PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ładowacz

Tego już się nie da słuchać ani czytać w robocie narzekacie i tu tez zastanówcie się sami jak chcecie pracować to pracujcie a jak nie to się zwolnijcie tam obok bramy jest 50 i czeka az się zwolni miejsce. A jak ci robots nie odpowiada to idź do pośredniaka i czekaj az kasza manna ci zleci z nieba. Zastanówcie się czego chcecie. Pracuje tam już dlugi okres mi odpowiada praca a co do Tomka. Wanowskiego to jest w porządku. A jak wam nie pasuje to się zwolnijcie.

Miły
@ładowacz

Na bank pisał to ładowacz????

ładowacz
@Miły

Tak pisał to ładowacz jak byś chciał wiedzieć jeżdżę na Margarynie. Jak ociwiscie wiesz co to jest.

Obserwator
@ładowacz

Zniknął kolejny niewygodny wpis. Fima ma wykupiony pakiet administracyjny i moderuje jak chce to forum? Czasem przynosi to odmienny efekt np. W formie lawiny wpisów tej samej treści aż do skutku. Oczywiście w oparciu o rzetelną i obiektywną ocenę warunków pracy. Zgodnie z regulaminem tego forum.

Odp.
@Obserwator

Oczywiście, że Firma jest moderatorem tego niby obiektywnego forum. Gdzie wpisy o atmosferze i warunkach pracy? Telefony i maile po nocach, świętach i weekendach? Gdzie wpisy o comiesięcznych nerwówkach związanych z zamykaniem miesiąca? Gdzie wpisy o krzykach i "informacjach zwrotnych" na korytarzu pod drzwiami ubikacji na forum wszystkich Pracowników .....patrz biuro Kutno. Gdzie wpisy o wypowiedziach Przełożonych stawiających w negatywnym świetle Podwładnych wobec innych Podwładnych? Gdzie wpisy o specyficznej "etyce" biznesu? Rozumie, że ten wpis też zniknie za jakieś dwa dni.

Ekocell
@Odp.

Na Rudzie od momentu jak przejeli wysypisko w Knurowie to wszyscy z biur żyją tylko KOMA*** a tutaj wolna amerykanka, na segregacje zamiast ladowacza dają drugiego kierowce a potem płacz ze tyle roboty i kto to teraz ma zrobic jak ludzi brakuje a auta stoją, z rejonu możesz wrócic bez koła albo połowy odwłoka- nikt ci złego słowa nie powie bo tu nikt nie ogarnia teraz firmy heh, zrobisz 1 klienta z trasówki zamiast 4 ? ŻADEN PROBLEM,dyspozytorom możesz rozkazywac i układac sobie dzien wg swoich planów a jak... im jestes wiekszym matołem tym masz lżej i przyjmenniej tutaj, tutaj wyniki osiaga sie poprzez ciągniecie lepszych w dół z wydajności niż odwrotnie. Jedna smieciarka ma rejon na 10h roboty , druga na 5h i wszscy mówia ze tak jest dobrze i nie zmieniac bo to trzeba by w programie pare linijek przepisać.

Ładowacz
@ładowacz

O kolega się już nauczył wszystkiego

Daniel
@ładowacz

A dajecie szansę młodszym ? Bez doświadczenia Mój brat pracował na sortowni ? Zwolnił się Ja chciałem podjąć współpracę A wybnie daliście znaku życia już od Pół roku ciągle wysyłam CV Ciekawe że kierownik Odrzoca Ktos chce się postarać mieć tą pracę a wy

Polak
@ładowacz

Myślałem,że takie teksty, to już przeszłość. To na bramie drzwi obrotowe dajcie.

@ładowacz

to jest dowód na to jak się traktuje ludzi i zwalanie winy na tych co naj ciężej pracują najlepiej się nie odzywać bo zaraz cię z błotem zmieszają

Pola
@ładowacz

Haha ten komentarz tylko potwierdza nastawienie managementu - jak się nie podoba to spadać i tyle... (usunięte przez administratora) nie zarządzanie.

