Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Kamil stary wyjadacz

a ja dodam coś od siebie, na szkolenia ludzi biorą gadaja ze bedzie robota, ale jej nie ma, coż skoro czlowiek na rozmowie stwierdzi ze bedzie pracowac tylko 168 godzin i z ubezpieczeniem, to najwyrazniej takich nie trzeba. Ja po tym rozpoznaje poważne firmy, jak nalekarstwo takich. O Argusie mam opinie niestety niefajne. Znajma chciala sie przyjąć caly dzien łaziła za darmo i juz ponad rok nikt sie nie odezwał chociaz dzwoniła i pytała. W Biedroneczkach szukaja tylko emerytów sprawnych fizycznie, mało ze sa tani, są wiecznie dyspozycyjni, to jeszcze zamiast pilnowac pomagaja pracownikom sklepu w noszeniu towaru, a baba na co by sie tam przydała? Kombinatorstwo. Ostatnio jedna forma z Wroka chciala przejąc pewien obiekt na śląsku, to niestety wygrali emeryci nie oni, bo sa tansi. To akuratnie Sezam (usunięte przez administratora) robote, robią za 3 złote netto wiec zebyscie wiedzieli. Na tym sie to opiera, normalny czlowiek nie dostanie w ochronie roboty za normalną kase i w normalnych zmianach , bo sie NIE OPŁACI.

szylc
@Kamil stary wyjadacz

Powiem tak robic sie wam nie chce przyjmuja duzo mlodych placa nie najgorzej a jak macie szacunek do pracy i kier rejonu argus. To oni tez beda do was mieli robie w tej firmie troche i wiem co mowie ino ci co tak nazekaja to pracowac sie nie chce to do mamy po kase najlepiej nie firma jest wpozadku

...

(usunięte przez administratora)..tak sobie czytam te wasze \\\"opinie\\\" i dochodzę do wniosku , że nie posiadacie nawet elementarnej kultury słowa nie wspominając już o znajomości pisowni ... ale czego się można spodziewać po \\\"ludziach\\\" pracujących za 5-6 zł/h :) żenada (ale ogólnie to poznałem kilka egzotycznych słówek jak \\\"krawaD\\\" itp. ha ha ha ha) szok polaku szok ... masz rację :))

Sędzia

Kochani czy to ważne czy ma koordynatora, czy nie, firma ąrgus kończy dużymi krokami karierę w sieci Biedronka. Będą zwolnienia pracowników ochrony na sklepach,nie wiadomo tylko czy nastąpi to w następnym kwartale rozliczeniowym, czy trochę później, ale to fakt.

Mała

Tak do sprostowania, firma ARGUS NIE MA KOORDYNATORA. JEST TYLKO SAM SZEF!!!!

Pracownik Ochrony

na poziomie

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
XXX

Nie polecam firmy!! Karzą jeździć w wspólnych kamizelkach i hełmach!! A żeby było śmiesznie koordynator studiuje BHP! W dodatku szefostwo nawet na święta nie miało ludzkich odruchów, olali tych, którzy na nich pracuję(usunięte przez administratora)Cieszę się, że już w tej firmie nie pracuję bo ARGUS TO JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE!!!!!!

KTOŚ:

WITAM!!! MÓJ MĄŻ PRACUJE W ARGUSIE. I TEŻ NARZEKA. WOLNEGO NIE DA SIĘ ZAŁATWIĆ, GODZIN 250 SAM MUSI!!! WYROBIĆ, ZERO PODWYŻKI, ZERO PREMII, ZERO PACZEK NA ŚWIĘTA ITP. ITD. SZKODA GADAĆ. A. JESZCZE JEDNO: OLEWKA KOMPLETNA ZE STRONY KOLEJNEGO!! SZEFA ARGUSA, NIE CHCE MU SIĘ LUDZI ZATRUDNIAĆ. BO I PO CO??!!

Masakra co wy tu ludzie wypisujecie - szkoda że w realu nikt z was nie jest taki cwany... Zastanówcie się czy aby na pewno to jest odpowiednie miejsce do pisania takich rzeczy?

Aleksandra

a po drugie powiem jedno.Nikt mi nie każe tam robic wiecznie jakby coś nie tegest. Każdy ma swoje plany, ja jestem osobą , która może z siebie dać badzo wiele jesli pracodawca na to zasługuje, jest rzetelny, nie robi z pracownika śmiecia, więc jesli będzie ok, to będzie ok, a jesli nie, to nie moja strata. hee.Pozdrawiam.

Adrianna

(usunięte przez administratora)No nic dzięki, odwiedzę sobie kolejny zakład pracy w poszukiwaniu jakiejś w miarę normalnej roboty, może ktoś gdzies kiedys kogos doceni, tego nikt nie wie.

