Caveral sp.j.

Szczecin

Opinie o Caveral sp.j.

Jurek Sczecin

Firma szuka frajerów.Podstawa tylko na papierze,płacą tylko za kilometry,czas wyjechany na max.wpadasz na parking-nie ma miejsca,masz problem.I,najlepsze : weksel in blanco.Pewne instytucje już im się przyglądają.Omijać z daleka.

Brus

Witam serdecznie. Piszę na tym forum, bo mam nadzieję, że ktoś odniesie się do firmy Caveral i napisze cokolwiek o pracy tam. Zastanawiają mnie zarobki i rodzaj umowy, którą firma oferuje. Widzę, że szukają teraz spedytorów międzynarodowych, całkiem ciekawie wygląda to ogłoszenie. Ciekawe czy jest tak rzeczywiście.

Zostaw opinię o Caveral sp.j. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caveral sp.j.