KOSPEL zakład produkcyjny

Opinie o KOSPEL zakład produkcyjny

Robuś i jego inteligentne komentarze :) Znowu trup wyłazi z szafy? Dobrze ze pod swoim hejterskim nick-em ;)

Olsztyn

Kupiłam piec firmy Kospel wraz z zaworem trójdrogowym. Po podłączeniu okazało się że zawór jest wadliwy. Od 2 tygodni czekam na serwis. Dziś się dowiedziałam że zawór serwis nie ma. Firma nie jest rzetelną.

Serwis
@Olsztyn

Szanowna Pani, Forum o pracodawcach nie jest miejscem do załatwiania spraw serwisowych. Pani chyba pomyliła portale. To co Pani pisze, jest raczej mało prawdopodobne. Serwis jest zewnętrzny, więc chyba coś się nie udało w serwisie zewnętrznym. Proszę powiadomić o zaistniałej sytuacji centralę. Producent nie montuje i nie uruchamia systemu. Robią to firmy zewnętrzne, które się podmiotami niezależnymi od producenta. Ten komentarz jest tutaj bardzo dziwny. Chyba, że system był uruchamiany samodzielnie, bez autoryzowanego serwisu, a to już zupełnie inna sytuacja (bywały już takie przypadki i różnie się to kończyło).

Kto na "gębę" się umawia?! lol Większej bzdury dawno nie czytałem. Przecież to duży zakład, gdzie podpisuje się umowę o pracę i warunki finansowe są określone. Kreatywność niektórych ludzi na tym portalu jest niesamowita :) Trudno nawet takie wypowiedzi oceniać w kategoriach jakiejś sensowności, nie mówiąc już o stanie faktycznym. Czyżby Robol "comeback" pod innym nick-em? :)

Robol

Jestem, cały czas pod swoim nickiem. Mam do ciebie pytanie: czy ty czytasz teksty na które odpowiadasz? A może czytasz i ich nie rozumiesz ;)

@Robol

A świstak siedzi i zawija w sreberka :)

Robol

No i mamy wszyscy odpowiedź godną twojego intelektu i poziomu ;)

@Robol

Ty chyba jesteś jakiś człowiek "żart". Odpowiedzi godne "intelektu" już mieliśmy okazję poczytać w Twoim wykonaniu. Nawet administrator je usuwał (ciekawe dlaczego). Co jak co, ale o intelekcie "wiesz" najwięcej i masz najbardziej "bujną" wyobraźnię ze wszystkich obecnych :) Chapeau bas dla intelektualisty Robola (o dziesięciu nick-ach) Nie kompromituj się dalej.

Robol

Pracownik że cię palce nie bolą od klikania w ikonki, ale rozumiem taka twoja robota :) A co napiszesz o cyrku jaki się tu zrobił

@Robol

To chyba głównie Twoja zasługa? Że też palce ciebie nie bolą pisać takie wymyślone bzdury. Jak widać jesteś bardzo oporny. Oporny zarówno w pisaniu prawdy, jak i przyjmowaniu krytyki. Może na zaserwujesz jeszcze jakieś teorie spiskowe? Będzie trochę zabawniej. Znowu zrobisz z siebie idiotę :)

Robol

Może zrobię może nie zrobię. Ty nie musisz robić:)

Francuz

Swoje prywatne sprawy załatwiaj prywatnie a nie na forum o pracodawcach. Typowy konfident, który pisze komentarze bo mu coś nie leży w jego osobistych relacjach. Pewnie problem z osobowością.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KOSPEL zakład produkcyjny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Ona

Na ile zmian i w jakich godzinach się pracuję na produkcji?

Olo

I tu się z Tobą nie zgodzę. Pracuję od lat i kadra jest w miarę stała. Zasady pracy też są dobrze znane. To że może pojedyncze osoby rezygnują lub zmieniają pracę, jest całkiem normalne w tak dużej firmie. Chyba że masz na myśli produkcję? Tam zawsze była, jest i będzie rotacja wynikająca z jej charakteru. (pokaż mi tej wielkości zakład bez rotacji). Jeśli faktycznie pisałeś o produkcji, to z tą "wartością" byłbym lekko ostrożny. Co do zarządu nie mam żadnych zastrzeżeń, a benefity są jak najbardziej OK.

Olo

Jaki zdziwiony :) Ciekawe dlaczego?

Olo

Serio piszesz? :) Jak się poczyta niektóre twoje komentarze (które w większości nie mają pokrycia w rzeczywistości), to można nawet studiować Twój przypadek. To jest dopiero zabawne :) Jak widzę siedzisz tutaj "od zawsze". Masz jakąś misję? Wiesz, jest takie przysłowie: "Jak umrzesz to nikt o tym nie wie, tylko innym jest ciężko. Podobnie jest jak jesteś imbecylem".