Adrianna

(usunięte przez administratora)Na rozmowie słyszałam, że można robic po 8 godzin, a od znajomego to samo, on tak jakoś robi. Się zobaczy. W koncu jak czlowieka nigdzie indziej nie chcą chociażby miał wykształcenie nie wiem jakie, a branżę już zna co szkodzi spróbować, zawsze można sobie iść z powrotem. A bo to raz takie cos?:D

to prawda

firma klęka na kolana solid lepszy układ wyrobił mają przejąć biedronki w całym kraju widziałem u nas na bazie wykaz biedronek które bedziemy obsługiwać u nas na oddziele...więc panowie koordynatorzy (usunięte przez administratora) czas będzie poszukać nowej pracy tylko pamiętajcie ilu ludziom zaszliście za skórę teraz czas się odgryzć .........

Tomek kce
@to prawda

narzekają ja troche robie i jak w każdej ochronie łopatą nie wywijam panowie polowa dnia monitor druga połowa bilard w kieszeni i nażekacie popatrzcie na kobiety nie jedna ma gromadke dzieci i daje czadu. Jak wam sie nie podoba to do opieki i sami wam znajdą robote za 650 zł i ulice zamiatać. CIULE łażą po sklepie źle monitoring źle to posadz jeden z drugim d*pe na kasie i męcz się zludźmi DZIĘDOBRY DOWIDZENIA ZAPRASZAM PONOWNIE

edek
@Tomek kce

chyba dajesz nie powiem i komu bo umowy na stałe to w argusie tylko na czas określony jest a co do premi to tylko lizusy mają

kogucik

nowyLee - 2012-02-09 13:26:28 mało tych opinii jak na cała Polskęjaką całą Polske mają śląsk i opolszczyzne w innych rejonach ich nie ma firma daremna zatrudnia samych emerytów i alkocholików bo są tani dla tego solid ich wygryza samochodów nie mają tylko same stare złomy w solidzie głośno że konczy sie układ argusa z biedronką solid dostał już wykaz biedronek i wrzuca je w trasy a ludzi na sklepy bedzie miał bo płacą 7 zł a nie 5 jak arbuz

nowyLee

mało tych opinii jak na cała Polskę

Sędzia

Ja widzę, że wszystkim jest w ARGUSIE źle, ale żaden z was nie zmienia roboty. Zamiast narzekać oceńcie swoją pracę, zaangażowanie i oceńcie samych siebie.

szkoda gadać

a ja powiem tak każda firma ochroniarska to jedno wielkie (usunięte przez administratora) więc trzeba się przekwalifikować a nie narzekać ...a co do pana który napisał wcześniej że jazda samochodami argus się nie podoba ...to ciekawe czy mu by się podobało siedzieć 14 godizin bez klimy jak jest 30 stopni w cieniu....ja przynajmniej się cieszę że już w tym nie pracuje....pozdro dla byłych i obecnych pracowników konwojówki....

ostrzeżenie

witam was, wszedłem na te opinie bo zacząłem pracę, po niektórych wypowiedziach widzę, że niektórzy z was są naprawdę odważni, mam tylko nadzieję, że macie w swoich wypowiedziach poparcie w faktach bo w dzisiejszych czasach nikt w sieci nie jest anonimowy nawet haker, który włamał się na stronę premiera; a ty kolego, któremu nie podoba się jazda samochodami argusa - zastanów się ile jest firm zajmujących się ochroną na śląsku, wybierz jakąs i po kłopocie.

dać se spokuj

konwojówka to też (usunięte przez administratora) liczą sobie kase za wszystko nawet za uszkodzona opone za wypadek z twojej winy a jest AC.auta złomy lato bez klimy a co by się nie działo to pan (usunięte przez administratora) mówi że z winy kierowcy ludzie uciekają sami nawet ci co mieli 13 zł. bo nowi mają 9zł i umowa zlecenie......niedługo sami będą sobie jezdzić i chwalić ta firma ......niema co się pchac sam uciekam bo nie mam zamiaru płacić za jakiś złom który sam się rozleci a (usunięte przez administratora) Tpowie że za szybko jechałem i blachy spadly z mojej winy....a poza tym 9zł.na godzine i jeszcze limit godzin na konwojach to śmiech to na obiektach płacą 9 i idzie zrobić godzin ile się chce .....(usunięte przez administratora)

Tata

To fakt stare dziadki, emeryci w okularach, nie jednokrotnie niedowidzący, niedosłyszący. To nie dziwne że (usunięte przez administratora) ich obracają jak chcą, tam są potrzebni młodzi ludzie a nie dziadki... Ale żeby zatrudnić młodego człowieka trzeba mu nieco więcej zapłacić.

DupaLucyfera

To wstyd by w takiej firmie zatrudnianią emerytów i rencistów na biedronkach ponieważ na młodszych ochroniarzy ich nie stać. Pracuje juz 2 lata, średnio mam 2 do 3 zatrzymań miesięcznie, kilka razy wylądowałem na komisariacie ze złodziejami i nawet w sądzie, a 6zł/h to za małe pieniądze by sie narażąc, do tego śmieszna premia 200zł raz na rok...

zapytanie

6 netto

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"