opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Logika

    24.05.2019 21:50

    Inne

    Czy wasze plucie jadem coś zmieni ? Nic. Co robisz aby zmienić swoje życie ? Jak długo będziesz się męczyć i narzekać ? Zmień pracę,idź do szkoły itp.bo się wykończysz z zawiści . Ty się zwolnisz lub Ciebie zwolnią a karawana Eaton pojedzie dalej i za 2 dni nikt nie będzie pamiętał o Tobie.
    ReviewUserIcon
    Izka

    24.05.2019 21:55

    Inne

    I bardzo dobrze :) kto by chciał szturchańca pamiętać
    ReviewUserIcon
    Moni

    24.05.2019 13:45

    Inne

    Spieszmy się kochać dyrektorów, tak szybko odchodzą...
    ReviewUserIcon
    Kużni

    23.05.2019 23:48

    Inne

    Tutaj się nikogo nie obraża poorostu trzeba być sobą najpierw wymagać od siebie a później od innych
    ReviewUserIcon
    znajde cie

    23.05.2019 04:26

    Inne

    paragraf 1: Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. paragraf 2: Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. paragraf 3: Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. paragraf 4: Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
    ReviewUserIcon
    Ważny_Przekaz

    23.05.2019 06:27

    Inne

    Artykuł 190a Kodeksu Karnego (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r., poz. 1600) Słuszna uwaga, ku przestrodze! ????
    ReviewUserIcon
    mgr inż

    23.05.2019 06:24

    Inne

    Moim najdrożsi apeluje o spokój i szacunek. Jesteśmy jedną wielką rodziną.
    ReviewUserIcon
    Bęccc

    22.05.2019 23:01

    Inne

    Ważny Przekaz zapomniał się podpisać na końcu postu (usunięte przez administratora)...
    ReviewUserIcon
    Ważny_Przekaz

    23.05.2019 06:10

    Inne

    Szanowny Bęccc Z mojego wpisu jasno wynika iż nie jestem pracownikiem firmy. Jest zdradzam swojej tożsamości ponieważ niektórzy pracownicy mnie znają. Błędnie wnioskujesz, że mój wpis jest odpowiedzią na hejt dotyczący wspomnianej przez Ciebie "Renatki", której niestety nie znam.
    ReviewUserIcon
    Ważny_Przekaz

    23.05.2019 06:13

    Inne

    Poza tym, spójrz na to jeszcze raz. Tak bardzo skupileś się na tym, żeby odgadnąć kto to pisze, że sens mojej wypowiedzi chyba do Ciebie nie dotarł. Polecam przeczytać jeszcze raz, ZE ZROZUMIENIEM.
    ReviewUserIcon
    Anonimowy

    22.05.2019 16:31

    Inne

    Człowiek mądry broni swej słuszności spokojnie i bez gniewu. Głupiec broni jej wrzaskiem, gdy jej nie ma - sypie obelgami.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.05.2019 06:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    L1-2

    20.05.2019 21:14

    Inne

    3 miechy wypowiedzenia ma, więc daruj sobie te głupawe aluzje.
    ReviewUserIcon
    Oooooooooo

    18.05.2019 00:00

    Inne

    Witam. Są dopłaty za dojazd ? Mam 50km w jedną stronę. Mechanik utrzymania ruchu.
    ReviewUserIcon
    Karateka

    18.05.2019 11:03

    Inne

    Nie ma.ale tobote masz jk w banku jesli tylko potrafisz zapiąć trytytke.
    ReviewUserIcon
    Oooooooooo

    18.05.2019 11:52

    Inne

    Jakie zarobki jako mechanik utrzymania ruchu?
    ReviewUserIcon
    Witek

    06.04.2019 23:09

    Inne

    Firma poszukuje elektroników. Jak wygląda praca na wydziale utrzymania ruchu na VA. Proszę o informację.
    ReviewUserIcon
    Firma online

