opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wiedenski Walczyk

    28.06.2018 23:43

    Inne

    Witam Forumowiczow! Zastanawiam sie nad zmiana pracy, odecnie J#bie w Nemaku, niema przyszlosci w tej firmie, dzial Struktur, obecnie panuje tu Wyzysk, Despotyzm, i delikatny Mobing na pracownikach produkcji... Zarobki 2700+/- pod spolka, z czego niema perspektyw do przejecia przez zaklad. Pod Nemakiem zarobki wachaja sie miedzy 2800-2900 takze tez szalu nima. Moje pytanie do pracownikow Subiektywnych bez zbednego narzejania i wychwakania ? Jak wyglada praca w Eaton? Jakie sa zadania w pracy, normy? czy wychodzac z pracy odechciewa wam sie zyc? Nie masz sily by zyc jak czlowiek, inwestowac w siebie? (silka, basen, taniec, spiew, spacer z rodzina) jakie zarobki realne interesuje mnie kwota przelewu na konto. Jaka atmosfera jest w pracy? Czy idac do toalety jest sie zaszczuwanym przez przelozonego? Dzieki za odp. Kijem przez plecy Wazeliniarzy!
    ReviewUserIcon
    Stosunek do robola

    30.06.2018 00:12

    Inne

    Jesteś nikim.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    18.08.2018 18:59

    Inne

    Jebaj dalej w tej fimie bo w eaton jest to samo
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.07.2018 13:53

    Inne

    Witam, czy na okresie próbnym na obrabiarkach można robić nadliczbówki?.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jasio

    03.07.2018 15:06

    Inne

    No pewnie.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    18.08.2018 18:57

    Inne

    Nie tylko można - trzeba !!!
    ReviewUserIcon
    Lis

    28.07.2018 11:16

    Inne

    Witam czy to prawda że z 4 sobotami w miesiącu jest szansa zarobków 3100-3300 netto ?
    ReviewUserIcon
    K

    07.08.2018 10:22

    Inne

    Jak jesteś pracowity i potrafisz się poświęcić dla naszej wspólnej rodziny - to przy odrobinie szczęścia tj. jakieś 40-50 godzin ponad normę i 3tyś. netto na konto wpłynie.
    ReviewUserIcon
    To Ja

    18.08.2018 18:50

    Inne

    Tak pod warunkiem że masz stawkę co najmniej 3300 brutto(i jest to 4 - brygadówka)
    ReviewUserIcon
    mgr inż K

    10.08.2018 15:28

    Inne

    Dobrze ze juz kończy się urlop. Firma mnie potrzebuje. Co oni bezemnie robili przez 2 tygodnie. Mam nadzieję że Ci prości operatorzy nic nie popsuli i pieczołowicie pracowali co do minuty przez te dwa tygodnie.
    ReviewUserIcon
    Ziemia nie jest płaska

    14.08.2018 21:53

    Inne

    Nie mierz innych swoją miarą, bo Ci dołożę obowiązków.
    ReviewUserIcon
    To Ja

    18.08.2018 18:48

    Inne

    Bez Ciebie na pewno sobie radzili lepiej bo nikt im nie stękał i nie męczył ich dziwnymi pytaniami.W tej firmie jeśli ktoś sobie nie radzi w pracy to sadzają go za biurkiem a jemu się wydaje że jest najlepszy i bez takich tępaków ta śmieszna firma sobie nie poradzi. Moim zdaniem Brygadziści idźcie na bezrobocie My i tak sobie damy radę.
    ReviewUserIcon
    aaaa

    08.08.2018 09:02

    Inne

    jakim Autobusem mozna dojechac do firmy Eton
    ReviewUserIcon
    Prawie kierownik

    08.08.2018 12:59

    Inne

    Czerwonym
    ReviewUserIcon
    Janusz

    09.08.2018 20:53

    Inne

    Czasem także żółtym.
    ReviewUserIcon
    Nick

    01.08.2018 17:16

    Inne

    Co tam nowego na VA?
    ReviewUserIcon
    K

    07.08.2018 10:17

    Inne

    Nowa miotła, nowe pożądki.
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.08.2018 19:49

    Inne

    Nowa miotła?
    ReviewUserIcon
    Nicky

    11.07.2018 20:16

    Inne

    Czy na hali można słuchać muzyki?
    ReviewUserIcon
    Nick zastępczy

    04.08.2018 22:40

    Inne

    Można ale na drugiej i trzeciej zmianie
    ReviewUserIcon
    K

    07.08.2018 10:16

    Inne

    Może u was na V. U mnie nie można na żadnej zmianie!
    ReviewUserIcon
    Operator

    18.07.2018 17:43

    Inne

    Czy to prawda ze projekt BMW na popychaczach upadł bo jakos cisza o tym a palarnia mówi ze nie bedzie.Jak zwykle tajemnica do konca a potem sciemnianie na spotkaniach.
    ReviewUserIcon
    Orojektor

    18.07.2018 18:31

    Inne

    Plota.Produkcja ruszy w grudniu.
    ReviewUserIcon
    oli

    19.07.2018 10:25

    Inne

    chyba na drutach skarpetki bedziecie robic ,nie bedzie BMW
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    16.07.2018 11:59

    Inne

    Witam mam pytanie ile dostane na dzień dobry interesuje mnie system 3 zmianowy
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    18.07.2018 18:30

    Inne

    5500 na rękę od pon do piątku. Praca na 1 zmianę.
    ReviewUserIcon
    Gacek

    14.07.2018 17:28

    Inne

    Witam wszystkich mam pytanko czy 10 podjeżdża pod sam zakład czy trzeba iść na nogach jeszcze ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.07.2018 08:55

    Inne

    Podjeżdża pod sam zakład
    ReviewUserIcon
    H

    18.07.2018 18:28

    Inne

    Podjeżdża pod zakład ale do bramy jest jeszcze 5km idąc na skróty przez haczinsona podziemnym tunelem
    ReviewUserIcon
    Mann

    15.07.2018 07:03

    Inne

    Brud, (usunięte przez administratora) i robota za 2 osoby...
    ReviewUserIcon
    Oka

    14.07.2018 00:21

    Inne

    Buractwo, wymagania z kosmosu. Teksty że za wolno robisz i za wolno chodzisz. Obowiązkowe wszystkie soboty.
    ReviewUserIcon
    A

    09.07.2018 18:19

    Inne

    Witam, ile wynosi pensja netto na obrabiarkach na trzy zmiany?, chodzi mi za cały miesiąc bez tych premii kwartalnej.Czyli np mój pierwszy przepracowany miesiąc, 21dni roboczych.Pozdrawiam, i do zobaczenia
    ReviewUserIcon
    Kokosy

    11.07.2018 17:31

    Inne

    2200-2300
    ReviewUserIcon
    Patrick swayze

    09.07.2018 16:51

    Inne

    Zenada obciach i hańba...! To co pier a jakie realia sa nie pokrywa sie w żadnym stopniu...
    ReviewUserIcon
    hhh

    01.07.2018 22:10

    Inne

    wiedenski walczyk,jesttes z kadr czy z arhiwum?trolu.... w TI za miedzą były podwyzki do podstawy 700-1000 brutto
    ReviewUserIcon
    Były pompiarz

    02.07.2018 21:51

    Inne

    Były takie ale teraz się postarali, mówimy o zakładzie w wapienicy gdzie produkują pompy, jednak tam osoby po 10 latach miały 2000 brutto +20% premi wiec bez szału, musieli cos z tym zrobić bo nie miałby kto robić a normy takie że tylko sikać pod siebie. Podwyzki zalezne od stażu osoba ze stazem 4 lata przykladowo dostala 5 stówek a ta z 10 letnim 1 tys, na komorowicach w TI zarabiają więcej ,więc moim skromnym zdaniem jest to wyrównanie poziomu. Możliwe ze tym sposobem zatrzymią pracowników na kolejne 10 lat, jaki w tym jest ukryty inny cel, nie wiadomo.
    ReviewUserIcon
    Wiedenski Walczyk

