Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.

Opinie o Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.

Ładnie tak samemu sobie opinię wystawiać ? Żenada.

mały

firma naprawdę w porządku, nawet lubię tą pracę

Pracuję już długo w Caveralu i na prawdę nie mam na co narzekać - dobre warunki pracy i zarobki, wypłata zawsze jest na czas - codzienne obiady i prywatna opieka medyczna - szefostwo i kierownictwo jest w porządku - to moi najlepsi szefowie jakich miałam do tej pory (zero lukru, taka prawda) - fajne i ładne biuro, w którym jest miła atmosfera Ze swojej strony polecam!

Są i tacy, co za ten miesiąc dostali poniżej 4000. Bezczelność

Kierowca pokorny
@Kiero

To trzeba było się uczyć i pracować w biurze w Kaweralu, a tak co chłopie masz dwa plastiki i byś chciał nic nie robić i tarzać się w banknotach. :| Takie kwalifikacje na TYRA to każdy może mieć przecież to prostsze niż pchanie taczki siana a tak to sorry musisz dzwonić do bociana.

@Kierowca pokorny

No ja niewiem czy kwalifikacje może każdy zrobić jak niektórzy po 50 razy na auto osobowe zdaje. Chcialbym cię zobaczyć jak ty byś sobie poradził na Tyrze jak piszesz bo pisać bzdury to każdy umnie i nie Kaweral tylko Caveral a taki mądry jesteś a pisać nie potrafisz.

Kierowiec
@Kierowca pokorny

Skoro każdy może mieć te "dwa plastiki" to czemu auta stoją? Dlaczego prosicie żeby przełożyć urlop? Kierowcy których zatrudniacie wiecznie uszkadzają sprzęt albo nie ogarniają kwitów...a później trzeba ratować robotę i znowu busem do domu.

@Kierowiec

Niektórym ciężko dogodzić... Sześć koła to naprawdę dużo kasy, nawet 4 to bardzo dużo. Spójrz na taką sprzątaczkę co zarabia minimalną krajową a ma 4 dzieci i męża np. chorego na np. raka. Ile oni mają a jakoś żyją i często są bardziej zaradni i bardziej doceniają to co mają niż niektórzy kierowcy. Mieć tyle kasy na miesiąc to wiele osób może pomarzyć ale najlepiej narzekać i niedoceniać tego co się ma.Najlepiej w ogóle start 9 rano i koniec 15 szampan dżakuzzi oliwki i krewetki i żeby jeszcze było 5 koła minimum bo inaczej nie wstanę z łóżka. Na dobrą wypłatę trzeba sobie równie dobrze zapracować a niektórym w tyłkach się totalnie poprzewracało. Trzeba też dać firmie coś od siebie a nie tylko narzekać i gadać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma tak się mawia i to prawda. Masz co jeść, pić, dach nad głową?Masz,Samochód niezły większość też. Ubrania? Mydło? WÓdka piwka? No właśnie. Jak nadejdą chude lata twarze wasze zmienią miny a wasze ciała postury.

@Doświadczony

Co ty za bzdury wypisujesz? Pewien jestem ze te (usunięte przez administratora) ktoś z biura wypisuje tzn " Doświadczony" tylko niewiem w czym doświadczony 6tys to naprawde dużo kasy jak byś był kierowcą to byś takich glupot nie wypisywal tydzień urlopu i 3 tys mniejsza wypłata za spanie w kabinie na międzynarodówce. Na miejscu więcej kierowca zarobi i codziennie w domu będzie spał. Wyprzedze twoją odpowiedź tzn " To poszukaj na miejscu". Tak robię to:)

@Kiero

No i co z tego iż na miejscu i w domu spanie.jak natyrasz się milion razy bardziej i co ci po tym spaniu w domu. Masz bardzo komfortowa robotę, a wolisz walić akord osiemset procent normy byle tylko spać w domu. Twój wybór. A co boisz sie że baba ci rogi przyprawia? :-) czy może chłop hihihi nieważne. :-) potem będzie płacz że zamiast takiej kasiory jak teraz zarobisz 1900 złoty albo wogole bo takie czasy że nic nie wiadomo niedzielne wybory pokażą jak Duda wygra to może los się do ciebie jednak uśmiechnie:-)

