Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

romano

Co do tej firmy to się zgadzam to tragedia pod względem stawek i podejścia do ludzi i to wiem na podstawie opinii paru osób ale widocznie sklepom Biedronka odpowiadają co mnie mówiąc prywatnie dziwi ale to jest moja prywatna opinia romano

Biały

Ehh... Nie wiem czy miejscowość, w której mieszkam i pracuję jest jakaś wyjątkowa, bo z tego co widzę wasze opinie absolutnie nie prezentują tego, co zauważyłem ja. Przynajmniej większość tychże opinii... Jestem pracownikiem tejże firmy na obiektach Biedronka w Bielsku-Białej. Owszem ogromna ilość godzin jest, ale czy stawka niska?? Hmm... Myślę, że nie... Pracowałem poprzednio w innych agencjach ochrony i stawki wszędzie wahały się przy kwocie 6 zł i tak samo mam teraz.:) Ilość godzin jest uciążliwa, lecz gdy jesteś osobą towarzyską to naprawdę miło można spędzić to 14 godzin dziennie, lecz ilość, którą wy wymieniacie jest naprawdę niska. Znam ludzi w tym zakładzie, którzy wyrabiają maksimum godzin w miesiącu czyli około 420. :) I nie narzekają... Ehh... Praca w ochronie nie jest pracą trudną ani ciężką, więc nie wymagajmy nie wiadomo czego!!! Pozdrawiam

sewer

ONI WOLA PRZYJMOWAC STARYCH DZIADOW A NIE MŁODYCH STARE DZIADY NIC NIE ROBIA (usunięte przez administratora)

kolega

Kolego daj namiar na maverick1973@wp.pl Podzielimy się uwagami i może coś w tym temacie daj się zrobić Pzdr

Pracownik Ochrony

na poziomie

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Olly

Zgadzam sie kolegoXD

tomek

praca w argusie to kleska

wera

Kamil Stary Wyjadacz do Ciebie mowa.... Jestem kobieta, pracuje w ARGUSIE 7 miesiąc, mam nienaganna opinie wśród kierowników Biedronki, oraz mojego pracodawcy. Dostałam podwyżkę co się mało zdarza, a do tego umowę na stałe. Wiec jeśli słysze, że ktoś marudzi typu: mało placą,godzin dużo, to po prostu jesteś leń... ja wyrabiam 252 godziny nie narzekam bo chce pracować, ta praca mnie kreci. Bądzmy szczerzy... to praca dla tych którzy lubia słowo "ochrona" oraz dla tych którzy nie boja się małych stawek pienieżnych. 10 zl za godzine to dostaniesz po znajomości lub na lewo, taka prawda niestety.Żaden pracodawca nie da Ci najwyższej stawki. Co do premii również się nie zgodze bo ja mam. Przypuszczam, ze jest to spowodowane tym, ze mam bardzo dużo ujęć a co do paczek itp. to fakt nie ma :) no ale Mikołaja tez nie ma :)i już chyba nie płaczecie? Panie pracujące w ARGUSIE :) nie dajcie się wygryz facetom :D oni chcą mało godzin a dużo pieniążków. COz słaba plec z tych naszych "meżczyzn ".Pozdrawiam nie urazajac nikogo pa :)

Jak Ja się cieszyłem,jak po 5 latach bezskutecznego poszukiwania pracy udało się zaczepić w Argusie jako ochrona Biedronki. Niestety czar szybko prysł... Starałem się jak mogłem,niestety jednego dnia podczas interwencji wobec nieuczciwego klienta uległem wypadkowi i od tamtej pory jestem na L4,niedługo mam zabieg. Na zwolnieniu jestem już prawie pół roku,zadzwoniono do Mnie z Argusa i zaproponowano jeszcze 3 miesiące jako zasiłek rehabilitacyjny,wygląda fajnie? Niestety, Firma przeciąga wysłanie mi wszystkich potrzebnych dokumentów do złożenia w ZUS-ie,a na komisję lekarską czeka się i musi być ona zrobiona jeszcze w danym zwolnieniu,bo inaczej nie zaliczą sprawy. Co mam myśleć? Wykonywałem polecenia służbowe,uległem wypadkowi,zaliczyli mi wypadek jako wypadek w pracy,a teraz przeciągają wysłanie dokumentów? Przeoczenie to czy celowe działanie?

łose

a jacy są rejonowi we wschodniej wielkopolsce, a może jacy byli- bo prowadzą nabór na kierownika rejonu?

maron

Niestety pozatrudniali nowych rejonowych na których wogóle nie mozna liczyc, nie mają zielongo pojecia o swojej pracy. Bo pracownika trzeba uszanowac a nie wykorzystywac na maksa ile fabryka daje i wspierac. No ale....

romano

Ludzie ja was prosze nie piszcie mi że to jest poważna firma byłem na rozmowie z Panią która prowadzi nabór na teren powiatu sosnowca oraz powiatu będzińskiego przychodzę na rozmowę i pytam się kiedy mógłbym zacząć wypaliła do mnie że w poniedziałek a że byłem w czwartek to pomyślałem że poczekam, chciałbym dodać także że podczas rozmowy powiedziano mi że są szkolenia dwudniowe po 8 godzin, oczywiście szkolenia niepłatne bo umowę zlecenia dają i mówi do mnie że po tym szkoleniu dowiem się że postanowią czy mnie przyjąć, kazała mi wysłać sms czy przyjdę w poniedziałek na szkolenie to ja wysyłam sms z zapytaniem jaką będę miał ewentualne stawkę oczywiście odpowiedzi nie dostałem , o podjęciu ostatecznej decyzji o nie podejmowaniu pracy w tej firmie skłoniła mnie rozmowa z pracownikiem tej firmy który mi powiedział że początkowa stawka w tej firmie wynosi 5 zł co na umowę zlecenie jest kpiną , a że pracowałem w ochronie parę lat przedtem to co mówię jest prawdą i wszystkim którzy są z okolic sosnowca oraz powiatu będzińskiego i chcą się przyjąć do tej firmy stanowczo odradzam.

owal

Bylo dobrze jak byl stary kierownik teraz to lipa

Byłły Pracownik

ODZRADZAM

Od niedawna pracuję jako ochroniarz w biedronce z ramienia firmy Argus. Nie będę wypowiadał złych opinii na temat tej pracy, bo zaraz ktoś napisze że następny płacze. Myślę, że prawda sama się broni i każdy kto pracował jako ochroniarz w biedronce ma jednakowe zdanie jak wszyscy. (usunięte przez administratora)

niewazne

zgadzam sie z Toba. ludzie co wy piszecie?! firma powstała w 2009r i jest na rozpadzie! przełożony (usunięte przez administratora)nic nie robi! kompletny brak zainteresowania pracownikami.raz na 3 miesiące przyjedzie na obiekt i za 5 minnut go niema.tylko krawat każe nosić(za brak krawatu zabierają 100zł) żadnych pochwał za dobre sprawowanie! (usunięte przez administratora)

Jagna

Mądrę słowa popieram :) Niejeden z Was niech poczyta wpisy o innych firmach -nigdzie nie ma bajki czy to ochrona czy,budowa itp ... wszędzie znajdą się ludzie niezadowoleni ...wszędzie płacą jak płacą ...Polskie realia.....A decydując się na prace w tej albo innej firmie decydujecie się na jej warunki pracy ....Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i nie ...

ja na sklepie

Poeto - całe szczęście zawód pracownika ochrony jest na liście zawodów uwolnionych i to ja od stycznia będę zainteresowany pracą w konwoju pomimo tego że nie mam licencji; to ty niezadowolony wielki konwojencie, który wozi (usunięte przez administratora) samochodem i nie wie co to ochrona w sklepie za połowę stawki będziesz prosił o tą pracę bo na nic innego cie nie stać; wybrzydzaj dalej bo jesteś jak widzę po haśle \"hehehehehehe\" jedynym cepem który tu pisze a twoi koledzy w zamian za prace napiszą kto jest takim niezadowolonym, powodzenia - ja pracę mam a ty?

