opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 12
    • 13
    • 14
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zarabianie

    14.03.2019 11:07

    Inne

    Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl
    ReviewUserIcon
    Hh

    14.03.2019 14:33

    Inne

    Spam
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.03.2019 07:38

    Inne

    Jarosław i władza? Każdy wie, że to się nie uda.
    ReviewUserIcon
    Uvfghj

    13.03.2019 23:25

    Inne

    Rozumie oszczędności na częściach do maszyn rozumie oszczędności w kazdym innym wymiarze ale nie oszczędności na pracownikach i jedynej imprezie rodzinnej kaka jest. Oszczędność na dzieciach pracowników to jest dno. Co innego gdyby to była popijawa ja w innych zakładach. Ale to jest dl dzieci. Wszystko bo te piniondze
    ReviewUserIcon
    Jhfdsa

    14.03.2019 01:15

    Inne

    Zamiast szukać rynków zbytu i tym samym zwiększyć rentowność, lepiej osiągnąć słupki na oszczędnościach za wszelką cenę, kosztem pracowników, ich rodzin oraz sprzętu, który na ten zysk pracuje.
    ReviewUserIcon
    Fotograf

    09.03.2019 22:39

    Inne

    Gdzie mogę kupić film do aparatu bo mi się skończył . Samo informowanie kierownika nie wystarczy. Muszę robić zdjęcia które są moją pasją. Czasem drukuje zdjęcia w 3d.
    ReviewUserIcon
    Flex

    08.03.2019 21:55

    Inne

    To prawda że szykują redukcję brygadzistów na VA ?
    ReviewUserIcon
    Cinkciarz

    09.03.2019 07:54

    Inne

    W ramach oszczednosci co druga maszyne sprzedajemy do Chin.Nie bedziemy kupowac materiału i prąd bedzie wyłanczany na cztery godziny na zmiane.Jeden komputer na całe biuro i w jednym kiblu bedzie woda do spłukiwania.
    ReviewUserIcon
    Wiem

    09.03.2019 22:36

    Inne

    Tak to prawda. W połowie roku.
    ReviewUserIcon
    Estera

    09.03.2019 09:16

    Inne

    Ciężko przekonać się do obecności etyki w zakładzie gdy przy piątku - w dzień kobiet zostaje zwolniona nasza koleżanka. Bardzo Ci współczuję.
    ReviewUserIcon
    Mistrz nad mistrzem

    09.03.2019 12:35

    Inne

    Ja lubialem jej specyficzny śmiech szkoda!
    ReviewUserIcon
    Ewa

    09.03.2019 12:48

    Inne

    Za co Ją zwolnili ?
    ReviewUserIcon
    Wy

    08.03.2019 11:38

    Inne

    Z okazji dnia kobiet życzę facetom większych jaj bo jesteście beznadziejni. Ciągle narzekacie i marudzicie. Po co tu pracujesz jak Ci tak źle. Wstyd mieć takiego chłopa .
    ReviewUserIcon
    Realny

    08.03.2019 12:08

    Inne

    Super życzenia, a jak tam Mistrzowie?
    ReviewUserIcon
    Sama prawda

    08.03.2019 19:22

    Inne

    dzień kobiet i zwalniają kobietę co za (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    inżynier

    06.03.2019 22:38

    Inne

    Moi drodzy. Szanujmy się. Jesteśmy jedną wielką rodziną.
    ReviewUserIcon
    Jasnowidz

    07.03.2019 04:43

    Inne

    Jeszcze przez jakiś czas, zanim nie zaczną się zwolnienia.
    ReviewUserIcon
    Tulipan

    07.03.2019 20:14

    Inne

    Jutro dzień kobiet !!!
    ReviewUserIcon
    Zerkam z boku

    03.03.2019 20:25

    Inne

    No i zmiany na V niektórym ujęły trochę z rozumu. Może sami sobie odejmijcie z podstawy, bo nowa funkcja was przerasta. Jesteście od tego żeby uczyć "młodych" a nie ich straszyć. Nie dociera, że zaraz sami wrócicie na linie z takim podejściem? Staż nie jest równy z doświadczeniem.
    ReviewUserIcon
    Flex