Jas
@Doświadczony

Zastanawiałem się nad pracą u was, ale po takim wpisie to się odechciewa współpracy z wami... Nie masz pojęcia jak ta praca wygląda z naszego punktu widzenia, myślisz że to tylko siedzenie za kółkiem i zgarnianie 6 tyś haha. Robimy po 12-15 godzin, śpimy w autach czyli w pracy, często bez zaplecza sanitarnego, rodzinę widzimy tylko w weekendy mimo, że nie raz jesteśmy potrzebni w tygodniu i jeszcze zero poszanowania za to wszystko bo przecież mamy 6 tyś hah

@Jas

Ten Doświadczony to chyba jeden kierowca wypisuje z WW w Caveralu nie trudno się domyślić;)

@Jas

No przepraszam bardzo, pretensje o stawki w Polsce miej do kogo innego a nie do firmy. Firma i tak dobrze płaci cudów w tym kraju nie ma to raz. Dwa że jakbyś naprawde się nadawał do tej pracy to byś nie narzekał na warunki pracy kierowcy bo to normalne i naprawde nikt ci nie broni wozic pieczywa do piekarni od 4 do 8 na puł etatu. Codziennie w domu czas dla rodziny i prawie na wszystko inne. A wypłata to 1/6 tego co masz tu wiec adekwantna. Skad niby mają wziasc kase na niewiadomo ile ???? Myslisz ze ktos sie niewiem jak bogaci na tobie??? Może jeszcze niech dokladaja do ciebie bo ty masz taki kaprys miliony mieć?Chcez to idz do Niemca i tak wrócisz bo ciezko o leosza prace w europie niż w Caveral !!!

Doświadczony

To ciekawe czemu interesujesz się pracą w Caveral i nie pracujesz w tych leprzych firmach !!! To se idz do tych leprzych firm kto broni ??? Caveral to najleprza firma i do tego płaci ogromne pieniadze, sa piekne zestawy ze kazdy na drodze zazdrosci a do tego to firma najbardziej szczęśliwych i ZADOWODOLYCH pracownikow!!! Z kad ty sie wzieles Jasiu Fasola. Poczytaj komentarze to się dowiesz ze to nie tylko moja opinia ale wszystkich innych rowniez.

Jas
@Doświadczony

Już to zrobiłem. Ładnie masz głowę spraną. To już chyba na leczenie się kwalifikuję. Najlepsza w Europie ? Może na świecie ? To czemu szukacie wiecznie kierowców ? Ludzie chyba nie potrafią docenić tak wspaniałej firmy co ? 6 tyś to nie są ogromne pieniądze, nie za tą pracę choć żeby nie było nie mówię że to mało. Może jesteś właścicielem ?

@Jas

Poniewaz to nie takie proste spelniac wymagania w tak nowoczesnej i rozwinietej firmie żeby moc zarabiać tak wielkie wyplaty !!!! To tylko dobrze swiatczy o firmie ze nie kazdy moze jezdzic i miec ten prestirz i ogomne pieniadze jakimi jest tyle tysiecy zloty. Dzieki Caveral i swojej ciezkiej pracy i pokorze mozna stac sie bardzo bogatym czlowiekiem a co wienicej spedzac w weekendy wiele godzin z rodzinom ponad 24 godziny to mało???

J
@Doświadczony

Nie no 24 godziny to bardzo dużo, szkoda jednak że się nie zgłosiłem byłbym bogatym i szczęśliwym człowiekiem.

@J

24godz ? bo więcej podróżowania busem niż czasu spędzonego z rodzinną.

