opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    linia 5.6

    13.05.2018 14:34

    Inne

    dzwonili do mnie ide juz na badania , tez chce sprobowac sexu w labolatorium niezle panienki tam pracuja
    ReviewUserIcon
    dr

    15.05.2018 22:24

    Inne

    Czytając Twój wpis to koniecznie poproś o badanie psychiatryczne jak już tam będziesz.
    ReviewUserIcon
    myslak

    10.05.2018 22:06

    Inne

    Niech mi ktos wytłumaczy po co te oceny pracownicze?Pomysły?Wszyscy wymyślają na siłę żeby to zaliczyć,np obudowy różnego rodzaju,gdzie jak jest awaria lub jakas usterka to WUR dłuzej trwa odkręcanie tej zabudowy niz naprawienie usterki.Brygadziści dają ocene roczną jaka im sie tylko podoba.Tego lubię dam lepszą ocenę tego nie lubię dam gorsza.To jest poprostu PARANOJA
    ReviewUserIcon
    JN

    09.05.2018 19:28

    Inne

    Biorą jak leci. Wymagania znikome. To prawda panie z personalnego klepią wyuczone frazesy a dla brygadzisty być na rozmowie to przykry obowiązek...
    ReviewUserIcon
    POZDRAWIAM

    27.04.2018 19:04

    Inne

    Niema źle. Wypłata na czas.Umowa pod firmę. Różne premie.Na głowę nie pada.W zimę ciepło i sucho. Czysto ,odziez wyprana,parking wewnętrzny,toalety czyste,stołówka,Multisport,opieka medyczna,nadgodziny do woli płatne 100% itd. warto wiedzieć plusy a nie szukać na siłę minusów. Pisanie że gdzieś jest lepiej nie ma sensu. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Wiele osób co opuściło Eaton teraz tego żałuja.A co do atmosfery to trzeba przyznać że sami ja tworzymy. Jak ktoś kultury i szacunku się nie nauczył to korporacja go nie zmieni. Robić swoje przez 8 h i tyle. Szkoda życia na marudzenie inarzekanie.
    ReviewUserIcon
    V L9

    05.05.2018 21:26

    Inne

    To prawda. Jest nawet zdrowotny.
    ReviewUserIcon
    Nikt

    06.05.2018 21:48

    Inne

    Nie jest trój tylko czescio wartosciowy , nawet nie wiedza przy czym pracują :):):):) rece opadają :):):)
    ReviewUserIcon
    Szczery

    05.05.2018 10:19

    Inne

    Pracowałem w eatonie i jestem zadowolony że już tam nie robię teraz na terenie Bielska są zakłady gdzie jest o wiele lepiej i bardziej ludzi szanują a w eatonie teraz po czasie mogę śmiało powiedzieć że rodzina o której tak ram wszyscy mówią to nic innego jak tylko wielką propaganda na stanowiskach począwszy od brygadzisty skaczywszy na kierowniku są osoby które nie mają zielonego pojęcia o pracy i śmiało mogę powiedzieć że musiały komuś dobrze w (usunięte przez administratora) włazić i współczuję ludziom którzy tam jeszcze pracują
    ReviewUserIcon
    A

    26.04.2018 20:48

    Inne

    Po co tyle narzekania? Jak Wam tak źle to droga wolna. Ktoś Was trzyma na siłę ? Po co się męczyć ? Nie macie w swoim życiu ważniejszych spraw to się zajmujecie cudzymi sprawami !? Takie są realia w fabrykach. Pracują różni ludzie z różnymi temperament ani ,problemami czy złymi nawykami.Dorosli ludzie a prostych zasad nie rozumieją i płaczą nad klawiaturą.
    ReviewUserIcon
    Twój stary

    04.05.2018 08:00

    Inne

    Typowy buraku bez szkoły dla Ciebie to raj lachociągu
    ReviewUserIcon
    odp

    04.05.2018 12:22

    Inne

    Życia Ci braknie aby zdobyć takie wykształcenia jakie ja mam. Biedny prosty człowieku.
    ReviewUserIcon
    K

    26.04.2018 20:56

    Inne

    Znacie zakład pracy który jest idealny i dogodzi każdemu ?
    ReviewUserIcon
    Związkowiec

    27.04.2018 18:22

    Inne

    Tak, dyrektor z kulturą wypowiedział nam układ zbiorowy, był cool.
    ReviewUserIcon
    Blondyna na masie

