Alma

Pruszków

Opinie o Alma

Antek

Witam wszystkich, przeglądam ich oferty pracy i przyznam że można dostać oczopląsu :) żartuje oczywiście, ale mam inne pytanie czy ktoś z Was miał tą przyjemność pracować na stanowisku Montera i powie mi czy był zadowolony z zarobków i umowy o ile ją dają

work

Witam Praca w Almie Pruszków Bardzo miła atmosfera pracy .Kierowniczki pomocne ,wymagające ,potrafię docenić pracownika .P.Dyrektor Marketu nie jednokrotnie pomaga i rozkłada palety dostawy .Można na niego liczyć ,ma doświadczenie w zarządzaniu ludźmi to widać .Polecam pracę w Almie Pruszków

KOLCHOZ PRACY...ludzi wykozystuje sie tu na maksa male place zle traktowanie.

Zostaw opinię o Alma - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma