Opinie o Metro Service S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metro Service S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Metro Service S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metro Service S.A. w Katowice

arrr

pamietajcie samemu jak sie pojdzie to nic sie nie zdziala

arrr

hahhahah babka do mnie dzonila ze kasa zostala w tej chwili przelana haha okaze sie za chwile ze nie na moje konto ludzie Masakra dzwonic do nich mowic ze przez nich masz dlugi mieszkanie nie oplacone zenada powiedziala ze po winy byc na koncie a tu wieki [usunięte przez moderatora] nie no masakra smiac mi sie nie chce ale nie moge z ich tlumaczen ja i tak ide do pip itp prosze o info na forum kto za mna Pozdro

klaudyna

arrr - 2013-02-25 17:26:26 witam poszukuje osob sszukanych z biura katowic trzeba cos z tymi oszustami zrobic dalsze info na forumJa jestem z Katowic,też forsy nie dostałam!!! Wczoraj dodzwoniłam się do biura w katowicach i powiedzieli,że cześć przelewów wyszła,a cześć w późniejszym terminie bo firma ma trudną sutuację finansową. I jeszcze [usunięte przez moderatora] mi powiedziała "a co ja mogę za to...?" BANDA ZŁODZIEJI!!!

Gibek

Nie tylko w Warszawie taka sytuacja. W Lublinie to samo. Nikt nic nie wie. Każą czekać. A ile ja mam czekać jak nie mam co do garnka włożyć?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Metro Service S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

trzeba jak najszybciej poinformować PIP,to co ten Leader wyprawia to nie mieści się w głowie,przecież dostali kase od pracodawców użytkowników! swoje sobie wzieli,a naszą kase przesrali pewnie gdzieś? w tej firmie gdzie ja pracuje to oprócz Leadera są dwie inne agencje,i ich pracownicy dostali już kase za styczeń,a Leader nie wypłacił jeszcze z Grudzień 2012r!,przecież firma im dała już kase za Grudzień i Styczeń!

minerelka

Biuro w Warszawie było zamknięte. Kraków miał wyłączony telefon albo w ogóle nie odbierali. Pani Kierownik z Warszawy powiedziała mi,że są opóźnienia i nic więcej nie wie. TO JEST ŻENADA!!! Tydzień temu w środę dzwoniłam do Krakowa to jedna babka się na mnie wydarła,że jak mogę żądać wypłaty? Chamy i prostaki tam pracują! Szukam ludzi z Warszawy którzy również nie dostali pieniędzy. Trzeba zrobić porządek z tą firmą!

arrr

wlsnie probowalem sie dzis z nimi z kontaktowac w sprawie kasy!!! zaden oddzial nie odbiera

K

ty to pewnie jesteś jednym z tych oszustów z LIDERA!!!

ktoś

skoro firma jest taka uczciwa to niech powiedzą prawdę.... a nie robią ludzi w konia...

P

pisanie takich kłamstw i wymyślanie na ta czy inne firmy - TEŻ JEST KARANE !!! więc jak ktoś nie zna prawdy to nie pisze, a znać jej nikt nawet pracownicy biurowi nie znają wiec powodzenia

ABC

Takie smsy wyszły do pracowników z całej Polski. Ja nie będę czekać tylko we wtorek idę do PIPU. Ten sms ma na celu zbycie ludzi, żeby tylko nie zgłaszali tego nigdzie, bo firma będzie miała jeszcze większe problemy niż ma. Nie życzę nikomu źle, ale jeśli firma chce lojalności pracowników to niech sama będzie fer wobec pracowników. Z tym komornikiem to niestety prawda. To jakaś grubsza sprawa, firma okradła swojego byłego wspólnika i przegrała sprawę w sądzie.

Gibek

wczoraj minął termin wypłaty za grudzień wszyscy z Lublina dostali smsy, że ze względu na sytuacje w której się firma znajduje wypłat nie będzie w terminie, ale postarają się jak najszybciej z tym komornikiem to prawda? ja z kolei słyszałam, że weszli na giełdę papierów wartościowych i przesrali naszą kasę ja w poniedziałek idę do sądu pracy i pipu!

on

mm widzę, że jako pracownik ich bardzo bronisz. Jeśli na Twoim poziomie jest reszta zarządu i dyrektorów to nie dziwie się, że ta firma tak funkcjonuje.

mm

Takie głupoty [usunięte przez moderatora] jak można stwierdzać rzeczy które są nie prawda !!!!!!

ABC

FIRMA MA DŁUGI I KOMORNIKA NIE IDZIE TAM PRACOWAĆ. PEWNIE ZARAZ SIĘ POJAWI JAKIŚ KOMENTARZ, ŻE TO NIE PRAWDA, ALE NIESTETY JEST TO PRAWDA. LUDZIE JAK NIE DOSTAJECIE WYPŁATY TO ZGŁASZAJCIE TO DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY - NIECH W KOŃCU KTOŚ ICH SKONTROLUJE [usunięte przez moderatora]

Nie tylko pracownicy Tymczasowi nie dostają wynagrodzenia, ale i pracownicy agencji nie dostają wypłaty w terminie. Ta firma to jedna banda z Krakowa, okłamują swoich pracowników jak i tymczasowych. A jak któryś z pracowników Agencji powie prawdę to dostaje naganę. Byłam świadkiem jak Pani kierownik na Śląsku traktuje swoich pracowników. Rozumiem jakby to robiła bez świadków, ale ta się wydziera na nich przy ludziach obcych w biurze. Nie wspomnę już o samym wyglądzie biura. WSTYD! Nie polecam tej agencji.

mm

tak 25001900 ... smieszni jestescie od razu 100000000000000000000000

Damiano

Agencja DNO!!! O pieniadze trzeba sie prosić. Tam nikt nic nie wie. Nie polecam tej agencji nikomu.Najgorsza agencja z jaką dotychczasz pracowałem...

Firma Przewozowa

Witam mi są winni 16400 zł.!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Metro Service S.A. - Katowice

Metro Service S.A.