Olo

Drobna korekta bo źle się wkleiło: "Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest, jak jesteś debilem". teraz jest poprawnie i zastanów się nad tym.

Robol! Ty stary troll-u. Kto jak kto, ale ty odklejaniu się pewnych części ciała, powinieneś wiedzieć najwięcej. O ile się nie mylę, chyba już raz spadałeś z tego "niewiarygodnego" portalu? Przykleiłeś się tutaj jak g...o do statku i znowu snujesz swoje niewiarygodne opowieści? Teraz co wymyślisz? Wszyscy są niezmiernie "ciekawi".

Robuś :) Tobie się coś nie pomyliło? Chyba tobą admin się powinien zainteresować. Co jak co, ale widać po twoich komentarzach, że już to robi :)

Ale co działa? Najpierw piszesz bzdury o firmie. Potem jak ktoś ma inne zdanie, obrażasz. Dostajesz "po łapkach" od admina i z wielka obrazą oświadczasz że to nie portal dal ciebie (jest parę postów poniżej). Nagle mamy "comeback" z jakimiś durnymi wstawkami (wcześnie się prawnika wystraszyłeś, więc zmieniłeś taktykę). Jak powiedzieć o tobie odrobinę prawdę, to się święcie oburzasz. Chyba większego hipokryty tutaj nie było. Nie wiem ile można tobie kłaść do tej głowy ze jesteś niewiarygodny i słowo (usunięte przez administratora) pasuje do ciebie jak ulał. Pewnie zaraz będzie jakiś kolejny smieszny rezon :)

A nie mówiłem :) Durne odpowiedzi i polemika z faktami oczywistymi to domena Robola. O bujnej wyobraźni na temat firmy nie wspomnę :) Jednym słowem, człowiek porażka.

Myślę że w tym przypadku bardziej potrzebny jest lekarz. Komentarz zgłoszony do administracji jak i pozostałe wypociny.

Rocky

Sprostowanie. Czasami pod wpływem emocji można napisać nieodpowiedzialne treści które mogą wpłynąć na wizerunek firmy i osób w niej pracujących. Wpisy z 12.01.2020

Rick

Zawsze można założyć różowe okulary i twierdzić że firma taka jak kospel to dobra firma i że dobrze traktuje ludzi. Bo jak się nie ma co się lubi trzeba lubic co się ma. Oni doskonale wiedzą że ludzie nie mają wyjścia i jak pójdą gdzie indziej to czasem trafia spod deszczu pod rynne. Niewiele jest firm lepszych od tej tak naprawdę co nie przesądza o tym że jest to dobra firma.

Zorientowany

Kospel kupił Viessmanna ;)

Imperion
@Zorientowany

Chyba odwrotnie. To Viessmann kupił Kospel. :D

No to mamy viessmann

Kartur

Nie polecam wyrobów tej firmy.Kupiłem bojler z wężownicą emaliowany ,,cud techniki,,sześć lat gwarancji DWA I PÓŁ ROKU UŻYTKOWANIA Z BOJLERA ZOSTAŁ DURSZLAK !!!!!!!

@Kartur

Chyba ktoś pomylił portale :) Serwis jest w zupełnie w innym miejscu.

@Kartur

To drogi ten durszlak. Takie durszlaki tylko z Kospela ;)

Kospel
@Kartur

To chyba dobrze - przynajmniej dostaniesz nowy a jak będziesz wymieniał na czas anodę to żywot znacznie dłuższy masz zapewniony, no chyba że się nie wymieniło anody na czas to taki (usunięte przez administratora) wpis murowany od frustrata ????

@Kospel

Święte słowa ;) A trzeba było przeczytać instrukcję, ale po co.

Zadowolony

Serio?! To chyba pracujemy w różnych firmach, bo coś mi się w Twojej wypowiedzi nie zgadza. A może miałeś zbyt wygórowane ambicje i dysonans pomiędzy możliwościami a oczekiwaniami?

Zadowolony

Bentley, Robol czy jak tam się tytułujesz. To jest smutne i żałosne co robisz. Widocznie niektórym takie "katharsis" jest potrzebne do szczęścia (gdy ma się inne braki). Prostota i głupota poprzedniej wypowiedzi, pokazuje jaki jest poziom intelektualny i kulturalny człowieka. Nic dodać nic ująć.

