Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

weteran

no własnie PRAWIE w każdej....

sędzia

Zenek całkowicie cię popieram. Barany nie wiedzą czego się chwycić, a piszą takie bzdury.

zenek

głupi jak but jesteś! Ja pracuję jakiś czas, mam kontakt z innymi chłopakami i nie słyszałem o takiej sytuacji! drugą część na umowę zlecenie dostaniesz baranie. Tak jest prawie w każdej firmie!

nowy145274765

Witam.Co do pana S[usunięte przez moderatora] to fakt jest spoko na początku a potem dostaniecie za swoje ale cieszcie się że waszym kierownikiem nie jest B[usunięte przez moderatora]bo dopiero byś zobaczył co to kierownik

Pracownik Ochrony

logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Sędzia

ARGUS jaki jest to jest, ale na wypłatach nie oszukuje. Mnie przynajmniej przez cały mój czas pracy nie wykiwał nawet o grosz, a pracuję już parę lat.

Nowy pracownik

A wiec tak , wyplata na koncie juz o 11 i wszysto sie zgadza co do grosza , póki co jestem jak najbardziej zadowolony.

xxx11111

Szczerze powiedziawszy powiem Ci tylko tyle gościu,że kasa jest zawsze 10 na umowę o pracę lub wcześniej zależy jak 10 wypada.15 z umowy zlecenia płacą chyba,że w sobote wypada to do poniedziałku trzeba czekać.A kasa na początku się zgadza,ale popracujesz dłużej to zobaczysz jak jest naprawdę.Przerobisz 200 godzin a wypłacą tylko za 168 godzin a reszty już nie zobaczysz...życzę powodzenia w firmie

Nowy pracownik

Witam Panów, pracuję już równy miesiąc , moim kierownikiem jest pan S[usunięte przez moderatora] - spoko gość nie mogę na niego złego słowa powiedzieć póki co bo wszystko daje radę załatwić. Zobaczymy jak bd się miała sprawa wypłaty bo podobno Ci z umową zleceniem dostaję 15-go, zobaczymy czy bd sie zgadzała z moimi wyliczeniami , nadal są dwie raty wypłaty bo trochę mnie to niepokoi ? Odezwę się po 15

ZMIENILI KIEROWNIKÓW I JEST GORZEJ NIŻ BYŁO PAN T BYŁ JAKI BYŁ ALE JAKOŚ TO BYŁO A TERAZ NIE MAM PYTAŃ CO SIE DZIEJE PAN M MA NAS ZA NIC WIECZNIE TYLKO JAKIEŚ ALE A NA SKLEPACH JEST RAS NA TRZY MIESIACE

to prawda ja pracuje jusz 4 lata i wyplata co 10

Zmien dilera,albo bierz polowe tego,co teraz:)Pracowalem u K.K ale nie znalem zadnego Jacka,Pozniej bylem sam kierownikiem.Kierownicy maja ryczalt,wiec pisanie o zabieraniu premiii itd jest tylko belkotem czlowieczka,ktorego zycie nie kocha itd.Zastanow sie co piszesz czlowieczku,a jesli chcesz swa frustracje odreagowac,to tupnij nozka pod stolem w swej bezsilnosci i frustracji:)

Ja też mam nie najlepsze wspomnienia w pracy w tej firmie.Gdy przyszło do wypłaty to nijak się to nie zgadzało z żadnymi wyliczeniami. Pisałem dokładnie każdą godzinę.I wyniknęło,że otrzymałem połowę kasy.I tak już zostało.To po prostu firma "kogucik" i tyle.

adidas

Tam czyli gdzie?? Rejon Gliwic??

Bolek

Fajna atmosfera tam panuje

adidas

A co sie tak uczepiliscie TS lub okolic Gliwic. Nie ma innych rejonów?? Nie ma innych rejonowych?? Czy widzicie tylko negatywy?? Nie ma kierownika który pracuje w firmie Argus którego nalezy naprawde pochwalic za jego prace?? Wszyscy tylko narzekaja. To juz chyba natura polakow...

ktosik

moja odpowiedź dla matola, który pisze o 250godzinach i czekaniu na pensję - jesteś [usunięte przez moderatora]

ucieczka z syfu

nie tylko na sklepach jest lipnie na konwojach robi się to samo od kiedy mamy Tomusia...[usunięte przez moderatora] co się da .......trzeba będzie uciekać z tej firmy..tu pracownik się nie liczy stale tylko straszy zwolnieniem..jakby innych firm nie było...

gość

umowa zlecenie to standard a umowy o pracę się nie doczekalem po czterech miesiącach zwolnili bez podania przyczyn.a jak nie wyrobisz sobie godzin to nie zarobisz bo masz stawke godzinową.uciekaj z tego bagna bo do niczego nie dojdziesz w tej firmie.

ja pracuje jusz 4 lata jest dobrze nie ma 5.50 na godzine tylko 6.50 i 251 godzin i premia

to jest normalne w Argusie. Zreszta wiele agencji ochrony stosuje podobna praktyke. Najpierw trzy miesiace na umowe zlecenie a nastepnie umowa o prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"