Opinie o JM elektronik Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JM elektronik Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w JM elektronik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM elektronik Sp. z o.o. w Gliwice

CEO

Proszę mailem na kariera@jm.pl napisać. Proszę o konkretne pytania. Chętnie odpowiemy.

none

Dla osób kompetentnych w wielu miejscach znajdzie się miejsce. Problemem są ci niekompetentni...

@none

Całkiem jak w rządzie :D Ale jak ktoś ma otwarty umysł i chęć do pracy i rozwoju to ma szansę, aby postrzeganie jego osoby oraz efekty pracy się poprawiły. A jak nie ma takiego nastawienia to na dłuższą metę nie osiągnie niczego sensownego. Ale to taka generalna zasada.

CEO

Wydaje się, że "z podtulonym ogonem" to niewłaściwy opis. Raczej "Po sprawdzeniu czy wszędzie lepiej gdzie nas nie ma okazuje się, że nie wszystko złoto co się świeci" Naprawdę dla kompetentnych, zaangażowanych, komunikatywnych, chętnych do pracy i pozytywnie nastawionych do życia JM elektronik może być dobrym, długofalowym, uczciwym pracodawcą."

Edi

Szukają innej pracy ale po czasie wracają z podtulonym ogonem :)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Rysiek

Przykre ale prawdziwe, niestety brak premii oraz podwyżek zmusza do szukania innej pracy. Bo przecież każdy z nas chce żyć normalnie.

Niby cos sie dzieje,ale ludzie zaczynają odchodzic

Sztefen

Pracowałem kiedyś w Zabrzu, teraz podobno robicie w Gliwicach. Dużo się zmieniło? Dzieje się coś jeszcze na zakładzie w Zabrzu, został tam ktoś? Pozdrowionka!

ps

Proste.niezadowoleni sa Ci,ktorzy za najnizsza krajowa [usunięte przez moderatora] tak samoja Ci co maja prawie drugie tyle

CEO

No ale o wynagrodzeniach/premiach to nie rozmawiamy na forum tylko w firmie. Adres przełożonego, dyrektora, przezesa wszyscy znają. Drzwi są otwarte. Wynagrodzenia (w tym premie) są wypłacance zgodnie z umowami/uzgodnieniami. Terminowość wypłaty wynagrodzeń oraz rzetelność pracodawcy potwierdza fakt, że jest kilka małżeństw i "wspólnych gospodarstw domowych", których obie połówki pracują w JM elektronik. Chyba nikt nie zaprzeczy, że to duże zaufanie w stosunku do pracodawcy.

Walduś

Kiedyś premie były, już nie będzie tak fajnie :'(

:p

I gdzie te premie. Panie prezesie, jak żyć ?

ile ?

tyle,że starczy na skromne wyźywienie rodziny,opłat juź nie zrobisz,mając 40zł /dzień :)

monter elektroniki
@ile ?

40zł na dzień? Gdzie?

obserwator

Moim zdaniem wszystko co się dzieje w tej firmie , zmierza w złym kierunku . Aż przykro patrzeć i myślę że będzie jeszcze gorzej . Bo ludzie którzy powinni to zatrzymać , same to napędzają ...

i rozumiem ,że skoro liczony jest czas to praca jest na akord ? i taka jest forma zatrudnienia ,tak ? czyli od nas zależy ile zarobimy?

da się zarobić ? tzn.? rozumiem ,że minimum 2 tyś na ręke jest ? bo tyle mniej więcej jest potrzebne,aby żyć w miare godnie..

Fifi

W tej firmie da się zarobić pracując dłuższy czas, wszytko zależy od umiejętności. A co do pana [usunięte przez moderatora] jest nikim w porównaniu do swojego poprzednika.

Nighthunter

Pracuję w JM już dłuższy okres czasu i tego co się stało z zespołem - nie sposób opisać...Jak produkcja przeniosła swą siedzibę z Gliwic do Zabrza i przyjęło się kilkanaście nowych osób do pracy, przeważnie bardzo młodych oraz pan [usunięte przez moderatora] - obecnie jeden z liderów grup montażu, tak całą atmosferę szlag "trafił"...Początku tej "zgniłej atmosfery"należy szukać przy końcu kwietnia i troszkę wcześniej...Mianowicie; zwolniono (nie przedłużono umowy...) jednego z lepszych pracowników produkcji, który miał staż pracy opiewający na kilka lat w tej firmie; i co najważniejsze - posiadał ogromną wiedzę z dziedziny elektroniki i nie było dla niego problemu z żadną powierzoną mu na daną chwilę pracą (co w przypadku innych pracowników było niestety wielkim problemem...niestety tych starych jak i tych nowo przyjętych...). Prawdopodobnie za tą decyzją stał kierownik (były już...) [usunięte przez moderatora] Trudno mi wyrokować jakie były motywy tej decyzji nowego dyrektora działu produkcji, ale poprzez jedną nieprzemyślaną decyzję - opartą jeszcze na chęci zemsty (przez byłego kierownika), za wszelkie uczynione przez tego człowieka dobro, pozbyto się (według mnie...) jednej z najbardziej kompetentnych osób w tym dziale...Powiem więcej "najwierniejszego z wiernych" tej firmy i szczerze jej oddanego...Bo ktoś, kto umie zmontować np. tester do przewodów, lub coś innego usprawniającego produkcję powinien dalej tam pracować. A wszystko przez produkcję na "licznik i na czas"...co w elektronice zakrawa na kpinę, gdyż nie od dzisiaj wiadomo, że czasem na montaż, aby był zrobiony dobrze, potrzeba więcej czasu, zaangażowania, jak i cierpliwości...Szlag jasny człowieka trafia, jak widzi się takie rzeczy...Potem awansują (po zniszczeniu poprzedniego lidera...) tacy ludzie, którzy niszczą atmosferę jak [usunięte przez moderatora]. - na dodatek kompletnie nie znający się na produkcji elektroniki, rozwiązywaniu wynikłych w trakcie produkcji problemów i powierzonych mu zadaniach...A co do zarobków, żal pisać, jak wyżej czytacie...Dziękuję...

prócz zarobków.nawet jesli starsi pracownicy zarabiaja ok. 1800 to jest to (usunięte przez administratora) a nie zarobek..i pozwala na skromne życie.dlatego część osób dorabia w inny sposób.

qqq

wszystko jest ok, oprócz nowego lidera, miejmy nadzieję że się zmieni

jg

tak.wszystko jest o.k. bez zastrzezeń.procz zarobków,które miejmy nadzieję ,ze sie polepszą.

Zostaw merytoryczną opinię o JM elektronik Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w JM elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JM elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM elektronik Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JM elektronik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JM elektronik Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JM elektronik Sp. z o.o.