Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

NOK

Dbajcie o pracownika i zamknijcie zaklad na 2 tyg a nie mierzycie temperatury. Zachowajcie sie ETYCZNIE w strone najwazniejszych jak to mowicie na kazdym spotkaniu z dyrektorem. Pozdrawiam wszystkich ciezko pracujących na liniach

Lala
@NOK

Też nie rozumiem po co mierzą temperaturę, skoro można się zarazić, zarażać i jej nie mieć. Jeden przejdzie lekko inny ciężko, ale obie zarażają. Czy będziemy pracować dopóki ostatni zakład na świecie się nie zamknie. Produkujemy produkt pierwszej potrzeby, na jutro musi być w sklepach.

Operator
@NOK

Od na urlop postoju w sierpniu na pewno nie będzie Ktoś musi (usunięte przez administratora) zaworów zaakaroniarzy żabojadów chinoli i noemiaszkow.

poinformowany
@Operator

W sierpniu to polowa z was nie bedzie juz miala roboty wiec nie martw sie na zapas bo mozesz byc wsrod tych "szczesliwcow" ktorzy wolnego czasu beda mieli w nadmiarze.

Bert
@Operator

Pójdzie szorować blachy do piekarni w Andrychowie, hahaha

Poz
@NOK

To idź na L4 jeżeli cie na to stac, bo prawdopodobnie później możesz już nie mieć okazji.

NOK
@Poz

Chce pracowac a nie siedziec na (usunięte przez administratora) Pisalem tylko ze z tym mierzeniem temperatury to zadne wyjscie. Koronawirus moze nie dawac objawów na poczatku i mozemy zarazic sie tym badziewem. Oby wszyscy byli zdrowi. Pozdrawiam Zdrowia Życze

nostradamus
@poinformowany

i co tak straszyłes,wszyscy mają a mało tego jeszcze sa przyjecia

Kubuś puchatek

Piszecie tu różne żale ale nie zapominajcie że macie w Eaton ETYKĘ. infolinia jest czynna 24 na dobę. Wystarczy zadzwonić i anonimowo zgłosić problem. Przyjedzie komisja i zbada sprawę, przesłucha kilku losowo wybranych...

Ja się tylko chciałem spytać czy anonimowość już na tej stronie się skończyła?? :-)

Krot
@Nowy

A czy kiedyś była? Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje słowa. Przynajmniej powinien.

przeprosiny

Przepraszam ze wpisem na portalu GOWORK.pl zamieszczonym na profilu spółki Eaton Automotive Poland sp.zoo w dniu 21.05.2019 podpisanym przeze mnie pseudonimem "Domino"oraz wpisami zamieszczonymi w dniu 22.05.2019podpisanymi przeze mnie pseudonimem "Bkegii"rozpowszechnialem nieprawdziwe informacje których treść naruszala dobre imię Panstwa(usunięte przez administratora).Przepraszam także za uzycie obraźliwych i wulgarnych określeń w stosunku do (usunięte przez administratora) oraz bezzasadne pomówienie ich o nieprawdziwe zachowania które w rzeczywistości nie miały miejsca (usunięte przez administratora)

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

RAFAŁ_GRASIAK

Przepraszam, że wpisem na portalu GOWORK.PL, zamieszczonym na profilu spółki EATON AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O. O. W dniu 24 marca 2019 r. podpisanym przeze mnie pseudonimem "Xanthi_po_kolana", rozpowszechniłem nieprawdziwe informacje, których treść naruszała dobre imię Pani Renaty Goli. Przepraszam także, za użycie obraźliwych i wulgarnych określeń w stosunku do Pani Renaty Goli oraz bezzasadne pomówienie jej o nieprawdziwe zachowania, które w rzeczywistości nie miały miejsca.

J
@RAFAŁ_GRASIAK

I Co, teraz firma jest bardziej autentyczna.. Nie polecam nikomu aplikacji w tej pseudofirmie

Przeprosiny

Przepraszam,że wpisem na portalu GOWORK. PL,zamieszczonym na profilu spółki EATON AUTOMOTIVE POLAND sp.z.o.o w dniu 10 maja 2019 r. podpisanym przeze mnie pseudonimem ;Abecadło",oraz wpisami zamieszczonymi w dniu 22 maja 2019 r. podpisanymi przeze mnie pseudonimami ; bcvmvn" i ;Alexander '',rozpowszechniałam nieprawdziwe informacje ,których treść naruszała dobre imię Państwa Renaty i Dariusza Gola.Przepraszam także, za użycie obrażliwych i wulgarnych określeń w stosunku do Państwa Renaty i Dariusza Gola oraz bezzasadne pomówienie ich o nieprawdziwe zachowania , które w rzeczywistości nie miały miejsca .Monika Zakrzewska