    28.02.2019 18:48

    Inne

    Kiedy redukcja zielonych na VA ? Cała zmianę nic nie robią. Godzinami się chowają i platkują a do tego co 30 minut papieros. Na V oszczędzamy to i na VA trzeba zacząć.
    ReviewUserIcon
    Zdziwiona

    17.02.2019 06:37

    Inne

    Linia 7/8 macie fajnego brygadziste. Tylu wyzwisk i wulgaryzmów w kierunku operatorów nigdy nie słyszałam. Dlaczego nie pójdziecie do personalnego na skarge? Dlaczego dyrektor z nim nic nie robi? Jak mozna tak traktować drugiego człowieka? Tylu ludzi się przez niego zwolniło, a on nadal się po was wozi. Zróbcie w końcu z nim coś. Szczerze współczuję.
    ReviewUserIcon
    Gamon

    22.02.2019 20:33

    Inne

    Tak tam jest
    ReviewUserIcon
    Operator

    27.02.2019 17:56

    Inne

    Macie okazję powiedzieć o wszystkim głównej dyrektor od etyki bo od dziś jest na zakładzie
    ReviewUserIcon
    dr hab. K

    26.02.2019 21:07

    Inne

    Jak mi źle to szukam czegoś innego a nie narzekam bez końca.
    ReviewUserIcon
    Oszukany

    24.02.2019 14:21

    Inne

    Słowa ranią mocniej niż czyny. Zła opinia, krzywdząca opinia - jest po stokroć bardziej niszcząca. Czyny pozostawiają ślad, można je pokazać, zadać kłam. Słowa niszczą duszę, ranią serce i pozbawiają ochoty do pracy, współpracy i... życia. JESTEŚ ZŁYM CZŁOWIEKIEM, pomimo, że wielu ludzi w to nigdy nie uwierzy. Stwarzasz tylko pozory, sam nie radząc sobie z własnym życiem. Jednak mam nadzieję, że prawdą okaże się stare stwierdzenie, iż zła karma powraca i uderza w sprawcę. Życzę Ci tego.
    ReviewUserIcon
    .

    25.02.2019 13:11

    Inne

    Życzysz komuś źle to jesteś tak samo złym człowiekiem.
    ReviewUserIcon
    Mądry po szkodzie

    25.02.2019 13:52

    Inne

    Ten portal to nie jest dobre miejsce obrazliwe wpisy. Zresztą wzajemne oszczerstwa nic nie dają,pomyslcie jeden z drugim zanim cos napiszecie na kogokolwiek.
    ReviewUserIcon
    Adrian

    24.02.2019 21:24

    Inne

    Czy 10 MZK dojedzie na 5:30? Mowie o tej pierwszej co jedzie 4:57? Z centrum, a druga sprawa to ile wynosi 4brygadowka chodzi mi o konkretna kwote netto
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.02.2019 11:59

    Inne

    Pojedź a zobaczysz czy dojedzie. Lepiej być wcześniej. Dodatek to 15% Twojej podstawy z umowy.
    ReviewUserIcon
    K

    21.02.2019 16:43

    Inne

    Apelujem o spokuj . Jesteśmy jednom wielkom rodzinom
    ReviewUserIcon
    Lolek

    22.02.2019 17:31

    Inne

    Witam , jak z dojazdami rano na 5:30? Czy 10 z centrum o 4:57 da rade dojechac zeby byc okolo 5:20 na zakładzie ?
    ReviewUserIcon
    Pozytywny

    20.02.2019 11:21

    Inne

    No jak na 7/8 brygadzista nie radzi sobie z niczym a w dodatku brak poszanowania pracownika to tak potem wygląda, że jedni gonią a drudzy spokojnie sobie robią swoje i mają czas. Są wyniki, jakość i bezpieczeństwo.
    ReviewUserIcon
    Realny

    18.02.2019 22:45

    Inne

    Oj oj, ale się Forumowicze rozposali, chyba kolejna rewolucja w eatonie nastąpiła, albo ewolucja (tylko niestety wstecz). Z tego co się z ludźmi rozmawia to się tam "cuda" dzieją, dokręcanie śruby na całego, niektórzy na stołkach dalej wniosków nie wyciągnęli i brną w ...
    ReviewUserIcon
    Vip