    08.05.2019 12:52

    Inne

    Może zrobić
    ReviewUserIcon
    Rodo

    09.05.2019 20:45

    Inne

    Na jakiej podstawie może zrobić ?
    ReviewUserIcon
    Facet

    07.05.2019 22:58

    Inne

    Lepiej się tu nie pchaj, bo mopa ci zrobią na głowie i będziesz latał po zaworach, za niedługo zwolnienia będą, nadziei sobie nie rób. Są inne zakłady które dobre brutto maja na Itonie świat nie stoi
    ReviewUserIcon
    Nick

    08.05.2019 19:11

    Inne

    Skąd takie info?
    ReviewUserIcon
    Maniak

    06.05.2019 23:21

    Inne

    A co to na BCM mopy już na głowie modne buhhhhhaaaaa
    ReviewUserIcon
    Firma onlajn

    08.05.2019 09:29

    Inne

    Czyżby mowa i Pani zwolninej niegdyś za bycie na gazie?Mop na glowie mop w głowie trzeba jej zdjąć niepotrzebny balast!
    ReviewUserIcon
    Lisica

    23.04.2019 18:35

    Inne

    Słyszałam że w końcu na popychaczach wzięli się za palaczy i za tych co nie palą a na palarnie plotkowac chodzą. Rozumiem jeszcze jak co 2 godziny na 6 min ale najpierw ogarniasz maszyny dosypujesz do wibratorow ,przygotowujesz pojemniki . Niestety tak jest że jeden przychodzi po drugiego i tak idą całą gromada po 10min i wracają jakby wracali z imprezy rozecheceni itp a Ty nie wiesz gdzie ręce włożyć bo twój współpracownik idzie palić a jak mu coś powiesz to powie że to twoja wina bo przestałas palić.
    ReviewUserIcon
    weterynarz

    24.04.2019 20:28

    Inne

    Niech palą. Szybciej ich onkologia przejmie. Będzie spokój.
    ReviewUserIcon
    Facet

    08.05.2019 00:57

    Inne

    Odezwała się ta co nie pali, zazdrość zzera od środka
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    07.05.2019 17:20

    Inne

    Witam ile dostanę na start za 4 brygadówke?
    ReviewUserIcon
    Zubek

    07.05.2019 17:06

    Inne

    Jakie zarobki są w eatonie? Za dwa tyg idę na rozmowę kwalifikacyjną i jestem ciekaw. Zaczynamy od najniższej krajowej? A jak z podwyżkami? Po jakim czasie?
    ReviewUserIcon
    Yyy yyyyy

    06.05.2019 00:50

    Inne

    Jakie tu pierdoły piszecie az żal to czytać, wes się chyc roboty a nie łazisz na palarnie Wtą i wewtą.
    ReviewUserIcon
    Soszka

    06.05.2019 18:52

    Inne

    A ty zamiast siedzieć na necie i pisać pierdolety to pilnuj roboty, yyyy
    ReviewUserIcon
    Śnieżynka

    03.05.2019 15:11

    Inne

    Jak na imię ma ten byczek co go na zmA na kuźnie przenieśli.?
    ReviewUserIcon
    Nick n

    04.05.2019 08:58

    Inne

    Na kuźni jest czterobrygadowka, więc nie ma zmiany A.
    ReviewUserIcon
    wald

    04.05.2019 13:12

    Inne

    pewnie (usunięte przez administratora)chodzi
    ReviewUserIcon
    Anty

    02.05.2019 09:24

    Inne

    Miłego weekendu majowego...
    ReviewUserIcon
    Marzena

    25.03.2019 10:18

    Inne

    W poprzedniej firmie ta pani też mącila pracować z nią było jak wyrok śmierci . W sumie stare panny tak mają , czemu są stare no bo nikt z nimi na dłużej nie wytrzymuje , nie znają czegoś takiego jak kompromis lub nie umieją przyznać się do błędów ..Tak to nie wygląd jest na pierwszym miejscu bo uroda przemija a wredny charakter zostaje i jest dalej szlifowany na wyższy poziom .
    ReviewUserIcon
    Lizak