    03.07.2018 19:12

    Inne

    Ja pracowalem na Bestwinskiej i nie zarabiaja wiecej stawki w Wapiennicy i Komorowicach byly identyczne, i racja zniesli ta premie z 20% zrobili 10% i pozostale 10% wlozyli do podstawy. A o reszcie nic mi nie wiadomo. Pracowalem tam jakies 2lata temu niecale i przez 2lata znajomi sie nie chwalili ze zarobki im wzrosly. Chociaz nie bede sie klucil. Wiem ze szalu tam nima, ja pracujac 2lata mialem okolo 2300 na czysto facet pracujac 18lat mial nie cale 3000 na czysto.
    ReviewUserIcon
    Pan realista.

    26.06.2018 15:05

    Inne

    Szanowni Państwo, cieszmy się naszymi drobnymi problemami bo zgodnie z 10 letnim cyklem koniunkturalnym i najnowszymi prognozami FEDu i EBC za kilka kilkanaście miesięcy większość z nas będzie bezrobotna. Nadchodzący kryzys finansowy ma służyć nie jak dotychcasowe do mobilizacji do dodrukowanie kasy lecz do wyzerowania niebotycznego i nieproporcjonalnego zadłużenia. Mam nadzieję że Bielsko nie skonczy jak Ditroit. Piszę o tym na tym forum bo wszyscy pamiętamy jak było w 2008 i 2010. Pozdro dla zapominalskich.
    ReviewUserIcon
    Kazio

    27.06.2018 09:06

    Inne

    Janusz A kto Ci obiecał że dozyjesz ?
    ReviewUserIcon
    Realista

    01.07.2018 19:55

    Inne

    Do tego czasu nie będzie kogo zwolnić bo takiego boom ze zwolnieniami jak teraz nie było nawet podczas kryzysu.
    ReviewUserIcon
    A

    28.06.2018 12:53

    Inne

    Czy na systemie 6 dniowym z pracującymi sobotami wychodzi się 2700?, czy to bez tych sobót..Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    A

    28.06.2018 19:39

    Inne

    To na rozmowie dostałem informację że zawsze są żółte dni w grafiku, przez cały rok.
    ReviewUserIcon
    Ksiegowy

    28.06.2018 20:58

    Inne

    No to nie zawsze.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.06.2018 17:50

    Inne

    Pierwsze trzy miesiące to praca przy trenerze?, chodzi o obrabiarki.I czy podczas nauki można chodzić na nadgodziny?, niedługo myślę że rozpocznę pracę dla tego pytam.
    ReviewUserIcon
    Frantic

    27.06.2018 22:05

    Inne

    Uwielbiam czytac komentarze gosci ktorzy wychwalaja ta firme Znam was na wylot Tylko glowy wam z odbytów wystaja.... Ludzie nie wierzcie im, sa naprawde lepsze miejsca w tym miescie.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.06.2018 18:50

    Inne

    Witam, dostałem odzew jako operator obrabiarek, Pani mi powiedziała że 2700 się wychodzi bez premii, ile premia zatem wynosi, i za co ona jest ?
    ReviewUserIcon
    Gomez

    27.06.2018 21:22

    Inne

    To z premią wyciągniesz ze 2750. Premia jest m. in. za jakość a właściwie za jej brak ostatnimi czasy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nowy

    25.06.2018 23:22

    Inne

    Czy jest limit nadgodzin ?, czy można to obejść ?, i jak są płatne >?
    ReviewUserIcon
    Odp

    26.06.2018 12:53

    Inne

    136h możesz mieć nadgodzin w okresie 4 miesięcy. Nadgodziny płatne 100% w dni wolne i godziny nocne. Reszta 50%
    ReviewUserIcon
    Nowy

    25.06.2018 19:53

    Inne

    Witam, czy jako operator obrabiarek trzeba znać rysunek techniczny?, pytam ponieważ nie pisało to w wymaganiach, i czy praca jest ciężka do nauczenia? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Odp