Pomocnik
@ładowacz

Ciekawe jak długo pracujesz w PREZERO, bo to co piszesz można było usłyszeć 20 lat temu (usunięte przez administratora) Toenmaier... Takie właśnie ,,pracowniki'' budowały tę niemiecką firmę zapieorzajac po 12h i wożąc odpady po 100km...za niemal najniższą krajową... TERAZ WESZŁY NOWE STANDARDY❗❗❗ (teoretycznie)

Bagiet

Witam Zastanawiam się czy pracownikom chce się pracować od kilku miesięcy raz w tygodniu podczas odbierania odpadów nie odstawiają kubła na miejsce tylko zostawiają mi pod oknem.... Zwolnić leni albo zapłaćcie mi za odstawianie kubla Druga sprawa to kontakt telefoniczny...czy tam ktokolwiek pracuje czy wszyscy siedzą na kawie... Niemile pozdrawiam

Pulok
@Bagiet

Zdalnie pracują wes się dowiedz potem pisz (usunięte przez administratora)

Kojot
@Bagiet

Trudno moze im jeszcze linie namaluj Jezu z takimi głupotami piszesz ogar człowieku nic ci się nie stanie jak z szanowna (usunięte przez administratora)wstaniesz i od stawisz się na bok ty leniu

nieklient
@Bagiet

widzisz, jak czytałam u innego pracodawcy to pracownik ładowacz dziennie chodzi ok 10 km, przez 8 czy 10 godzin. mnie zawsze też irytowało to nieodstawianie pojemników, ale popatrz, Ci ludzie deszcz nie deszcz, mróź, upał, śnieg muszą ciągnąć te pojemniki. Nic przyjemnego. I tak codziennie. i już odpuściłam pojemniki. Ostatnio u nas pan tak postawił pojemnik że się przewrócił, jakby jechało auto po ulicy toby nam przejechał klapę. No ale cóż. Kazdy ma czasem gorszy dzień, a czytając opinie pracowników o firmach śmieciowych to im współczuję. Eldorado to oni nie mają, a za coś trzeba żyć.

Pitbull
@Bagiet

Kubeł to u Ciebie na wsi imbecylu. A pojemniki na śmieci to twoim psim obowiązkiem jest wystawić przed posesję i schować.

Hanna
@Bagiet

Dokładnie, czy tam ktoś pracuje? Od tygodnia próbuję dodzwonić się i jestem zwodzona lub po prostu telefonów nie odbiera się. A chodzi o ważną dla mnie sprawę, o haniebne zachowanie jednego z kierowców ( niejaki Wojtek). Nie dosyć, że na drodze zachowywał się jak kierowca bez doświadczenia, narażając na niebezpieczeństwo innych, to jeszcze obrażał mnie wzywając bez powodu od gnoi, szmat i świń. Jak widać nikt ze zwierzchników nie jest zainteresowany firmą i poziomem jaki reprezentują jej pracownicy.

?
@Hanna

Hanna, jakie miasto, jaki samochód i dlaczego wyzywał Cię w odmianie żeńskiej i męskiej?

@Bagiet

Zatrudni się i pokaż jak się pracuje

All

Jakie macie zarobki na hakowcu w rudzie slaskiej

Bolek
@All

Ja kolego w 2019 miałem 17,50 brutto. Po 7 latach podziękowałem .

PSK

Oczywiście zniknął kolejny niewygodny wpis. Ten dotyczący rekrutacji prowadzonych przez firmę. To mała powtórka: - zerowy kontakt Jeżeli od kandydatów oczekuje się kultury, to powinno tez się to oferować ze swojej strony. Skoro tak traktują kandydatów, gdzie powinni budować swoją markę, to ciekaw jestem jak traktują ludzi, którzy tam już pracują.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?
Tom

Nie polecam. Jeżeli firma niepoważnie traktuje kandydatów do pracy, to aż strach pomyśleć jak zachowuje się w stosunku do już swoich pracowników. Rekrutacja prowadzona na wyższe stanowisko. Standardowa formułka, że w ciągu 2 tygodni dadzą znać. I 1.5 miesiąca później oczywiście zero informacji. Ani mail, ani telefon, ani nawet SMS.

Były Pracownik
@Tom

Dzięki Bogu szczęśliwy Były :-) firma bez kultury organizacyjnej, arogancja zarządcza, bardzo zła atmosfera pracy i współpracy, znamiona (usunięte przez administratora) na szczeblu stanowisk kierowniczych, zero szacunku do Pracowników. Pozdrawiam Kutno.

Zofia
@Tom

A ile etapów miała rekrutacja ?