    17.02.2019 13:15

    Inne

    Kto na linii 5/6 zostal z brygadzistow?
    ReviewUserIcon
    Lees

    18.02.2019 09:34

    Inne

    Podobno stara gwardia ;)
    ReviewUserIcon
    UR

    28.09.2015 15:34

    Inne

    Witam, Pracuję w Eaton od dwóch lat pracuję w dziale utrzymania ruchu i mogę polecić tę firmę każdemu. Rozmawiałem ze znajomymi pracującymi w wielu bielskich firmach i znając warunki panujące w Eaton to obiektywnie to czołówka w Bielsku. Operator w Eaton ma netto ok 2500 zł na start UR 3000, pracownicy Lab. są na równi z operatorami tylko robota lepsza. System premiowy: 15% od stawki za 4 bryg. 12% za hałas jesli pracujesz na kuźni wczasy pod gruszą 40 % stawki podstawowej premia świąteczna tzw. Karp ok 600 zł premie indywidualne do stawki od 200 zl do 900 na stałe w UR nie wiem jak jest na produkcji.. ale chyba 200 zl na stale do stawki benefit prywatna opieka medyczna premie co 3 miesiace zalezne od produkcji od 200- 650 zł brutto zazwyczaj 300-400 Generalnie jesli chodzi o stanowiska operatorów to nie widziałem jeszcze firmy żeby gdzieś byli tak szanowani i mieli tyle do powiedzenia a praca jest naprawdę lekka a Ci co mówią inaczej to jeszcze roboty prawdziwej nie widzieli wiec im polecam Hutchinson a :) A Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Sam teraz się zwalniam ale tylko ze względu na lepszą propozycje ale zawszę tę firmę będę polecał. Co prawda co do wymagań jest trochę hipokryzji ale jak wszędzie, w miarę płacą wiec wymagają...
    ReviewUserIcon
    Nowy stary co za różnica

    13.02.2019 18:36

    Inne

    Zgadzam sie w 100 % pracowalem w wielu bielskich firmach i w eatonie szanują pracownika bo np. Idąc na przerwę czy do kibla lub na fajke nieusisz odbijać karty sa zakłady gdzie musisz a im czesciej wychodzisz tym mniejsza premię dostajesz bony na święta sa ok bo w innym zakladzie dostaniesz 200zl pod warynkiem ze nie pobierasz 500 plus bo w takim przypakdku 50-80 zl, za nadgodziny masz wypłacone konkretnie a nie jakies 50 zl, święta masz wilne nie musisz isc do pracy w wigilię na 2 zm czy w Sylwestra na 3 zm wiec nie wiem o co tyle szumu robicie za l4 tracisz tylko troche a nie 60 % wypłaty jak w innych zakładach a wymagaja wszędzie jesli tak ci zle w eatonie to zacznij prowadzić własną działalność a nie narzekać bo ten co narzeka nigdy nie pracował w pracy gdzie było gorzej i to o wiele bardziej a przykładów moge mnożyć bo wszystkiego doświadczyłem
    ReviewUserIcon
    Jasnowidz

    15.02.2019 18:29

    Inne

    A te dane to masz z okresu jak się przyjmowałes chyba. Zerknij na tablicę przy wejsciu i popytaj w kadrach lub u bardziej zorientowanych. Potem daj znac czy faktycznie jest jak napisałeś. Może nawet wycofasz wypowiedzenie, bo się okaże że jest lepiej niż ci się wydawało.
    ReviewUserIcon
    Melania

    04.02.2019 14:04

    Inne

    Warto poznać ,douczyć się jak działa zarządzanie zasobami ludzkimi. Wtedy zrozumiecie atmosferę w pracy.
    ReviewUserIcon
    HZ

    06.02.2019 15:25

    Inne

    A niech na nawet helikopter co mi do tego ,nie zaglądamy innym do kieszeni. Co jakby miał starego trupa to Ty byś miał lepsze samopoczucie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.02.2019 15:56

    Inne

    Słuszna uwaga. Zawiść ludzka nie zna granic. Zdecydowanie większość tu obecnych interesują się innymi. Weźcie się w garść i zacznijcie żyć swoim życiem a nie życiem innych. Jak długo będziecie grzebać w cudzych majtkach ?
    ReviewUserIcon
    docent

    05.02.2019 19:09

    Inne

    Dzieci powiedzcie gdzie jest lepiej ? Skoro tam jest lepiej to co tu robisz ? Jeśli nie jesteś pracownikiem Eaton to co Ci obchodzi ta fabryka ? Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Hsk