    25.06.2018 22:46

    Inne

    Nie trzeba . Tylko chęci do pracy.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    25.06.2018 23:15

    Inne

    Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    starz 10 lat

    20.06.2018 08:08

    Inne

    jak wezme wczasy pod grusza skladam wypowiedzenie.ten zaklad to (usunięte przez administratora) ubrane w kwiaty .
    ReviewUserIcon
    Spokojny

    25.06.2018 11:56

    Inne

    W którym to miejscu tak spokojnie się pracuje zdradź nam? macie tam wolne wakaty ?
    ReviewUserIcon
    K

    25.06.2018 22:48

    Inne

    Staż "rz" , tyle lat i wszystko w las.
    ReviewUserIcon
    interesant

    23.06.2018 00:54

    Inne

    Witam. Zarobki nastawiaczy obowiazki atmosfera. Proszę o info. Pozdrawiam????
    ReviewUserIcon
    interesant

    23.06.2018 23:30

    Inne

    Troche slabo z tymi zarobkami jak dla mechanika. Obecnie mam 3-3.5 na rękę. Dzieki za pomoc. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Odp

    24.06.2018 12:33

    Inne

    Mechanicy maja po roku pracy 3900brutto
    ReviewUserIcon
    Beata

    20.06.2018 21:09

    Inne

    Ogólnie fajna firma!polecam!
    ReviewUserIcon
    anonymous

    21.06.2018 09:00

    Inne

    beatko zakladam ze pracujesz krocej niz 3 mce.jeszcze chwila i zdejma ci klapki z oczu.
    ReviewUserIcon
    konczy mi sie kredyt za 4 mce

    21.06.2018 08:54

    Inne

    pracuje od 2001 r w tym czasie cena pb95 wzrosła o 170%,cena chleba o 210 % ,a moje zarobki o 35%.
    ReviewUserIcon
    123

    19.06.2018 07:49

    Inne

    wlodarze jak nie podniesiecie stawek ,bedziecie sie krecic jak chomik w kolku. omijam tym komentarzem Pana Rafała B. bo to nie jego działka.
    ReviewUserIcon
    Zmiana

    05.06.2018 21:40

    Inne

    Myślę że jak komuś nie odpowiada praca na produkcji to może warto pomyśleć o zmianie branży gdzie nie ma 3 zmian i weekendy są wolne. Mało która fabryka nie pracuje 24h . Niestety tak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    Kbk

    06.06.2018 14:57

    Inne

    Tak praca jast nawet "miła i przyjemna" na rozklekotanych i nie remontowanynych maszynach które chodzą na maksymalnych obrotach zeby tylko zadowoloć wynikami Amerykańskich władców.
    ReviewUserIcon
    Don kuktas

    15.06.2018 17:30

    Inne

    Tą za pewnie ja jakoś znalazłem dwu zmianówke od 7 do 15 i 10 do 18 na wózku ale jak ktoś się boi ryzykować i myśli że eaton to koniec świata to gratuluję. Ps najlepsi są Ci co robią po 10 lat narzekają płaczą a dalej tam siedzą pozdro i miłego weekendu rodzinnego ups w niedzielę do pracy .
    ReviewUserIcon
    Kuba

    11.06.2018 19:01

    Inne

    Już nie wymyślajcie bo macie dobrą firmę!!
    ReviewUserIcon
    Brudny kurczak

    12.06.2018 19:16

    Inne

    Firma jest dobra, można by napisać że najlepsza bo taka amerykańska (choć troszkę jakość się nam zepsuła) Tylko kadra zarządzająca jest taka jakaś kiepska.... i zarobki ukraińskie :)
    ReviewUserIcon
    Przed rozmową

