opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    :)

    14.12.2018 02:17

    Inne

    Jak rozmowy poankietowe ? Na va podobno wrze . Będzie się działo.
    ReviewUserIcon
    Realny

    14.12.2018 19:55

    Inne

    Przecież każdy kierownik swojego brygadzistę broni i odwrotnie więc nikogo nie zamienią.
    ReviewUserIcon
    Z VA

    15.12.2018 10:42

    Inne

    Na va nic się nie dzieje, przestańcie siać zamęt. Rozmowy jak rozmowy i tak nic z nich nie ma
    ReviewUserIcon
    Krytyk

    09.12.2018 09:08

    Inne

    Na popychaczach ujawnił się kapus fotograf. Od dawna wiadomo ze lubi kazdego sprzedać kierownikowi. W ramach szlachetnej paczki proponuje kupic mu bidon.
    ReviewUserIcon
    .

    13.12.2018 18:29

    Inne

    Marcin przestań.
    ReviewUserIcon
    Zasady

    14.12.2018 02:33

    Inne

    Widzę to reaguję. To nie kapowanie. To prawidłowa reakcja . Każdy zna zasady w Eaton . Albo je akceptujesz i przestrzegasz albo nie. Jeśli NIE to nie pasujesz do Eaton.
    ReviewUserIcon
    K

    14.12.2018 02:12

    Inne

    Z całą powagą i honorem apeluję do Was . Spokojnie rozmawiajmy. Jesteśmy jedną wielką rodziną.
    ReviewUserIcon
    Młody

    08.12.2018 01:03

    Inne

    A co to się stało, że tablica wypadkowa liczy od nowa?
    ReviewUserIcon
    Stop

    08.12.2018 19:48

    Inne

    Pewnie sie zepsuła
    ReviewUserIcon
    Damian

    07.12.2018 17:06

    Inne

    Hej 3 tyś idzie zarobić jako operator jak sie zrobi 2 soboty?
    ReviewUserIcon
    Ja

    07.12.2018 22:33

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    04.12.2018 15:56

    Inne

    Witam ile idzie zarobić jako operator CNC?
    ReviewUserIcon
    Realny

    05.12.2018 15:18

    Inne

    Coraz mniej; tu się pracuje z i dla pasji a nie dla pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    06.12.2018 01:27

    Inne

    Aha myślałem ze jest tam jakąś narzędziownia i są maszyny CNC
    ReviewUserIcon
    Marek

    29.11.2018 20:11

    Inne

    Jak tam gotowi już do ocen... Ilu ‘‘kolegów‘‘ podkablowaliscie w tym roku, ile plotek posialiście ilu ludzi zgnoiliście żeby tylko zaistniec a wy brygadzisci z bozej łaski jak głęboko w (usunięte przez administratora) byliście. Wcale was mi nie żal...
    ReviewUserIcon
    czarny olek

    01.12.2018 01:24

    Inne

    nie ściągaj od kolegów . pisz za siebie
    ReviewUserIcon
    Luka

    01.12.2018 14:10

    Inne

    Żaden nie odpisał widocznie Jeszce w tylkach kierowników siedzą..
    ReviewUserIcon
    Raf

    25.11.2018 10:17

    Inne

    Cześć. Mam pytanie. Ile można zarobić w eatonie na stanowisku operatora? Bede wdzięczny za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Sama prawda

    25.11.2018 23:54

    Inne

    zależy w jakim systemie trzy zmiany czy czterobryg
    ReviewUserIcon
    X men

    26.11.2018 23:18

    Inne

    To marna kasa, jak na produkcji
    ReviewUserIcon
    Nick

    23.10.2018 21:36

    Inne

    Jak wyglada praca w labolatorium w kontroli jakości? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Stary wyga

    21.11.2018 20:26

    Inne

    Bo biedni tacy że każdy nawet przyjaciel walczy jeden z drugim . A za dobra ocenę potrafi nagadac tak do kierownictwa .... pozdrawiam wszystkich uprzejmie donoszę ???? a ci co chcieli się wieszać przez wasze plotki i intrygi powinni zostać wyrzuceni z pracy lecz nie stać kierownictwa na tak normalny krok .
    ReviewUserIcon
    Realny

