Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.

Opinie o Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.

Grażyna

To faktycznie. Dobrze, że sprawa się rozwiązała. Ile Ci zwrócili?

wstyd

omijać kierownik z wrocławia nadęty buffon że ja aż tyle wytrzymałem, i przestrzegam kierowców z wrocławia nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora)

Wojtus
@wstyd

Bzdury piszesz i tyle

ZADOWOLONA
@wstyd

@wstyd Twoja opinia jest krzywdząca. Tak się składa, że współpracuję z tym kierownikiem i złego słowa nie dam o nim powiedzieć- to doświadczona, odpowiedzialna i bardzo ludzka osoba. Nigdy nie zrozumiem takiego hejtu... niesłusznych oskarżeń wypowiadanych z anonimowych ust zapewne słusznie zwolnionej, rozgoryczonej osoby szukającej zemsty w Internecie...

Rvtg
@ZADOWOLONA

Kogo obchodzi co ty komu nie dasz i czego nie rozumiesz

Xxx

Jak wygada praca w księgowości? Czy ktoś mógłby coś napisac o atmosferze, ile pracy jest w ciągu miesiąca oraz jakie są zarobki?

Sposzczegawczy

Koniec mistyfikacji? Gdzie interwencja najszczęśliwszych pracowników świata? :D

Amba fatima
@Sposzczegawczy

Najszczęśliwsi pracownicy? Tam tacy nie pracują hahha

Pokemontazo

A co zazdrościsz ty nie masz żadnej spółki też byś chciał ich mieć mnóstwo !!!

@Pokemontazo

Poziom odpowiedzi jest adekwatny do poziomu usług świadczonych (usunięte przez administratora)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Caveral sp.j. na stanowisko SPEDYTOR z doświadczeniem do Gdyni !? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Mirosław

To powiedz od razu a nie robisz trailery wpisów. :D Czekam na info, mam nadzieję że niedługo tu wrócisz i opowiesz czemu praca tu to strata czasu twoim zdaniem.

y

Strata czasu na ludzi którzy chrzanią nie o tym jak jest / ma być a o tym jakby chcieli żeby było ! brak profesjonalizmu i szacunku do przyszłego pracownika.

arek89

chyba trochę przesadzasz... poza tym to chyba tak powinno działać: niech się wypowiadają ci którzy tam pracują- ich komentarze będą najbardziej wiarygodne przecież

Marek83

Ja pracuje tu od czterech lat i nie wiem jak ktoś kto nigdy w firmie nie pracował może takie opinie wystawiać. Pozatym o który oddział ci chodzi kolego?

owcaKier

Te cudowne komentarze jeden po drugim to jakis słabo przemyślany zabieg z odwrotnym skutkiem. Nie wiem co ludzie maja w głowach wynyslajac takie "akcje" ale wiocha straszna aż wstyd to czytać śmierdzi z kilometra!!! Antyreklama tyle w temacie.ps: caveral to nie tylko biuro

Przestrzegam konkurencje

Konkurencja zawsze ma coś do napisania ;)

Panbuk

Otóż to... Dobra rada ,magiczne ctrl+c ctrl+v do oferty pracy powyższy wpis i mniej nieporozumień:) ostatnie zdanie możecie sobie darować:)

Zbigniew Ziobro

Polecam firmę-same zalety wad zero.

Remek
@Zbigniew Ziobro

Skoro polecasz to musi panować w firmie sprawiedliwość.

Zbigniew Ziobra

Kocham Caveral. Polecam pracę z czystego serca. Polecam kontrahenta z całego serca. A kto nie ten powinien ponieść konsekwencje. To jedyna dobra opcja. Inaczej wiecie...- wolę nie przypominać.

Przekonany
@Zbigniew Ziobra

Skoro sam Zbyszek tak mówi to ja wierzę

To będzie coś na zasadzie SMart 155: Plotki, intrygi, romanse, faworyzowanie, kolesiostwo, brak kompetencji, koordynatorzy tylko z nazwy, brak szacunku do młodszych stażem, oceny/wywody mocno godzące w wartość człowieka, wszechobecna spychologia, zamiatanie problemów pod dywan, brak profesjonalizmu, spoufalanie się z szefostwem. Ktoś w końcu zdejmie wam pancerz ;)

Eniu

To fajnie tam się bawicie. Faktycznie rodzinna atmosfera , radosna taka i w ogóle :p

Czy w Caveral sp.j. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pobożny2137

Pytanie zbędne. W Caveral nigdy nie ma żadnych problemów więc nie ma konieczności żadnych reakcji bo to idealna firma jest całym moim życiem każdego dnia dziękuję Bogu że moge tu pracować niedziela kościółek spowiedź pokuta komunia kima i powrót do caveralskiego raju. Już na dniach a dokładnie 25 lipca dzień świętego Krzysztofa, patrona kierowców. Módlmy się do niego o wieczne istnienie firmy. Myślę Że Caveral funkcjonuje pod jego specjalnym patronatem. Kierowcy kochani przyszla sobota widzę nas wszystkich w kościele na firmowej mszy. Niech papież i sam ojciec i syn i duch Święty pobłogosławi Caveral. AMEN

Qwerty

Nie ma żadnej reakcji. Problemy wręcz eskalują. Szefowie nie wiedzą, co dzieje się w ich firmie i nie wykazują chęci wdrożenia się w prawdziwe życie pracownicze, co na pewno otworzyłoby im oczy na wiele spraw. Widoczne jest faworyzowanie i wszechobecna (usunięte przez administratora)

R
@Qwerty

Widzę ze same miękkie faje tu wypisują nie podoba się w Caveralu to po co wypisywać zwolnić się i koniec. A nie mazać się poprzez wypisywanie. Jest dużo firm które pewnie zatrudnią was do siebie.

Qwerty
@R

Po to jest ta strona, żeby napisać chyba nie? Miękka faja? Bo ktoś ma swoje zdanie? Hahaha proszę Cie, kimkolwiek jestes caveralowiczu otworz swój umysł. Nie pozdrawiam

Nowa

Super przyjazna atmosfera, wręcz rodzinna . Młody, zgrany zespół. Szefowie z ludzką twarzą, do tego uśmiechniętą twarzą. ;-). Koleżanka z naprzeciwka najlepsza! Wreszcie chce się wstawać do pracy :-), a to mówi wiele... Duże pole do rozwoju.

Atmosfera szczera
@Nowa

Jak ten koment xd

Zbigniew Ziobra

Miękiszony jesteście. Dobra polska spułka.

Alex
@Zbigniew Ziobra

Tak dobra jak Twoja ortografia a jeszcze lepsza niż Twoja nazwa użytkownika ????

Mia
@Zbigniew Ziobra

cudowna jak widać skoro nie zwrocili uwagi na Pana błędy w pisowni..

@Mia

Rozkazuje natychmiast przestać szkalować Caveral to jest rozkaz z natychmiastowym tytułem wykonawczym inaczej do gułaguw za fraki i koniec smiechuw hihuw

gość

Jeżdżę dla caverala od ponad roku i nie miałem nigdy problemów ani ze spedytorami, ani z płatnościami. wystarczy trzymać się umowy. polecam tą firmę bez najmniejszego wahania

Ciuś ciuś
@gość

Nie ładnie tak oczerniać innych... Przecież wiemy że wy nigdy do błędu się nie przyznacie. Negatyw za słuszny negatyw to wasze motttttttto!

Uhaha
@gość

I profilaktycznie wszedłem na portal opinii o pracodawcy żeby walnąc dobra opinie jako podwykonawca akurat chwilę po tym jak ktoś napisał zła xD ale (usunięte przez administratora) ;-)

Alex

Co się stało?

Wicher

Panowie szukam pracy, czy są zatrudnienia w Caveral? u nas zwolnili 16 i wszyscy szukają, możemy jeździć nawet na weekendy. Dajcie znać czy szukają i na kogo razie co mogę się powołać?

Martyn Zenobiuk

Niech się wypowie prezenter Caveralowy na ten temat

Głos Rozsądku

Firma nie jest zła- starają się by dobrze się pracowało a to już coś - najważniejsze, że firma jest stabilna i nie musieli nikogo zwalniać w czasie pandemii bo słyszałem co się w innych firmach działo...

Dstrctr
@Głos Rozsądku

Taka świetna firma ze ma etatowych spamerów internetowych

Kiero
@Głos Rozsądku

Kto kogo chce przekonac takimi opiniami... Po co wam to ??? Oto obraz firmy !!!

Ogar
@Głos Rozsądku

Teraz "Głos Rozsądku" kiedyś to się nazywało "dobra mina do złej gry" będziesz mieć rozsądek jak się obudzisz z ręką w nocniku i będzie zdziwienie

Spedytorka ze Szcz.

Super szefowie i fajne chłopaki (pozdro dla Łukasza i Wojtka!) z Łodzi ;)

Radosny Caveralowicz

Komuś bardzo zależy nad super wizerunkiem firmy w internecie ale chyba brakuje rozgarniecia aby zauważyć na pierwszy rzut oka że te .... (usunięte przez administratora)sa pisane przez jakas jedną osobe z biura. I co to ma na celu skoro zainteresowany człowiek który ma jakikolwiek rozum czytajac te opinie tylko się zniecheci do firmy bo nie ma nic gorszego jak fake'owe komentarze i to takie niskich lotów gnioty. Jak to świadczy o firmie???

Zostaw merytoryczną opinię o Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 24 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.