Kierowca. Chcesz zarobic to trzeba sie troche napracowac, ale spoko. Zrobisz wiecej roboty, wiecej przewieziesz frachtow to wiecej zarobisz. Placa z kilometra, ale nie mniej niz 6500. Ale spokojnie mozna z 7000-8000 zarobic. Chodza glosy 'ze tu jest przeciez (usunięte przez administratora) Praca kierowcy ciezka, jak masz ochote i sile to nie ma co narzekac. Ciezarowki i naczepy nowe (max 3 letnie) wiec nie trzeba lezec pod kamionem. Nie ma co chwalic sie ze wyplata na czas, powinno byc tak wszedzie. Praca od poniedzialku do piatku. Ale wyjazdy w zaleznosci dokad sie jedzie. Czasem jedziesz o 1 w nocy, czasem o 6. Loteriada. Powroty tak samo. W piatek, ale roznie, rano, czesciej popoludniu, ale powrot wieczorem albo sobote nie moze tez dziwic. Nie zawsze zjedziesz, ale zabierasz sie na chate busem, z kolegami, albo stopem. Chcesz do wieczora czekac to czekaj. Nie chcesz to zawijasz sie z kims i nara. Szybciej w domu. Pozniej w poniedzialek bus dowiezie. Na umowie jakies grosze, za spalanie (ciezko nie zrobic) jakies dodatkowe 300/400zl. Opieka medyczna dla pracownikow i rodziny - ok. Biuro. Kontakt pomimo zapewnien ze sa zajebisci i dostepni 24h- ciezka sprawa. Ale znaja sie na robocie i dlatego jakos to idzie. Nie stoisz, problemy calkiem niezle rozwiazuja. Szefostwo. Wporzadku. Jak sie nie podoba to mozna zakladac wlasny transport. Przeciez nikt nikomu nigdzie nie kaze pracowac. Ogolnie. Duzo jeszcze mozna napisac. A Jesli przychodzisz do pracy pracowac, to zarobisz przyzwoite pieniadze. A jak chcesz sie poobijac, to daj sobie spokoj i pojdz na boya parkingowego.

Sam
@123

Jazda z kilometra - super opcja i jakże legalna :) Super, że wypłata na czas ale to obowiązek a nie łaska. (usunięte przez administratora)

Bosse z Bullerbyn
@Sam

Dokładnie na wolnym jak na wychodnym. Widzieliście ich ofertę aktualna na (usunięte przez administratora)? W TYTULE !!! oferty "...+ prywatna opieka medyczna". Nooo! ekstra przeludniony Medicover super rarytas dla kierowcy CE z dobrymi zarobkami. Reklama jak ta lala. Ale ogółem "masz zła opinię to znaczy że nie pracujesz w firmie !" Tak te samouwielbienie robi duża robotę.. a może robiło - w czasie przeszłym;))

mordunia
@Bosse z Bullerbyn

Z ta opieka medyczna to czyste czepialstwo- ja akurat naleze do LuxMedu (wczesniej rowniez korzystalem z Medicovera i porownanie mam) i tez jest sporo ludzi, na to samo wychodzi (coraz wiecej firm korzysta z takich benefitow) - nie mniej jednak warunki (wyposazenie gabinetow, czystosc), podejscie do pacjenta oraz brak duzych kolejek nadal goruja nad NFZtem, nie ma porownania wiec glupot nie pisz.

Szybki
@Bosse z Bullerbyn

Szukam pracy pilnie, zatrudniają teraz w Caveral kierowców, czy będą zwalniać?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Caveral sp.j. na stanowisko SPEDYTOR z doświadczeniem do Gdyni !? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Mateusz

Nierzetelny, nieuczciwy, niesłowny pracodawca. Po umowie słownej i potwierdzeniu warunków współpracy z (usunięte przez administratora) firmy CAVERAL i odejściu od poprzedniego pracodawcy kilka dni przed rozpoczęciem współpracy telefon ze zmianą stanowiska i warunków współpracy na o wiele gorsze. Jest to stawianie człowieka " pod ścianą" i albo pracujesz na gorszych warunkach albo dziękujemy. Odradzam każdemu współpracę z tą firmą oraz każdym jej oddziałem.

Mira

Naprawdę miło się pracuje w oddziale w Łodzi, aż chce się chodzić do pracy, wszyscy bardzo pomocni, można się dużo nauczyć od chłopaków. Praca naprawdę może sprawiać przyjemność :) Polecam.

pracuś

Super praca w oddziale Caveral w Gdyni, miła ekipa i super kierowniczka, polecam.

Marianowy

Może i płacą. Ale w obecnych realiach w cale nie tak dużo. Na rozmowie na kierowcę obiecują częste zjazdy do domu- faktycznie weekend w domu. (usunięte przez administratora)

Mesiu
@Marianowy

Nie pracujesz w Caveral, bo jeszcze się nie zdażyło żeby ktoś nie miał urlopu zgodnie z tym co sie należy.

Szczęśliwia

Jeśli rano wstajesz i z uśmiechem biegniesz do pracy, o czymś to świadczy. Pracuje w Caveralu od prawie roku. Jestem bardzo zadowolna. I atmosferą i szefostwo na medal. Wypłata zawsze na czas.

ZADOWOLONA

Zdecydowanie mój najlepszy pracodawca do tej pory! Kasa się zgadza i jest ZAWSZE na czas. Ciekawy pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, obiady dla biura). Atmosfera (!): ludzie uśmiechnięci, szefowie zawsze pomocni. Doceniają lojalność a to rzadkość. Dbają o komfort pracownika (eleganckie biura, piękny tabor)

Martyna

@wstyd a co się wydarzyło między tobą a szefostwem ze aż tak jest złe ?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Caveral sp.j.?

Damian

Za zadzieranie nosa i niekompetencje

Edward
@Damian

A może odniesiesz się poważnie do pytania dotyczącego dodatkowych nagród i krótko o tym opowiesz? Na co może liczyć pracownik ze strony pracodawcy i jak oceniasz wynagrodzenie w "Caveral"? Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla aplikujących.

Helmut

Zawsze możemy zdecydować czy chcemy dobrze zarabiać czy spędzać czas w domu!! Firma dobra i daje możliwości zarobków!!

KAMAZ
@Helmut

Dobre, uśmiałem się do łez.

Kamil

ciągłe wyjazdy na szkolenia itp. praca pod presja nie polecam firmy. omijac szerokim lukiem

Halina
@Kamil

A jak oceniasz możliwości rozwoju kariery w Caveral? Czy szkolenia, o których wspominasz, w sposób znaczący przyczyniają się do podniesienia kwalifikacji zawodowych? Jest to aspekt, na który uwagę zwraca wiele osób dokonując wyboru miejsca, do którego złożą CV.

Tedy

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy?

Łukasz

Co do płac, może nie jest to jakaś elita, ale płacą rozsądne pieniądze i przede wszystkim na czas. Co do warunków pracy jak to w transporcie, jak ktoś zainteresowany kawka, herbatka, plotka to nie ma co szukać, z drugiej strony ogarnięte osoby zarobią naprawdę dobrze. Oczywiście umowa o pracę, najpierw okres próbny, później dłuższe, nic niezwykłego. Na plus fajne biuro, obiady w pracy, minus - parkowanie pod biurem.

Bartosz

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie zaglądacie na ten wątek?

Kazimierz

Na stronie internetowej Caveral w zakładce kariera zawarte są oferty pracy na stanowiska kierowca oraz pracownik biurowy. Czy ktoś już był na rozmowie rekrutacyjnej na powyższe stanowiska pracy? podzielcie się doświadczeniami jak przebiega rozmowa oraz w jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydatów? Jakie są warunki pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego? Zachęcam do udzielania się na tym forum.

@Kazimierz

Witam czy ktoś może zna firmę caveral,jak z płacą i ogólnie więcej informacji czy warto

Jurek Sczecin

(usunięte przez administratora)Podstawa tylko na papierze,płacą tylko za kilometry,czas wyjechany na max.wpadasz na parking-nie ma miejsca,masz problem.I,najlepsze : weksel in blanco.(usunięte przez administratora)

Brus

Witam serdecznie. Piszę na tym forum, bo mam nadzieję, że ktoś odniesie się do firmy Caveral i napisze cokolwiek o pracy tam. Zastanawiają mnie zarobki i rodzaj umowy, którą firma oferuje. Widzę, że szukają teraz spedytorów międzynarodowych, całkiem ciekawie wygląda to ogłoszenie. Ciekawe czy jest tak rzeczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 24 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.