Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

Były

Koniec czy nie koniec ... obecnie mało mnie to obchodzi Pytanie brzmi czy wypłacą pensje za październik???

aaaaaa
@Były

skoro złozyli wniosek o upadłosc to raxzej nie.. to juz bedzie sprawa dla syndyka

obserwator

Alma złożyła wniosek do sądu o upadłosc likwidacje majątku tzn koniec prawda dobrze to wyczytałem w biznes .pl

Nie ważne, czy franszyza, ważne, że jest praca i perspektywy dla pracowników z innych punktów.

m

Dobra wiadomosc jeszcze dwa tygodnie nie pewnosci sąd wyda wyro upadłosc czy ratujemy Almę sanacją

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Jak myślicie na który sklep przyszła teraz pora.

ccc
@1234

Zamknęli dziś który sklep wiecie a może wiecie o pracy gdzie potrzeba takich pracowników z almy

Gosc
@ccc

Na pewno Piotr i Paweł oraz delikatesy Centrum przyjmuje wszystkich pracowników z Almy ponieważ wiedzą że są rzetelni i pracowici, tam w pierwszym rzędzie kierujcie swoje kroki

@ccc

Może nowa Alma w Gdańsku, w Galerii Metropolia?

,,,,
@Gość

to nie alma!!! to francyza pod egida almy, Mozesz zapłacic prezesowi za wykorzystanie logo i sam sobie otworzyc Almę!!!

Nikola

Alma pada i chyba to widać, a ze pko kredyt dało, to chce co może odzyskać. Ja to rozumiem.

Alma 24 w Warszawie znowu podniosła kwotę od której dostawa jest darmowa - godz. 20-22 - "bezpłatna od 250 zł".

yyy
@Gość

Pięknie toniemy dlaczego nie dadzą wypowiedzen tylko ludzi męczą oczekiwaniem a idą swięta może robotę by sie znalazło co nie

@yyy

22 października zostanie otwarty nowy sklep w Gdańsku.

@Gość

Nie patrz na to. I tak za dostawę nie zapłacisz, bo nie naliczają kosztów dostawy.

Ktoś

22 października otwarcie nowego sklepu Almy w Galerii Metropolia w Gdańsku. Doświadczeni pracownicy z innych miast mogą w tej placówce poszukać pracy.

@Ktoś

To chyba sni mi się tu pusto w sklepach a tu otwierają nowy to jakis przekręt pomyślcie tu bieda piszczy az strach a tu nowy sklep pracownik

PRAC.
@Ktoś

Za najniższą krajową przenieść się do innego miasta.No gratuluję pomysłu.Następna alma otwarta za kredyt tylko kto go udzielił.NIE WIERZĘ.

PRAC.

Pozdrawiam wszystkich pracowników Almy,którzy od miesięcy odpowiadają na pytania klientów dlaczego jest tak mało towaru,czy alma bankrutuje,to kiedy sie zamykacie.Szkoda tylko że tak naprawdę nie znamy odpowiedzi na te pytania bo nikt z nami o tym nie rozmawia.

rolex

A jeszcze są kredyty w mBanku...

Będzie nowy sklep Alma w Gdańsku: http://galeriametropolia.pl/pl/shop/browse

A w jakim innym sklepie masz bezpłatną dostawę po wydaniu 50 zł. na zakupy?

A skąd taka podwyżka kwoty z bezpłatnym dowozem z 50 do 150 zł. To popsuje handel.

Sytuacja chyba się poprawia na co wskazuje znacząca poprawa zatowarowania Almy 24.

prac.
@Gość

Masz na myśli Almę 24 w Warszawie?

@prac.

Tak

@Gość

Towar był, tylko stronę zaktualizowano dopiero po 10 dniach od przeniesienia Almy 24 na Wrocławską.

ZATROSKANA

CO TERAZ Z PRACOWNIKAMI I CAŁA RESZTĄ OTWARTYCH SKLEPÓW

obserwator

Same długi zobowiązania PKO chce tylko zwrotu 60 milionów złotych , JAK ONI FUNKCJONOWALI NA SAMYCH KREDYTACH A LUDZIOM NIE DALI ZAROBIĆ BO ODSETKI ROSŁY .To koniec na pewno bankruci dobry artykuł znaleziono

gosc
@obserwator

nie znaleziono, to Alma miała obowiązek (jako spolka akcyjna) podać wszelkie informacje na portalu gieldowym i to uczynila, a z bankiera info rozniosło sie juz netowo :)

,,,

Alma się skończyła!!!!

gosc
@,,,

to teraz furtka otwarta dla franczyzy. w gdansku 22.X w galerii otwiera sie alma. podaje portal dla handlu

belgijska czekoladka

To znaczy, że upadłość Almy jest kontrolowana, bo jest ubezpieczona? Może to zbieżność nazwisk... W końcu każdy może robić co chce. Jest swoboda prowadzenia działalności gosp.

Pani G

Nikt nie dostał premii, firmy nie stać na takie dobrodziejstwa i prędko nie będzie stać.

j
@Pani G

Dobrze , że na tajemniczego klienta już kasy nie mają

@j

No chyba jednak mają albo jest to jedna wielka ściema,bo my ponoć teraz nie dostaliśmy premii przez niego! ;((((((

mok
@Jaskółka

Nam zabrakło 1%.. :-((((( Dobrze że chociaż za pranie (jeszcze) zapłacili...

@mok

Moim zdaniem celowa zagrywka.....Przykre.....

k
@mok

Niedługo nie będzie ich stać na zakup pieczywa a ktoś wymyślił (dyrekcja), że tajemniczy klient jest . Aż wstyd , że takie kity wciskają pracownikom bo niektórzy naiwnie wierzą

@k

Dokładnie.....u nas była sytuacja,że tajemniczy wydał opinię,że kupił u nas starego łososia,a tak się składa,że w tym czasie już od dobrych dwóch tygodni łososia nie było w asortymencie:)Reklamacje nie pomogły,premii i tak nie dostaliśmy.

p
@Jaskółka

Ich nie stać na tajemniczego klienta i na premie .

prac.

A jak z premią? Które sklepy dostały, a które nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market