KOSPEL zakład produkcyjny

Opinie o KOSPEL zakład produkcyjny

były

Super firma, praca spokojna, bezstresowa. Przełożeni mili, pomocni, szanują pracowników a szczególnie dyrektor Remigiusz P. No cóż, gorąco polecam pracę w tym zakładzie hehehehehehehe.....

Zakuli

Hahahaha , głupoty wypisujesz

Remek

Witam. Wszystkim którzy zastanawiają się na podjęcie pracy w tej firmie mocno odradzam.. mobing, mobing, mobing. A więc przechodząc do konkretów miałem okazje pracowąć w tej wspaniałej w firmie z siedzibą w karlinie pod sterami Przemysława.P ulubione zajęcie tego pana to przesiadywanie godzinami na monitoringu lub obserwacja z partyzanta pracowników. Kierownik tego zakładu potrafi zabrać premie pracownikom za wychodzenie do toalety lub gdy komuś jakaś wulgaryzm się wkradnie (choć sam Pan P.P ma bardzo ubogie słownictwo i leci mięso z jego ust). Jedna toaleta na 25 osób ponieważ reszta jest pozamykana (żeby ludzie się nie krecili?). W tej firmie zostaja ludzie wygradzani za podp&*(dalanie kolegów i nie liczy się tam co potrafisz tylko czy wszystko ładnie powtórzysz kierownikowi wtedy jesteś pod ochroną. Atmosfera bardzo napięta, każdy się boi tam stanąć na minute ponieważ pan kierownik wychodzi zaraz z biura i szuka dziury w całym. niby dają podwyżki ale póżniej premie zabierają i na jeden grzyb wychodzi, tłumaczą się tym że sprzedaż słaba co nie jest prawdą. Kiedys szanowny PAN Kierownik mierzył stoperem czas dane czynności pracownikom i narzucone są takie normy że po pracy się zyć odechciewa. Przerwa 15min. nie daj Boże się spóżnić 30s.. raz praktykantom owy pan zabrał premie na 3 miesiace za spóżnienie 30s (brak komentarza).Jeżeli chodzi o prace jest monotonna i ciezka(cały dzień to samo) chociaż są stanowiska lżejsze ale jest ich nie wiele i w sam raz dla pupili pana kierownika. Nie liczył bym na rozwój w tej firmie lub na jaki kolwiek awans chyba że się wcześniej było ormowcem. Ludziom kupującym te zbiorniki tez odradzam bo to jest totalna kiszka, ludzie robią to pod naciskiem, bardzo szybko i bardzo dużo szajsu idzie np. upierdol&na pianka izolacja, popękana emalia, słabo dokręcone elementy ( montujesz zbiornik i sru, cieknie) i wiele, wiele innych. Nie polecam ani pracy tam ani produktów robionych tanią siła roboczą. Pozdro

były

Produkcja, produkcja uber alles!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KOSPEL zakład produkcyjny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Alibaba

Wypłaty od najniższej krajowej do około 2300 biuro. Często się zdarzało że po paru miesiącach kwota zostanie obniżona. Szczególnie gdy ma się kredyt, rodzinę to jest się uzależnionym, bo o to pytają Jest to typowa firma do odbycia praktyki, później należy szukać pracy gdzie indziej

Sławek

Z innej beczki Witam, Szukam osoby (prawdopodobnie przedstawicielki firmy Kospel- kolektory słoneczne) jeżdżąca białym fordem fiesta 3 drzwiowym o numerze rejestracyjnym początek FG (więcej nie zapamiętałem) z góry dziękuje za pomoc

lidziuknieczknpieczki

Koleś rotacja jest taka, że jak źle spojrzysz albo bedziesz miał lepsze buty niz piotrowski to wylecisz, żona jego cie zwolni, za byle co zwalniają, wiec sobie znajdz lepszą pracę a picie piciem bo cie zabiora na piknik spija a potem wywala z roboty a bo to ja nie wiem jak było, z tym piciem

Bea

Ja tez pracowałam w kospelu szef niby super piotrowscy wygryzą prezesa to kwesta czasu tak ja to zrobil ze swoim kierownikiem produkcji spił go a potem podkablowałam myclse ze piotrowski skończy tak jak ojciec, chyba ze dorobi sie bodygarda. jedym słoweik klika

Młodociany

Pracowałem jako młodociany pracownik w Kospelu, jeśli zdarzyło się opuścić szkołę (np. zaspanie) to te 8 godzin w plecy do odrobienia w pracy + odjęcie wynagrodzenia z 250zł na niższą kwotę (kumpel dostał 100zł). Praca w hałasie, przy pyłach których zapach wywołuje odruch wymiotny, najgorsza monotonia pracy typu składanie/wiercenie tej samej rzeczy przez 8 godzin i oko wielkiego brata którego pracą jest nadzór każdej hali tylko po to żeby potem móc wżerać orzeszki w karmelu przy komputerze. Jedyny plus jaki tam znalazłem to w miare sympatyczni pracownicy, praca jako monter- mechanik maszyn i urządzeń w firmie Kospel to najgorszy wybór i rygor dla pracownika młodocianego

maly benek

ostatni post prawda na 100% pracowalem tam i ciesze sie i skladam rece do boga ze juz tam mnie nie ma Wyzysk , zakazy ,i wiele innych omijac szerokim lukiem !!!Oboz pracy !!!

