PZL Sędziszów S.A.

Opinie o PZL Sędziszów S.A.

nowy

Co chcecie od (usunięte przez administratora) generalnie nie jest taki zły facet jak o nim mówią .. w gruncie rzeczy ma dużo obowiązków i ciśnie góra. Pozdrawiam.

Darosław

Hej, a jak zarobki PH ? Auto dają 5 os? Można jezdzić prywatnie? Wysokie targety? Umowa?

xx

dina, sądzę że praktyki jak najbardziej ale co do odpłatnych praktyk, to już musisz wewnątrz "ula" zapytać ...

piękny roman

DZIĘKI coco ZA DOBRE SŁOWO, BO TO RZADKOŚĆ W DZISIEJSZYM ŚWIECIE ;))) WZAJEMNIE POWODZENIA !!!

Operator Cnc

konkretnie i jasno, cele,

doświadczenie, staż pracy całej,znajomość maszyn

coco

Piękny Romanie;-) co tu dużo mówić- było, jest i będzie kiepsko z godnym wynagrodzeniem, Podkarpacie ma kiepską niesłusznie opinię zagłębia kiepskich wynagrodzeń i fachowców, niestety niektórzy to wykorzystują a zapewniam Cię, że są takiej miejsca, w których można zarobić i nie trzeba wyjeżdżać do Irlandii;) powodzenia

coco

witam, ile się teraz zarabia w fabryce na kierowniczym stanowisku? Bo widzę, że szukają kierownika exportu. Z tego co wiem to dawniej licho było, sam pracowałem 2 tygodnie i musiałem odejść bo niestety za 1000 zł ciężko się spełniać zawodowo. Dziękuję z góry za info

olek

Tak w elitach rządowych jak i zakładowych rządzący nieudolnicy dobierają sobie ludzi nie pracowitych i fachowców ale układnych którzy nie wytkną im ich nieudolności a wręczich kryją się na wzajem i jedni i drudzy mają sielanę i nie ma kto tego rozp......olić, gdzie jest właściciel tej firmy chyba nie wie co tam się dzieje

admin

Państwo świetnie piszą czasem mówiąc co na języku lub bluźniąc . Proponuję kupcie sobie mały przyrząd lusterko i popatrzcie na siebie

mechanik

kiedyś robili świetne jakościowo filtry, najlepszy polski producent, swego czasu sporo lepszy od filtrona, ale dzisiaj to już tylko przeszłość

pedro

Witam, też mam przyjemność pracować od niedawna dla tej firmy i szczerze, to ku dobremu to chyba ta działalność nie zmierza i długo tu nie zagrzeję,(usunięte przez administratora)

bgn

W tej firmie nie jest tak źle przecież już zaczęli burzyć te brzydkie hale i sprzedawać elementy stalowe na złom(usunięte przez administratora)

ktos

A czego żeście sie spodziewali?

jojo

tzn. jaki bo nie byłem w Sędziszowie od lat. Co się tam dzieje teraz?

angusta

wystarczy spojrzeć na otoczenie/budynki tej firmy, od razu wiadomo jaki to inwestor strategiczny

znawca rynku

w firmie unimot to standard wiec nikogo to nie dziwi, ciekawe jaka jest teraz jakosc filtrów po zmianie wlasciciela, bo kiedys byla bardzo dobra

Zostaw merytoryczną opinię o PZL Sędziszów S.A. - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w PZL Sędziszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZL Sędziszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZL Sędziszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZL Sędziszów S.A.?

Kandydaci do pracy w PZL Sędziszów S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZL Sędziszów S.A.