    23.11.2018 22:32

    Inne

    Pierwsze słyszę o wieszaniu, no chyba że gwiazdek na choince :)
    ReviewUserIcon
    Domel

    15.11.2018 18:27

    Inne

    Co tam nowego na najlepszej linii 9/10?
    ReviewUserIcon
    Stary robol

    06.11.2018 01:41

    Inne

    No i jak marudy? Rybka lepsza niż rok temu, premia produkcyjna jedna z wyższych w tym roku i wypłacona od razu, osoby bez urlopów mogły sobie odrobić godziny a nie iść na bezplatny. Słuchajcie malkontenci, jak tak Was Eaton wykorzystuje i tak Wam tu źle, to droga wolna. Gdzie indziej na pewno lepiej płacą, robota lżejsza i archiwa mają większe, socjal pewnie też wyższy. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Karp

    12.11.2018 17:09

    Inne

    Racja, w tym zakładzie chyba najmniej w całym Bielsku jest na rybe
    ReviewUserIcon
    Gość

    13.11.2018 13:09

    Inne

    Znam zaklad w ktorym na rybe dostajes 300 zl brutto za przepraciwany rok
    ReviewUserIcon
    Pracownik roku

    08.11.2018 13:50

    Inne

    Witam co to za aferka sex w labo az jestem ciekawa czy o Moniczkę chodzi ?
    ReviewUserIcon
    Ty

    08.11.2018 15:08

    Inne

    Co Cię to obchodzi ? Zajmij się robota i swoimi sprawami.
    ReviewUserIcon
    Ty

    08.11.2018 15:09

    Inne

    Jesteś "ciekawa" ,czyli jesteś kobietą. Baby to lubią ploty. Rok po terminie a Ty wciąż żyjesz sprawami innych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Odp

    07.11.2018 19:33

    Inne

    Ciągle narzekanie ! Po co się męczycie ? Zmień pracę bo się wykonczysz a w dodatku wprowadzasz zła atmosferę swoim narzekaniem. Twój mózg utrwala ciągle żale i narzekania .Nawet jak jest dobrze to i tak będziesz narzekać. Tak nauczyłeś swój mózg.
    ReviewUserIcon
    Ania

    31.10.2018 00:13

    Inne

    Hej A jak wygląda tam praca dla kobiety i jakie zarobki?
    ReviewUserIcon
    Bolec miłości

    31.10.2018 14:45

    Inne

    W archiwum super praca łatwa i przyjemna . Do tego częste przerwy między stałą relacją z przełożonym bez rotacji!!!!! Kasa jeśli Nie masz rodziny i przyjaciół lub mają Cię w poważaniu jest wręcz idealna.
    ReviewUserIcon
    Nickt

    01.11.2018 00:03

    Inne

    KORPORACJA. Najpierw Cię wkręcą w swoje tryby, potem przemielą i odsieją na sitach swojego oszołomstwa, a na koniec - jak już się zestarzejesz - wyplują Cię jak zgnite jabłko. W tzw. międzyczasie - zapomnisz, że masz Rodzinę, dzieci i życie prywatne. A - przepraszam, tam nie masz dzieci - to są dzeci Eatona. Sami tak piszą w swojej propagandówce. Zawsze mówią do Ciebie to co masz usłyszeć, lub to co ONI chcą abyś usłyszała. Nie słuchaja starych i doświadczonych pracowników. Nie ufaj tym, którzy się do ciebie uśmiechają i mają gładką i piękną mowę - są fałszywi. Uważaj co i do kogo mówisz - na pewno kiedyś trafisz na kapusia. Uważaj na brygadzistów (nawet tych dla których kiedyś byłaś kumpelą)- 90 procent z nich ulega ustawicznemu praniu mózgów i nawet najbardziej odporni - zmieniają się w korpocyborgi: bez duszy, bez serca - liczą się słupki i statystyki. Człowiek? A kto to? Tam się liczą numerki - zwłaszcza w magazynie... no i jeszcze w archiwum. A poza tym to spoko ...
    ReviewUserIcon
    Operator

    25.10.2018 12:14

    Inne

    Spodobał mi sie pomysł naszej dyrekcji ,że w bieżącym roku Na Rybe bedzie po 1500 zł brutto.
    ReviewUserIcon
    jojki jak berety

