Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

Klient

Faktycznie pracownicy Almy powinni zadbać o zapewnienie dostępności nagród Klubu Konesera. Sami nie mogą podjąć decyzji, ale powinni skontaktować się z Dyrektorem Regionalnym lub Centralą.

Xxxx
@Klient

Hmmm... myślisz że nie dzwonimy.... żeby tylko ktoś odbierał telefony.... może klienci skontaktowaliby się sami z centralą, chociaż w obecnej sytuacji to już nie ma sensu niech nikt nie liczy ze cokolwiek gdzieś wskura, niema już klubu konesera, cała centrala też się przenosi z nikim żadnego kontaktu.... Więc drodzy klienci musicie się pogodzić ze nagród nie będzie i za chwilę sklepów też, dajcie pracownikom spokuj bo oni robią co mogą.

Aaaa
@Klient

Szanowny kliencie my to się zastanawiamy czy 10 dostaniemy wypłaty i czy jutro będziemy jeszcze mieli pracę,więc szanowny klient wybaczy, ale nie będziemy się jeszcze martwić o nagrody klubu konesera. My również zostawiliśmy pieniądze w Almie jako klienci i również mamy nie wykorzystane punkty na karcie klubu konesera i nie mamy co z nimi zrobić, ale w tej chwili mamy większe problemy.

Zbulwersowaniu Klientów brakiem nagród w Klubie Konesera się nie dziwię. Pracownicy powinni coś z tym pilnie zrobić bo stracą resztę najwierniejszych klientów. Nie wystarczy wyznaczyć daty 2 grudnia i powiedzieć, że punkty przepadają. W sklepach jest dużo kieliszków, korkociągów, areatorów i innych produktów trwałych, które nadają się na nagrody. Trzeba skontaktować się z centralą i coś z tym zrobić. A klient, który przyjdzie po nagrodę - zrobi też zakupy.

szok
@Gość

o czym ty mówisz to góra musi zadecydowac pracownik w almie nic nie znaczy ma wykonywac prace i nic sie nie odzywac a tym bardziej sam nie moze rozporzadzac majatkiem firmy.......pana M...

Xxxx
@Gość

Ha, ha, ha pracownicy powinni coś z tym zrobić dobre:) może przyniesliby coś z domu jakieś rtv agd itp. żeby było na nagrody dla klientów. Widać że nie masz pojęcia o czym mówisz więc po co się udzielasz na forum pracowniczym przenieś się na forum dla klientów i wypisuj te pierdoly dalej. Pozdrawiam wszystkich pracowników.

gość

hahahaha

@Gość

Osobiście pisze maile do znudzenia proponując podciągnięcie towarów które mamy na sklepie pod Klub Konesera ale niestety cisza w eterze.Mam wrażenie że już tylko nam-pracownikom zależy na naszych klientach.....bardzo to przykre...ja walczyłam dzielnie ile mogłam....nikt tego oczywiście prócz klientów nie docenił(tym bardziej starań swoich nie odczułam finansowo,wręcz czuję się ukarana brakiem premii)i się poddaję....zmieniam pracę...z żalem ale trudno.Jeśli nie ma tu na kogo liczyć ze strony "krakowskiej góry" to nie warto się poświęcać.Szkoda fajnej ekipy ale cóż...pracuje się przede wszystkim dla pieniędzy,a okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami.Trzeba myśleć o sobie i swoich bliskich.Życzę Wam -pracownikom i klientom,by szybko się ta sytuacja wyklarowała.

jacek11
@Jaskółka

Klub Konesera kończy działalność - karty ważne do 2 grudnia.

yt
@jacek11

Wszystkie znaki potwierdzaja upadłosc bez konesera ,bez almy24 to nie będzie funkcjonowac jak kiedy dazdzą wymówienia czekamy reaktywacji nie będzie

xyz
@yt

A co z wypłatą w listopadzie będzie jak sprżedają samochody co się da to może dadzą co ,czekamy do 15/11/2016+ tak

e
@xyz

Co jest nie dadzą wypłaty a dadzą wypowiedzenia

@Gość

hahaha, specjalista się znalazł, pracownicy mają już dość almy i odpowiadania za niewłaściwe decyzje i głupie zarządzanie, które doprowadziło do obecnej sytuacji....

Pacownik Szczecina
@Jaskółka

To jest cała prawda, staramy się, walczymy ... zaczyna to chulać a tu zonk... Szczecin właśnie został ukarany.. spakowaliśmy cały alkohol bo ta właśnie Krakowska Góra nie ma ochoty zapłacić za koncesję od 01.11.16 do końca roku, bo po co przecież nie ma to znaczenia że zaczęło to chulać , że obroty wzrosły, że pracownicy zaczęli wierzyć że ma to sens... przecież biedni dyrektorzy operacyjni i w górę nie mają na to kasy... o jakiej restrukturyzacji my tu mówimy, jedno wielkie oszustwo...

pacownik

Alma Bydgoszcz do widzenia :-/

"moze by pracownicy sie nie meczyli" - nie męczyli, znaczy nie pracowali? Co za cynizm.

pracownica
@Gość

w tym momencie to nie jest juz praca tylko wysłuchiwanie skarg nie zadowolonych klientów ze nie ma nagrod z klubu konesera ze nie ma produktów i co my sobie myslimy i kiedy zamykamy po 10 godzinach człowiek w depresje wpada.....

@pracownica

W sklepach jest tyle korkociągów, kieliszków i innych trwałych produktów, że nagrody w Klubie Konesera powinny być. A u was nie ma tych nagród co są na stronie? "albo ciągle zwroty są" - jakie zwroty? Klientów.

bok
@Gość

po pierwsze klub konesera nie odbiera telefonow nie odpisuje na meile (od 2 tygodni)po drugie nie ma żadnych korkociagow i innych nagrod w sklepie aby mozna by bylo zaproponowac klientowi tylko słuchamy wyzwisk na pana M .... ze jest zł... i inne takie ........nie mówiac o tym ze wyzywaja nas ...

f
@bok

Zmieni się zarząd Almy? Akcjonariusze zwołują walne

byly_klient
@pracownica

Nie dziwię się,że ludzi nie są zadowoleni.Sam w ciągu ostatnich trzech tygodni dawałem wam szanse .Czterokrotnie jechałem przez całe miasto bo słyszałem od pracownic,że na dniach będzie zatowarowanie,żeby przyjechać za 2-3dni.Na miejscu zawsze okazywało się,że ciągle brak towaru a sytuacja nie polepsza się.Dałem sobie spokój ,alma upadnie a ściema,że będzie lepiej to tylko gra na czas żeby pan z cygarem zdążył się jeszcze nachapać wyprzedając resztki towaru.

zmęczony sytuacją
@Gość

chyba nigdy nie byłeś w takiej sytuacji, pracownik przychodzi do pracy,żeby coś robić a nie siedzieć i gadać o głupotach, człowiek się bardzo męczy takim bezrobociem cały czas myśląc ,co będzie dalej- kiedy go zwolnią, czy znajdzie inną pracę, co ma robić, czy dostanie należne pieniądze? nikomu nie życzę takiej sytuacji, oby jak najszybciej się zakończyła, dość już tego zawieszenia....tak się nie traktuje ludzi

r
@zmęczony sytuacją

Podpisuje się pod tym człowiek jest zmęczony czeka na decyzje a tu cisza nikt nic nie wie albo udaje

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
moze

podobno fokus i fortuna wypowiadaja lokale almie ciekawe kiedy nastepne galerie sie obudza.... wreszcie moze by pracownicy sie nie meczyli.

ktosiek

"Jesli tam z góry ktos to czyta to niech wreszcie zapadna jakies decyzje i dadza pracownikom odpowiedz kiedy jaki sklep do zamkniecia bo dojdzie zaraz do absurdu iz nie otworza bo skoncza sie dobre owce ktore pracuja - pojda polezec na l-4 -kto nam zabroni. Potraktujemy alme tak jak nas traktuje .Co mądrzejsi juz od kilku miesięcy leża na l-4 ... a owieczki robią." "w almie zostali tylko lojalni pracownicy i chcieli by wiedziec na czym stoja reszta juz dawno na l-4 a ta garstka sumiennych ludzi chciala by wiedziec co z nami zrobia , bo to jest wykanczajace ida swieta nikt nie chce zostac z pustym portfelem na swieta w imie almy i mazgaja jestesmy zwyklymi ludzmi ktorzy zyja od 1 do 1 miesiaca liczac kazdy grosz ... szkoda ze nas sie nie szanuje i nie ma zaufania ............" bardzo dobrze napisane ale chyba wszyscy pojdziemy na l-4 bo jak wyplaty nie wpłyna bedzie jak z markpolem na sklepie zostalo 2 pracownikow jak przestali płacic...

@n sugeruję najpierw poznać sens przysłowia o wchodzeniu dwa razy do tej samej rzeki/wody, zanim zacznie się go używać @e oczywiście, że nie spłaciła, bo niby z czego? tylko, że w to w obecnej sytuacji niczego nie zmienia

olo

Jesteś menagerem więc musisz tak mówić, prawda ?

Byłem kilka dni temu jako klient w Almie w Europlexie w Warszawie. Smutny widok. Z takim towarem nie ma co oferować klientom w okresie przedświątecznym. Pojedyncze luksusowe bombonierki, czekolady i kawy. Reszta towaru, jak ze zwykłego sklepu. Tak się nie da. To co było zaletą Almy - znika.

@Gość

Nie martw się, wywożą nam towar na Europlex, więc niedługo będzie tam bardziej "na bogato" :)

l

kiedy wrescie dadza wypowiedzenia

@wrocławska

Wrocławska? - Ale to u was jest Alma 24? Trzymam kciuki za pracowników i mam nadzieję, że ta restrukturyzacja się uda i polska firma z ponad 20-letnią historią - w zmienionej i lepszej postaci - będzie działać dalej.

n
@Gość

Jakie podstawy i przesłanki są za tym ze będzie lepiej dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi w cuda nie wierze

e
@n

Alma nie spłaciła w terminie umowy kredytowej wypowiedzianej przez PKO BP

@Gość

Tak, Alma24 jest teraz u nas. Ale co z tego, jak połowy towaru nie ma, albo ciągle zwroty są. Niby obroty sklepu większe, ale nadal kicha. Mało towaru, mało klientów... A kiedy dadzą wypowiedzenia? A ch... ich wie :D

alex
@wrocławska

A kto jest teraz waszym dyrektorem?

@alex

Nadal ta sama osoba, nic się nie zmieniło. I dobrze, bo to wspaniała kobieta i dzielnie próbuje to wszystko utrzymać w kupie.

i co dalej

podobno fokus tez wypowiedział umowy najmu

kasia2

Wie ktoś czy zamkną sklepy w Łodzi ?

jan

z tego co wiem to Modlniczka na dniach znika futura wypowiedziała im umowe

Aaaa

Cisza przed burza czy może zablokowali dodawanie złych opinii

ooo

Czy mamy jakieś nowości czy zamknęli jakis sklep czy są podwyzki dla lojalnych pracowników

kkkoks

obserwator
@kkkoks

Bardzo dobre spostrzezenie może im o to chodzi brak towaru ,brak pracowników

@kkkoks

Z tegoż powodu właśnie nam nie powiedzą wcześniej,bo ludzie pójdą na L4.....

rozpaczona

Dokładnie.....

obserwator
@rozpaczona

Okazuje się ze lojalność nie popłaca a może to inaczej nazwać trzeba Alma już wypaliła się z pustego i Salomon nie naleje pa

ka
@rozpaczona

Może najwyższy czas udać się na Pilotów 10? Nie ma ani jednej osoby, która pociągnęłaby to wszystko? W takiej sytuacji jaka jest teraz nie macie nic do stracenia. Nici z lojalności...Przykład Pruszkowa. Ta firma nie ma do tego szacunku. Bierzcie Uż i Pendolino na Kraków.

