Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Straszą ludzi , a przyjmują ludzi którzy nawet dwóch lewych rąk nie mają. HAHA.

PYTAJĄCY

Witam wszystkich mam jedno pytanko czy w naszej firmie można wziąć kredyt budowlano-remontowy w kwocie 50 tysięcy

Sliwer
@PYTAJĄCY

Idź do kadr jak masz takie pytania....do dzialu personalnego.....

Maniek
@PYTAJĄCY

Takie pytania to do działu HR...a nie tutaj.....pomyśl trochę bo chyba nie myślisz....

Klimont
@PYTAJĄCY

Jeśli chodzi o pożyczkę to tak ale musisz mieć twarde argumenty na co to przeznaczysz....mi udało się dostać 70 tys na remont domu.

ilovecooper2612
@PYTAJĄCY

Tylko nie buduj nowego Coopera no tak sie konkurencji nie wykańcza starczy Hutchinson

Cześć. Szukam pracy i dostalem zaproszenie na rozmowę we wtorek. Proszę powiedzcie jakie są zarobki i jaka praca bo mam obawy po przeczytaniu tego forum

...
@Nowy

powiem ci ze zarobki jak na bielsko sa srednie a praca szkoda gadać normy normy i jeszcze raz normy ... no i temperatura i opary

Andziaj
@Nowy

weź pod uwagę ze wszędzie o wszystkich pracodawcach na forach anonimowo pisze się źle, a dobrze prawie wcale. więc się nie sugeruj tym co czytasz bo to nie są miarodajne opinie

ilovecooper2612
@Nowy

W każdej plotce troche prawdy jest...hehe nie no tak w skali 1 na 10 to tak 4 z minusem

wedc

Witam, Jak wyglada kwestia pracownika biurowego? w ksiegowości? Dostałam zaproszenie na rozmowe i jestem ciekawa jaka stawka i jaka atmosfera

Majk
@wedc

W biurach same nieroby, nie to co na produkcji

Majk
@wedc

Z ciekawości napisz co Ci zaoferowali czy tak samo kiepskie stawki jak reszcie

administracja
@Majk

i do tego same kawy piją :P

Rozczarowany
@administracja

Potwierdzem...kiedy byś nie zaszedł do jakiego kolwiek biura to pachnie kawą...nic nie robią tylko kawa i....

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

W jakim zakładzie sa takie warunki??? Jest wiele innych aspektow w tej pracy ktore warto poruszyc. Jak np. Podwyzki, lepsze warunki pracy, mniejsza rotacja, rozwiniecie warunkow socjalnych do podobnych jak takich jak na FCA w Bielsku. Maja taki pakiet sicjalny o jakim nam sie nie snilo. Wycieczki organizowane przez kazdy weckend bilety do kina teatru raz na mieaiac silownie baseny naprawde rewelacja. Zaklad do wszystkiego doplaca polowe. Kasa zapomogowa taka ze mozna wziac pozyczke nawet 60000 zl.

bleek

hehe dobre....

Robol
@Zainteresowany

Droga wolna ku świetlanej przyszłości masochisto

Stefan 2017
@Zainteresowany

Bosze, żart w jakim Ty świecie żyjesz...

Zuzanna

@Sanchez, na jakim stanowisku i jak długo pracujesz w Cooper Standard Automotive? Co chciałbyś zmienić w tej firmie? @Manuela, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w tym miejscu. Mogłabyś powiedzieć kilka słów na temat warunków, jakie oferuje ten pracodawca?

@Zuzanna

Jeśli chodzi o pracę to pracuje na finiszingu......praca jak wszędzie trzeba zrobić swoje ale nie ma co narzekać. Warunki jak wszędzie w każdym zakładzie produkcyjnym. Praca jak praca..wynagrodzenie jest ok chociaż mogło by być lepiej.....czekam na podwyżki

....
@Manuela

no nie licząc oparów z gumy i heptanu to praca jak w innych zakładach :)

Manuela

Kiedy będzie info o podwyżkach kwartalnych? Co roku są a teraz cisza :-(

Manuela

A czy jest już wiadomo coś o podwyżkach kwartalnych? Co roku są....ciekawe ile w tym roku będzie?

