Alma Market

Poznań

Opinie o Alma Market

Edyta

@34r a jak ta atmosfera wygląda aktualnie w Alma Market? Czy firma prowadzi jeszcze swoje punkty, do których prowadzi rekrutacje? Jak to wygląda obecnie?

Pycia
@Edyta 03.09.2017 10:58

Alma juz praktycznie nie istnieje Mysle ze juz nikogo nie zatrudniają

34r

atmosfera jest wazna :) a przeciez zawsze sobie dorobic mozna

Mła

Dajcz. Nie wierzę w to co czytam. Co z tego, że to jest sieć sklepów? Każdy sklep ma swojego dyrektora i ten zna swoich pracowników i wie czy ktoś jest na poziomie gimnazjum czy też nie. 1500 zł? Niestety to jest uwarunkowane jedynie tym, na jakim stanowisku jesteś a nie Twoim poziomem intelektualnym czy też zapałem do pracy. Pracownik, który jest odpowiedzialny za całą papierkową robotę, zarabia mniej niż 1500 zł. To samo się tyczy pracowników, którzy wykonują ciężką fizyczną pracę! Nie wypowiadaj się w temacie, którego nie znasz. Fakt jest taki, że płace są niższe od wymagań. Pracodawca korzysta z trudnego rynku pracy a nie doceniając dobrych pracowników, traci ich.

Coz
@Mła 14.07.2015 09:27

Jasne, że dyrektor danego sklepu zna lepiej swoich pracowników niż prezes ale wszystko zależy od narzędzi jakie - jeśli w ogóle - ten dyrektor posiada. Z tego co wiem od początku roku dyrektorzy nie mają możliwości indywidualnego docenienia pracownika a centrala rządzi się swoimi prawami. W taki sposób z Almy odchodzą pracownicy, którym jeszcze na niej zależy. Trzeba żyć a nie wegetować. P.S. Nawet 1500 zł nie zarabiam.

Alma24

Ludzie masowo odchodzą przez te śmieszne pieniądze jakie Alma płaci. Co z tego ze dali 100 podwyzki jak nie daja teraz premii i na to samo wychodzi heheh. Kregoslupy chlopaka siadają od tego targania po czwartych pietrach setek litrow wody ktora co i rusz jest w promocjach. A to wszystko za smieszne pieniadze. Przedstawiciel... Pzdr

xxx

praca jak praca ale dla tej jedynej z mięsa mogę tam pracować codziennie

Kolejny niedowiarek

Delikatesy Alma są w różnych miejscowościach i o nich są także opinie na GoWorku. Przeczytaj różne wątki zamiast powtarzać pytania, na które padły odpowiedzi. Ile razy można pisać to samo? Alma to sieć sklepów jak każda inna - jeśli chodzi o wynagrodzenie to nawet gorzej od innych. W takich warunkach pracy nie oczekiwałbym obsługi przez profesjonalistów bo oni z Almy odchodzą. A tak w ogóle to żyjemy w Polsce i pracodawca nie ma obowiązku dzielenia zysku z pracownikami najniższego szczebla - od których wiele zależy.

berbelucha_poznan

Płaca?? Najniższa krajowa plus premia. Premia jest pod warunkiem ze sie pozytywnie przejdzie tajemniczego klienta na ktorego opinie pracuje caly sklep, sklep napewno musi miec napewno wiecej zysku niz straty o co ostatnimi czasy trudno. Szczerze mowiac w grudniu mielismy ostatnia premie przydzielana przez dyrektora sklepu, a odtad ma nam ja przydzielac Krakow. Tak wiec nikt juz na ta premie nie liczy.

wujo

oj na takie pieniądze to chyba pracownicy Almy nie mogą liczyć. Przynajmniej w takim klimacie wypowiadała się moja koleżanka która mówiła raczej o kwocie bliższej najniższej krajowej niż prawie 2 tysiącom złotych na rękę. Ale może wypowie się odnośnie tego jeszcze ktoś kto pracuje tutaj w Almie obecnie ?