@ka

Toż przecie teraz przenoszą biura na Pilotów 6 :))))

praco

:"Pozdrawiam wszystkich pracowników Almy,którzy od miesięcy odpowiadają na pytania klientów dlaczego jest tak mało towaru,czy alma bankrutuje,to kiedy sie zamykacie.Szkoda tylko że tak naprawdę nie znamy odpowiedzi na te pytania bo nikt z nami o tym nie rozmawia. " regułek nie podali wiec my mówimy ze zamykamy dziś o 22... hahhahhah

TY
@praco

BĘDZIE MI BRAKOWAŁU TYCH OPINII HA HA

ludzie, myślcie trochę jak czytacie i cytujecie różne artykuły. Po pierwsze zarząd złożył wniosek o upadłość wyłącznie z powodów formalnych - po prostu zmusza go do tego prawo, ponieważ kwestia postępowania sanacyjnego nie została rozstrzygnięta. Obie sprawy będą rozpatrywane jednocześnie, więc z punktu widzenia Almy nic to nie zmienia. Po drugie nic też nie zmienia żądanie banku zwrotu udzielonego kredytu. Czy bank te pieniądze dostanie? - oczywiście nie, bo skąd? I co zrobi - złoży wniosek o upadłość. A taki wniosek wcześniej złożył już inny wierzyciel, a teraz sam zarząd. Wszystko - tak jak wcześniej - zależy od tego, czy wdrożone zostanie postępowanie sanacyjne, które ma właśnie zabezpieczyć firmę przed roszczeniami wierzycieli. Jeśli to się uda, to i bank, i inne firmy będą musiały na swoje pieniądze poczekać, a Alma będzie miała trochę spokoju, żeby dokończyć restrukturyzację i złapać oddech.

iii

Oddech to już łapie od lat nie dając ludziom podwyzek jak inne podmioty handlowe po co ten oddech w zabieganym zyciu oni coś kombinują dla siebie . Moje przeczucie mówi inaczej mieli tyle czasu to regały zlikwidowali w sklepie i szkrzynki wszędzie wstawili to był pierwszy oddech konca

Fini

Już nie można płacić kartą,bank pewnie zablokowł.

OI
@Fini

A co z wyplatą za pazdziernik będzie jeszcze ,do konca myśleli o sobie restrukturyzacja będzie ha ha zrobili ludzi w pompkę niech dają wypowiedzenia i żegnamy się już czym prędzej dla naszego zdrowia .Zarząd chciał UPADŁOSCI TO MA .

PRAC.
@Fini

Kartą nie można płacić,bo potrzebna gotówka na zakup towaru.Alma to praktykuje ?Pierwsze słyszę.

volf

jak to moze wyglądać w praktyce jak to powinno daje się rozwinąc

git

"W związku z tym, że postępowanie sanacyjne nie zostało otwarte w terminie trzydziestu dni od dnia złożenia wniosku, zarząd spółki z przyczyn formalnych złożył wniosek o ogłoszenie upadłości. Decyzja o jego złożeniu była podyktowana względami prawnymi i nie wpływa na wniosek o otwarcie postępowania sanacyjnego. We wniosku spółka podtrzymała i poparła jednocześnie wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego" - poinformowała spółka w komunikacie. Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/gieldy/news/bankrutuja-slynne-polskie-delikatesy,2404952,1844?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market