counter
5 1 8 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Adc Group Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Natalia Nowy wpis
@Pytanie

Tak , odezwij się proszę na biuro@adcookie.pl

Danuta Nowy wpis
@Natalia

@Natalia Świetnie! A na jaką umowę zatrudniani są studenci w Adc Group?

Mateusz Nowy wpis

@wiola a jakie zarobki w tej firmie ?

Wiola

Świetni ludzie, pyszne ciacha, comiesięczna szansa na zostanie milionerem! Czego chcieć więcej?! Właśnie kończę swój staż i zespół który w tym okresie pomagał mi podczas walki z niewiedzą jest najlepszy pod słońcem. Kontynuacja współpracy z doświadczonymi ekspertami w adCookie jest wyzwaniem nie do odrzucenia. ALE UWAGA - NIE MA CZASU NA NUDĘ - KREATYWNOŚĆ W CIĄGŁYM POGOTOWIU! No i oczywiście urodzinowy szampan ( jest nad dużo to i okazji do świętowania jest wiele).

Kasia
 Rekomendacja

To, co dla mnie jest najważniejsze to team - ludzie są świetni i pomocni, dzięki czemu fajnie się pracuje. Do tego budżet szkoleniowy, zagraniczne konferencje, multisport, wspólne imprezy urodzinowe i nie tylko. Nie da się ukryć, że nie mamy czasu na nudę: jest dużo projektów, ale jeżeli ktoś ma ochotę, to serdecznie zapraszamy do naszego biura na ciacha (tak, to nie ściema, mamy ich pod dostatkiem :) ), żebyście sami mogli zobaczyć i zapytać na żywo. Jako bonus: często odwiedza nas Cookie - pies naszego CEO, którego możecie zobaczyć na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/adcookie_agency/

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jonasz

Czy Adc Group prowadzi normalną działalność? Trudno znaleźć opinie o pracy.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Adc Group Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących na temat Adc Group Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Adc Group Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad