Salon Agata

Opinie o Salon Agata

ole

Siemanko Powiedzcie mi czy warto jako montażysta/monter mebli się tam zatrudnić. Pozdro

iza

Na oddział Targówek wejdź i pytaj. Po prawej stronie jest lista oddziałów. Nasz Dyrektor super gość, przyjemnie się z nim pracuje, nie narzekamy w ogóle.

sandra

Ja nie narzekam i nie podzielam zdania przedmówcy. Może jakiś argumenty podasz, ze nie rzucasz słowa na wiatr, każdy tak może...ech

Nigdy wiecej

Firma jedna Wielka katastrofa . odradzam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Salon Agata, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
wex

Masz rację, wypłacają uczciwie , premie tak samo . Praca nie dla obiboków ;)

mikos
@wex

No dokładnie, nie rozumiem gości, którzy widzą co to za praca i znają swoje obowiązki podejmują się tej pracy a potem narzekają.

mikos

A bałagan na magazynie to czyja sprawka jak nie pracowników? Ja nadgodzin dużo nie miałem, ale zawsze było wszystko wypłacone zgodnie z ilością wypracowanych godzin. Nie czepiajcie się lenie

gawar

W każdej pracy trzeba być pracowitym , nie nastawiać się negatywnie bo z takim podejściem niczego się nie osiągnie. Ktoś kto zatrudnia się w agacie do magazynu chyba liczy sie z tym , że to nie pióra tylko meble .... Nie rozumiem tych co narzekają.

rondelek

Trzeba pamiętać o tym, że to ludzie-pracownicy stwarzają atmosferę :) Jak ludzie są tak negatywnie nastawieni to i atmosfery nie będzie.

Magda B

Mam mieszane uczucia co do pracy w Agacie. Pracowałam przez parę mięsiecy. Wszyscy chodzą wkurzeni, że nikt nie wie jak wyliczyć prowizje. Wyleczyć można za wszystko. Ja oceniam średnio zarobki, jak i atmosferę. Jak nie masz lepszej opcji idź na przeczekanie. Praca bez perspektyw.

marta

Masz rację, wszędzie pracować trzeba a tutaj w sumie nie jest tak ciężko wypracować sobie dobrą premię bo kupujących klientów nie brakuje.

aszaludka z góry :)

My na naszym dziale też na kierownictwo nie narzekamy. Wszędzie trzeba pracować , minęły te czasy, ze czy się stoi czy się leży to wypłata się należy. Jak chcę mieć większą pensję i premię to bardziej się staram, proste.

izabuła

Jak ktoś chce pracować to pracuje i się cieszy, ze ma robotę na umowę o pracę, Nikt tu nikogo nie wyzyskuje jak to bywa często w innych tego typu sklepach. Ech, jeszcze się taki nie urodził żeby wszytskim dogodził...prawda

pajda

Wszyscy równo pracują, nie ma tu miejsca dla leni . Też dziwię się czasem takim opiniom.... Zarobki są dobre, nie narzekam.

Soczek

Czy moze ktos tu napisac o pensjach magazyniera?

E-Ewelina

Cześć Czy ktos wie jak sie pracuje w nowej Agacie na targowku ? Jaka atmosfera?

E-Ewelina

Moagim- dzieki za info, też tak słyszałam. O Agacie na Okęciu lepiej piszą. Głownie o szefostwie .Lepiej chyba się tam zatrudnić na pracownika niż się męczyć?

Moagim
@E-Ewelina

Wszędzie jest dokładnie tak samo - osobiście uważam że lepiej w ogóle nie wiązać się z tą firmą

Marco
@Moagim

Sorry ale wielokrotnie widziałem jak dyrektor salonu pracuje na magazynie. Dla mnie to jest postawa, która pokazuje że nie pierdzi za biurkiem . Kierownicy zawsze pomogą. Dla mnie praca i współpraca z nimi jest dobra. Nie pisz nieprawdy. Ludzie jesteście dorośli nikt Was nie zmusza do pracy tutaj. Jak chcesz tutaj pracować to pracuj a nie pisz takich bzdur..

elka

Ciekawe czy byłaś razem ze ,mną bo my też robimy takie wypady po pracy :)) Pozdrawiam!

ewelina

Pewnie z Warszawy :) Fajne dziewczyny ze mną pracują, atmosfera przyjazna, chodzimy nawet razem na piwo po pracy :)

uma

Mnie zatrudnili ale czy pozostałych informują to nie mam pojęcia :)

@uma

mnie też zatrudnili :)

@uma

A skąd jesteś jesli moge zapytac ? teraz zostałaś zatrudniona czy juz pracujesz ?

Nika

witajcie, wiecie może czy dzwonia do osób które się nie dostały w procesie rekrutacji ?chodzi mi o to czy informuja, że sie nie zostało wybranym.

olga

a ja polecam, nigdy nie byłam zle obsłużona w salonie, zazwyczaj panie jakie tam sa zatrudnione bardzo chętnie i pomocnie podchodzą do klienta i potrafią wyczuć jego potrzeby i zaproponować produkty adewatne do potrzeb

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Warszawa okecie

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Agata?

Salon Agata