IKEA Retail

Opinie o IKEA Retail

PozewZbiorowy

Czy byłyby gotowe zgłosić się jakieś osoby gotowe wystąpić z pozwem zbiorowym przeciwko IKEA w kwestii (usunięte przez administratora) ?!?!?! Ja znam co najmniej kilka osób gotowych od razu na pniu zeznawać i domagać się wysokiego odszkodowania za (usunięte przez administratora) Jeśli znasz takie osoby pisz do GoWork i daj znać tu na forum. Nie musisz się przedstawiać.

StaŚPytaLski

Czy w Ikea Kraków miało miejsce jakieś ustawione zwolnienie kogoś z pracy na podstawie rzekomych skarg klientów nie potwierdzonych pisemnie tylko ustnie ? Czy miało miejsce zwolnienie kogoś albo udzielenie nagany w taki sposób że zmieniono komuś grafik żeby przyszedł teoretycznie za późno do pracy po to żeby go w białych rękawiczkach wyrąbać z roboty. Jeśli macie jakieś info to piszcie. Nie dajcie się zwariować arcymistrzom od psychomanipulacji. Komukolwiek by nie byli.

Mf

Taa, jasne.

pracownik2323
@Mf

Też robie kawalerke pod wynajem i miałem kupić meble w IKEA - jako, że zwolniony jest moim kolegą - bliskim znajomym, a w IKEA Kraków jest monitoring - nie śmiałbym przekroczyć progu tego sklepu , ponieważ byłaby to zdrada.

Czy to prawda, że osoby ktore polubily komentarz zwolnionego pracownika mialy rozmowna korygujace z dzialem kadr?

V VENDETA

Tak miały taka rozmowę. To jest demokracja w Ikea.

pracownik2323
@V VENDETA

Skoro mieli rozmowę korygującą z HR-em to zapewnie będą przesuchiwani w charakterze świadka w postępowaniu przed sądem - i jesli toczy się śledztwo w Prokuraturze - tak samo. Czy do (usunięte przez administratora) też zaglądają?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IKEA Retail? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Janek a gdybyś ze Stefkiem adoptował dziecko to byłbyś traktowany poważnie?

Antylewak

https://www.maszwplyw.pl/za-tomaszem-,96,k.html Petycja w obronie zwolnionego Pana Tomasza.

Antylewak

Precz z tęczową zarazą!!!

Tomek Dublin

Od kilku lat robie zakupy w Ikea Ireland na Ballymun i w Polsce rozpocząłem budowe domu. Byliscie moim ulubionym sklepem meblowym, jednakze przez promowanie srodowisk lgbt NIC WIECEJ U WAS NIE KUPIE!!! Zaopatrzę sie w Agata meble. Kilkadziesiąt tysiecy złotych tylko ode mnie wam NIE WPŁYNIE. Dziekuje.

Roko

W sumie mieliśmy z żoną zrobić zakupy w ikea do naszego mieszkania ale zrezygnowaliśmy i bardzo dobrze. (usunięte przez administratora)

weron

Kalifat Swedystanu w którym rządzą muslimy i tęczowi. Wybuchowa mieszanka, całe szczęście tu jest Polska.

Ikea to ludzie

Szwecja już się boi na ulicę wychodzić Praktycznie ten kraj już nie istnieje

Robson

Dom rozpusty na cztery litery.... Ikea

Kierownik/czka U na taczki i heja do pola.

Lopatanakreta

Rzecznik praw obywatelskich i sam Zbigniew Ziobro zainteresowali się sprawą naszego przyjaciela Jesteśmy z tobą! Miejmy nadzieję że to koniec rządów i panoszenia się Pani królowej

TomArczi
@Lopatanakreta

To się powinni kazdemu sklepowi przyjrzeć jak sie pracownikow traktuje w polskiej ikea

Kanarek888

Nieźle się tam bawicie, rudych też wyrzucacie? Pytam bo chce złożyć cv.

@Kanarek888

Rudych jak najbardziej, rudy z natury to konfident, więc jak najbardziej się wpisuje w wartości Ikea

TomArczi
@Kanarek888

Rudych nie slyszalem ale jak sie wydalo ze jestem chory to mnie wywalili pod nyle pretekstem akurat nie w krakowie ale jedna firma ten sam pies widac

V VENDETA

Titanic tonie a z nim wraz Królowa. Dzięki Jasio przynajmniej ty masz jeden jaja,chwała ci za to.Trzymamy za ciebie kciuki. Powodzenia.I do zobaczenia.