Jaszczurito

Poziom niektórych komentarzy poraża, na spotkaniach z kierownikiem czy dyrektorem to w pierwszym szeregu a tu ukryty pod nickiem kozaczy, pokazuje że jego korzenie to Afryka. Przecież macie wyjście, zmienić pracodawcę, czy też masowo zapisać się do związków i próbować rozmawiać metorycznie. Bluzgi nie polepsza wasz byt, zarobi tylko gowork, czemu , mają świetny biznesplan . Pracodawca może wykupić konto Premium i być admistratorem danego wątku, a tym samym załamywać rzeczywistość. To że w innych wątkach firm nie ma komentarzy negatywnych to tylko temu że taki pracodawca wykupił pakiet Premium. Nasz pracodawca nie jest idealny ale na pewno nie ma takiego konta , napewno chce poznać nasze zdanie ale nie w formie jadu, jakiego tu nieraz widzimy, ale w formie rozmowy. Gdyby były zwolnienia byłby strach i płacz, nie ma też niedobrze. Gdyby dalej nie było zamówień , to ostrożne podejście naszej firmy byłoby idealne. Pracodawca nie może przewidzieć wszystkiego,. Ja gdybym był pracodawca zrobilbym tak, zwolnił ileś tam osób którzy starają się mniej niż inni a reszcie placilbym 100% i dbał o te reszte, bo to oni są na dobre i na zle i dają duży wkład w rozwój firmy, gdy się o takie osoby nie dba to ich morale spadają i albo się zwalniają albo smutki piszą na tym forum

Ciekawy @

Kiedy wraca system 4b, bo każdą sobotę nie mam zamiaru pracować .

Dwa barany

A nie możecie dwa barany pracować jak ludzie pięć dni w tygodniu bez sobót i niedziel za przyzwoite pieniądze? No ale żeby to zrozumieć to się trzeba zwolnić tak jak ja to kiedyś zrobiłem.

Lepper

Witam dlamnie nie porozumieniem jest to ze siedziałes w domu z 80 procent wynagrodzenia a każą ci to odrabiać jede do jednego w sobotę a juz absurdem jest odrabianie w niedziele . cos tu jest nie tak z tym ,trzeba bedzie zbafac te przepisy czy zaklad eaton postepuje zgodbie z prawem pracy a juz nie mowie zgodnie z etyką .powino byc jak juz odrabiasz w niedzielę zalegly dzie to odrabiasz 1.5 dnia a nie jeden do jednego bo to nie jest zwykly dzien roboczy a juz nie wspomnę o swietach które wypadna w weekend a ty musisz odrabiac co za 80 procent

NoName
@Lepper

Mi się wydaje że ludzie za bardzo się pospieszyli z odrabianiem tych dni za free. W momencie kiedy pracowaliśmy na sto procent A nawet wiecej w pocie czoła za 80% wynagrodzenia powinni się wstrzymać i żądać umorzenia tych dni, bo każdy narzekał że roboty więcej jak było ale do odrabiania pierwsi.

Olek

Teraz w sierpniu sie boją to dali 100 pensji by pracownicy wrócili po urlopie do pracy .. Ale jak zaklad mysli ze dalej będzie pracowniką obcinał podstawe do 80 % przy tej produkcji ktora teraz jest na 3 zmiany ful co wida po dostawach surowca na zaklad od września to wiele osób a zwłaszcza operatorów i mechanikow pójdzie do konkurencji lub wyjedzie bo nie damy sie tak wyzyskiwac za te grosze

Śpec
@Olek

Taaa..... Nie dacie się wykorzystywać :-) jestem pewien że 99% robotników i tak wróci nawet jeśli by podstawę do 70% obcięli. Owszem będzie trochę narzekania ale gdzie wam ludzie będzie tak dobrze jak w tej wspaniałej rodzinie EATON???? szanujcie ten dar od losu .

Ciekawski
@Olek

To gruszka będzie od 100 czy od 80 procent?

Ciekawski
@Olek

To gruszka będzie od 100 czy od 80 procent?

Zadowolony
@Olek

Urlopy jeszcze się nie skończyły, a ogłoszenie o pracę już wisi he he

glodny

ja sie pytam,kiedy wyplata?

Były

Szczerze powiedziawszy, to kibicuję tej "firmie" aby jak najszybciej zniknęła z polskiego rynku pracy. Klasyczny przykład upadku "od milionera do zera". Dzięki Bogu, że w porę podjąłem decyzję i oczyściłem głowę z tej propagandy, która tam jest wszechobecna.

Maniek
@Były

Nie polecam tego zakładu pracy, szczególnie ludzi, wyrwali ojca i syna od płóga i nakręcili bo praca jest u miastowego. Po za tym za 2500 trzeba wykonywać robotę utrzymania ruchu, a jak sie zbuntujesz to dostaniesz ocenę, jak w przedszkolu, śmiech na sali. NIE POLECAM

NoName

Na szczęście w tej firmie sobie tylko dorabiam i płacą opłaty ????

Ja tez
@NoName

Ja też na szczęście ta firma od już dłuższego czasu na zus mi tylko robi.

Ciekawy @

Kiedy zwolnienia się zaczną , a sorki przecież tu w dobie kryzysu więcej roboty niż na 4b a stawka 80 procent he he . A ciemnogród dalej wieży że nie ma zamówień

Asdef
@Ciekawy @

Widać gołym okiem jak nowy dyrektor cały czas probuje nas dziubnąć na kase z kazdej strony. Nie wiem jal Wy ale ja po wakacjach stąd spadam. Nie boje się żadnego kryzysu którego niema !

Kicus
@Ciekawy @

Masakra Propaganda działa w firmie tu ludzia wpierają ze krysys ze 80 ludzi do zwolniena a tu 7 dni pod rząd pracy odrabianie soboty i niedzieli.prasy na kuzni wszystkie chodza non stop.zaklad pieniadze z tarczy biedrze a nas się zmusza do pracy za 80 procent z obcietymi dodatkami o połowę .listy do zusu obecności pracy wysylaja 4 dniowe bez sobót i niedziel a tu ci każą odrabiać w wekend 80 procent cos co jest tylko slownie dogadane z pracownikami .. To jakiś przekret czy pazerstwo firmy Eaton bo swoje w tarcz 3 .0 dostali od panstwa a pracowniką obcieli .

Riki
@Kicus

Jak by nie ta dotacja od państwa do żaden dyrektor czy związkowiec by walczył o twoje miejsce pracy .nie bić naiwny

Żona

Powiem krótko. Z tego co wiem to macie tam jakieś związki czy tak ? No to po co one tam są wogule, po to zeby tylko były czy pobto zeby bronić załogę a jeże nie potrafią to prostu rozwiązać tą fikcyjna organizację ponoć jeszcze nic nigdy nie zalatwili tylko podpisują co pan dyrektor im da . Paranoja jakas a przewodniczy niech sie wstydzi Ale pewnie nie ma wogule ambicji sprzedawczyk.... To tyle panie i panowie pseudo zwiazkowcy ☹

Taaaa
@Żona

Zapewne Pani żono ???? z tymi związkami jest tak z tego co się orientuje to jest to grupa osób około 70 która chce coś zmienić w tym zakładzie ,która angażuje się opłaca składki itp. i nie marudzi . Jeżeli chodzi o procent osób to wychodzi 10% czyli jakie mają szansę przebicia jeżeli 90% załogi ma to wszystko gdzieś i oczekuje że ktoś za nich za darmoche bo szkoda 30zl na miesiąc wydać żeby coś osiągnąć i liczyć po cichu że związki wszystko załatwić muszą bo jak to załodze szkoda 10browarow na miesiąc a do dyskusji jest cała armia jak to źle i wogole więc zastanów się żono ???? co ty chcesz .Jak w związkach będzie 50-60% załogi to naturalne jest że karta przetargowa idzie znacznie wyżej .

Zona
@Taaaa

Witam. Tu też się zgadzam, ale mąż mowi ze ze u nas te zwiazki wogule nie działają ze wszystko podpisują jak leci o nic nie walczą i ze tak było od zawsze. I pomimo tego ze jest ich 20% zalogi to nac100% by wszyscy za nimi stanęli a z tego co wiem to nawrt spotkań nie mają nie mam pojęcia jak to u was dziala bo w fiacie to pozazdrościć ,(usunięte przez administratora)

Taaaa
@Zona

Żono droga to nie jest Fiat od tego zacznijmy . Po drugie zmienił się przewodniczący jeżeli latami tak było nie jest w stanie nadrobić rzeczy zapomnianych przez lata w ciągu roku czy dwóch Po trzecie można zaobserwować zmiany tylko trzeba się zainteresować . Po czwarte czy mąż rozmawiał kiedykolwiek z kimś że związku , przedstawił pomysł ,zadał konkretne pytanie spytaj go może o to . Po piąte jak dla mnie jeżeli dalej będziemy czekać aż ktoś załatwi coś za nas to o lepszą przyszłość będzie ciężko , większość ma strach się zapisać a co dopiero odezwać Podsumowanie takie jak dla mnie szacunek dla tych którzy mają odwagę pomimo wszystko.

Ktoś
@Taaaa

To nie są związki, tylko kółko gospodyń wiejskich. Co to za tłumaczenie że jest ich mało? Chcieli być związkowcami to niech działają, nie każdy co mu się w kraju nie podoba jest politykiem ????po za tym prezes związków p. Jerzy Ch. który nigdzie na produkcji się nie potrafił odnaleźć próbuje swych sił jako związkowiec ????śmiech na sali

King1000
@Taaaa

Zgadzam się z Tobą. Wszyscy teraz patrzą na związki, narzekają że nic nie załatwia, że źle negocjuje. Proponuję żeby założyli konkurencyjne związki zebrali ludzi i szli do dyrektora negocjować, zobaczą jak łatwo prowadzi się takie rozmowy. Jedyny który ma odwagę to zrobić jest poniewierany przez wszystkich. Wszyscy myślą, że po co się zapisywać i tak załatwia dla całego zakładu, a jak coś nie pójdzie to źle, ale żeby pomoc choćby przez zapisanie się do związków to nie, szkoda kilka grosików wysupłać. No tak na czteropak w weekend nie będzie. Większość z nas mogła już nie pracować, a to że mamy jeszcze gdzie przychodzić zawdzięczamy dialogowi związków i dyrekcji i nam samym bo też ponosimy wyrzeczenia. Nikogo nie bronie ani nie wywyższam, ale naprawdę uważam, że to, że mamy pracę zawdzięczamy przedewszytkim dyrektorowi i po części przewodniczącemu bo umieli się dogać. Nie należę do zwiazków, ale pewnie lada dzień się zapiszę.

@King1000

Ale dotację przytulili a nam karzą odrabiać .

Łoren Bafet

Mam pytanie, kiedy będzie druga połowa wypłaty majowej?

Richi milioner
@Łoren Bafet

Jaka druga połowa, jak ja myślałem ze to tygodniówka jest?

Jak żyć panie premierze?

A jak ci wszyscy ludzie ze wsi z rejestracjami SZY, KOS i KWA radzą sobie teraz z wolnymi sobotami i niedzielami? W końcu mogą się dowiedzieć jak wygląda normalne życie. Szczerze współczuję bo pewnie spać po nocach niektórzy nie mogą.

Ktos
@Jak żyć panie premierze?

Ja dorabiam w miejscowym PGR huśtam młodym buchajkom genitalia

Twój Pan
@Jak żyć panie premierze?

Po godzinie wpisu widać SB który czeka na telefon że trzeba robić po 12h 7 dni w tyg bo komornik puka.

WieśMak
@Jak żyć panie premierze?

Współczuć to trzeba tobie tępa dzido miastowa zamknięta w 4 ścianach blokowych żal ci (usunięte przez administratora) ściska że my na wsi mamy wszystko o czym ty możesz sobie tylko pomarzyć .

Wsiok
@Jak żyć panie premierze?

My na wsi mamy życie jak w Madrycie nie to co Ty w tym swoim malutkim mieszkanku blokowym co się ogranicza do klatki schodowej i może małym balkonikiem wyrazy współczucia .

Szpec

Szanowna Dyrekcjo, wygląda to tak że ten biznes nie ruszy, w jesieni będą wzrosty zachorowań i ponowne wprowadzenie obostrzeń. Może zamiast trzymać ludzi w zawieszeniu na głodowych wyplatach, ogłosić jakiś program dobrowolnych odejść czy coś w tym stylu. Tak praestizowa, bogata i etyczna firma jak nasza, na pewno umie zadbać o swoich pracowników i ich rodziny. Przecież prze kilkanaście lat wyrwbialiśmy rekordy. Nie mam na myśli nic złośliwego, po prostu uważam że skoro od nas korpo wymagało etycznego postępowania to może raz korpo mogło by zachować się etycznie w stosunku do nas. Pozdrawiam.

Śpec
@Szpec

Rekordy wyrabiłeś dla korpo kolego nie dla siebie. Może czas przestać wierzyć w etykę EATON, świętego mikołaja, obietnice wyborcze, wróżkę zębuszkę itp. i uświadomić sobie że światem rządzi pieniądz :-). Skoro tu pracujesz to pewno umiesz liczyć ..... A skoro umiesz liczyć to najlepiej jeśli będziesz liczył na siebie. To co się dzieje obecnie ,wcześniej czy później musiało się wydarzyć i właśnie się dzieje. Pozdrawiam

Nie ugiety

Mydlenie pracowniką eaton oczu tym placeniem 80% pensji pracodawca wykorzystując sytuacje bedzie na tym konu jechal do konca roku albo i dłużej ,w przyszłym roku dowiemy sie ze nie ma podwyzek bo kryzys ,i pracodawca twierdzi ze musi płacic 80 procent bo by zwalniał ludzi tylko ze w tym wypadku ja pracownik dostaje 2000 czy 2100 zl pensji za miesiac czasu to i tak sie zwolni bo koszty dojazdu osob z poza bielska so wysokie i ile ci zostanie w portfelu 1800 zl na przezycie ... 2000 zl zarobisz jako sprzataczka w sferze na jednej zmianie bez odpowiedzialnosci w pracy wiec jak zostana z 80 %pensji z podstawy do konca roku to wiekszosc osób odejdzie pracować gdzie indziej chociaz by na stacje bezynowa gdzie placa 2500zl plus premie na reke.A to mi wlasnie tak wyglada zeby ludzie sami sie pozwalniali bo przy zwolnieniach grupowych pracodawca ma obowiazek zaplacic ci za lata pracy jaki procent a jak sie san zwolnisz nie masz nic pozdrawiam ludzi pracy

uczciwy
@Nie ugiety

Czy etyką można nazwać firmę która przez ostatnie lata cały czas zarabiała była na plusie a za zeszły rok zarobiła zysku ponad 100 milionów zł i teraz kiedy trzeba było dopłacić do interesu pare baniek chce sobie to odbić na wyzysku pracowników czyli kosztem pracowników fizycznych , ja rozumiem ze jest kryzys obcina się nadgodziny i dodatki od pensji ale płacić 80 z podstawy pensji pracownika który ma umowę o prace i robić to pod pretekstem ,płaszczykiem epidemi korona virusa i się powoływać na tarcze to się nazywa WYZYSK I(usunięte przez administratora)A NIE ETYKA FIRMY.. lepiej iść do roboty jako cieć na bramę bo więcej zarobisz pierdząc w stołek niż pracować za te marne pieniądze które teraz płaci eaton bo chce przyoszczędzić na pracownikach tak to wygląda praca dla wielkiej korporacji wstyd

Xd
@Nie ugiety

A jak wprowadza wam aneksy do umowy o obniżenie pensji co na to powićie .A państwo na to pozwala.

Riki
@Nie ugiety

A jak wam obniżą pensję , dają wam aneksy do umowy co wtedy zrobicie.Maja takie prawo państwo na to pozwala .

Młody
@Xd

Wtedy powiem do widzenia i pójdę pracowac do innej branży nie związanej z automotiv gdzie dostane godne pieniądze za swoją pracę a nie pracował za przysłowiową miske ryżu

Ciekawy

Czy to prawda że korzystając z tarczy pracodawca nie może zwolnić pracownika przez pół roku? Czy po prostu jeśli pracodawca nie przedłuży tarczy na lipiec to mogą posypać się zwolnienia?

@Ciekawy

Prawdą jest że z pracownikiem najemnym można zrobić co się chce i kiedy chce. Żadna tzw tarcza niema tu nic do rzeczy. Prawdą jest również że obecna sytuacja obnazyła tą tzw stabilną pracę w stabilnej branży z wynagrodzeniem na czas. Automotive się nie podniesie. Żal tylko tych co świata poza zakładem produkcyjnym nie widzą. Miłego wieczoru życzę.

Hi

Dokładnie mało jest zakładów pracy na święcie

Xyz
@Ciekawy

Tarcza tarczą ale są jeszcze umowy na czas nieokreślony. A tarcza nie chroni niestety przed nieprzedluzeniem jej.

D
@Hi

Teraz za 80% pracujemy dalej przez dwa miesiące a we wrześniu tak będą zwalniać i na rynku pracy już nie będzie..Bo w samochodówce będą zwolnienia .

Pyk
@D

Zwolnienia może i będą ale pierwsze musi zakład pozbierać wszystkie jakie się da zapomogi od państwa i musimy odrobić wszystkie dni co mamy do odrobienia

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.