    25.03.2019 19:05

    Inne

    A kto na tym forum płacze przeważnie osoby które nie nadawały się na operatora albo zrobiono fotkę z ukrycia lub też narzekające na zarobki itp i zaczynają płakać że w Lidlu płacą lepiej. Może trzeba spojrzeć z drugiej strony i znaleźć błędy w swoim postępowaniu .
    ReviewUserIcon
    fifties

    29.04.2019 21:04

    Inne

    DOKŁADNIE. Jest życie i jest praca. W dodatku niekoniecznie gorsza czy gorzej płatna. @Realny - ja miałem na tyle honoru i ambicji, aby powiedzieć tym idiotyzmom, które tam się dzieją - DOSYĆ. Po kilkunastu latach odszedłem - na początku - z dużym żalem. Teraz cieszę się, bo nie muszę już kopać się z tym "koniem zwanym EATON". Teraz wchodzę tu by się pośmiać z niektórych z was, którzy nie maja się gdzie pożalić, więc "idą w internety", a nie mają cohones, by wykrzyczeć prawdę w oczy tym, którzy na to zasługują i "ebnąć" papierami. Czasem trzeba być sobą - tak do bólu. Choćby z szacunku dla siebie samego, podczas gdy inni zachowują się jak (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    28.02.2019 04:27

    Inne

    Ja się pytam gdzie jest drugi pączek!!!
    ReviewUserIcon
    akwarysta

    01.03.2019 19:39

    Inne

    Będzie po głupiku wiec nawet do kubeczka zmiescisz.
    ReviewUserIcon
    Paczek

    05.04.2019 16:51

    Inne

    Nie stać Cię to zrobimy zbiórkę
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Agus

    03.04.2019 13:19

    Inne

    Powinna być zrobione bramki na palarnie i odbijanie karty i odliczenie od godzin pracy . Niech palą ale niech to odrabiaja 8 razy po 10 min to 80min plus przerwa . Ja już nie palę i wcale tego nie żałuję , to była dobra dezycja .
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.04.2019 17:50

    Inne

    Też tak uważam. Jedni mają przerwy co godzinę a reszta musi pracować w tym czasie. Powinny być dodatkowe 2 przerwy po 10 minut dla wszystkich. Wyjście poza tymi przerwami karać nagana.
    ReviewUserIcon
    Alfons

    05.04.2019 13:10

    Inne

    Dokladnie
    ReviewUserIcon
    Czerwona

    01.04.2019 16:33

    Inne

    Za co wywalili zielonego z va ?
    ReviewUserIcon
    Misia

    03.04.2019 14:36

    Inne

    Przechadzam się czasem po hali VA. Nagle z oddali dostrzegam jakieś błyski. Błyska się co chwila z zamaszyny. Myślę sobie. Pójdę sprawdzić bo może jakieś zwarcia elektryczne. Szok. Dochodzę do centrum błysków ,patrzę a tam Fotograf sprawdza lampę błyskowa w aparacie. Niesamowite.
    ReviewUserIcon
    Fotograf

    05.04.2019 10:09

    Inne

    Ciekawe co mi zrobią jak wyjdzie na jaw to że obrabiam od lat 4 litery kierownikom i inzynierom.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    04.04.2019 16:00

    Inne

    Witam są jakieś teraz przyjęcia do Eatona?
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.04.2019 17:48

    Inne

    Tak ale nie warto. Szkoda zdrowia fizycznego a przede wszystkim psychicznego.
    ReviewUserIcon
    Lusi

    05.04.2019 08:57

    Inne

    Warto warto , dużo osób które się zwolnilo mówi że jednak w Eaton nie było tak źle bo praca nie jest ciężka a w innych zakładach trzeba pracować dwa razy więcej żeby 300zl więcej zarobić.
    ReviewUserIcon
    Mądralinski