Kret

Od kiedy Ikea jest franczyza jest coraz gorzej. Wyzysk. A pracownicy boją się odezwać bo w każdej chwili można zostać zwolnionym, co firma pokazała niedawno. Zwolnienie człowieka za jego poglądy. Wstyd mi teraz, że tu pracuję. Jeszcze za tą śmieszna stawkę. Dno.

@Kret

To się zwolnij, dziewczyny w HR podają kartkę, długopis i same dyktują treść wypowiedzenia. W Krakowie nie ma problemu ze znalezieniem pracy, a od razu poczujesz się lepiej, polecam. Sprawdzone i potwierdzone

@Lopatanakreta

Bardzo chętnie. Trzymają mnie jednak zobowiązania kredytowe i małe dziecko, więc nie wszystko jest takie proste jakby się chciało. Problemu nie ma, jednak pierwsza lepsza praca za 1800 mnie nie urządza.

@Kret

Bardzo Ci współczuję, niestety jest wiele osob w sklepie, które są w podobnej sytuacji jak Ty.

@Lopatanakreta

Ja to doskonałe wiem. I to bardzo przykre. Liczę na to, że w końcu ta beczka z gownem się przepelni i wyleje. Bo dokąd kierownikiem sklepu będzie U, to nie ma co liczyć na lepsze. Nie rozumiem teraz tylko po co były te szopki z pudełkami do wrzucania opinii w szatniach. Mail z odpowiedziami na nie był żałosny. Potraktowano nas jak śmieci. Chodzę do tej pracy, bo zwyczajnie na tą chwilę nie mam wyboru. I znam bardzo wielu pracowników, którzy też mają takie podejście. Te całe wartości mam w (usunięte przez administratora) bo wszyscy u góry tylko wchodzą w tylek rządzącej. Jest taka hipokryzja, że głowa mała. Kółko wzajemnej adoracji od siedmiu boleści. Korpo wyprane mózgi. A spróbuj narzekać, to Ci jeszcze powiedzą że na twoje miejsce jest 10 chętnych. Nie wiem tylko gdzie, bo chodzą słuchy, że na rozmowie można sobie rzucać już stawkami wyższymi niż początkowe 20 zl i hr na to idzie bo nie ma wyboru. A ty człowieku tyraj po 6 latach pracy za mniej niz ktoś świeżo po okresie próbnym. W tej firmie absurd goni absurd.

@Kret

Jak była skrzynka na zażalenia to mnie nie było przez kilka dni w pracy i się niestety nie załapałem, ale bardzo tego żałuję... Następnym razem, kiedy pojawi się taka skrzynka, piszcie opinie w rękawiczkach - potem będą ściągać odciski palców. A tak na poważnie, Pani U teraz najpewniej pije kawkę, czyta opinie na goworku i zastanawia się jak dowalić swoim pracownikom i zmusić ich do szacunku.

Travers

Szwedzkie moralne (usunięte przez administratora)

były pracownik IKEA

Jeśli ten pracownik jest takim żarliwym Katolikiem, to mógł iść dalej i zacytować fragmenty Pisma Świętego, na przykład, co "należy zrobić z kobietą, która w dniu ślubu nie jest dziewicą"... ale mniejsza z tym.. Pracowałem w tej korporacji przez prawie 10 lat. Odszedłem na własne życzenie 3 lata temu, ale wielu przede mną i tym Panem zostało usuniętych za "niewygodne" przekonania. Po której więc jestem stronie? Absolutnie żadnej, chociaż pracownik ma więcej racji. IKEA sobie strzela w kolano od lat dorabiając ideologię do praktycznie każdej rzeczy, ale pracownik też się nie popisał, wiedział doskonale jakie są "szwedzkie normy", że takie "cytaty" tu nie przejdą. Chciał pracować, to powinien jednak puścić te "wymogi" koncernu w niepamięć lub zrobić to co Ja - samemu złożyć wypowiedzenie w myśl idei "ciągłego bycia w drodze". Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników IKEA:)

Dno

Wstyd i hańba. Moja noga w Ikei nie postanie!

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Kraków

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IKEA Retail