    26.10.2018 12:15

    Inne

    ....ale tylko dla tych co wrócili z Czech!!!! :D
    ReviewUserIcon
    K

    27.10.2018 18:29

    Inne

    1500 to ma być na rękę a od stycznia 30% wzrosną place.
    ReviewUserIcon
    Dinus

    17.10.2018 19:39

    Inne

    Witam pracuje już w auto z 10 lat mogę śmiało stwierdzić że jestem dinozaurem niestety rotacja jest jak we flexie na dzień dobry operator ma tyle co dinozaur śmiech.... Ogólnie jak są małe zamówienia to jest spoko a jak wzrastają to nie ma czasu nawet na wodę !!!serio młody czy stary nie ma różnicy brygadziści każdy OZE jaką może ;) Lubię atmosferę w Eaton Automotive za: Kumple tak mało ich zostały:(
    ReviewUserIcon
    Bb

    18.10.2018 22:48

    Inne

    A Dino czasem nie z Tczewa?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    16.10.2018 22:44

    Inne

    Siema. Ile dostaje swiezakna rękę i ile trzeba pracować pod agencją?
    ReviewUserIcon
    Franek dzbanek

    17.10.2018 11:22

    Inne

    Coraz mniej bo nadgodziny wstrzymane; przez agencję już nie pracujesz, chyba że jakieś nowe czary mary firma robi.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    16.10.2018 08:14

    Inne

    Ni nie pomogą tabelki i słupki jeżeli w firmie rządzą (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sama prawda

    16.10.2018 08:25

    Inne

    Będzie coraz lepiej
    ReviewUserIcon
    Magister

    16.10.2018 21:20

    Inne

    Najlepszy zakład
    ReviewUserIcon
    Joe Barbaro

    15.10.2018 20:39

    Inne

    Dzisiaj 7 ludzi się zwolniło. 4 z VA i 3 z V. Prawie 1% ludzi w 1 dzień. Wkońcu się ludzie budzą i uciekają z tej firmy co nie chce płacić normalnie ludziom i to za pracę w fabryce z mgłą olejową i innym syfem i 3 zmiany.
    ReviewUserIcon
    Zorro

    15.10.2018 23:20

    Inne

    Jakie linie??
    ReviewUserIcon
    Sama prawda

    16.10.2018 07:44

    Inne

    Będzie lepiej
    ReviewUserIcon
    Wydech

    01.10.2018 12:29

    Inne

    Za co zwolnili ostatnio kilka osób?
    ReviewUserIcon
    Sama prawda

    11.10.2018 22:40

    Inne

    najlepsze jest to że powodów zwolnienia nie podali??????? Przynajmniej mi ale mam to już gdzieś zaczynam nową pracę te same pieniądze i lepsze warunki przynajmniej nie będzie mi kąpać olej na głowę i nie muszę już wpychać chromu i oglądać zajebistego kierownika kurdupla
    ReviewUserIcon
    Franek dzbanek

    13.10.2018 21:22

    Inne

    Super, gratulacje; prawda jest taka że opetatorzy z eatona zawsze sobie nową pracę znajdą i nawet lepszą pod wieloma względami, a tacy kierownicy czy niektórzy brygadziści to nawet na kasę do marketu się nie nadają. Powodzenia dla wszystkich co już zmienili pracę i tym którzy się jeszcze wahają.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Monia

    04.10.2018 06:27

    Inne

    Jestem w ciąży.
    ReviewUserIcon
    Bobo

    04.10.2018 23:47

    Inne

    No to teraz Pani (usunięte przez administratora) matką chrzestną chyba zostanie.
    ReviewUserIcon
    Pytacz

    05.10.2018 22:46

    Inne

    Czy do poczęcia doszło na terenie zakładu?
    ReviewUserIcon
    Antyiton

    25.09.2018 21:30

    Inne

    Prawda jest taka że w tej firmie każdy tylko potrafi gadać jaki to nie jest za...isty i jak to kierownik czy brygadzista może mu skoczyć Tylko że jak przychodzi co do czego robią się z nich miękkie pytki. 5 lat w tej firmie nauczyło mnie ze człowiek to najgorsze zwierzę, nie obrażając zwierząt. Kierownictwo w tej firmie to ludzie mogliby nawet orac pole tobą gdyby mogli, brygadzistow nie skomentuje gdyż nad tym kur...wem nie warto się nawet rozpisywać. Pozdrawiam ludzi którzy jeszcze się wahają, uwierzcie są lepsze miejsca w tym mieście. Najlepszy dzień to ten kiedy nie nas tam nie ma...
    ReviewUserIcon
    Mr.T