black
@ja na sklepie

bez pozwolenia na bron niemasz co marzyc o konwoju , to ze masz legitymacje kwalifikowanego ciecia to nie znaczy ze dostaniesz armate a ztego co czytam to chyba jestes emerytem ktory musi młodym chłopakom odbierac godziny , siedz na sklepie i ciesz sie tym co masz ,

Arczo

Szczerze powiedziawszy powiem Ci tylko tyle gościu,że kasa jest zawsze 10 na umowę o pracę lub wcześniej zależy jak 10 wypada.15 z umowy zlecenia płacą chyba,że w sobotę wypada to do poniedziałku trzeba czekać.A kasa na początku się zgadza,ale popracujesz dłużej to zobaczysz jak jest naprawdę.(usunięte przez administratora)...życzę powodzenia w firmie

Pracujacy ponad rok
@Arczo

Zgodze sie sie kolezanka . Pier... Glupoty . Mam 9 zl na godzine i pracuje ile chce a nie ile kaza . Premia jest praktycznie co miesiac i to w wysokosci od 200 do nawet 400 zl . Ale wiadomo , za takie pieniadze trzeba dosc duzo dac od siebie . Pomagam rejonowemu w jego pracy i moze dlatego mam takie pieniadze ale mam a ey ?? Jestescie zwyklymi leniami . Posiadam licencje ale mimo to wole prace na sklepie niz jezdzic autem bez wiekszego sensu . Ochrona to nie bajka opowiadajaca o duzych pieniadzach , ochrona to pewien rodzaj pasji. A reszta niezadowolencow niech spada pod sukienke mamusi , bo chyba tylko tam wam dobrze . pozdrawiam

nieznany
@Pracujacy ponad rok

Powiem tak nie ladnie bluznic na swoich rejonowych dzieki nim macie Prace jestescie zalosni ale mowi sie trudno troche szacunku jak wy macie szacunek do nich to rejonowi do was tez

nieznany
@Pracujacy ponad rok

A do ciebie byly pracowniku jak sie nie podoba to do lopaty charowac o ile tam cie ze chca jak nie to do mamusi albo tatusia sie wyplakac i mowie nie jestem zadnym rejonowym

maczo

Praca w ochronie to kupa godzin za marne pieniądze i do tego jeszcze umowa zlecenie. Myślę że ludzie pracują tam na \"przeczekanie\" tzn do chwili aż znajdą normalną pracę. Sam chwilę pracowałem w ochronie i było to\" zło konieczne\" - bo lepsze to niż nic - ale jeżeli ktoś ma możliwość pracy gdzie indziej to szybko z tamtąd ucieka. Wszystkie firmy ochroniarskie to shit płacą grosze i tylko inwalidzi dostają umowy o pracę. Jeżeli jesteś zdrowy i sprawny to nie zrobisz kariery w ochronie. To przykre ale prawdziwe, niestety takie są realia i myślę, że każdy pracownik ochrony to potwierdzi. Tak emeryt dobrze pisał ! z czasem kierownik sklepu biedronka będzie winę przenosić, na pracownika ochrony że straty ze on stał na końcu ,a ukradli na początku skąd ja to znam.

BIEDRONKA

Hej ludziska ten tomek i Mariusz jest ok,zarabiam ile zarabiam ale widziałem co podpisuje. Płacą na czas pamiętajcie życie,jest życiem trzeba mieć na opłaty,wypisując że masakra że to i owo,dlaczego nie szukacie innej roboty żeby żyć trzeba mieć kasę z narzekania nic samo nie wleci do kieszeni.pozdrawiam wszystkich i biedronki :):):) 1980

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"