Witam,bardzo dobrze znam firmę Kospel i to co tutaj piszą jest totalną bzdurą.Znam bardzo dobrze firmę Kospel S.A i klan Piotrowskich.Zacznijmy od Pani Lidii,dwulicowa kobieta sprawiająca wrażenie kobiety ok,lecz po upływie czasu pokazuje swoje prawdziwe oblicze-niestety bardzo złe.Kobietka z harakterkiem bardzo pewna siebie ponieważ jej mąż Remigiusz Piotrowski jest v-ce prezesem w tej firmie więc nikt jej nie podskoczy.Potrafi zwalniać pracowników którzy za dużo mówią i zaczynają narzekać na słabe warunki w pracy oraz wypłaty mięsięcznych zarobków.Tak jak wspomniałem mąż tej Pani V-ce prezes Remigiusz Piotrowski jest jeszcze gorszy,zaczynał w firmie jako zwykły pracownik,podpierdzielił na początku swego kierownika który podobno w pracy był pod wpływem al....... do szefostwa po to aby zająć jego miejsce,Tak podpierdzielał stopniowo i regularnie oraz gnębił że dorobił się stanowiska takiego jakie obecnie zajmuje.W Damnicy są zupełne złe warunki pracy oraz traktowanie pracowników mam na myśli hałas przekraczający normy,zapylenie szkodliwe dla zdrowia- niektóre substancje są rakotwórcze np emalia,temperatura przekraczająca normy Ciężka fizyczna praca,dźwiganie ciężarów ponad normy!!!!!.Zamyka się drzwi po 18 tak żeby pracownicy nie mogli wyjść na zewnątrz zakładu - w tym ewakuacyjne.Pracownikowi nie wolno iść na chorobowe a gdy już pójdzie to dyrektorzy K.R oraz M.W karzą pracownikowi zamienić to na urlop bądź odpracować to chorobowe w nadgodzinach.Nawet urlopy ojcowskie nie chcą dawać,Jak przychodzi nowy rok to w pierwszych miesiącach obniżają zarobki twierdząc że jest kryzys,Nie ma w tej firmie planowanych urlopów tak jak przewiduje kodaks-jeden minimum dwutygodniowy w całości a latem to można zapomnieć o urlopach.Co do paczek na święta to są i to nawet ładne,co do pikników to też jest ok,paczki dla dzieci też nie można narzekać a co do bonów na święta to już jest okropnie,dadzą owszem lecz dają to w formie sodexo od którego przy następnej wypłacie zabierają podatek co jest nie zgodny z prawem,ponieważ od bonów w formie paierowej nie można odprowadzać podatku ale to oczywiście wymysł Pani Lidii Piotrowskiej.Można by tu mnożyć przykładów.Cikawostką jest to że firma ta w Damnicy w 2006 roku uruchomiła pierwszą z automatyzowaną linię emalierską,prawda to była pierwsza a pełni automatyczna linia emalierska lecz postawiona przez poprzedniego właściciela Pana Jacka Rebacza który później ogłosił upadłość .Tak więć Kospel uruchomił tą linię tylko ponownie,cała zasługa należy się Panu Jackowi.co do produktów? Jeśli ktoś zakupi pionowe zborniki,to niech odkręci najpierw korki,zajrzy do środka i sprawdzi czy jest pokryta w 100 procentach emalią szczególnie 200,250,300 i 400 litrowe-może się zdziwić to jest pięta Achillesa tej firmy!!!!!.Prezes jest bardzo wporządku osobą i dziwię się że otacza sie takimi ludzmi.TO PRZESTROGA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY W KOSPELU.A dla tych z Karlina to powiem krótko-popracujecie,zobaczycie i zdanie sobie wyrobicie bo na początku Kospel mydli oczy a później pokazuje PAZURKI!!!! POZDRAWIAM

Gdyby nie ten "mały ale wielki" to może byłoby inaczej,(usunięte przez administratora)

Jer

Kospel wykorzystuje słaby rynek pracy w Koszaline i daje b. niskie płace. Jest to też strzał w kolano bo b. dobrzy pracownicy uciekają do firm dających im możliwość rozwoju i znacznie ale to znacznie lepszą płacę.

POLAK

A jeszcze jedno do tych kierowniczek ogłoszę w głosie kosz.... i inny stronach że to [usunięte przez moderatora] firma, omijać ją na 1000 kilometrów. [usunięte przez moderatora]

pinda

kospel niech wyrzuci baby jako kierowniczki i jeszcze jedno baby to nie przedszkole żeby na rozmowę kwalifikacyjną nie było rozmowy tylko durny tyle test z podstawówki, pewnie zabrała córce lub synowi a może od koleżanek - [usunięte przez moderatora]

ZENEK

Kospel następna firma [usunięte przez moderatora] czyli ludzi robi w frajera, płace minimalne a kierownictwo jak rząd nie nadaje się a jeszcze baby, istna porażka. Same najgorsze rzeczy dziadostwo do potęgi nieskończoności.

Stefan

minium za maksimum!! nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o KOSPEL zakład produkcyjny - Koszalin

• Jak się pracuje w KOSPEL zakład produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy KOSPEL zakład produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOSPEL zakład produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOSPEL zakład produkcyjny