Opinie o UNTERER w Siechnice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie UNTERER. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UNTERER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNTERER w Siechnice

pony1970

Umowę o pracę mi dali jak tam kiedyś pracowałem,ale świadectwa pracy do dziś nie mam i jeszcze muszę zapłacić za nich mandat bo jak się zwolniłem to oni tego nie uregulowali.a warunki jak wyżej poczytaj posty to wszystko prawda.ja tam pracowałem w lepszych czasach,fakt,kasa była na czas ale w podwójnej obsadzie sycylia-hamburg-sycylia od szczała bez pauzy to chyba przesada.mieli takie gps że jak zapaliłeś złoma żeby odjechać od rampy już był tel z adresem.jednym słowem ile pod rampą tyle twojego

obecny

jezdze pare miesiecy i mam dosc zadnej normalnej pauzy.

nestor13

witam szukam pracy jako kier ce mam wszystkie uprawnienia chetnie na podwujna obsade jestem z chema lubelskiego za pomoc wysoka prowizja

mytek

robiłem w untererze 1,5roku i co moge powiedziec (usunięte przez administratora) to mega (usunięte przez administratora) a jesli chodzi o (usunięte przez administratora) to brak słów, masz magnez na wyposażeniu to jestes dobrym pracownikiem unterer co jest dobre to kasa na czas.........omijać unterera wielkim łukiem ODRADZAM TYLKO NIE UNTERER

Brałeś udział w rekrutacji do UNTERER. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Grzechu

Witam ma takie pytanie czy do nich jest wymagane swiadectwo kwalifikacji ???? bo w niemczech jeżdziłęm ale tylko po niemczech i nikt mnie nie pytał o kurs na przewóz rzeczy nawet policjanci

unterer to(usunięte przez administratora)mają do zwolnienia 80 osób teraz mnie zwolnili przez nie moją winę do tej pory nie mam kasy dziady jedne

szewol

masz kolego racje ja robie pol roku w tej firmie i nie chce zmieniac firmy bo przynajmniej placa w terminie i wlasnie jak powiedziales takiej kasy sie u nas w polsce sie nie zarobi a jak komus sie nie chce robic to zapraszam do urzedu pracy i prosze sie zarejestrowac jako bezrobotny

szewol

M24
@szewol

wiesz lepiej stac po prace w urzedzie pracy lub poszukac czegos innego niż siedziec w wieżieniu i myslec za ile sie wyjdzie za te przekrety w unterer

były666

Odwalcie się wreszcie od chłopaków ze wschodu ! To ludzie którzy wiedzą co to ciężka praca. To nie cwaniaczki co od łebka kręcą tylko ozorem i fajerą, i wydaje im się że już wszystko przeżyli.Szanuje ich za to że chce im się taki kawał do roboty dojeżdżać.A właściwie, nie tyle chce, co muszą dojeżdżać.Pracując w Untererze poznałem wielu chłopaków z tamtych okolic i w 99% to zajefajni ludzie.Ci co piszą że rzeszowiacy będą robić choćby za czapkę śliwek niech spojżą na siebie oczyma np. austryjaka. Za jakie pieniądze wy jeździcie? Wszyscy jesteśmy murzynami europy, bo za łepka kamieniami na szkołę się rzucało zamiast się kształcić.Szanujmy się bo na jednym wózku jedziemy !

chlopie bo inaczej nie moge zaczac!ale jestes denny.szkoda mi cie.pewo z pod ruskiej granicy jestes.jazda 24godz w pauzach rozladunki kasa min imalna ale ty zlapales pana boga za nogi bo u ciebie we wsi 300zl to majatek (usunięte przez administratora)

kier

A kasztanow jest chyba 3 lub 4 ale oni zblizaja sie do emerytury,ludzie niwiezcie w obiecanki tego (usunięte przez administratora) i lepiej niech zacznie sie ogladac za siebie mi tez obiecal swiete gory

LUDZIE TU CO TYDZIEN PRZYCHODZI 12 I 12 SIE ZWALNIA TO DAJE DO MYSLENIA. A TO PRZEZ 1 CHAM (usunięte przez administratora) 2 CZESCY DYSPO.POLECAM DLA (usunięte przez administratora) NIKT INNY TAM NIE ROBI

nie opowiadaj (usunięte przez administratora) i nie mow za austryjacy jezdrza bo nie i przez takich jak ty tam tak jest bo jak obnizali pesje to sie nawet nie odezwales traktorzysto

pracuje 5 lat i nie narzekam wyżywiam cała rodzine za 3 tyg. pracy a komus jak się nie chce pracować to niech nie pracuje i nie wyzywa pozdrowienia

Kasa fakt jest na czas ale z jazda i pauzami roznie bywa!!! Najwieksze zamieszanie robi her (usunięte przez administratora)!!!! Po zabraniu dodatkow paliwowych,nie wyplaceniu za swieta premi,smiesznych kaucji za busa przymierza sie do zmniejszenia diet!!!! Ludzie sie nie burza i robi co chce!!!! Powiedzial ze liczy na sciane wschodnia!!!! Oni pracuja bo nie maja innej pracy w swoim regionie ale i wschod sie kiedys skonczy po za 3 tys loty nikt mu nie bedzie jezdzil!!!! Wlasnie zrezygnowalem po przepracowaniu tam roku!!! Pozdrawiam odwaznych!!! Uwazac na her (usunięte przez administratora)mowie wam on tylko obiecuje!!!!

(usunięte przez administratora) czlowieku, zastanow sie co piszesz, kasztany jezdzily i jezdza... widac ze robiles moze max 2 tygodnie, tak jak inne (usunięte przez administratora) robione miekkim (usunięte przez administratora).. jest jak jest, lepsze to niz jazda u polaka po 60h za 3 tysia, kasa jest na czas i to sie liczy.

czarny

rozmawialem z (usunięte przez administratora) obiecal mi i bratu prace i wala nam wykrecil chcial doswiadczenia o czym wczesniej nie wspomnial zostalem na lodzie powiedzial jak reszta kierowcow sie nie zgodzi nas przyuczyc to nas nie przyjmie obical sie odezwac i milczy do dzis

Sprzedawaj sie dalej za kase jak (usunięte przez administratora). Odpowiedz sobie dlaczego zaden kasztan tam nie jezdzi, skoro to austriacka firma? Slyszales o smiertelnych wypadkach? Kasztany jezdzili na samym poczatku jak byly tam Scanie.Teraz na takich warunkach i za takakase lache klada.Pozdro dla rozsadnych, ktorzy sie cenia . Nikt normalny w Unii Europejskiej nie pracuje w miedzynarodowce za taka jalmuzne.

anonim - 2009-02-06 21:13:26 dno A ja wlasnie pakowalem manatki i zbieralem sie do pracy w untererze.Fajnie czasami wejsc na forum.Jak sie dowiedzialem ze spedytorzy sa z bylego rico juz mi nie pasowalo.(usunięte przez administratora)

unterer - 2009-10-08 13:15:50 unterer jest ok W każdej firmie transportowej tylko pięknie gadają jak nas nie ma i obiecują jak chcąprzyjąc złote góry a pużniej pomiatają kierowcą

Zostaw merytoryczną opinię o UNTERER - Siechnice

• Jak się pracuje w UNTERER?

Zobacz opinie na temat firmy UNTERER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

UNTERER