KOSPEL zakład produkcyjny

Opinie o KOSPEL zakład produkcyjny

Pola

...poczytałam te opinie ..i się trochę przestraszyłam , chciałam złozyć tam swoją aplikację na stanowisko specjalista ds. handlu zagranicznego z językiem obcym , bo wydaje mi się, że praca pewna i stabilna,ale mam teraz wątpliwości, a jak wygląda praca na takim stanowisku..? może ktoś napisze parę słów...?

R.R.
@Pola

Bardzo ciekawa i rozwojowa. JAKI JĘZYK?

Kazik
@Pola

niestety zdecydowana większość opinii na tym portalu jest niemerytoryczna, więc chyba nie ma co się nimi sugerować ?

Pedro

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Mam inne wrażenie o firmie.

@JA z czego najbardziej byłeś niezadowolony pracując w KOSPEL zakład produkcyjny? @Pracownik nie obrażaj nikogo na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin

@Pola czy udało Ci się w końcu aplikować do firmy KOSPEL zakład produkcyjny? Jeśli tak to czy opowiesz jak wyglądał proces rekrutacji? Na jakie pytania można liczyć? Jakie są wymagania? Czy przyjęli Cię do firmy? @Moni co dokładnie masz na myśli? O jakim zarządzaniu mówisz?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KOSPEL zakład produkcyjny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

@gość informacje na temat stanowiska przedstawiciela handlowego znajdziesz na stronie http://www.kospel.pl/pl/praca/180-praca-w-kospel-s-a/1245-przedstawiciel-handlowy-region-pomorskie-i-zachodniopomorskie.html

Kuba

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o firmie czegoś dobrego? Firma jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy i wielu innych urządzeń, mają 4 nowoczesne zakłady. Taki sukces jest możliwy dzięki innowacyjności i rozwojowi. Może warto o tym pamiętać?.

gość

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego

123jl

Wisi ogłoszenie na pracownika produkcji, warto? Co tam się dzieje u nich?

Johnny

Jeśli ktoś znajdzie firmę z Koszalina z dobrą opinią na GoWork-u to będzie cud, zresztą sam GoWork ma beznadziejną opinię na GoWorku haha :D tak czy owak, ludzie którzy są zadowoleni z pracy, nie zawracają sobie głowy pisaniem słabych merytorycznie komentarzy o pracodawcy. W Kospelu ludzie pracują 10-20 lat czy na produkcji czy w biurze i każdy dostaje umowę o pracę w przeciwieństwie do firm typu Elfa, Nordglass gdzie agencje zatrudnienia dawały umowy tygodniowe(!) Jak tak czytam komentarze to zastanawiam się czy nie wypisuje ich konkurencja...

Dredd

A ph długo tam pracują ?

przemek

Koszalin Gdynia ten sam sheet

Erton

Teraz Kospel szuka ph?

życzliwy

Proponuję zatrudnić się w Kospelu i po pracować a potem zadawać takie pytania .Życzę powodzenia

Kania

Ponieważ w Koszalinie jest brak miejsc pracy, dlatego wykorzystują to zachłanni pracodawcy, nawet niektórzy umawiali się między sobą ile będą płacić na danym stanowisku i dlatego Wwiteku.

Green

Obecnie w firmie straszy pustkami, więc kto chce się lekko wyalienować ze społeczeństwa to może spróbować, ważne aby miał tylko odpowiednią ilość zaskórniaków, by móc się utrzymać :)

Green

Ghfty

Teraz szukają chyba ?

Mir

Zapraszamy, wysokie prowizje czekają ha ha ha, po miesiącu się dowiesz, że jest inaczej niż zostało na początku powiedziane.

wok

Kospel się zwija, prezes odsuwa się od firmy ze względu na wiek, skończyły mu się pomysły w tym biznesie a wiceprezesi są przeraźliwie słabi merytorycznie i ciągną firmę w dół. W firmie brak jakiejkolwiek kultury pracy, brak perspektyw rozwoju, ludzie szukają innej pracy i odchodzą. Nie mogłem na to już patrzyć, ciągle pod byle pretekstem okradali mnie z wypłaty więc odszedłem, chętnym do podjęcia pracy odradzam, pracującym radzę ... szukajcie innej roboty, jest jej całkiem dużo w Koszalinie.

georg

odradzam pracę w tej firmie, sam jeszcze siedzę w tym g*wnie, ale tylko parę dni i zmądrzeję tak jak zmądrzało w ostatnim czasie wiele osób, bo sami odeszli szczerze nie polecam nikomu, ucinanie premii, zwolnienia, ciągłe uczucie niepewności, zresztą.... na bowidzie jest taki ciezki klimat, to czuc w powietrzu i widac po zasmuconych twarzach ludzi.

qq

szukali ph na Niemcy, ale musiałbyś być z Gdańska. takie buty:)))

Zostaw merytoryczną opinię o KOSPEL zakład produkcyjny - Koszalin

• Jak się pracuje w KOSPEL zakład produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy KOSPEL zakład produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOSPEL zakład produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOSPEL zakład produkcyjny