mła

Nie ma za co :-) Oferta jest aktualna -wiem bo tam pracuję. Złóż papiery - Alma Wyspiańskiego City Park. Praca jest spoko. Zarobki niestety najnizsza krajowa plus premia. Papiery możesz złożyć w biurze obsługi klienta - przy kasach :-)

mła

Złóż papiery z tego, co wiem na Wyspiańskiego potrzebują. I nie musisz być rzeźnikiem

Emoooo

Niech zgadne , Hamrolka albo Olga tak bronią FIONĘ?? Tak Fionę!! bo za plecami wszyscy gadają tak na Izkę. Która z resztą każe sprzedawać sery po terminie , bo dziennie sklep ma straty rzędu 5000 tys. Świetna organizacja Pani Dyrektor. dobrze , że ja odeszłem. Nikomu nie polecam

taaaa
@Emoooo 04.06.2014 17:09

"odeszłem" :)) A przyznałeś się już w domu za co wyleciałeś z roboty? gadasz, piszesz, tylko szkoda że nie wiesz o czym, jak zawsze.

stryjek

Jakby chodziła w szpilkach to napisałabyś że się wywyższa i robi z siebie damulkę. Siedzieć na lewym zwolnieniu i oczerniać to każdy potrafi a pracować to sie nie chciało.

Wujek bardzo dobra rada

Prawda jest taka , że od kąd Graża poszła na macierzyński , wszystko się wali. ,,Nowa'' pani dyrektor przyjmuje do pracy swoich znajomych - nawet starsze kobiety , którym wszystko jest obojętne i dają sobą poniewierać kierownikowi kas. dyrektor jest bardzo wredna i złoślia , potrafi nawet skrytykować czyjś ubiór - mimo , że sie przebiera w strój służbowy. A sama chodzi w starych rościągniętych ciuchach po mężu

wdowa

dla klientów delikatesy, dla pracowników (usunięte przez administratora)

ciocia dobra rada

Nie polecam nikomu Almy !!!!1188 zl za prace na wszystkich stoiskach , podziwiam tych co tam jeszcze pracują .

dbdu

Najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakie może być!! Kierownik i (usunięte przez administratora)dyrektora to najlepsze przyjaciółki. pracownikom za byle co odbierają premie , krzywią sie jak pracownik chce wyjść do ubikacji. Jeśli ktoś jest chory to strach iść na L4 , Ba najlepiej z gorączkom i chrypą przyjść do pracy. Picie wody,herbaty,kawy? zapomnijcie. w ciągu 8 godzin pracy gdzie cały czas sie rozmawia z klientami tylko na przerwie 15 minutowej można napić sie czegoś ciepłego i najlepiej miec ze sobą paste do zębów , bo stwierdzą , że brudne zęby i jak to wygląda przed klientami. A sami łażą z ohydnymi zębami ,nadającymi sie do wyrwania! każdego rozliczają co do minuty , a sami jak siedzą i jedzą w swoich ,,biurach' i gadają z pracownikami na tematy prywatne to wtedy jest dobrze. Ulubieńcy pANI dyrektor nie muszą sie martwić , bo co miesiąc mają 100% premii. Natomiast Ci pracownicy co potrafią sie odezwać i postawić , nie dość żę zostaną potraktowani jak byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to przez kilka miesięcy mogą zapomnieć o premii! Pracownicy nie mogą palić papierosów , ale np. kierownicy czy starsi sprzedawcy mogą wychodzić bo jak stwierdziła(usunięte przez administratora)dyrektora ,, oni często zostają w pracy dłużej i mają bardziej stresującą prace , niż np. pracownik z wędlin,kas,nabiału' Nie polecam nikomu tej roboty. nawet wrogowi.

Agnieszka

Fajna praca, dobra atmosfera i w porządku ludzie, szkoda że nie lepiej płatna ale ogólnie nie ma co narzekac.

bleee

Najgorszy syf jaki może być odradzam!!!!

A mi się bardzo podoba:)

Anulka

Wielki negatyw

Zostaw opinię o Alma Market - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Market