Majkel
@Manuela

Wiadomo tyle że jak zwykle rzucą jakieś ochłapy o ile w ogóle coś. I dziwią się że nikt tu nie chce pracować.

Karl
@Majkel

Gdzie są związki by walczyć o podwyżki??????

@Karl

Organizują wycieczki, bawią się w biuro turystyczne

swój
@Karl

a jesteś w związkach darmozjadzie?

Majkel
@Karl

Związki są ale nic nie mogą, robią tylko tyle na ile im dyrekcja pozwala. A cała ta szopka z negocjacjami to dla pospulstwa, żeby było że coś działają. Z góry wiadomo ile będzie podwyżki. Ale my się dowiadujemy na końcu.

SAY10
@Majkel

Majkel może dołączysz do związków, podzielisz się swoim doświadczeniem i wiedzą ,może szukają takich fachowców ?

Nie wiem co Ci Maciek zrobił, ja nigdy nie miałem z nim problemów. Normalny i chyba najlepszy z nich wszystkich. A co do Beaty to 100 % racji, niech się zajmie robota a nie praca na gębie.

Ciekawska

Wiadomo już kiedy będzie postój w tym roku? Pilny temat dla mnie

Onnn
@Ciekawska

No w ładnie... Wie ktoś coś???

@Onnn

Pewnie jak co roku, ostatni tydzień lipca, pierwszy sierpnia

PILNE

Jaka jest atmosfera w działach AP/ AR? Jest ciężko czy można spokojnie sobie klepac? Jakie są mozliwości awansu? Potrzebuje wiedziec

Bela

Oj Czyscikowa chciałaś namieszać, ploty nawet na forum rozpuszczac,jeszcze Ci mało że zajmujesz się tym głównie w pracy.Wstydu nie masz .Zajrzyj wpierw do swojego ogródka, i zrób sobie porządek.Wystraszylas się administratora, ale to i tak nie zmienia faktu ze to teraz o Tobie wlasnie gadają ..

Admin

Szanowni Państwo "Czyscikowa" prosimy o zachowanie merytoryki wypowiedzi. To forum do poznania opinii o pracodawcy a państwa opinia nie jest tego tematem. Przypominamy Zespół GoWork.pl ma możliwość weryfikacji zgromadzonych informacji i wyciągania konsekwencji cywilno-prawnych w razie naruszenia przepisów cywilno-prawnych.

@Admin

Proszę o usunięcie wpisu.

@Czyscikowa

Ponownie proszę o usunięcie wpisu że względu na złe zrozumienie treści i wydanie się literówka

Czyscikowa

Czy temat nr 1 długo będzie tematem nr 1 chodzi o lidera B. I jego nową pasję pracownice L. Co myślicie

Bil
@Czyscikowa

O kogo chodzi? Kto to taki?

@Bil

Gniazdo Mercedes aż huczy

@Czyscikowa

Ludziska wdała się literówka chodziło o pracę dodatkowe tzw godz dodatkowe (zwane pracę pomocnicze) że jedni maja a drudzy nie wszystko wyjaśnione decyzja odgórnie godz są wstrzymane dużo się mówiło że nie wszyscy mogą ale sprawa wyjaśniona i nie ma ze jedno gniazdo od drugiego ma inaczej

Admin

Drodzy Państwo forum ma służyć do poznania pracodawcy a zostało wykorzystane do szykanowania innych osob co jest niezgodne z regulaminem tego forum. Dotarlo do nas kilka zgloszeń o naruszeniu prywatności. Z chwilą obecną forum zostaje objęte monitem przez osoby prawne.

@Admin

To dlaczego od razu nie usunięcie wpisów z danymi pracownika który jest oczerniany. w dalszym ciągu można o tej osobie poczytać.

Admin

Drodzy Państwo portal został objęty monitem przez osoby, które w należyty sposób starają się czuwać nad wszystkimi wpisami. Została wszczęte procedura usówania wpisow. Prosimy o cierpliwość.