Obrzęk

Spaliła się rozdrabniarka wstepna (nowa)za parę baniek, koordynator który jest winien tego co się stało zamiast zostać ukarany!!! Nadal pracuje u nas i wszystkim się śmieje w ryj!!! Jaka to jest sprawiedliwość kiedy tobie za nic upierdalaja premie!!!! Serwis Południe.

sa
@Obrzęk

Szkoda maszyny, takie były nadzieje... Ten koordynator jest tak pewny siebie że nikt go nie zwolni? Może PZ Polska w końcu się nim zainteresuje jeśli oczywiście jest prawdą to co piszesz? Bardzo łatwo jest kogoś oczernić i zniszczyć mu karierę, zwłaszcza jeśli ktoś jest z "zagranicy".

Hannawald bez nart

Marcin, wielkie dzięki za cały wkład jaki wniosłeś w ten zaklad przez wszystkie lata pracy tutaj i udzielania się w wielu ważnych dla nas sprawach. Tak szybko zabrali Ci kartę wstępu, że nie zdarzyliśmy się osobiście pożegnać. Mamy nadzieję, że w nowej pracy spotkasz lepszych ludzi. Ps. Dla nas to jest kolejny sygnał ile wart jest człowiek.

pracow
@Hannawald bez nart

zgadzam się w pełni z opisem tak są traktowani pracownicy

Sebastian

Witam. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat stanowiska specjalisty ds zakupów w tej firmie? Warto się zatrudnić? Dobre warunki pracy? Coś więcej o czym warto wiedzieć. Ewentualnie jak zarobki?

X
@Sebastian

Firma ciągle się rozwija więc za to plus. Zarobki nie najgorsze w porównaniu do konkurencji w tej branży. Jest gonitwa w niektórych działach ale sami się do tego nakrecaja bo mogliby wiele rzeczy zrobić sprawniej i lepiej ale cóż....

@X

Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że PREZERO to raczej godny polecenia pracodawca. Dlatego chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o warunkach, jakie oferują tam nowym pracownikom. W ramach jakiej umowy są oni zatrudniani: umowy zlecenie czy umowy o pracę?

@Y
@Marta

Z tego co wiem wszyscy są zatrudniani na umowę o pracę

Człowiek od zadań brudnych
@Marta

Hmm kasa tragiczna z tyloma uprawnieniami hmm wyplata na reke bez weekendów 2900zl, operator ladowarki kl1 koparki w trakcie ale kl1 wózki widlowe mechaniczne, operator Lini, i prawo jazdy ka c+e za 2900???????? ale kto chodzi do pracy dla pieniędzy ????‍♂️???? kasa musi sie zmienic bo inaczej nie stac mnie na oplaty i jedzenie a weekendy mogę pracować ale po to żeby mieć na przyjemność, wakacje nie na życie bo u nas atmosfera no spoko itd ale kasa sie całkiem nie zgadza!

Pracownik z szatni 2.pietro

Ruda Ślaska Maj 2021: Dyrektor wraz z kierownikiem na zebraniu z załoga zapewniają ze nikt z pracowników nie straci pracy wraz z utrata przetargu na obsługę miasta Ruda Śląska- wow Ruda Śląska Wrzesien 2021: pierwsi pracownicy dostają wypowiedzenia, kolejni którzy całymi dniami siedzą na Noworudzkiej (takie dostają polecenie) boją się o przyszłość. Związki zawodowe (w zasadzie jedna osoba?) Coś robią?

ZM
@Pracownik z szatni 2.pietro

Jeśli się jest ćwierć inteligentem to siedzi się na tej "Noworudzkiej", jak mnie Boże stworzyłeś tak mnie masz-zero ambicji, tylko narzekanie i marudzenie. Który z ładowaczy podniósł ostatnio w jakikolwiek sposób swoje kwalifikacje żeby być coś więcej wartym dla tej firmy? Firma daje szanse tylko się nie chce bo po co się wysilać, lepiej czekać i mędzić.

Lubelak
@ZM

W Lublinie ta firma kupiła Suez Wschód. Wystarczyło kilka miesięcy, by forma straciła rejony, a kilkadziesiąt osób pracę. Tak! Idą w ruch wypowiedzenia ze strony firmy. Tą formą zarządzają inwalidzi (nie obrażając ludzi niepełnosprawnych)

Adi33333
@Lubelak

Firma okropna kierownik to (usunięte przez administratora) a połowa, pracowników to kapusie

Jakie są mocne strony pracodawcy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Gonzo

Mocna strona jest nowy i cały czas polepszany park maszynowy... dla pracowników biurowych.