    30.09.2018 21:08

    Inne

    Tragedia jak traktują ludzi
    ReviewUserIcon
    V10

    04.10.2018 00:54

    Inne

    A napisałeś o tym w ankiecie? Tym razem skierowana była ściśle pod pracownika. Kilkukrotnie padało pytanie, czy przełożony jest przełożonym z prawdziwego zdarzenia czy tylko rozdartą gębą. Lepiej anonimowo się żalić tutaj niż w zakładzie?
    ReviewUserIcon
    Paweł L7/8

    29.09.2018 09:01

    Inne

    Mnie się tam dobrze pracowalo, zlego słowa nie powiem o moim brygadziscie bo chlop zapierdziela jak kazdy operator. Na lini wszyscy pracownicy byli spoko a w razie awarii kazdy mógł pomóc. Co do kierownika...wole sie nie wypowiadać, jest tutaj na forum sporo komentow o nich. Sporo ludzi ucieka przez 4brygadowke a glownie przez lato, pracowalem tam 3 lata wiec moge cos powiedzieć. Lato okolo 35-43 stopnie, zima 25 -30 stopni. No leje sie pot z tylka i tyle. Wynagrodzenie. Nie ma co sciemniac ze srednio bez nadgodzin dostaniesz 2500 - 2800. Z dwoma zoltymi polami czyli 100% kolo 3000-3200. Premi kwartalnej w to nie wliczam. No i praca piatki swiatki i niedziele wiec jesli ktos jest samotny a chce zarobic to jest idealna oferta. Praca sama w sobie nie jest ciężka ale naprawde sporo czasu trzeba poswiecic na naukę a z tego co przyjmuje eaton nie kazdy chce sie uczyc i przez to co chwile ktos sie zwalnia. Jak najbardziej szanuje ludzi ktorzy ucza nowoprzyjetych ale ludzie nie ma nic za darmo. Ja o tym wspomnialem na ostatniej romowie w HR i jestem za tym aby starzy / doswiadczeni pracownicy dostawali stażowe oraz dodatkowo kase za nauke mlodego, bo im z tego ze dostana lepsza ocene na ocenie pracownika? 0.9%? Na prawde? Pomysly za 20zł? Szkoda , chcialem zmordenizowac gratowarki to musialem iść do kierownika ten mnie odeslal do bhp, bhp mnie odeslal do mechanika ktorego nie bylo w pracy bo urlop. Jeden zwala na drugiego cala odpowiedzialnosc, a niektore wypowiedzi kierownikow to tak jakbym rozmawial z moja córka ktora ma 3 lata...pracowalem w roznych zakladach ale gdyby eaton dofinansowal posilki to chyba zostalby liderem Śląska w socjalu pracowniczym. Dobre tez sa te godziny pracy ze nie koliduja z wyjazdem pracownikow z innych firm. Tak duzym Parkingiem pod zakladem nie moze sie poszczycic kazdy wiec jak najbardziej szacun. Bhp ? Rekawiczki, maski, odzież oraz inne bajery - jest! Zaklad strasznie dba o bhp i nie mozna na to zlego slowa powiedziec ale dla mnie bhp to nie tylko ludzie ale i maszyny bo to codziennie z nimi boryka sie operator a tu juz tak kolorowo nie jest. Slowo TPM dla niektorych z kierownictwa to jakis absurd bo maszyny ida same i sie nie zatrzymują, a i sa bezawaryjne. Nadal nie robcie przegladow maszyn a efekty takich decyzji beda zacne. Ale nagle jeb , zepsulo sie, ide a magazyn i co slysze? Nie ma...a to jest? Tez nie ma...oszczednosci to jest druga nazwa tego miejsca. Redukujmy koszty, nie robmy przegladow maszyn a efektem jest reklamacja, pozniej przychodzi caly sztab pod maszyne ktora rzekomo to zrobila i pierwsze pytanie pada od osoby z biura "jak ta maszyna działa?"...to ja sie pytam jak mozna pracowac w jakosci nie znajac procesu produkcji?! Wstyd! I po rozmowie z operatorem docjodza do wniosku ze to jednak inna maszyna...wnioski nasuwaja sie same. Nigdy nie podpisujcie lojalnosciowki. Reszte tej historii opowiedza wam pracownicy. Podsumowujac, jest duzo niekompetentnych ludzi na biurowych oraz zarzadzajacych stanowiskach a co operatorow warto sie zastanowic nad liderem szkolen by taka osoba szkolila ludzi . sory za bledy interpunkcyjne, ortograficzne oraz stylistyczne. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gość

    23.09.2018 08:55

    Inne

    Witam wszystkich. Z tego co piszecie to mam wrazenie ze większość jest niezadowolona z pracy. Ale pamietajcie że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Pracowałem w wielu zakladach w ty w eatonie i na dzień dzisiejszy moge powiedziec że jesli chodzi o place to ten zakald znajduje sie wysoko pod wzgledem innych. Wiadomo wymagają ale nie gnoja pracownika jak to jest w innych zakładach nadgodziny masz wypalcone w innych zakaldach bywa różnie. Ukraińców nie ma w innycvh zakładach jest ich wiecej niz Polaków. Wiadomo każdy chce zarabiac z roku na rok coraz wiecej bo inflacja idzie w górę a zarobki niekoniecznie. Wiec jesli chce sie dobrze zarobic to trzeba jechac zagranicę. Bo w Polsce o dobre zarobki ciężko. Albo zakaldc wlasna działalność. Woem jedno tylko narzekanie na forum niczego nie zmieni. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w walce o podwyżki. Ps. Skoro mlody poszedl do personalnego z wypowiedzeniem i dostal podwyżkę zeby zostać to wy jako starzy pracownicy zmowcie sie i nie podchdzcie do maszyn zrobcie taki mały strajk chyba wszystkich nie zwolnia.
    ReviewUserIcon
    Kto jest głupi My czy blondyna

    10.09.2018 12:25

    Inne

    Tylko w Eaton ankieta" anonimowa", podajesz swój numer(przypisany do Twojego imienia i nazwiska) jako login a hasło to data urodzenia.Anonimowa w uj.....
    ReviewUserIcon
    Yogi

    14.09.2018 20:54

    Inne

    Ankieta wyszła pozytywnie?
    ReviewUserIcon
    nickt

    21.09.2018 07:56

    Inne

    Jasne. Ale to działa w ten sposób: mówisz , że nie idziesz bo nie jest obowiązkowa, a twój brygadzista na to: wiem, e nie jest, ale i tak masz iść.
    ReviewUserIcon
    Notyourfuckinbusiness

    13.09.2018 00:18

    Inne

    Ogólnie mówiąc firma z roku na rok spada na psy,coraz więcej wymagań i korporacyjnych głupot (na zasadzie papier wszystko przyjmie),a Ty robolu zasuwaj, albo się zwolnij jak Ci się nie podoba .Kiedyś firma bardzo konkurencyjna jeśli chodzi o stosunek zarobków do wykonywanej pracy,dziś nic specjalnego,zarobki powoli urągają zgodności człowieka, ludzie zwalniają się lawinowo, a Oni nic sobie z tego nie robią. Jeszcze ta ankieta pracownicza która rzekomo jest anonimowa (hahahaha ),szkoda tylko,że każdy pracownik dostał indywidualny nr. po którym zawsze będą wiedzieli kto co napisał. Generalnie ŻENADA i odnoszę wrażenie,że zwyczajnie sobie z nas jaja robią.
    ReviewUserIcon
    Cegła

    11.09.2018 15:52

    Inne

    Odpowiedz sobie. Dlaczego pracujesz w Eaton?
    ReviewUserIcon
    Rrrr

    12.09.2018 16:25

    Inne

    Kolejna inteligentna odpowiedź, to tylko swiadczy o zakładzie i ludziach ktorzy tam pracuja
    ReviewUserIcon
    KK

    12.09.2018 20:23

    Inne

    Nie likwiduja bo mają selekcje,poczekaj do Nowego roku zobaczysz jak zniknie system.
    ReviewUserIcon
    Zatroskany

    10.09.2018 12:29

    Inne

    Zabawa zacznie się dopiero jak ludzie zobaczą swoją wypłatę w październiku bez sobót i żółtych pól :))) bo roboty nima.
    ReviewUserIcon
    mgr inrz

    11.09.2018 16:26

    Inne

    Ci co najwięcej narzekają pracują i będą pracować w eaton. Proponuję wizytę u psychologa aby pomógł Wam zmienić obraz ludzi i świata.
    ReviewUserIcon
    ja

    11.09.2018 18:15

    Inne

    najlepsze lekarstwo dla nich to więcej setek do bólu aż padną .
    ReviewUserIcon
    kiedyś profesor

    22.08.2018 15:29

    Inne

    Zapraszamy do naszego zakładu pracy. Atmosfera miło, szanujemy innych, dobrze płacimy.Kochasz spokój i dobre warunki to przyjdź do nas. Zobacz jak to jest pracować z najlepszymi takimi jak ja. Jestem magister inżynier. Jesteśmy wspaniała rodzina i pracujemy dla wspólnego dobra.
    ReviewUserIcon
    K

    11.09.2018 15:55

    Inne

    Czyż nie jesteśmy jedną rodzina. Spędzamy razem 8h na dobe.Razem budujemy nasz zakład gdzie każdy jest kim ważnym .
    ReviewUserIcon
    Mecenas

    11.09.2018 16:37

    Inne

    Brak słów
    ReviewUserIcon
    Maria

    11.09.2018 15:30

    Inne

    Czy to prawda że kuźnia ma pracować na 3 zmiany?
    ReviewUserIcon
    Marian

    11.09.2018 15:53

    Inne

    Tak ale środy i piątki maja płacić 100%
    ReviewUserIcon
    KFC

    11.09.2018 16:32

    Inne

    Na jak długo taka zmiana i od kiedy?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    04.07.2018 20:03

    Inne

    Mam jeszcze jedno pytanko, po roku jaka jest podwyżka?..I potem stopniowo co rok podwyżki są z tej oceny pracowniczej?, ile brutto można wyciągnąć na tej ocenie?.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    To Ja

    18.08.2018 18:56

    Inne

    Pewnie wszędzie
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.09.2018 18:54

    Inne

    Nowy nie po trzech ale nawet po siedmiu latach
    ReviewUserIcon
    Kelner rules

    08.09.2018 00:54

    Inne

    A ten co wylądował na 9/10 to się podobno rozpłakał jak go chcieli degradować. Pogłaskali go, dali smoczka i powiedzieli że wszystko bedzie dobrze. Za parę groszy można zrobić z siebie ścierkę.
    ReviewUserIcon
    NN

    09.09.2018 20:16

    Inne

    Z tym wykształceniem to chyba Cie ktos przesladuje, mozesz byc nawet mgr i tak jestes operatorem
    ReviewUserIcon
    Fhi

    10.09.2018 07:04

    Inne

    Jesli Brygadzista zm e daje popalić to tylko składać wypowiedzenie na rynku roboty jest dość za takie pieniądze. Kiedyś eaton byl konkurencyjny na rynku bielskim pod wzgledem płacy a teraz niestety jest na równo z wieloma innymi zakładami więc niech Brygadzista wybiera albo daje popalic i ludzie sie beda zwalniać albo poszanuje ludzi zebg miał z kim współpracować
    ReviewUserIcon
    Szukający Pracy

    22.08.2018 13:37

    Inne

    Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na kuzni? Chodzi mi o atmosferę, zarobki netto, system pracy jak też czy można robic nadgodziny a jesli tak to czy są uczciwie płacone? Dzieki wszystkim za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Odp

