Opinie o UNTERER w Siechnice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie UNTERER. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UNTERER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNTERER w Siechnice

Krisu Nowy wpis

Witam. Kiedyś tam pracowałem i jestem ciekawy czy coś się tak zmieniło na lepsze. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś kierunki były ciekawe dla ludzi którzy lubią taką pracę. Problemem było tylko podejście dyspozytora do kierowcy i niskie stawki.

Danuta Nowy wpis

widzę, że w ostatnim czasie z opiniami tutaj słabo sytuacja wygląda a ciekawiłyby mnie aktualne warunki pracy dla kierowców. Jakieś negatywy się pojawiały ale zastanawiam się czy do dziś sytuacja się może polepszyła? Na jakie stawki aktualnie można liczyć i jak praca jest zorganizowana?

John1 Nowy wpis

Skąd negatywne opinie o pracownikach z Wrocławia? Ma ktoś rzetelną opinię na temat firmy- ktoś kto nie jest kierowcą i miał okazję pracować jako spedytor?

Janek Nowy wpis

Mam zamiar aplikować i liczyłem na info a tu cisza od dawna. Tak dobrze się pracuje i dlatego nikt nic nie napisał?

Brałeś udział w rekrutacji do UNTERER. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jakub

Ostatnio dość aktywnie poszukują ludzi do biura we Wrocławiu na spedycję. Atmosfera która panuje w biurze jest daleka do idealnej a ludzi których się nazywa „Transport Manager” powinno się jeszcze wiele nauczyć. Nie pozdrawiam ekipy nieudaczników z Wrocławia.

Joanna
@Jakub

Wszystkie podane przez Ciebie informacje są ważne dla potencjalnych pracowników, jednakże wątek, w którym się wypowiadasz, dotyczy lokalizacji firmy w Siechnicach. Czy wiesz może, czy firma UNTERER również tu poszukuje nowych pracowników? Zachęcam do rozwinięcia komentarza.

Wojtek
@Joanna

Spedycja... czyli szukają kogoś od logistyki?

Wojtek
@Wojtek

Czy ktoś mi powie, czy warto składać swoje CV na tego spedytora?

Na przyuczeniu

Unterer jak Unterer(MTL w Polsce) jak powiedział to Sławomir tu tak było i nic się nie zmieni a jak ktoś się stawia to za kare w domu po 4-5-6 tyg tak dla nauczki ale zapominają że nie każdy ma kredyty i nie musi być potulnym pieskiem Moje sugestie dla UNTERER: Zmieńcie się namawianie do łamania prawa to przestepstwo

Czarek

Pracownicy tworzą atmosferę to i rozmowy z górą też trzeba robić żeby poprawić

Lolek

Może powinniście rozmawiać z szefostwem !!

Driver

Bo tam sie nigdy nic nie zmieni.

Mania

Dlaczego od dawna nikt nie pisze? Nowi , chętni do pracy posiłkują się opiniami pracowników.

Joanna

@kreon czy dalej szukasz pracy w UNTERER? Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Transport Manager - Spedytor międzynarodowy. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie właśnie w tej roli?

kreon

zgadzam się z Tobą @kreon całkowicie. Mnie interesuje stanowisko transport managera, ale chyba obecnie nie szukają już...

Kamil

Ja bym unterera najgorszego wrogowi nie polecił ogólnie firma porażka. A jak szukacie podwójnej to demotrans jest dużo lepszy i też biorą bez doświadczenia i co ważne tacho bez przeginek

kopo

a co z ZIĘBĄ ADAMEM TRAKTÓJE CIĘ JAK KAWAŁEK PRZEDMIOTU

kreon

unterer z siechnic w dalszym ciągu do praccy w swojej firmie poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy c+e , z tego co wiem to swoim pracownikom są w stanie zaproponować: pracę w systemie 3/1 ( 3 tygodnie trasa/tydzień wolny) atrakcyjny system wynagrodzeń zatrudnienie na umowę o pracę możliwośc podjęcia zatrudnienia od zaraz

kółko

Czy kierowscy kiedyś mieli łatwo. Nie oszukujmy się trzeba to lubić i mieć do tego cierpliwosć. Każdy teraz chce się wykazać i pokazać z jak najlepszej strony ale nie można dać się zwariować. Kierowca tak już ma, ze musi być zawsze na najwyższych obrotach, bo jak nie będzie się sprawdzał to inni już czekają na jego miejsce. Kierowców nie brakuje w naszym kraju.

maciejka

nie wydaje mi się, żeby mieli jakieś przedstawicielstwo w Polsce, jakby mieli to by już dawno napisali o tym moim zdaniem, a nie tak jak teraz jest.. mam nadzieje, że jednak będzie tak, że macie jakieś nowe oferty od nich, bo nie wiem jak to wszystko wygląda..jak macie jakieś nowe informacje to ja czekam.

ŁYSY LUBIN

Witam pracowałem od 2006tego trzy razy razem trzy lata Jak Robert był dyspozytorem i Bernard. na początku było nieżle,moze dlategoze bylo wtedy 50 ciężarówek i nie bylo takiego młynu za trzy tyg mozna bylo zarobic,bo byly dodatki,które na 10ciolecie [usunięte przez administratora słowo niecenzuralne] zabrali.byłem jak byly te przewroty z lepszego na gorsze.potem jak się przyjmowałem,to juz bylo coraz gorzej!!!Martina i tego grubasa niemieckiego w okularach nie wiem jak ma na imie powinni podpalić.żenada pracowałem trzy lata a swiadectwa nie mam do dzis .jedynie nasz urząd pracy wysłał pismo do budejowic i przysłali mi potwierdzenie czesi z wykazem lat moich pracy!do emerytury może wystarczy.ale wtedy jazdy na magnesach nie bylo!!!kierowcy sami tych pedałów nauczyli takiej jazdy.sam widziałem talentów którzy sycylie z hamburga na strzla robili,zeby sie wykazac!!!OMIJAJCIE TA FIRME Z DALEKA CHYBA ZE CHCECIE SIĘ NAUCZYC JEŹDZIC I [usunięte przez administratora słowo niecenzuralne] PARE AUT TO TAK,ALE POTEM JAK NAJSZYBCIEJ DO INNEJ FIRMY.pOZDRAWIAM TYCH CO ZEMNĄ PRACOWALI I WYTRWAŁYCH.

midlugi3

ja chcialbym dowiedziec sie z kim sie kontaktowac zeby dostac sie tam do pracy pozdrawiam i licze na podpowiedz

24 M

jak ktos lubi ryzykowac nie robic przerw w czasie pracy kierowców tylko kiedy durnemu spedytorowi sie umysli do ci przerwe jak nie to zrobisz ja po paru tyg jesli sie nie zgadzasz to do domu firma daremna szanujący sie kierowca nie ma tam czego szukac

Zostaw merytoryczną opinię o UNTERER - Siechnice

• Jak się pracuje w UNTERER?

Zobacz opinie na temat firmy UNTERER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

UNTERER