    25.04.2018 21:46

    Inne

    Moge sie wypowiedziec jako zona pracownika eatona. Kilka lat temu moj maz byl w miare zadowolony z pracy- wiadomo czterobrygadowka zawsze meczy, ale byly zarobki w miare, premie, czeste poczestunki, bony itd. Z czasem zaczelo sie to zmieniac, wymagan więcej, o premie coraz trudniej, a o reszcie nie wspomnę... Ciezkie warunki pracy w wysokiej temperaturze i bycie w pracy na zawołanie, co z tego ze jakis dzien ma byc wolny skoro mozna dzien wczesniej powiedziec wszystkim, ze maja przyjsc do pracy bo firma ich potrzebuje, a plany pracownikow i ich rodzin to juz sa niewazne bo wszyscy wyzej i tak maja wolne, a ci z produkcji niech dymaja! Sprobuj sie czlowieku nie zgodzic i nie przyjsc to wiadomo co bedzie. Licza sie tylko statystyki i zeby wypasc najlepiej w konkursach i wiele spraw jest zamitanach pod dywan i nie zglaszanych, ale o tym moze sie nie bede wypowiadala. Reansumujac zarobki wcale nie lepsze niz oferuja inne firmy, premie latwo mozna stracic i trudno zyskac na nowo chociazby obecbosciowa, ktora sie nalicza z czasem, warunki pracy ciezkie, brak planowania jasno wolnych dni (do samego konca zdanie zmieniaja kiedy jaki postoj bedzie przez co trudno jest cokolwiek zaplanować, a i tak przy tym systemie pracy czasu na spedzenie z rodzina i inne rzeczy jest malo), jak tylko będzie okazja maz zmieni prace, tak jak wielu innych z tego co opowiadaja. P.S. dalej zaostrzajcie rygor co do premii, przyjmujecie nowych pracownikow bo starzy sie zwalniaja, a potem sie dziwicie ze reklamacje sa... Tak firma juz bedzie wygladac skoro nie dba sie o starych pracownikow, ktorzy juz zdobyli doswiadczenie.
    ReviewUserIcon
    wwe

    03.02.2019 12:24

    Inne

    jesteś zwykły korposzczur, powtarzający frazesy, że jak się nie podoba to zmienić pracę. Siedzisz cicho jak mysz pod miotłą, łykasz wszystko jak pelikan, a jak nie wytrzymujesz to się zwalniasz i uważasz, że jesteś taki twardziel. Pogadaj ze swoimi kolegami, jak ich to określiłeś lejbami i lewusami, ile kiedyś się zarabiało w eaton na tle reszty zakładów i jaka była atmosfera, to zrozumiesz, dlaczego narzekają. Pozycja tej firmy wzięła się z zaangażowania ludzi, a zaangażowanie z pieniędzy - nie ma pieniędzy nie ma zaangażowania. I im mniej będzie takich jak ty, co to robotę zmieniają co 3 miesiące, tym lepiej dla tej firmy - ile można tłumaczyć jedno i to samo.
    ReviewUserIcon
    Realny

    03.02.2019 21:03

    Inne

    Zgadzam sie z Tobą w wielu powyższych kwestiach, ale pamiętaj nie tylko korposzczury, jak to opisałeś, się zwalniają. Zwykły pracownik, również ten co angażował się w budowę tej firmy, jak ma swoją godność i dadzą mu odczuć, że mają go w .... po prostu odchodzi. Przecież na tej jednej firmie świat się nie kończy, trzeba tylko dać SOBIE szansę :)
    ReviewUserIcon
    Ted Bundy

    25.11.2017 11:31

    Inne

    Trzeba znać się na obsłudze konkretnych maszyn , czy przyjmą każdego ?
    ReviewUserIcon
    Ted Bundy

    19.12.2017 19:27

    Inne

    @Itończyk Trochę spóźnione z mojej strony, ale dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    gal

    03.02.2019 16:53

    Inne

    nie trzeba
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    01.02.2019 06:43

    Inne

    A co tak dzisiaj nasz dyrektor od 5 rana chodził po hali?
    ReviewUserIcon
    Amanda

    02.02.2019 20:52

    Inne

    Z której linii ?
    ReviewUserIcon
    Bbfan

    02.02.2019 21:31

    Inne

    Kuźnia
    ReviewUserIcon
    K

    20.12.2018 06:06

    Inne

    Który pijaczyna z naszej wielkiej rodziny ostatnio do roboty nie dojechał jak psy łapankę z alkomatem na Rudawce zrobiły?
    ReviewUserIcon
    Realny

    08.01.2019 18:41

    Inne

    Zgadzam się, nie ważne kim się jest - pewne zasady obowiązują wszystkich; a przecież wpadają cały czas Etykę, więc ...
    ReviewUserIcon
    ojciec chrzestny

    31.01.2019 21:45

    Inne

    Ciekaw jestem czy gdyby twój syn pracował w Policji, to też byś do niego wołał "piesku" i gwizdał - przywołując do siebie, buraku jeden ?
    ReviewUserIcon
    CUDA NAKIJU

    27.01.2019 16:28

    Inne

    a może ktoś napisać jak wyglądają zarobki na początku? tylko konkrety stawka premie dodatek za cztery brygady? Pozdro
    ReviewUserIcon
    Instrukcja

    29.01.2019 13:09

    Inne

    40% brutto Twojej podstawy to wczasy pod grusza wypłacane z wynagrodzeniem za czerwiec. Premia świąteczna 1000pln wypłacana w grudniu.
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    29.01.2019 18:57

    Inne

    Dziękuje
    ReviewUserIcon
    Michu

    26.01.2019 00:42

    Inne

    Jak wygląda praca tutaj po kilku latach? Jak wszędzie. Pracujesz od poniedziałku do soboty i narzekasz że nic tylko praca. Pracujesz od poniedziałku do piątku narzekasz że mało pieniędzy. Każdy ma coś do powiedzenia i ma milion pomysłów, ale jak kadra zapyta kogoś o zdanie to nagle cisza. Powodzenia marudy, na pewno gdzieś za bramą jest lepszy świat, dlaczego nie chcecie się do niego przenieść skoro tu jest tak źle i rzekomo na nic nie macie wpływu?
    ReviewUserIcon
    Realny

    27.01.2019 22:52

    Inne

    Bo Wszyscy wiedzą jak jest. Kto ma odejść to odejdzie lub już odszedł, a reszta zostanie by dalej "pchać ten wózek" :) Pozdrawiam...
    ReviewUserIcon
    Buśka

    17.01.2019 14:46

    Inne

    No cóż nastały takie czasy że trzeba rozglądać się za inna praca bo narzekanie nic nie zmieni a jako stary pracownik nie ma już co liczyć na dodatek stażowy jak w innych firmach po co doceniać starego pracownika można przyjąć nowego tylko ten nowy ma pracę gdzieś i stary pracownik musi wszystko i tak ogarniać
    ReviewUserIcon
    Śrutem w oko

    25.01.2019 23:59

    Inne

    A poszedłeś gdzieś ze swoim problemem? Czy swoją aktywność ograniczasz tylko do tego "forum" ? A przy okazji co Cię razi? To że faktycznie Eaton ma sporo odbiorców na całym świecie? Weź idź se stąd i wróć jak będziesz mieć się czym pochwalić, lub będziesz w stanie napisać coś konkretnego.
    ReviewUserIcon
    Ip

    26.01.2019 17:47

    Inne

    To nie Kmiotek. To etatowy pracownik Gowork. Udziela się wszędzie na tym forum. Na wszystkich zakładach.
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.01.2019 16:19

    Inne

    Dlaczego nic nie robicie ze swoim życiem ? Źle komuś na produkcji to trzeba coś z tym robić. Inaczej się wykończysz. Ciągle narzekanie w niczym nie pomoże. Zmień pracę,zawód,idź do szkoły itd. DLA SIEBIE.
    ReviewUserIcon
    Edward

    17.01.2019 20:44

    Inne

    Ja też. Jest beznadzieja w łóżku.
    ReviewUserIcon
    Ty

    21.01.2019 22:49

    Inne

    Pajacu skoro mają studia to musieli mieć mature. Trzeba się uczyć a nie teraz wylewasz żale że kto Tobą kieruje. Weź się w garść. Bądź mężczyzna.
    ReviewUserIcon
    .

    16.01.2019 14:07

    Inne

    Choroba narodowa. Ciągle narzekanie i niezadowolenie.
    ReviewUserIcon
    anonimowy

    08.01.2019 18:38

    Inne

    Mam problem z alkocholem przychodze drinkniety czy to mozna gdzies zgłosic tak zeby mnie nie zwolnili i zebym mugł dalej robic.
    ReviewUserIcon
    HR

    08.01.2019 21:37

    Inne

    Jak jesteś dringkniety to nie przychodzi do pracy bo stwarzasz zagrożenie innym pracownikom. Ciebie olać boś głupi ale szkoda innych.
    ReviewUserIcon
    Zdegustowany

    09.01.2019 13:33

    Inne

    Nie ty jeden pijesz duzo nas jest na zakladzie nie moga robić na trzezwo. Czymu jeszcze ni ma wypłaty
    ReviewUserIcon
    @pracuj

    07.01.2019 11:47

    Inne

    Co to za ruchy z brygadzistami na V ? Oszczednosci nowego dyrektora? Czy moze jakies zamieszanie zeby cos sie działo?
    ReviewUserIcon
    Miondz

    07.01.2019 12:41

    Inne

    Redukcja darmozjadów ma być w całym zakładzie.
    ReviewUserIcon
    Dratefka

    07.01.2019 13:42

    Inne

    I dobrze biórowymi tesz powinni się zajonć bo tszeba na nich robic.
    ReviewUserIcon
    bidon

    06.01.2019 21:52

    Inne

    Gdzie ja znajdę prace jak mnie zwolnią. Ja nic nie umie.
    ReviewUserIcon
    bidon

    06.01.2019 21:24

    Inne

    6 styczeń. Żółte pole. 3 zmiana. 300 złoty przytulę i się wyspie.
    ReviewUserIcon
    bidon 0,5

    06.01.2019 21:17

    Inne

    Co za los. W tym roku chyba rotacja kierowników. Na niczym się nie znam i nic nie umię. O czym będę rozmawiał z nowym kierownikiem? Nie wiem. O rowerach nie wypada , o wczasach też. Chyba będę robił to co robię najlepiej. Donosił.
    ReviewUserIcon
    Bidon

    06.01.2019 19:11

    Inne

    Podobają mi się chłopaki na zaworach cali w oleju mrrrr. Ale nie dla psa kiełbasa muszę dalej pytony kierownicze odrabiać. Czysta praca.
    ReviewUserIcon
    Bidon

    06.01.2019 20:12

    Inne

    Jak oni mogli rozbić moja najlepsza zmianę na całym va. Ja najlepszy brygadzista i takie poniżenie.
    ReviewUserIcon
    Bidon

    06.01.2019 17:30

    Inne

    Mam drogi rower i dwa razy do roku latam na wczasy. Na co dzień jem kanapki i lubię donosić . Robiłem to na MLA i robię to na OC.
    ReviewUserIcon
    Bidon

    06.01.2019 17:40

    Inne

    Na OC jest fajnie. Kawa,ciasto,choinka,internet,nuda godzinami.... najlepszy dział na VA tylko nudno. Za mało roboty. Z nudów już nie wiem co mam robić. Ważne że 5tysiaków wpadnie miesięcznie.
    ReviewUserIcon
    mgr inž

    24.12.2018 19:12

    Inne

    Gdy zostanem dyrektorem w naszym wspólnym domu wszystkich was pozwalniam .
    ReviewUserIcon
    Frog

    29.12.2018 11:38

    Inne

    Widac, ze nawet ortografii nie nauczyli. Chyba dopiero przedszkole zaocznie zaczynają
    ReviewUserIcon
    Z

    30.12.2018 23:16

    Inne

    Taki jest poziom zatrudnianych pracowników.
    ReviewUserIcon
    Noddy

    23.12.2018 17:23

    Inne

    Kiedy zmiany kierowników na liniach?
    ReviewUserIcon
    HR

    24.12.2018 14:02

    Inne

    Po ocenach
    ReviewUserIcon
    Karp

    22.12.2018 15:38

    Inne

    Pijackich swiont rzyczy bidon z fotografem.
    ReviewUserIcon
    Andżej

    20.12.2018 11:37

    Inne

    Z okazi siwiont borzego narodzenia rzycze wam sókcesuw i spokojó karzdego dnia .

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.