    13.02.2019 11:59

    Inne

    Jakis czas temu dodałem tutaj swoje mądrosci a w zasadzie głupoty(miało byc śmiesznie... a wyszło żałosnie).Pewno ten wpis uraził pewne osoby :((( za co teraz moge tylko przeprosic ,niestety czasu nie cofnę,chociaż chciało by sie zeby to było mozliwe i zeby to wszystko wymazac.Pozostała nauczka na lata i gdzies w głowie swiadomosc do czego moze prowadzic takie pisanie oraz wewnętrzny niesmak Wiec zanim ktoś napisze cos co kogos tu moze urazic,zepsuc komus opinię proponuje zastanowic sie dwa a nawet trzy razy,naprawde moja dobra rada. Jest takie powiedzenie: ,,Kto sieje wiatr ten zbiera burzę,, sprawdza sie!!! Szczesciarzem jestes jak trafisz na osobe która w takim momencie wyciągnie do Ciebie pomocną dłon a nie odwróci sie do Ciebie plecami bo inaczej sam zostajesz z tym problemem....a wtedy naprawde jest koszmarnie. Jestesmy ludzmi,popełniamy błedy ,wieksze lub mniejsze .Fajnie jesli z nich potrafimy wyciągnąc naukę. Z cudzych jest znacznie łatwiej. Nie komentujcie tego co napisałem ale sobie to dobrze przemyślcie bo naprawde to jest dobra rada.
    ReviewUserIcon
    No.

    03.03.2019 16:42

    Inne

    Jajco.
    ReviewUserIcon
    Glupek

    03.04.2019 15:36

    Inne

    Też dostałeś wezwanie ?
    ReviewUserIcon
    Batory

    02.04.2019 23:02

    Inne

    Mam wrażenie że ktoś tutaj chyba nie ma własnego życia albo ma we własnym życiu nie porządek nikt tu nie potrzebuje twoich opini ani rad ! Nie każdy ma w żuciu wszystko z górki !!! czasami szukając szczęścia trzeba trochę pochodzić po „mule” i chyba warto tak przeżyć życie by mieć świadomość że było się szczęśliwym! Nie układa się między kimś ale lepiej być razem bo co ludzie powiedzą ? Błagam ludzie litości żenujące to co tu wypisujecie to chyba czysta zazdrośc że człowiek chce żyć szczęśliwe ! Pewnie zdeptajcie oplujecie zmieszajcie z błotem tylko zastanówcie się czy zrobił wam coś złego ? Bo uważam że nie ma to powiązania absolutnie z jego stanowiskiem bo jako kierownik pełni swoje funkcje bardzo dobrze przede wszystkim ma szacunek do ludzi i nigdy nie odmówi pomocy
    ReviewUserIcon
    john

    03.04.2019 10:42

    Inne

    Na Kogo znowu ta nagonka?
    ReviewUserIcon
    Agus

    03.04.2019 13:02

    Inne

    A co cię to , Ty lepiej starą pilnuj żeby się już więcej nie puszczala a nie na forum siedz . Trzeba naprawdę mieć nudne życie żeby interesować się nie swoimi sprawami i żyć tym. Takie coś jak te forum i palarnie powinni zlikwidować bo to wytwórnia plotek. A nie co godzinę chodzą jeden z drugim po 10 min .
    ReviewUserIcon
    Mustafa

