Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.

Opinie o Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.

Kierowca scania

Jak można sie podszywac pod kierowców i pisac takie komentarze Krzysztofie

Kierowca Dafa
@Kierowca scania

Też jezdze pod Aska prawie 2 lata i jestem zadowolony, km sie zgadzaja i robota dobrze zaplanowana. Malo tego polecilem juz firme i dalej bede polecal. Krzysztof po co sie tak mscisz, moze warto sie zastanowic czemu ty zostales zwolniony? Chyba tobie przyda sie szkolenie z planowania i czasu pracy.

Krzysztof były pracownik
@Kierowca scania

Napiszę tylko raz . Mimo iż już nie pracuje w tej firmie. Firmę Caveral polecam wszystkim.

Drajwer

Pozdro przedszkolaki. Na autobusach podobno nie cisną. Mi się dobrze jeździ z Asia, stara się o kilometry, koła się kręcą to i kasa się zgadza. W weekend odpoczynek w domu. Ogólnie jak jeździsz, żeby jeździć i zarabiać to dobra kasa co miesiąc. Nowe nowe auta i pomoc techniczna. Polecam dobrym kierowcom co chca pracowac a nie sie mazać

Ktoś

Polecam firme Caveral, bardzo fajna atmosfera. Zgrany zespol i wyczesani szefowie.

Laczek

Firma generalnie porażka, zjazdy busami, źle oszacowane czasy często Joanna myśli że skoro mam awizacje o 12 to 12.01 jestem rozładowany, brak szacunku do kierowcow którzy są złem koniecznym. (usunięte przez administratora)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Caveral sp.j. na stanowisko SPEDYTOR z doświadczeniem do Gdyni !? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
w_kabinie

Są plusy i minusy jak wszędzie: strasznie cisną ale przynajmniej nie zamulasz na parkingu, płacą dobrze ale są lepsi, ciągnik nówka sztuka ale co z tego jak zdarza się zjazd busem. Ogulnie źle nie jest.

@w_kabinie

ale dobrze też nie? bus gorzej płatny czy bez większej różnicy to? a pobyty w domu jak się sprawdzają ostatecznie ile czasu z rodziną?

Iwona

nie wiem za bardzo co się stało w tej opinii, bo chyba dość wulgarnie tu poleciałeś sądząc po tych cenzurach... w czym problem konkretnie z tymi trasami miałby być? przykładową przytoczysz i wyjaśnisz skoro faktycznie tak źle ułożona? firma finansowo na tym miałaby tracić?

Xxx

Chodźi o zatrudnienie osób nie za wiedzę tylko za inne walory. Zatrudnij się pojeździj pod panią, posłuchaj Pani to zobaczysz jak jest fajnie. Mi chodzi o wiedzę i kompetencje a nie o walory estetyczne. Ludzie mówią na parkingach, wiem co mówią.

Były (na szczęście) pracownik

...i jeszcze jedno (WAŻNE !) : Jak na parkingu ktoś będzie wam polecał tą firmę jako dobrą, fajną itp.itd(usunięte przez administratora)

Na razie wszyto ok, polecam firmę

Grażyna
@:)

A co konkretnie jest okej? Rozwiniesz?

@:)

no to ja tu dla weryfikacji się pojawiam, jeszcze w sierpniu podobno było ok i polecałeś a jak jest pod koniec roku? da się go dla firmy w kilku słowach podsumować i wiadomo co szykują z planami na kolejny?

Polecam firmę, wbrew temu co piszą rotacji pracowników w biurze nie ma, ale to pewnie konkurencja zazdrości i wypisuje głupoty, że my się tu zwalniamy z pracy.

Ta yhy

Ciekawa historia. Za mojej kadencji, która nie była szalenie długa, ok 1.5 roku zwolniło się 8 osób.

Edward
@Ta yhy

Co jest tego przyczyną - ludzie są zwalniani czy sami odchodzą? Napisz też proszę, jeśli się orientujesz, ile mógłbym zarobić, jako młodszy spedytor?

Ta yhyy
@Ta yhy

ciekawa historia… jakoś za mojej dłuższej kadencji nie było takiej sytuacji żeby tyle osób się pozwalniało. Ludzie tu pracują już po 3,5,10 lat wiec aż tak źle być nie może. Jakiś rozgoryczony były pracownik pisze bzdury. Tak to jest… przyjdzie ktoś roszczeniowy, któremu wszystko się należy, zero zaangażowania, zero minimalnych chęci do pracy i potem zdziwiony dlaczego mu tak zle w tej firmie. Uwierzcie z takim podejściem nie będzie Wam dobrze nigdzie !

Edward

Wiadomo czemu odeszli - to kwestia pieniędzy, czy nie tylko? W kwestii kasy podstawę już podano, za co dzięki. Ale mam też pytanie co do premii, a mianowicie ile może ona wynosić i od czego jest zależna? Drążę temat bo wolę wiedzieć czy mam realną możliwość ją otrzymać, żeby nie było rozczarowania.

@Ta yhyy

Czy mógłbyś nie oczerniać firmy? Odszedłeś do konkurencji i zaczynasz dołki kopać? Anonimowo każdy może nawrzucać i głupoty wypisywać ale na to by się podpisać już odwagi brak... takie internetowe chojraki...

@Ta yhyy

Poza tym chyba musisz zaktualizować swoje dane bo masz konkretne braki ... naprawdę bardzo poważne braki wiedzy o wypłatach i atmosferze w tej firmie.

Polecam

Polecam tą firmę :) super atmosfera i fajna praca.