Edi

Nie ma mocnych stron porażka nie warto tracic czasu na tą firmę

A co słychać w Centrum? Nadal jest tak super jak było? Pamiętam wspaniałą atmosferę pracy, pielęgnowaną przede wszystkim przez nadal obecnych członków Zarządu. Ach jak chciało się pracować pod wpływem rozmów, dyrektyw i spójnych komunikatów :-) No i ta stabilność emocjonalna - zero krzyków i inwektyw. Doskonały balans życia prywatnego i zawodowego - wolne popołudnia, wieczory, weekendy i święta. Jednym słowem Firma marzeń.

:-)

No i te informacje zwrotne pod drzwiami łazienki na korytarzu ......jakże często padały wtedy z ust Pani, wiedzącej wszystko z ważnymi koleżankami na mieście, słowa będące wynikiem rebusa (usunięte przez administratora) a/Wa- rszawa :-) ach jakże mile wspominać kulturę pracy i systemy zarządcze w tej firmie po latach:-)

rebus
@:-)

Qra / Warszawa?:-)

rebus
@rebus

Sława Wsi rules :-) ten szyk, ten charm, ta kultura i ta klasa:-)

Dispo2

kontakty i kombinowanie

Rekonesans

Witam, a czy mógł by ktoś powiedzieć kilka słów odnośnie specyfiki samej pracy? Praca na jakim sprzęcie. Jakie stawki, jaka atmosfera itp. Z góry dzięki za info.

Bbbb

Warszawka godziny lecą a ciebie nie ma w robocie karta odbita jest cacy BRAWO rząd olać UE TSUE I KE mogą nam skoczyć nawet choćby nałożyli 100mil euro dziennie rząd ich ma w głębokim poważaniu (usunięte przez administratora)

Ludzi miałam że (usunięte przez administratora) składa się Aplikacja nie odpowiadają na nie.Przyjmują Tylko Nierobów I takich co mają dodatkowe dochody jak Pan kierownik transportuByli.Wojskowy który nie ma pojęcia o niczym ale dobrze w (usunięte przez administratora) włazi

Witam, chciałbym się zapytać jak wygląda praca magazyniera? Pozdrawiam

Fgb

Warszawa odbiją kartę pracy godziny są biuro na lajcie Świński blondyn ???? Denat Tusk dużo wie o chlewie???????????? Nie na darmo mamuśka czyniła nad nim krzyż Wehrmachtu jak leżał w odchodach w kołysce. Fuchriat pchemieł nie może przeżyć, że nikt poza małą grupką lemingów nie wierzy w jego kłamstwa stąd ta wściekłość. Co by nie zrobił, czego nie powiedział obraca się w nicość, spada poparcie dla Patologii i niego samego.

Planus

Gdańsk to żenujące jak wysoko w chmurach lata „Zarząd” a jak nisko ocenia tych co na nich robią.

Dispo2

Źle to wygląda. Sprawdzają się opinie innych że Zarząd/kierownictwo zachowuje się jak Grażyna z Januszem biznesu. To nie do pomyślenia w tak dużej firmie a jednak realne. Słabe warunki pracy i płacy dla dyspozytora/planisty, dziwna „regulaminowa” umowa. Reszta bez komentarza-chciałbym spodziewać się więcej po tej firmie.

Jest cacy

Warszawka Nikt z biura nie wnika kto się za kogo odbija

Jest cacy

Warszawka jesteś na nocnej zmianie robisz po 4 godziny dyspo odbije za ciebie czytnik tankowanie robi po 3 godziny I do domu a hajs za 8 godzin tylko warszawa

Krzychu23

Byłem ostatnio na rozmowie w Rudzie Śląskiej, najpierw jakis Kierownik z hamburgerem i frytkami przywitał mnie i opowiedział o wizji recyklingu, potem zaproponował na stanowisko kierowcy C+E 22 pln brutto a na koniec ochroniarz przy papierosku powiedział ze zwolniło sie teraz z 10 kierowców. O co chodzi w tej firmie??? Warto tam iść?

Opek
@Krzychu23

Również olałem temat jak mi zaproponowali taką oszołamiającą stawkę ????

Bolek
@Krzychu23

Tyle dostajesz na początku w Amazonię w Swiebodzinie jako magazynier

klient

Pod kogo podlega Płock może tam by się ktoś zajął zarządem którego prawie nigdy nie ma w godzinach pracy przepraszam przyjeżdżają na darmową kawkę godzina dwie i naczelny znika Kto Płockiem w grupie zarządza

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