    03.04.2019 11:51

    Inne

    Pracownicy mają różne oczekiwania względem pracodawców, ale jak sprawdził portal Pracuj.pl dla większości specjalistów ważne jest to, by oferował on pracę atrakcyjną pod względem finansowym. Nie bez znaczenia są również benefity, ale jak się okazuje potrzeby pracowników i oferta pracodawców w tym zakresie nieco się rozmijają. Jak wynika z badania Pracuj.pl „Specjalista na rynku pracy”, przeprowadzonego wśród ponad 4 tys. osób z przynajmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym, idealny pracodawca to taki, który przede wszystkim dobrze płaci, daje gwarancję zatrudnienia i dba o przyjazną atmosferę pracy. W top 5 wskazań znalazło się również umożliwienie rozwoju i nauki oraz godzenia pracy zawodowej z życiem prywatnym. Co ciekawe, szeroko komentowany w środowisku HR i mediach, elastyczny czas pracy znalazł się w opinii specjalistów poza pierwszą dziesiątką tego zestawienia. pracuj Znalazły się w nim za to tzw. świadczenia pozapłacowe. Ich dość odległe, bo 10. miejsce w zestawieniu może wynikać z tego, że pracownicy nie są do końca zadowoleni z tego, co oferują im pracodawcy. Jak wynika z danych Pracuj.pl blisko połowa pracodawców proponuje służbowy telefon komórkowy i ubezpieczenie grupowe, a tylko nieco ponad 1/3 laptopa i bezpłatne szkolenia, podczas gdy te ostatnie są na pierwszym miejscu w rankingu oczekiwań pracowników. Na 2. miejscu pracownicy wymienili pakiet medyczny dla członków rodziny, który oferuje zaledwie co 5. pracodawca. pracuj2 KOMENTARZ EKSPERTA Iza Bartnicka, specjalista ds. projektów Employer Branding w Grupie Pracuj: Wynagrodzenie będzie zawsze ważnym czynnikiem w ocenie „idealności” pracodawcy. Pokolenie obecnych specjalistów to tak zwana klasa średnia na dorobku. Często obarczona zobowiązaniami finansowymi, więc zachowanie płynności i odpowiedniego poziomu wynagrodzenia jest dla nich ważne. Ale nawet, gdy firma oferuje bardzo intratne warunki zatrudnienia, a poza wypłacaną na czas pensją nie spełnia innych oczekiwań pracownika, takich, jak: atmosfera, szacunek, poczucie bezpieczeństwa czy rozwój, to znacznie obniża to efektywność i zaangażowanie. Z punktu widzenia pracodawcy konkurencyjność finansowa ma też swoje granice. Są pułapy, których pracodawcy nie będą w stanie przeskoczyć i też nie będą chcieli. I wtedy właśnie na szali, która ma przeważyć o decyzji kandydata, największą wagę ma to, co firma oferuje pracownikowi poza wynagrodzeniem. Jak jego potrzeby osobiste i zawodowe będą zaspokajane w danym miejscu pracy. Warto też podchodzić indywidualnie do pracowników i ich potrzeb w zakresie benefitów. Ale nie do wybranych osób, tylko do wszystkich. Przykładowo – każdy pracownik ma możliwość decydowania wspólnie z przełożonym o działaniach rozwojowych (szkolenia, udział w konferencjach, certyfikaty itp.), ale budżet, jaki ma do wykorzystania na ten cel, jest uzależniony od poziomu stanowiska. W tym obszarze kluczem do sukcesu jest również zbadanie potrzeb i ocena tego, co dla pracowników jest pożądane, czego nie mają, a chcieliby mieć. I jeśli wyjdzie nam, że zamiast przyjęcia gwiazdkowego pracownicy woleliby coś, co nie będzie chwilową rozrywką, ale wartością na stałe, to może lepiej wyposażyć jakieś wspólne miejsce w piłkarzyki czy inny gadżet, z którego można będzie korzystać nie tylko od święta, by choć na chwilkę oderwać się od pracy. Specjaliści są najczęściej poszukiwaną grupą pracowników. Trudno ich znaleźć, jeszcze trudniej zaangażować i zatrzymać ich na dłużej w pracy. Badanie Pracuj.pl wskazuje, na jakie aspekty powinny zwrócić uwagę firmy, by ograniczyć fluktuację, rozwijać talenty w swojej organizacji i zostać „pracodawcą z marzeń”.
    ReviewUserIcon
    top1

    02.04.2019 22:25

    Inne

    Jest to czas, w którym pracownik pozostaje w dyspozycji pracodawcy w zakładzie pracy oraz w innym miejscu wyznaczonym do wykonywania pracy. Oznacza to, że czas pracy to nie tylko czas, w którym pracownik rzeczywiście pracuje, ale także czas, w którym jest gotowy do świadczenia pracy, choć tego – nie ze swojej winy – nie robi. Czasem pracy jest więc np. czas przestoju, przerw w pracy (art. 134, 145, 187 k.p.), czas nauki (art. 202 par. 3 k.p.), czas szkolenia bhp (art. 237 3 par. 3 k.p.). Do czasu pracy nie wlicza się natomiast czasu dyżuru, jeżeli w jego trakcie pracownik nie wykonywał pracy. Normy czasu pracy określają maksymalną liczbę godzin, jaką pracownik może przepracować zgodnie z obowiązującymi go przepisami prawa pracy (zwłaszcza przepisami kodeksu pracy, ale także zgodnie z przepisami innych ustaw lub np. układów zbiorowych pracy). Normy Obecnie w kodeksie pracy występują następujące normy czasu pracy: * dobowa, która nie powinna przekraczać 8 godzin, * średniotygodniowa, która nie powinna przekraczać w przyjętym okresie rozliczeniowym 40 godzin, * łączna tygodniowa, obejmująca pracę w normalnym czasie pracy i w godzinach nadliczbowych, która przeciętnie w tygodniu w przyjętym okresie rozliczeniowym nie powinna przekraczać 48 godzin. Od norm czasu pracy należy odróżnić wymiar czasu pracy. Przyjmuje się, że jest to liczba godzin, jaką pracownik powinien przepracować w danym okresie rozliczeniowym w normalnym czasie pracy, a więc uwzględniając normy czasu pracy (dobową i średniotygodniową) obowiązujące danego pracownika. Pojęcie wymiaru czasu pracy jest używane także w dwóch innych znaczeniach: * jako rozmiar zatrudnienia danego pracownika. W tym znaczeniu wymiar czasu pracy określa, jaką liczbę godzin w stosunku do nominalnego czasu pracy ma do przepracowania pracownik, który nie jest zatrudniony na całym etacie, a w niepełnym wymiarze czasu pracy, * jako liczba godzin, jaką ma do przepracowania pracownik w danym dniu, np. dobowy wymiar czasu pracy jednego pracownika wynosi 8, a innego 12 godzin. Rozliczenie Czas pracy podlega rozliczeniu w obowiązującym pracownika okresie rozliczeniowym. Dopiero po zakończeniu okresu rozliczeniowego jest możliwe ustalenie, czy pracownik przepracował liczbę godzin dokładnie odpowiadającą wymiarowi czasu pracy, czy też wykonywał pracę ponad wymiar czasu pracy lub poniżej tego wymiaru, i jakie były tego przyczyny. Obliczając obowiązujący pracownika wymiar czasu pracy, należy: * pomnożyć 40 godzin przez liczbę tygodni przypadających w okresie rozliczeniowym (np. 40 godzin razy 4 tygodnie, co daje 160 godzin), * następnie dodać do otrzymanego wyniku iloczyn 8 godzin i liczby dni pozostałych do końca okresu rozliczeniowego przypadających od poniedziałku do piątku (np. 160 godzin dodać 24 godziny – 8 razy trzy dni – co daje 184 godziny), * od otrzymanego wyniku należy odjąć po 8 godzin za każde święto przypadające w innym dniu niż niedziela (np. 184 minus 8 daje 176 godzin); gdy jednak w okresie rozliczeniowym w jednym tygodniu (rozumianym tradycyjnie, a zatem od poniedziałku do niedzieli) wystąpią dwa święta i żadne z nich nie przypadnie na niedzielę (co jest czasami możliwe, np. w przypadku 1 i 3 maja oraz 25 i 26 grudnia) – odjąć należy nie 16 a 8 godzin, z tytułu jednego z tych świąt.
    ReviewUserIcon
    top1