Zadowolony

ktoś ma chyba bujna wyobraźnię (niestety). Dostał konkretny argument między oczy, to pisze teraz w 3 osobach. To chyba wszystko w temacie wiarygodności. PS. Teoria spiskowa nie zadziała, bo ja nie jestem HR-owcem.

Zadowolony

Pozostawię to bez dalszego komentarza, ponieważ samo się skomentowało :)

Noname123

Pracowalem w Kospelu.. falszywi ludzie, place srednie, trzeba uwazac co sie mowi. To nie miejsce dla ambitnych. Tam sie takich bardzo nie lubi. To nie miejsce gdzie popracujesz dluzej niz 3 lata. Zero rozwoju, masz robic swoje w 8h i spadac do domu jesc bulki z pasztetem.

@Noname123

Znowu jakiś biedak umysłowy produkuje się na forum po kopniaku od firmy w 4 litery? I do tego ta ksywka. Bezcenne. Pewnie znowu nakradł i złapali, albo to taki cienki bolek, że mu umowy nie przedłużyli? Zawsze paru idiotów w tak dużej firmie się znajdzie. Statystyka.

zenek1

nie bredź.. firma januszex.. 2000 netto w 2019r to szał? W Lidlu zarabiają więcej.

@zenek1

Serio? To chyba pracujemy w różnych firmach (ty pewnie w Lidlu) O bredzeniu wiesz najwięcej.

Pytam

A może wiecie coś na temat działu marketingu? Ogłoszenie na specjalistę wisi już od kilku miesięcy

@Pytam

Jakiego działu? ????

@Pytam

Na Olchowej działa i jest rozbudowywany nowy Dział Marketingu. Składaj papiery, zadzwoń. Zapewne szukają specjalistów.

Wiecie może, czy trudno jest dostać się do pracy w tej firmie? Zastanawiam się jakimi umiejętnościami trzeba się legitymować, aby móc tam się dostać.

@Adam

Metodą czopka

@Robol

Odpowiedź godna "noblisty". Inteligencja, poziom "MASTER". Normalnie talerze się rysują.

Abdul

Gdzie ta wolnosc slowa? Kogos zabolala prawda w oczy? Prawda i tak wyjdzie.

@Abdul

Podobno prawnik już się zainteresował szkalowaniem firmy. Brawo!

@Abdul

Cenzura jak w PRLu, portal nie wiarygodny. Spadam stąd. Powodzenia

Elegancko

Ta strona służy do tego, aby się dzielić informacjami na temat firmy, aby ludzie, którzy myślą o pracy w tamtejszym zakładzie wiedzieli na co się piszą. Prawda jest taka, że atmosfera jest w pracy słaba. Nie ma tam teamu, każdy gra pod siebie. Zarabiasz więcej od kogoś, to zrobią wszystko żeby Ci uprzykrzyć życie. Przestają się uśmiechać. Zaczynają donosić. Nie polecam. Byłem, poczułem. Dzięki Bogu już mnie tam nie ma. Najlepszy moment w moim życiu to zakończenie pracy w Kospelu.

@Elegancko

Ja ma zupełnie inne odczucia, ale to duża firma, wiec każdy ma swoje. Ja sobie chwale pracę własnie ze względu na atmosferę i jest ona raczej pozytywna.

Romoto

Stawka godzinowa, to około 11,02 PLN

@Romoto

Życie jak w Madrycie. Za taką kasę nie dziwota, że to najlepsza firma w Polsce. Tylko pracować. Apropo zarobków. Ostatnie 100 000zł zaoszczędziłem w niecałe 10 miesięcy. Od lipca szykuje się podwyżka. Jak na szeregowe robola nie jest źle. :)

@Paweł

W najbliższym miesiącu mają zostać wprowadzone podwyżki dla pracowników zatrudnionych w firmie KOSPEL? Podwyżka wynagrodzenia jest zawsze miłym momentem dla każdego pracownika. Mam nadzieję, że będziesz tak uprzejmy i wypowiesz się na temat wynagrodzeń.

@Adam

Nie pracuję w firmie Kospel, ale życzę każdemu spawaczowi tej firmy zarobków na poziomie 150 tys zł rocznie, bez nadgodzin, bez żadnych norm czasowych, 1h przerwy i bezstresowo życia. Jeśli ja to mam to mieć to może każdy.

@Paweł

Dziękuję za sprecyzowanie, ponieważ z Twojego ostatniego wpisu wynikało, że jesteś pracownikiem tej firmy. W takim razie skąd znasz warunki, jakie obecnie obowiązują w firmie KOSPEL? Ktoś z Twoich bliskich znajomych tam pracuje?