Admin

Wyrażenie opinii na forum ujawniając dane personalne jest naruszeniem prawa (jest naruszeniem umowy cywilnoprawnej – zastanów się zanim podejmiesz decyzję o dalszych wpisach). Ponadto, na naszym forum osoby pracujące (kiedyś lub obecnie) w danej firmie mogą tylko i wyłacznie podzielić się wrażeniami z okresu zatrudnienia, tym samym pomagając osobom szukającym pracy w podjęciu decyzji. Zespół GoWork.pl ma możliwość weryfikacji zgromadzonych informacji i wyciągania konsekwencji cywilno-prawnych w razie naruszenia przepisów cywilno-prawnych. Osoby z roszczeniami prosimy o kontakt Dział Opinii o Pracodawcach tel.: 22 380 35 88 tel.: 22 380 35 71 tel. kom.: 795 116 179 Kontakt do administratora strony: admin@gowork.pl

Co z przyjęciem do firmy są jakieś? Kiedy ruszą umowy pod Coopera?

Szerman

Ona jest na naszej zmianie i szczerze to bardzo inteligentna dziewczyna. Nie raz miałem okazję z nią rozmawiać i naprawdę jest inteligentna. A pozatym zto tego co wiem to studentka.....to chyba zrozumiałe że uczy się by w życiu mieć dobrą pracę. Z tego co wiem to od trzech lat jest nadal audytorem jakości.

Orzeł

Gościu ty chyba masz problem sam ze sobą jesli masz coś do niej bo z nich wszystkich to ona jest najlepsza. Nie ma sie co dziwić bo mądra to ona jest, lubiana zresztą też i zawsze chętna do pomocy. Szukasz sensacji....to coś Ci powiem....wyksztalcenie to nie wszystko.....bo papier możesz sobie załatwiać a to co masz w glowie to co innego a ona ma. Jest inteligentna to trzeba przyznać.

Malina

Najlepszabjedt ruda ???????????????????? ma ciało !!!!!!!!! Uf... czasem nie udzie się skupić na pracy

Bil

Z tego co słyszałem to ma dobre plecy i to z przodu też.Jak można wywnioskować jest dobra nie tylko w pracy...

Tedy
@Bil

Ha ha ha....pewnie laska Ci się podoba bo ateakcyjna inie mądra to jest a nie zwraca na Ciebie uwagi....generalnie ma Cię w (usunięte przez administratora) hahaha....jesteś frajerem.

John
@Malina

Jest boska....ma cialko.....szkoda ze tylko tyle :-(

Olo
@Tedy

Za wysokie progi dla Ciebie....

rudywkropki
@Orzeł

No chyba nie, studiować może każdy i to nie ma nic wspólnego z inteligencją, tak samo inteligencją nie ma nic wspólnego z tą panią. Zresztą ta chwalebna opinia jest w 100% napisana przez samą zainteresowaną.

Kumpel

Jacek Wu na prezydenta!!!

Em...

Mała za przemądrzała....

Pol 2345678
@John

Dajcie spokój tym dziewczyną....zazdroscicie im pracy i urody. Dziewczyny jesteście THE BEST !!!

Cortez

Sadze ze jest bardzo piukladana inteligentna sliczna madra kobieta. Ponadto rzetelnie wykonuje swoje obowiazki. Nie mam pojecia dlaczego akurat o niej prowadzic temat. Jest wiele innych aspektow w tej pracy ktore warto poruszyc. Jak np. Podwyzki, lepsze warunki pracy, mniejsza rotacja, rozwiniecie warunkow socjalnych do podobnych jak takich jak na FCA w Bielsku. Maja taki pakiet sicjalny o jakim nam sie nie snilo. Wycieczki organizowane przez kazdy weckend bilety do kina teatru raz na mieaiac silownie baseny naprawde rewelacja. Zaklad do wszystkiego doplaca polowe. Kasa zapomogowa taka ze mozna wziac pozyczke nawet 60000 zl. O czym my mowimy. Zejdzcie z P. Tudawskiej i zajmijmy sie prawdziwymi tzeczami ktore mozna naprawic.