Ika

Również polecam firmę

@Ika

Zarobki też na plus? :) Możecie podac jakies widełki?

xD
@Elżbieta

Po widełki to idź na gospodarstwo siano przerzucać

@xD

No to poszła i nie wróciła z tego sianka przez Ciebie. Czyli zarobków nie zdradzicie? ;p

SSS

Polecam :)

pracuś

Polecam :)

również polecam

Elżbieta

Haha no jednak wróciłam. I widzę że te zarobki to chyba jakaś wielka tajemnica? Czemu się tym tak nie chwalicie, moze nie ma czym?

Szybki
@Polecam

Również polecam, to na co się umawiałem to dostałem, fajna atmosfera, dobra ekipa :)

Agnieszka
@Szybki

dobrze sie czyta ,a dlugo juz tam pracujesz?

Zofia
@07

Jacy wy wszyscy niewylewni jesteście. W pracy też tak ograniczacie rozmowy czy tam jest z kim i o czym pogadać? Daj znać co konkretnie sprawia że polecasz firmę - jakie mają zalety według Ciebie?

Szybki

Polecam Caveral, bardzo fajni disco, super prowadzą pojazdy, dziewczyny z księgowości też sympatyczna, pozdrawiam :)

@Szybki

A drogo się cenią? :) Czy raczej normalnie?

nowy

Na razie wszystko jest ok. Krzysiek- jesteś najlepszym dyspo z jakim współpracowałem! Szacun!

@nowy

Z płacy też jesteś zadowolony?

R

Kierowcy się przyjmują i zwalniają nie tylko w Caveralu, a kierowca który w ciągu roku zmienia z 5 razy firmę to (usunięte przez administratora)nie kierowca. Ci nie którzy co jeżdżą, to na miejscu szefa bym się cieszył że się sam zwalnia że ja nie muszę tego zrobić

Amba fatima
@R

Mam na myśli pracowników biurowych ;)

R
@Amba fatima

MASZ BŁĘDNE INFO, BO JAKOŚ NIKT SIĘ NIE ZWALNIA ;) MUSISZ LEPIEJ WERYFIKOWAĆ INFORMACJE, BO KTOŚ CIĘ CHYBA OKŁAMUJE .

Amba fatima
@R

Ciebie okłamują całe życie.

Grzegorz
@R

To chyba dobrze że ludzie nie odchodzą. Ja właśnie szukam pracy i chętnie bym się przyjął na kierowce. A wolałbym robotę na dłużej na stabilnej umowie.

@Grzegorz

Jak się dogadasz to taką dostaniesz.

SSS

Polecam firmę bardzo fajna ekipa, imprezy firmowe, super atmosfera:)

Eva

Ale praca Ok?dobre zarobki ?tylko ze nie chcieli wypłacić ?

szybki
@Eva

tak, i 100 osób w firmie za darmo pracuje ;)

@szybki

Ale to sarkazm z tym niepłaceniem?

@Eva

Bardzo ok, pracuję juz bardzo długo i nigdy nie nażekałam :(

Terz polecam

Zawrze stoprocęt satyswakcji

A
@Iwona

Ludzie , jakas firma windykacyjna robi sobie tu reklamę a wy wyciągacie własne zapewne błędne wnioski ze nie wypłacają kasy pracownikom. Myślcie trochę

Przewoźnik

Ale się tu firma windykacyjna ciągle reklamuje. Akurat Caveral dobrze płaci więc nie dajcie się naciągnąć- w razie wątpliwości wystarczy mail do księgowości i sprawa wyjaśniona. Jeżdżę dość często i nigdy nie musiałem stosować więcej niż mail lub telefon

Nowa :)

Polecam firmę, w brew temu co tu jest napisane atmosfera naprawdę przyjazna, wszyscy pomocni, nie wiem kto pisze te bzdury, z czystym sumieniem polecam pracę w Caveral :)

ANNA
@Nowa :)

Dlatego juz tam nie pracujesz? Hahahahaha

Jajko
@ANNA

Napisała komentarz to już wypełniła wszystkie obowiązki haha

@Jajko

Śmieszki śmieszkami ale na bazie czego wy tu stwierdzacie, że już nie pracuje, bo chyba nie czaję?

Jajko
@Iwona

Iwonka współczuję

Nowa :)
@ANNA

a dlaczego mam tu nie pracować?

Wicek
@Nowa :)

Nowa :) czyli wszystko ok w tej firmie? jak zarobki ?

Ika
@Nowa :)

Zgadzam się, również polecam firme

Zigi

Polecam firmę Caveral, wszystko zgodne z ustaleniami, po trzech miesiącach pracy jeszcze się nie zawiodłem, więc mogę uczciwie polecić, ósemka z przodu jest i weekend w domu jest!

Zadowolony

Polecam firmę, bardzo dobra atmosfera wynagrodzenie zawsze zgodne z umową :)

Grażyna

To faktycznie. Dobrze, że sprawa się rozwiązała. Ile Ci zwrócili?

wstyd

omijać kierownik z wrocławia nadęty buffon że ja aż tyle wytrzymałem, i przestrzegam kierowców z wrocławia nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora)

Wojtus
@wstyd

Bzdury piszesz i tyle

ZADOWOLONA
@wstyd

@wstyd Twoja opinia jest krzywdząca. Tak się składa, że współpracuję z tym kierownikiem i złego słowa nie dam o nim powiedzieć- to doświadczona, odpowiedzialna i bardzo ludzka osoba. Nigdy nie zrozumiem takiego hejtu... niesłusznych oskarżeń wypowiadanych z anonimowych ust zapewne słusznie zwolnionej, rozgoryczonej osoby szukającej zemsty w Internecie...

Rvtg
@ZADOWOLONA

Kogo obchodzi co ty komu nie dasz i czego nie rozumiesz

Zostaw merytoryczną opinię o Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 24 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.