    02.04.2019 22:21

    Inne

    Pracodawcy muszą zapewnić fizyczne środowisko w miejscu pracy jest adekwatne i wygodne do wypelniania założonych zadań. W ten zakres wchodzi wentylacja , oświetlenie, , struktura budynku, toaleta i zaplecze do utrzymywania czystości. Pomieszczenie pracy to pomieszczenie przeznaczone na pobyt pracowników, w którym wykonywana jest praca, z wyjątkiem pomieszczeń, w których: łączny czas przebywania tych samych pracowników w ciągu jednej zmiany roboczej jest krótszy niż 2 godziny, wykonywane czynności mają charakter dorywczy bądź praca polega na krótkotrwałym przebywaniu związanym z dozorem albo konserwacją urządzeń lub utrzymaniem czystości i porządku, mają miejsce procesy technologiczne nie pozwalające na zapewnienie odpowiednich warunków przebywania pracowników w celu ich obsługi, bez zastosowania środków ochrony indywidualnej i zachowania specjalnego reżimu organizacji pracy, jest prowadzona hodowla roślin lub zwierząt, niezależnie od czasu przebywania w nich pracowników zajmujących się obsługą.
    ReviewUserIcon
    Marian

    02.04.2019 19:47

    Inne

    Nie zawsze poszukiwanie pracy jest łatwe i przyjemne. Często trwa ono długi czas, wymaga wielu przygotowań, godzin spędzonych na czytaniu ogłoszeń, przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, zadań rekrutacyjnych i innych. Nic więc dziwnego, że upragniony telefon od potencjalnego pracodawcy możemy potraktować dwojako: albo ze zniechęceniem podążyć na kolejną rozmowę, która w naszej opinii i tak się nie uda, albo z wielkim zaangażowaniem rozpocząć przygotowania do rekrutacji. Niezależnie od tego, jakie mamy nastawienie, często sięgamy po opinie o pracodawcach, zamieszczone na portalach internetowych. Może nas to zupełnie zniechęcić lub wręcz przeciwnie - zawyżyć oczekiwania. Czy warto czytać tego rodzaju opinie? Czy anonimowi internauci są wiarygodni? W jaki sposób odbierać je, by się nie rozczarować? Na co zwracać uwagę?
    ReviewUserIcon
    Marian

    02.04.2019 19:42

    Inne

    Robota normalnie leci, grusze z mistrzem się ustala, normalnie wypisz kartę urlopową od do i załatwione. Zazyczaj nie robią problemów z terminem.
    ReviewUserIcon
    Kulpa

    25.03.2019 20:04

    Inne

    W firmie Eaton nowy pracownik jest szkolony poprawnie i później tylko od jego samego zależy czy umowa probna zostanie przedłużona. Kierownik pyta się brygadziste a brygadziste innych pracowników czy chcą z taką osobą współpracować jeżeli każdy jest na nie to ta osoba jest wybitnie uzdolniona i trzeba jej pozwolić celować wyżej np na specialistke od spraw wybitnych
    ReviewUserIcon
    Soszka

    02.04.2019 16:23

    Inne

    Buhaha, dobre. A jaki tam jest system szkoleniowy nowych???? Żaden. Albo trafi na mądrego albo na głupka, który sam ledwie kuma. Nowy albo ogarnie ( przy takim) albo nie. Więc nie pitol frazesów o poprawnym szkoleniu.
    ReviewUserIcon
    Elwira Bcm

    21.03.2019 15:20

    Inne

    Hej wszystkim podobno w firmie Xanthi pracuje nie pozorny gość o którym chodzi legenda że ma po same kolana i chciałam się dowiedzieć czy to prawda. Jestem ciekawa świata a oglądanie tych małych zaworów na BCM już mi się znudziła
    ReviewUserIcon
    Y>

    22.03.2019 15:58

    Inne

    ha ha dobre szkoda ,ze nie do kostek
    ReviewUserIcon
    Xxx

    02.04.2019 14:31

    Inne

    To nie gość z Xanthi
    ReviewUserIcon
    Zołza

    27.03.2019 14:13

    Inne

    Pracuję w firmie Eaton już parę ładnych lat.Zdążyłam się już przekonać jak osoby na linii są dwulicowe.Rozmawia z Tobą a zaraz do brygadzisty lub kierownika na mnie że to źle robię itd a kierownicy oraz brygadziści takie osoby lubią.Takze zależy na jakich ludzi się trafi na jaką brygadę
    ReviewUserIcon
    dr.pokora

    25.03.2019 09:57

    Inne

    Wpierw pani co nie dostała przedłużonej umowy nauczy się obsługiwać wkrętarkę , a nie pretensje czemu ta wkrętarka wykręca zamiast wkręcać !!!! . To jeden z wielu talentów tej pani . Trzeba być naprawdę tępakiem żeby nie zostać przedłużonej umowy , starczy tylko chcieć sie nauczyć . Ta pani to jeden z tych ludzi co jak na czarne powie białe to zdania nie zmieni ,no bo przecież ona jest taka (usunięte przez administratora) i nieomylna . W firmie Eaton często jest dana druga szansa jeżeli jest nadzieja że operator jednak zacznie starać sie bardziej i zrozumie swoje bledy . Ta pani jest taka (usunięte przez administratora) (tak uważała) że w naszej firmie by nie mogła rozwinąć skrzydeł i trzeba było pozwolić rozwijać sie w na pewno dużo lepszej firmie , tu by sie tylko marnowała Pozdrawiam tą pania i zycze dużoooo sukcesów .
    ReviewUserIcon
    Bcm super ex

    24.03.2019 23:12

    Inne

    PO co tu wylewanie żalów? Jeżeli komuś praca nie odpowiada to nikt tu nikogo nie trzyma a to że Pani R nie potrafi zarządzać brygadą to było wiadome od dawna
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.03.2019 18:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    23.03.2019 12:08

    Inne

    Oj ta twoja zazdrość, brak słów.
    ReviewUserIcon
    PopirdołoTy

    24.03.2019 13:28

    Inne

    Kogoś tu tyłek swędzi bo mu zasadziła kopa, i nieudacznik żale wylewa. Słyszałem że damski bucik w zeszłym tygodniu utkwił dwójce nieudacznikom w tylnej części pleców. Robić nie potrafili to zostali wyproszeni z zabawy. Teraz wielce mądruje. Dziewczyna pracowała kilkanaście lat na maszynach a końcem została brygadzistką. Nie za ładne oczy. Jaja ma i poleciły leniuch to się teraz tu wypłakując. Tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    CCC

    23.03.2019 20:39

    Inne

    A ja lubię brygadzistke z l17/18 konkretna dziewczyna i ma jaja co brakuje nie jednemu facetowi
    ReviewUserIcon
    Maldi

    24.03.2019 10:11

    Inne

    Tutaj nie chodzi o lubić czy nie lubić,lecz o pracę umiejętności i wiedzę której jej brakuje.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof_jezyna_ze_szczecina

    16.03.2019 14:03

    Inne

    A ja mam pytanie może ktoś mi odpowie jak nazywa się ten anioł o ciemno brązowych włosach i oczach z xanthi widziałem ja dzisiaj w pracy na pierwszej zmianie ;) ?
    ReviewUserIcon
    Kazek

    17.03.2019 22:26

    Inne

    Ania grodzka się wabi
    ReviewUserIcon
    Adam55

    18.03.2019 08:30

    Inne

    Ja tez ja widziałem w zeszły weekend.. i mój dzień odrazu był lepszy :P
    ReviewUserIcon
    Byk

    08.03.2019 19:30

    Inne

    Nie ma "piniędzy" idzie kryzys, oszczędności.
    ReviewUserIcon
    Champion

    09.03.2019 21:52

    Inne

    Jakie ładne wypracowanie. Brawo Ty.
    ReviewUserIcon
    Mały

    16.03.2019 18:06

    Inne

    Takie czasy.
    ReviewUserIcon
    Świebodzin

    12.10.2018 10:22

    Inne

    Jak się sprawuje nowy dyrektor Jarosław M.? W Świebodzinie słomy z butów nie zostawił, czyli musiał zabrać ze sobą.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    14.03.2019 09:41

    Inne

    Chwalić?? Za co?? W wątku "Jarosław i władza? Każdy wie, że to się nie uda." jest już odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Łysy

    14.03.2019 17:03

    Inne

    A o sarkazmie słyszałeś?

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.