    04.05.2018 12:20

    Inne

    Secret Bielsko
    ReviewUserIcon
    Ewa

    25.04.2018 20:15

    Inne

    Praca na produkcji sprawia mi wiele satysfakcji. Zawsze marzyłam o pracy na linii.
    ReviewUserIcon
    Nulo

    28.04.2018 14:02

    Inne

    Musisz byc zasadną i obrona dziewczyna... Uchyl Rabka tajemnicy jaka linia i dział? Pozdr awiam
    ReviewUserIcon
    anonymous

    01.05.2018 13:47

    Inne

    He widac ze grubsze jazdy są...????
    ReviewUserIcon
    O taką Polskę walczyliśmy

    01.05.2018 10:49

    Inne

    Produkcja życzy miłego wypoczynku dla wszystkich pracowników umysłowych z okazji święta pracy 1 Maja!!!
    ReviewUserIcon
    Wywalić Romana

    30.04.2018 07:31

    Inne

    Na linie 9/10 jest brygadzista który wogule nie zna się na robocie ślizga się na plecach ludzi leser jakich mało przez takich produktywność spada taka prawda że 30% ludzi tam jest uj potrzebnych łaża nic nie robią a płacić im trzeba .
    ReviewUserIcon
    Xmen

    26.04.2018 21:24

    Inne

    Normalnie od kilku dni mam taki ubaw czytajac wasze komentarze. No i co zrobicie nic nie zrobicie pewni ludzie sa nie do ruszenia... A pyskowac na forum kazdy moze...
    ReviewUserIcon
    Xmen

    28.04.2018 14:19

    Inne

    Tylko ze ja juz poszedlem po rozum gdzie trzeba... I mam w (usunięte przez administratora) to miejsce Tylko sie smieje ...
    ReviewUserIcon
    Golds

    28.04.2018 14:22

    Inne

    Jesteś wygrany...
    ReviewUserIcon
    xyz

    25.04.2018 22:27

    Inne

    Jest już jakiś wyrok odnośnie tej afery ?
    ReviewUserIcon
    T1000

    25.04.2018 23:06

    Inne

    Jak widac jedynie trzeba cisnac tutaj po nich by cos z tym dyrekcja robiła... Przykladaja na to reke i mysla ze bedzie ok
    ReviewUserIcon
    Etyka2018

    28.04.2018 09:41

    Inne

    Degradacja dla kolegi a dla pani nagana. Tak żeby było sprawiedliwie...
    ReviewUserIcon
    Xyz

    25.04.2018 20:26

    Inne

    Muj pżełorzony bardzo zle o mnie muwi kierownikowi a ten w to wieży. Co mogem z tym zrobic?
    ReviewUserIcon
    pomocny

    27.04.2018 20:09

    Inne

    Na początek zastanów się czy czasem nie ma racji. Trochę samokrytyki niektórym dobrze by zrobiło :)
    ReviewUserIcon
    odp

    27.04.2018 20:32

    Inne

    Ja nie ómiec dobże polski
    ReviewUserIcon
    Znany

    26.04.2018 21:00

    Inne

    Dlaczego pracujecie w Eatonie ?
    ReviewUserIcon
    Pepe Pan Dziobak

    27.04.2018 07:32

    Inne

    Dla jajec ha ha ????
    ReviewUserIcon
    Optymista

    25.04.2018 20:25

    Inne

    A ja lubię tę firmę...właśnie za kulturę. Jedna z nielicznych gdzie liczą się ze zdaniem pracownika...to moja trzecia firma, pracuje już 20 lat. Okrągłe stoły, ankiety...pierwsza, gdzie się z tym spotkałem. Rozbudowa, nowe maszyny, porządek. Na start z dodatkami (premią produkcyjną, itp.) młody dostaje 3000pln. Ze wpisów widzę, że wielu z was zapomniało jak było w firmach z których przyszli...czują moc, a na okrągłym stole nie mają odwagi zapytać...anonimowo wszyscy są mocni. Chciałbym, aby ktoś z Eaton zajął się tymi wpisami obrażającymi z imienia i nazwiska osoby tu pracujące i bogu-ducha winą rodzinę, narzeczoną, etc...(lub pomógł prawnie). ...chętnie zobaczyłbym twarzą w twarz trola jednego z drugim...
    ReviewUserIcon
    JA

    26.04.2018 20:32

    Inne

    Optymista Ty chyba na prawde jesteś optymistą bo kultury w tej firmie ze świecą szukać.Na ilu spotkaniach poankietowych byłeś?Mówisz jedno a oni i tak wiedzą swoje bo według nich wcale nie chodzi o kase.A młody jak dostanie 3000 zł netto na start to niech wpadnie na VA i pokaże kwitek(i niech to nie będzie lipiec kiedy jest premia wakacyjna) to czapki z głów.Ja pracuje 6 lat na 4brygadówce i mam 3300 brutto .Ta firma schodzi na psy.Kiedyś można się był chwalić tym że pracuje się w EATON teraz jest to kolejna firma która obiecuje śliwki na wierzbie.Jeśli chodzi o sex afere to masz racje kamery mają być dla ubezpieczyciela w razie wypadku a nie do szpiegowania ludzi.Na szczęście podobno osoba odpowiedzialna za szpiegowanie i traktowanie nas jak złodzieji już tu nie pracuje.
    ReviewUserIcon
    żal?

    26.04.2018 20:40

    Inne

    O kim mowa prosze o pseudonim?.....?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.04.2018 19:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    L

    26.04.2018 19:59

    Inne

    jest takie powiedzenie "Jak (usunięte przez administratora) nie da, to pies nie ruszy". (usunięte przez administratora) zawszę będzie (usunięte przez administratora) nigdy nie wiesz kiedy znowu coś ukradnie.
    ReviewUserIcon
    Mgr inz

    25.04.2018 19:57

    Inne

    Moje dzieci będą tu też pracowały. Wspaniałe miejsce pracy.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    25.04.2018 22:36

    Inne

    Człowieku ale jesteś ograniczony
    ReviewUserIcon
    mm

    26.04.2018 19:18

    Inne

    Mgr inż rozwijając ten skrót dowiemy się że: Można (usunięte przez administratora) robić i nieźle sobie żyć
    ReviewUserIcon
    Prawie kierownik

    26.04.2018 16:10

    Inne

    No i skończyło się rumakowanie?! Pewnie spora w tym zasługa nie ocenionych pań z hr i finansów (pozdrowienia dla M.K. i E.W.). Kiedyś w tej firmie na pierwszym miejscu był pracownik potem jakość bhp itd. i to czyniło tą firmę lepszą od innych. To dawało jej dużą przewagę nie tylko wizerunkową ale i konkurencyjną wszak pracownik szanowany i doceniany jest wydajniejszy i bardziej dba o firmę - każdy to wie. Kiedyś jak była reklamacja - to przyczyn szukano w niesprawnej maszynie (teraz najważniejsze by kj była, żeby było wiadomo kogo (usunięte przez administratora) Ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Obecnie na pierwszym miejscu bhp - do znudzenia i przesady, nie które rozwiązania z tym związane są chore i patologiczne. Pracowników się nie szanuje no z wyjątkiem lizodupów. Ci którzy mają coś do powiedzenia a jeszcze nie daj boże nie wygodnego dla przełożonego lub firmy są szykanowani i w miarę możliwości pozbywani z firmy. Liczą się tylko słupki, liczby, wyniki w sumie więcej, więcej, więcej - czyli standardowo jak w większości podobnych firm. Starych pracowników się nie docenia, a nowych się oszukuje żeby tylko do się zatrudnili i przyszli do roboty. 3 tysie na rękę bez nadgodzin? Włóżcie to sobie między bajki. Nadgodziny przymusowe, ale jak np sam chcesz przyjść to ci na ocenie wypomną, że nie zrobiłeś tego dla firmy tylko dla siebie. Dorobić się chciałeś - to co mamy ku chwale eatona na nadgodziny przychodzić może jeszcze charytatywnie? Za to brygadziści mają super. Nezły dodatek na liniach nie muszą pracować jak w innych firmach, 8 godzin przy biureczku przed komputerem - prawie jak w biurach tylko hałas większy. Muszą tylko przetrwać jakoś 1 zmianę z tymi wszystkimi zebraniami i biurwami a od połowy drugiej to już pełnia szczęścia. Dobra rada dla nowych pracowników. Docenią cię tu nie za dobrą i ciężką pracę tylko za to jak się potrafisz sprzedać brygadziście i kierownikowi - pamiętajcie najważniejsze pierwsze wrażenie. Jak to się wam uda - to ciężkiej pracy nie zaznacie a apanaże będą was spotykały na każdym kroku. Jak mimo to uznasz, że wolisz jednak ciężką pracą zaistnieć - to też cię docenią. Będziesz zaiwaniał na najcięższych maszynach, będą cię przerzucali między obszarami jak się im będzie podobało - słowem będziesz miał prze.ebane, a po 10 latach okaże się, że kolega który wybrał pierwszą wersję zaistnienia w firmie ślizga się cały czas przy jednej łatwej maszynie i ma stawkę wyjebaną w kosmos - a ty dalej na minimalnej. Praca jako taka w większości przypadków nie jest ciężka. Są pewne obszary i maszyny gdzie do zajebania jeden krok - ale to tak jak wszędzie. Warunki pracy różne. Jak trafisz na zawory, kuźnię, hartownie czy rra - to latem sauna - dodatek służbowy gratis. Poza tym olbrzymi hałas, zaolejenie i cała masa chemii. Także za te pieniądze co teraz dają to chyba szkoda zdrowia sobie marnować. No i na koniec atmosfera, a właściwie jej brak. Nie wiesz gdzie i kiedy cię ktoś podpieprzy, albo namierzy cię kamera. Nie zadawać żadnych pytań, robić nie wychylać się. Musisz być na każde żądanie w firmie, a jak nie to licz się z nie przyjemnymi konsekwencjami.
    ReviewUserIcon
    Pan trytytka.

    26.04.2018 17:23

    Inne

    Świetny komentarz. W samo sedno i bez hejtu. No może z kilkoma błędami ortograficznym. Ale fabryka to nie uniwersytet.
    ReviewUserIcon
    Prawie kierownik

    26.04.2018 17:36

    Inne

    Co po nie którzy chwalą się nawet dwoma fakultetami, ale pod kopułką im jakoś od tego nie przybyło.
    ReviewUserIcon
    K

    25.04.2018 19:39

    Inne

    Już niedługo zastąpią was pracownicy z Ukrainy.
    ReviewUserIcon
    Śmiech

    26.04.2018 10:14

    Inne

    W przeciwieństwie do ciebie. Nie musi nosić wazeliny w plecaczku.
    ReviewUserIcon
    Boguslaw

    26.04.2018 10:33

    Inne

    co do pracowników z Ukrainy to eaton szybko się z nich wyleczy.... tak jak inne firmy powoli mają ich dosyć.
    ReviewUserIcon
    Ja

    26.04.2018 08:46

    Inne

    Dadzą dwóch nowych na linie do tego dwóch ma l4 i na to wszystko nowy brygadzista... a Ty człowieku Yebaj! Młody przyjdzie powie że za takie pieniądze w takich warunkach pracować nie bedzie. Poczekajcie zrobi sie lato.... a na koniec dostaniesz smieszną ocene P3 albo gorszą bo powiedzą że nie zrobiles Yebanego pomysłu BHP czy innego... śmiech na sali
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    cba

    26.04.2018 03:56

    Inne

    dzień bez filmiku to dzień stracony xD
    ReviewUserIcon
    Cobra

    26.04.2018 04:49

    Inne

    Wlasnie ja sie pytam gdzie jest nagranie sekstape...
    ReviewUserIcon
    Majka

    25.04.2018 23:58

    Inne

    A co to nie pierwsza taka akcja w archiwum i po pierwszym razie nic nie zrobiono ? Co to ma byc ? Tj etyka tak?
    ReviewUserIcon
    xyz

    25.04.2018 22:09

    Inne

    A ja i tak twierdzę, że to najlepsza firma na Podbeskidziu. Jeśli ktoś uważa że praca jest ciężka to się po prostu ośmiesza. Chyba nigdy nie widział prawdziwej roboty. Niech idzie do prywaciarza to zobaczy co to ciężka praca i jak tam będzie szanowany. Jest problem i trzeba go szybko rozwiązać i zakończyć ten nieprzyjemny temat. Winne obie osoby powinny zostać usunięte z zakładu ale to już decyzja kierownictwa. Bo to nie jest (usunięte przez administratora) tylko poważna firma. Ludzie nie ośmieszajmy już naszej firmy na zewnątrz!!!
    ReviewUserIcon
    1007

    25.04.2018 22:35

    Inne

    Praca może i nie należy do ciężkich to prawda. Ale bardzo dużo rzeczy jest tu niczym innym jak fikcją. Wystarczy przepracować troszkę by zmienić zdanie. PS. Gdy na rozmowie padnie propozycja pracy na VA szczególnie MLA - rezygnuj. Sam środek bagna.
    ReviewUserIcon
    grzeczna

    25.04.2018 18:24

    Inne

    Dlaczego jedyną formą motywacji w tym zakładzie jest straszenie pracownika przeniesieniem na inny dział lub zwolnieniem ?
    ReviewUserIcon
    Menadżer niższego szczebla

    25.04.2018 20:59

    Inne

    Jaki zakład taka motywacja.
    ReviewUserIcon
    Gowork

    25.04.2018 20:38

    Inne

    Szczyt bezczelności. W pracy będą straszyć ,tu będą straszyć. Całe szczęście inne zakłady są coraz lepsze. Pora na zmianę.
    ReviewUserIcon
    Q

    25.04.2018 20:27

    Inne

    Jak eaton zacznie zatrudniac Ukraińców to sie zwalniam
    ReviewUserIcon
    K

    24.04.2018 20:42

    Inne

    Jak Wam nie wstyd. To wszystko brudne pomówienia. Firma jest najlepsza w Polsce. Jesteśmy tu jedna wielka rodziną.Szanujmy się .
    ReviewUserIcon
    Dre odp

    25.04.2018 19:24

    Inne

    myslisz ze stydia to wszystko? jedynie kim mozesz zostac to szefem piaskownicy xd chwila chwila a przypadkiem nie pracowaleś w biurze ale inni pracownicy mieli cie dosc i tak oto w prosty sposób pozbyli sie ciebie :)
    ReviewUserIcon
    Troskliwy

    25.04.2018 20:24

    Inne

    Sprawdź sam
    ReviewUserIcon
    Piter

    25.04.2018 20:01

    Inne

    90% operatorów jest tak zastraszona że nawet nie ma odwagi patrzeć na te komentarze. W kupie siła pamiętajcie . 5 osób nie zmienia nic ale 150 jak się wypowie to muszą to wziąć pod uwagę.
    ReviewUserIcon
    Pan S

    25.04.2018 20:06

    Inne

    A związkach z.. 20 parę osób to dopiero farsa, z kim się mają liczyć, w kupie siła!!!
    ReviewUserIcon
    Oni

    25.04.2018 20:08

    Inne

    Związki to fikcja. Atrapa.
    ReviewUserIcon
    Kowal

    25.04.2018 20:07

    Inne

    Nad czym ta panika ? Od lat wiadomo że w tym zakładzie były, są i będą zdrady ,konkubinaty a nawet pary homo...
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.04.2018 09:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.04.2018 19:32

    Inne

    Kazio kiedyś opowiadał że objawiła mu się Matka Boska.
    ReviewUserIcon
    Teresa

    25.04.2018 19:37

    Inne

    O Jeb ...any
    ReviewUserIcon
    Comando

    25.04.2018 19:36

    Inne

    Odkad sledze to forum opinie wzrosło od pojawienia sie incydentu ponad 100% Jestem zadowolony ze koledzy i koleżanki macie swoje zdanie ... A nie jak inni jak mysz pod miotła ...zalaczani jak maszyny po odbiciu sie na bramie...jeden eaton pamietajcie tj myśl tj to... Ale czas ppwiedziec this is bullchit.
    ReviewUserIcon
    Getback

    25.04.2018 19:02

    Inne

    Ludzie nie są szanowani dlatego odbija się to na jakości produkcji. Ile to już było reklamacji w tym roku ? Kiedy to kadra zrozumie ?
    ReviewUserIcon
    semla

    25.04.2018 19:20

    Inne

    dużo za dużo, ale zobacz ilu jest starych doświadczonych operatorów... za 5lat na 1operatora będzie przypadać 1specjalista i 1kierownik (gdzie specjalista ma mniejszą wiedzę od operatora)
    ReviewUserIcon
    Aga

    25.04.2018 18:48

    Inne

    Skłócić ludzi .Dziel i rządź.
    ReviewUserIcon
    12lat w eaton

    25.04.2018 18:45

    Inne

    Ten zakład chyli się ku upadkowi pod każdym względem. Etyka to fikcja,BHP do przesady aż samo w sobie jest zagrożeniem,atmosfera na produkcji fatalna,zarobki słabe,przełożeni coraz bardziej arogandzcy i niemili patrzący na pracownika z góry... Za wszystko karać i poniżać.Czy zastraszony i poniżany pracownik będzie wydajny ? Czy jego praca będzie bezpieczna ? Obecnie szukam pracy bo szkoda zdrowia. Zgłaszanie takich faktów jest zamiatane pod dywan a pracownik jest eliminowany.
    ReviewUserIcon
    Xanti

    25.04.2018 18:28

    Inne

    Kto jest u was odpowiedzialny za rekrutację brygadzistów i kierowników ?
    ReviewUserIcon
    Realista

    25.04.2018 18:32

    Inne

    Brygadzistów wybiera dalsza rodzina a kierowników bliższa buhaha????
    ReviewUserIcon
    Neardeltanczyk

    25.04.2018 17:53

    Inne

    Wiecie jaki będzie finał Lupa bohater zakładowy. A ona zwykła no wiecie sami
    ReviewUserIcon
    Thor

    25.04.2018 15:24

    Inne

    A co kierownicy nadal cichutko.? Bo Brygadzisci jakby jacys rozjuszeni..po poscie ze 8 godz przed kompem i wyj...ane na produkcje dopiero na koniec zmiany sie interesowali ...teraz jakos inaczej to co ?wiedza swoje widocznie jest cos na rzeczy pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Maja

    25.04.2018 16:42

    Inne

    hahahaha dokładnie to samo wczoraj zauwazylem :) Jedna rzecz mnie nurtuje niektórzy z nich pracuja na 3 zm, rozumiem 1zm spotkania z kierownikiem, odpisywanie na maile itp ale co robia cala zmiane przed kompem na nocce ? ucza sie na studia ? graja w gry? nie wspomne juz o schadzkach ów panow przy danym biurku i dlugie wesołe rozmowy. Moze ktos z biura powinien zainterseowac sie nimi czy naprawde sa tak zapraciwani? Bo na produkcji jest co robić a rąk do pracy brakuje. W innych zakladach liderowie nie maja sie tak dobrze i co najmniej przez 3h musza pracowac na produkcji i zrobic swoja robote :) pozdrawiam i zycze milego weekendu majowego ;)
    ReviewUserIcon
    Saimon

    25.04.2018 17:30

    Inne

    Kaj tam do maja????tu trzeba jeszcze przeżyć w pracy bez nerwów he... Jest jak piszesz zobaczymy co czas pokaże .pzdr
    ReviewUserIcon
    Obiektywnie.

    25.04.2018 16:53

    Inne

    Obiektywnie patrząc z moralnego punktu widzenia to co tych dwoje robiło to wyłacznie ich prywatna sprawa zakładając ze nie działo by sie to w czasie pracy.Wstyd rodziny,posmiewisko w pracy ,i wytykanie palcem dopięte na lata. Innym tematem jest fakt skoro sa brygadzistami,swieca przykładem,i mają byc wzorem do nasladowania to jak to odniesc do ich codziennej pracy.Z tego co sie orientuje to przerwa trwa 30 min a nie 3-4 godziny, brygadzista ma byc na swojej linii a nie wybujany na krzesle w labo zabawiac ,,koleżankę,,. Jak myslicie co by sie stało z operatorem np. BCM ,spedytorem odpowiedzialnym za załadunek auta ,czy tym co pakuje sztuki na RRA gdyby znikał codziennie na kilka godzin a jego praca nie była wykonana.Obstawiam ,ze po 2 dniu juz by poleciał i to nie na inne stanowisko ale za bramę.No chyba ze w standardzie pracy mieli takie zabawianie siebie.Zeby zamknac wrzawe w firmie i wyjsc z tego z twarzą to mozna załatwic to tylko w jeden sposób. Zobaczymy co pokaze etyka i traktowanie wszystkich równo.
    ReviewUserIcon
    UODO

    25.04.2018 09:17

    Inne

    Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wszystkie osoby ktore w poniższej wypowiedzi dopuściły sie podania danych osobowych osób trzecich mogą spodziewać sie nałożenia kary.
    ReviewUserIcon
    Freestyler

    25.04.2018 09:24

    Inne

    Strasznie się boimy, aaa..... I tak już cały Eaton o tym huczy i internet. Kompromitacja.
    ReviewUserIcon
    Sanchez

    25.04.2018 12:33

    Inne

    Kompromitacja na szczeblu wysokim bym dodał aż się płakać chce ... Macie swoją poprawnosc ..szkolenia i bicie do głowy ludziom etycznych spraw..brawo
    ReviewUserIcon
    kochajmy się

    25.04.2018 11:46

    Inne

    po co to święte oburzenie? d.pa czy żenidło nie mydło, się nie wymydli. trzeba korzystać z życia i jak dają to brać. proponuje utworzyć zakładowy kącik rozkoszy i np. w ramach przerwy uskuteczniać szybkie numerki

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.