    23.08.2018 15:26

    Inne

    Przyjdź, spróbuj. Zdecyduj co dalej.
    ReviewUserIcon
    ja

    09.09.2018 12:27

    Inne

    Na kuźnie lepiej się nie pchaj praca jest (usunięte przez administratora) małe zarobki na Kuźni ,nie dziwie się że ludzie z kuźni się zwalniają. Na kuźni powinno się najlepiej zarabiać na zakładzie ponieważ jest to początek produkcji od której dużo zależy .Pomimo tych śmiesznych dodatków pieniądze są nie adekwatne do umiejętności pracowników starszym stażem. Nie szanuje się pomimo ich wysokich kwalifikacji i dlatego się zwalniają jeżeli się to nie zmieni to będą kolejne wypowiedzenia umowy. A jeśli już się tu zatrudnisz to będziesz pracował na brygadzie E ,na której brygadzista da ci popalić myśli sobie że jest najlepszy i bez niego cały Eaton stanie Powodzenia HI HI....
    ReviewUserIcon
    Adam

    16.07.2018 12:05

    Inne

    Witam widziałem że jest nabór do eatonu pracownik obrabiarek chciałem się zapytać czy wysyłać Cv może ktoś powie jak ta praca wygląda na czym polega . Jaka atmosfera panuje firmie interesuje mnie system 3 zmianowy jakie zarobki mogę liczyć na dzień dobry z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Netto 2300

    18.07.2018 18:29

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    anonymous

    08.09.2018 17:03

    Inne

    Nawet nie licz że dostaniesz trzy zmiany nikt nie będzie się pytał w jakim systemie chcesz pracować tylko pujdziesz tam gdzie cię przydziela więc licz się z czterema brygadami
    ReviewUserIcon
    1234

    14.08.2018 01:24

    Inne

    Na jakie zarobki może liczyć brygadzista?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    08.09.2018 16:59

    Inne

    Mega duże nic nie robiąc
    ReviewUserIcon
    K

    25.08.2018 19:52

    Inne

    Kto ma większe wykształcenie odemnie w naszej rodzinie Eaton?
    ReviewUserIcon
    Trele morele

    26.08.2018 20:20

    Inne

    Wykształcenie się nie liczy a, papier przyjmie wszystko
    ReviewUserIcon
    Twój stary

    08.09.2018 15:42

    Inne

    Mój pies ciula bez szkoły
    ReviewUserIcon
    Bezdomny

    06.09.2018 20:57

    Inne

    Czy to prawda ze linia 5/6 dostala najlepszego brygadziste z zakładu?
    ReviewUserIcon
    Lol

    07.09.2018 20:27

    Inne

    Normalnie łezka się w oku kręci ;))))
    ReviewUserIcon
    Bezdomny

    07.09.2018 20:47

    Inne

    Niech sie mu powodzi lepiej ...
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    07.08.2018 14:25

    Inne

    Witam byłam dzisiaj na rozmowie o pracę Eatonie rzeczywiście nie ma wyboru na ktora zmiane chce sie isc na 3 zmianach robi się sobotami to już chyba na 4 brygadowce lepiej więcej wolnego i kasa lepsza . Rozmowa przebiegała nawet całkiem całkiem asz do rązwiazywania testu poszedł mi masakrycznie mam czekać do piątku na odpowiedź czy ktoś też rozwiązywali ten chory test ?
    ReviewUserIcon
    Wur

    16.08.2018 17:47

    Inne

    Przyjdz na WUR to dopiero zobaczysz jak jest być śmieciem i nierobem :)
    ReviewUserIcon
    bs

    05.09.2018 17:28

    Inne

    Te twoje "asz" , naucz się po polsku pisać kobito
    ReviewUserIcon
    Avengers

    29.08.2018 19:30

    Inne

    Jak linia 9/10, dzieje sie cos ciekawego?
    ReviewUserIcon
    zaccheus

    01.09.2018 09:19

    Inne

    Pewnie. Najciekawsze jest to, że produkują zawory????
    ReviewUserIcon
    Avengers

    01.09.2018 16:53

    Inne

    No niemożliwe myslalem, ze gwoździe.
    ReviewUserIcon
    Olek

    24.06.2018 13:16

    Inne

    Słyszalem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.
    ReviewUserIcon
    Netto 2300

    22.08.2018 15:25

    Inne

    A słyszałeś ile osób co miesiąc jest zwalnianych i ile samych odchodzi z tego dobrze notowane zakładu?
    ReviewUserIcon
    Netto 2300

    22.08.2018 15:31

    Inne

    Gdzie słyszałeś?

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.