Malkowski
@Romoto

To żyjesz jak król. No plebs też ma swojego króla

@Malkowski

Jesteś może pracownikiem KOSPEL? Jeśli tak, może powiesz mi jak wyglądają tam warunki pracy? O pensji już ktoś pisał, natomiast ciekawi mnie czy oprócz podstawy można tam liczyć na jakieś premie. Interesuje mnie też atmosfera w zespole i sposób podejścia do pracownika, jeśli masz wiedzę na ten temat to może podzielisz się tymi informacjami?

No nie

Co tylko tyle???

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w KOSPEL zakład produkcyjny?

Atmosfera ogólnie jest OK. Trudno wypowiadać się za innych, ale nic z tych zarzutów u mnie się nie potwierdza. Ja uważam, że ktoś na siłę szkaluje firmę, bo przy każdej pozytywnej opinii, zaraz zaczyna się szczucie, ubliżanie itd. Pominę tutaj takich stałych bywalców, którzy za punkt "honoru" postanowili dowalać firmie, bo się np. nie dogadali w jakiś tam sprawach.

Aborygen

Ludzie są fałszywi, uśmiechają się do Ciebie, a za plecami szydzą. Ale czy to nienormalne? W pracy nie ma kolegów. Są układy. W Kospelu te układy mają duże znaczenie. Trzeba wiedzieć z kim przystawać, a kogo trzymać bardzo blisko siebie i obserwować.

El

Szanowny Panie, Możesz mieć inne odczucia, możesz pracować w innym zakładzie. To nie znaczy, że te wszystkie rzeczy to nieprawda. Może ktoś w końcu pomyślał, że warto podzielić się z innymi tymi informacjami? A nie jak reszta „byle jak najszybciej zapomnieć”.

@El

Oczywiście ze tak! Nikt tego nie neguje. Ale co można pomyśleć o sytuacjach, gdy ktoś pisze coś pozytywnego o pracy, to natychmiast w odpowiedzi dostaje stek obelg, insynuacji i pomówień. Jak zaklasyfikować takiego współpracownika? Tak działają ludzie, którzy mają ewidentnie jakiś problem ze sobą. OK, nie podobało się, napisałeś, przyjęte, szanuj opinię innych. To bardzo proste. Takimi atakami potwierdzają jedynie fakt słabości i rozchwiania emocjonalnego, co być może przekłada się również na ich życiowe porażki. W takim wypadku tutaj najłatwiej podbudować własne ego (anonimowo). Przykładów mamy aż nadto. To jest raczej smutne, a czasem jak czytam, to nawet "talerze się rysują" od tej twórczości.

Inżynier

Większość albo wszystkie pozytywne opinie to wszystko sprawka HRowca oraz kadr. W pewnym momencie zdali sobie sprawę, że nikt nie chce przychodzić do pracy, bo są same złe opinie na gowork. Poprawili statystyki mozolną pracą, ale dalej pracownicy, którzy są znaczący dla firmy i pracują ponad 10 lat nie zarabiają nawet 2900 na rękę. HRowiec nie ma zielonego pojęcia jaka powinna być jego rola w firmie, która naznaczona jest z definicji.

Twój nick
@Inżynier

Bardzo wyważona opinia. Dotykająca sedna sprawy.

@Inżynier

Kolejne teorie spiskowe. Litości, tego się już czytać nie daje... Co Wy ludzie macie z tymi głowami? Było ubliżanie zadowolonym z pracy w firmie, to teraz czas na kolejną odsłonę schizofrenii pod postacią: "Wszyscy jesteście HR-owcami" No bez jaj. Poważnie???

Nic nie trzeba dodawać

@Inżynier

Kwota, która podałeś to podstawa i do tego dogodzą jeszcze dodatki takie jak premie lub benefity?

@Paweł

Kwota jest netto, zaokrąglona. Zawiera już 30% premie.

Aha

Jaki sens sie tutaj spuszczac nad firma ktora zaraz i tak sprzedadza. Pozniej rotacje wprowadzanie swoich itd szkoda czasu idzcie ludzie zajmowac sie czym bardziej produktywnym

NoName123

Zobaczcie jak czesto szukaja pracownikow i jak dlugo wisza ogloszenia. Tam nikt normalnh nie chce isc. A jak juz cos go przycmi o pojdzie na rozmowe to sie zderza ze sciana jaka jest ta smieszna oferowana stawka.

Zostaw merytoryczną opinię o KOSPEL zakład produkcyjny - Koszalin

• Jak się pracuje w KOSPEL zakład produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy KOSPEL zakład produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOSPEL zakład produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOSPEL zakład produkcyjny