    08.06.2018 17:27

    Inne

    Witam, wczoraj wysłałem CV, dzis miałem telefon i na poniedziałek jestem umówiony na rozmowe, lecz nie na czterobrygadówke, a na trzy zmiany ale podobno z roboczymi sobotami. Pani przez telefon powiedziała, że zarobki ok. 3tys. Ile faktycznie moge tam wyjśc z przepracowanymi wszystkimi sobotami? Czy praca jest ciężka, aplikowalem na stanowisko operator obrabiarek - kontroler? Duzo ludzi robi w systemie 3zmianowym, a nie czterobrygadowym?
    ReviewUserIcon
    Przed rozmową

    08.06.2018 18:27

    Inne

    A idzie wyjsc te 3 tys?
    ReviewUserIcon
    Bolec miłości

    08.06.2018 20:14

    Inne

    3100 z premią to masz coś koło 2300 na rękę z trzema sobota i 3000 dostaniesz , ale jak przepracujesz cały miesiąc .
    ReviewUserIcon
    Turbo Banan

    07.06.2018 19:05

    Inne

    Jak tam Roman dalej leci w ciula? Czy dalej udaje że pracuje jak tylko kierownik chodzi zanim . Problemem w tej firmie nie są ludzie tylko w większości kadra zarządzająca. Brygadziści którzy wchodzą w odbyt by się tylko wykazać ( nie wszyscy) Ludzie od dyrektora w dół nie wiedzą co się na hali dzieje, każdy robi co chce wystarczy trochę władzy wazeliny i wyciskanie kitu a władza łyka jak pelikan a jak coś się stanie winnych nie ma kierownik? Nie , brygadzista ? Nie , hr i kadrowa? Nie, ksiądz ? Każdy udaje ślepego i głuchego byle nie oni to kto ? A no operatorzy winni to oni ustalają strategię firmy i zarządzają psują ten amerykański sen. Ważna własna pupa by nie spaśc z stołka i uwalić tych malusich. Dziękuję i dobranoc ostatni gasi światło.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    06.06.2018 05:48

    Inne

    Kiedy wypłacają wczasy pod gruszą i czy są równo z wypłatą?
    ReviewUserIcon
    odp

    06.06.2018 23:22

    Inne

    Są wypłacane z wypłata czerwcowa. 40% podstawy. Proporcjonalnie od przepracowanych miesięcy tzn.cale 40 dostaniesz jak pracujesz pełny rok. Jeśli nie to mniej.
    ReviewUserIcon
    Szczery

    06.06.2018 06:14

    Inne

    Praca nie jest zła kto taśm przychodzi wie jakie warunki są , ale zarobki szczerze to wałek gdyby nie soboty lub 4 brygadówka to szału nie ma 2900 +200 premii to netto 2250 zł wypłatę ratują złote dniówki ( wolne pracujące) lub 4- brygadówka z jedną złotą przeważnie ale zaś tylko jednym wolnym weekendem , zależy od grafiku to samo się dotyczy świąt ja ostatnio miałem tylko 8 dni wolnego świątki niedzielę w pracy a na koncie nie całe 3 kafle. Wpis obiektywny dla tych co chcą się zatrudnić.
    ReviewUserIcon
    kobe

    30.05.2018 22:11

    Inne

    Życzymy wspaniałego wypoczynku pracownikom biurowym w Boże Ciało oraz podczas całego długiego weekendu. Nacieszcie się chociaż Wy wspaniałymi chwilami z rodziną. Będziemy o Was myśleli w czwartek gdy będzie nam trochę ciepło na hali produkcyjnej a Wy niejednokrotnie przy chłodnym piwku z pewnością będziecie myśleli o nas. Dla wszystkich potencjalnych kandydatów i niedowiarków, że tutaj pracuje się w piątek świątek zapraszam w długi weekend pod bramę zakładu. Parking będzie pełny samochodów. Nie znajdziecie chyba w pobliżu drugiego takiego cyrku. Czekam również na ripostę niejakiej Marty - chyba masz pół etatu w hr na moderowanie naszych wątków? To może mi odpowiesz jak to możliwe aby tak zniewolić umysły ludziom, że nawet nikt ich już nie musi pytać czy mogliby przyjść do pracy np. w takie święto jak to czwartkowe?
    ReviewUserIcon
    jola

    04.06.2018 10:32

    Inne

    Trzeba było jechać pod Ti też parking był pełny
    ReviewUserIcon
    jan z innej firmy

    05.06.2018 16:41

    Inne

    Niestety nie tylko ta firma w bb ściąga ludzi do pracy w świeto :(
    ReviewUserIcon
    Gacek

    15.05.2018 11:21

    Inne

    Witam chciałem się dowiedzieć jakie zarobki na początek są na 4 brygadowce lub na 3 zmianie. Jak wygląda praca czy jest ciężka ?
    ReviewUserIcon
    Stasek

    30.05.2018 20:40

    Inne

    Nic poszedłem i mam sporo więcej...A ogólnie to mamy wolność słowa i mogę mówić co uważam
    ReviewUserIcon
    Boże Ciało

    31.05.2018 14:22

    Inne

    Facet dalej twierdsz że nadgodziny są dobrowolne??????
    ReviewUserIcon
    Marta

    25.05.2018 09:57

    Inne

    @Gacek, chciałbyś rozpocząć pracę w Eaton Automotive? złożyłeś może CV? Czy ktoś wie jak przebiaga proces rekrutacji w firmie? Firma Eaton Automotive organizuje szkolenia dla pracowników? Podzielcie się proszę informacjami na ten temat. Mogą być przydatne.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.05.2018 14:38

    Inne

    dokładnie jako pracownik mogexsiexpod tym podpisać, na rozmowie mówią co innego a rzeczywistość jest inna.
    ReviewUserIcon
    Gacek

    25.05.2018 16:16

    Inne

    Wysłałem Cv wczoraj narazie czekam
    ReviewUserIcon
    K

    27.04.2018 18:51

    Inne

    Moi drodzy. Nie poddawajcie się gdy Was przenoszą na inny dział. To jest szansą rozwoju. Ufają Wam dlatego powierzają inne stanowiska. Pracujemy dla wspólnego dobra. Prawda? Angażujemy się w nadgodziny aby nasza firma wzrastała w nowe sukcesy. Zbudujmy jedna wielka wspaniałą rodzinę .
    ReviewUserIcon
    Flesz

    30.04.2018 15:25

    Inne

    I jak Panie K...? Były to pomówienia ?????skoro zostali ukarani śmiesznie jak na takie zawinienie to jest to prawda... Wiec gdzie te pomowienia co?
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.05.2018 17:11

    Inne

    czy to ty Kamilu?nie wiem co bierzesz,ale odstaw to albo zmniejsz dawkę o połowę, jak Cię przenoszą to znaczy że cię nie chcą tak jak Ciebie w biurach czy na hartowni, my też Ciebie nie chcemy ale co zrobić?,zwolnij się bardzo Cię prosimy.
    ReviewUserIcon
    Nie jestem robotem

    22.05.2018 22:58

    Inne

    Jak moze byc dobrze skoro najwiekszy (usunięte przez administratora) w tej korporacji robi wykłady z "etyki".
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    27.04.2018 13:20

    Inne

    Wie ktos moze co takiego sie stało ,ze wywalili tłustą blondynę,przecież wydawała sie nie do ruszenia? Ta to ludziom zdrowia zepsuła .
    ReviewUserIcon
    Tańczący w laboratorium

    28.04.2018 06:32

    Inne

    Przeciez ona tam mieszkała ...
    ReviewUserIcon
    Han nie solo;-)/

    18.05.2018 21:57

    Inne

    Nie ma ludzi nie do ruszenia.
    ReviewUserIcon
    xyz

    14.05.2018 12:46

    Inne

    Śmiech na sali.... Najlepszy zakład w regionie o nieprawodopodonie wielkiej etyce. A w zeszłym miesiącu ponad 20 wypowiedzenie poszlo:):):). Brawo dyrekcja, biura, kierownicy i brygadzisci życie dalej w swojej utopi:):):):????
    ReviewUserIcon
    odp

    16.05.2018 17:15

    Inne

    Dlaczego się nie zwolnisz ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.