żadnej zmianie!

Operator

Czy to prawda ze projekt BMW na popychaczach upadł bo jakos cisza o tym a palarnia mówi ze nie bedzie.Jak zwykle tajemnica do konca a potem sciemnianie na spotkaniach.

Orojektor
@Operator

Plota.Produkcja ruszy w grudniu.

oli
@Operator

chyba na drutach skarpetki bedziecie robic ,nie bedzie BMW

Mateusz

Witam mam pytanie ile dostane na dzień dobry interesuje mnie system 3 zmianowy

Kierownik
@Mateusz

5500 na rękę od pon do piątku. Praca na 1 zmianę.

Gacek

Witam wszystkich mam pytanko czy 10 podjeżdża pod sam zakład czy trzeba iść na nogach jeszcze ?

Gucek
@Gacek

W biurze pracujesz? Marta? Skończ ta propagandę.

Podjeżdża pod sam zakład

H
@Gacek

Podjeżdża pod zakład ale do bramy jest jeszcze 5km idąc na skróty przez haczinsona podziemnym tunelem

Mann

Brud, (usunięte przez administratora) i robota za 2 osoby...

Oka

Buractwo, wymagania z kosmosu. Teksty że za wolno robisz i za wolno chodzisz. Obowiązkowe wszystkie soboty.

A

Witam, ile wynosi pensja netto na obrabiarkach na trzy zmiany?, chodzi mi za cały miesiąc bez tych premii kwartalnej.Czyli np mój pierwszy przepracowany miesiąc, 21dni roboczych.Pozdrawiam, i do zobaczenia

Kokosy

2200-2300

Patrick swayze

Zenada obciach i hańba...! To co pier a jakie realia sa nie pokrywa sie w żadnym stopniu...

hhh

wiedenski walczyk,jesttes z kadr czy z arhiwum?trolu.... w TI za miedzą były podwyzki do podstawy 700-1000 brutto

Niewolnik
@hhh

Babki mają tam ponoć stawki wyższe niż my po 15 latach pracy w eaton więc warto pomyśleć;-)

@hhh

Cisne z Ciebie skoro w to wiezysz... Robilem w TIu 2lata i jedyne podwyzki jakie byly i sa to okolo 100Brutto !! I do wyplaty :-D i to nie wiadomo czy Ci dadza... wiec jakie 700?! Jaki 1000 ladnie Ci bajki opowiadaja zaczynasz z wyplata 2100 i oczekujesz na jalmuzne co roku...

Były pompiarz
@Wiedenski Walczyk

Były takie ale teraz się postarali, mówimy o zakładzie w wapienicy gdzie produkują pompy, jednak tam osoby po 10 latach miały 2000 brutto +20% premi wiec bez szału, musieli cos z tym zrobić bo nie miałby kto robić a normy takie że tylko sikać pod siebie. Podwyzki zalezne od stażu osoba ze stazem 4 lata przykladowo dostala 5 stówek a ta z 10 letnim 1 tys, na komorowicach w TI zarabiają więcej ,więc moim skromnym zdaniem jest to wyrównanie poziomu. Możliwe ze tym sposobem zatrzymią pracowników na kolejne 10 lat, jaki w tym jest ukryty inny cel, nie wiadomo.

@Były pompiarz

Ja pracowalem na Bestwinskiej i nie zarabiaja wiecej stawki w Wapiennicy i Komorowicach byly identyczne, i racja zniesli ta premie z 20% zrobili 10% i pozostale 10% wlozyli do podstawy. A o reszcie nic mi nie wiadomo. Pracowalem tam jakies 2lata temu niecale i przez 2lata znajomi sie nie chwalili ze zarobki im wzrosly. Chociaz nie bede sie klucil. Wiem ze szalu tam nima, ja pracujac 2lata mialem okolo 2300 na czysto facet pracujac 18lat mial nie cale 3000 na czysto.

Pan realista.

Szanowni Państwo, cieszmy się naszymi drobnymi problemami bo zgodnie z 10 letnim cyklem koniunkturalnym i najnowszymi prognozami FEDu i EBC za kilka kilkanaście miesięcy większość z nas będzie bezrobotna. Nadchodzący kryzys finansowy ma służyć nie jak dotychcasowe do mobilizacji do dodrukowanie kasy lecz do wyzerowania niebotycznego i nieproporcjonalnego zadłużenia. Mam nadzieję że Bielsko nie skonczy jak Ditroit. Piszę o tym na tym forum bo wszyscy pamiętamy jak było w 2008 i 2010. Pozdro dla zapominalskich.

Kazio
@Pan realista.

Janusz A kto Ci obiecał że dozyjesz ?

Realista
@Pan realista.

Do tego czasu nie będzie kogo zwolnić bo takiego boom ze zwolnieniami jak teraz nie było nawet podczas kryzysu.

A

Czy na systemie 6 dniowym z pracującymi sobotami wychodzi się 2700?, czy to bez tych sobót..Pozdrawiam

Ksiegowy
@A

Stawka na początek to powiedzmy 2900-3100 brutto do tego są dodatki 210 produkcyjny i po roku 150 za obecność jest też premia produkcyjna co 3 miesiące tak realnie około 600 zł. Czyli pensja bez nadgodzin będzie się wąchać od około 3600 do 4200 brutto w zależności od twojej obecności i premii. Są to kwoty realne od których odejmij sobie 30% i będziesz miał wysokość twoich zarobków.

a
@Ksiegowy

dziękuje.

Księgowy
@A

W systemie 4brygadowym soboty i niedziele są w grafiku normalnie pracujące, co za tym idzie normalnie płatne. W zamian za to jest dodatek 15%. Można pracować w wolne dni. Czasem trafia się tzw żółte pole płatne 100% ale ostatnio osoby odpowiedzialne za grafik dbają żeby ich nie było lub pakują w dni wolne.

@Księgowy

To na rozmowie dostałem informację że zawsze są żółte dni w grafiku, przez cały rok.

Ksiegowy

No to nie zawsze.

Pierwsze trzy miesiące to praca przy trenerze?, chodzi o obrabiarki.I czy podczas nauki można chodzić na nadgodziny?, niedługo myślę że rozpocznę pracę dla tego pytam.

Frantic

Uwielbiam czytac komentarze gosci ktorzy wychwalaja ta firme Znam was na wylot Tylko glowy wam z odbytów wystaja.... Ludzie nie wierzcie im, sa naprawde lepsze miejsca w tym miescie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.