Zasłuchana

Co do tej pani to z inteligencją i fachowością w pracy to ona ma mało wspólnego.Kiedyś jeszcze gdy pracowałam na Takonii to słyszałam jak rozmawiała przez telefon z jakimś Krzysiem i radziła się go co ma robić bo ma reklamację a z tego co pamiętam jej przełożony inaczej miał na imię.Więc to tyle na jej temat ....

Precel
@Cortez

Inteligentna? Śliczna? Buhahaha! Jej zachowanie to raczej potrzeba lansu, stanowisko na którym jest zawdzięcza znajomości i tyle w temacie. Reszta dziewczyn jest spoko, ogarnięte są. Zwłaszcza te z Takoni i szkoda że teraz są na ekstruzji.

Bbo
@Precel

Zazdrość i jeszcze raz zazdrość.....współczucia dla Ciebie...naprawdę współczucia

Precel
@Bbo

Nie zazdrość tylko fakty, nie mam czego zazdrościć a zwłaszcza jej, żałosna jest i daremna

Olo
@Precel

Człowieku ty jesteś żalosny i nieszczęśliwy....radzę iść po jakąś pomoc bo z daleka widać ze masz pronblem sam ze sobą....

Malina
@Precel

Z tego co wiem to wszystkie sa z takoni....wszystkie gwiazdy plus gwiazdor....WSZYSCY SA DAREMNI....HAHAHA

Cortez

Nareszcie ktos zaintwresowal sie prawdziwym aspektem rozwoju a nie plotkami i pomowieniami dlatego z przyjemnoscia odpowiem. W jakim zakladie sa takie warunki? W grupie FCA rozwijajac wątek to Fiat Chraisler Automotive. Potezny koncern ktory ma filie w Bielsku. Tam zwiazki zawodowe walcza naprawde o prawa pracownika i o socjal. Malo tego to nawet nie zwiazki. Tylko porozumienie miedzy Pracodawca a pracownikami. Jest grupa ludzi w Magneti Marelli czy FIAT Services czy innych podmiotach grupy FCA ktorzy w porozumieniu z pracodawca dbaja o rozwoj pracownikow. Szukaja wycieczek daja propozycje prowadza zapisy wszystko jest zorganizowane i poukladane. Pracodawca wrzuca w koszty to co dofinansowuje. Wzmacnia przez to zadowolenie pracownikow a co za tym idzie motywacje. MOZNA TO ZROBIC ROWNIEZ U NAS!!!!!!!. Ludzie sprobujmy patrzec w przyszlosc. Postatarajmy sie rozwijac nasza firme a nie bawic sie w dziecinade dokopujac innym ktorzy tak naprawde szukaja wlasnego rozwoju. Rzenujacym dla mnie jest to co wypisuja inni. Szukajac kto co komu zrobil albo nie. Patrzmy w przyszlosc jestem gotow podpowiedziec. Jestem gotow na otwarta rozmowe w tym zakresie. Jestem gotow sie ujawnic by poszukac rozwoju dla nas wszystkich. Zrobie to jak luszie tutaj zaczna sie interesowac faktycznie tym co moze im pomoc w rozwoju osobistym zaczna sie inyeresowac jak poszukac rozwiazan ktore swietnie funkcjonuja gdzie indziej zamiast dokopywac bezsensownie innym co dla mnie jest poprostu rzenujace.

Czy w firmie obecnie są jakieś przyjęcia do pracy? Złozylem CV i nadal czekam. Jak wygląda praca i jaka jest stawka poczatkowa?

PracMen
@Nowy

Jest duże zapotrzebowanie na ludzi, aż dziwne że nie dzwonili. Ciągle nas mało.

lol
@PracMen

zastanów sie 2 razy czy chcesz tu pracowac ....

Joe
@Nowy

Praca jak praca. Wszędzie trzeba pracować. Jeśli chodzi o warunki to ciezko abo kasa taka sobie...

Lekin
@Joe

Zarobki jak wszędzie a praca w warunkach nie do zniesienia......temperatura wykańczająca

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 11 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive