Alma Market

Rybnik

Opinie o Alma Market

Benek

dRAKula i co ty na to ....? sklepik ci zamknęli, straty miałaś coraz większe, nie dałaś rady po prostu za cienka byłaś

tanek

a ja to mam wrażenie, że w Almie jest jedna wielka rekrutacja. Nie podoba mi się to, że widziałem tu głównie oferty do Wrocławia i Warszawy, jedna za drugą.

Mati

Gdzie sie tyle zarabia?

Ewa

Teraz widać jak było sprzątane bo impel wszedł 2 maja a już piszesz 1 maja jaku syf t chyba o poprzednich firmach

kama20

Z garmażu, to może Bożenka...)

kaja 2

Zauważyliście, że jak się Tomek zmył z Rybnika to się wpisy skończyły ? hmmm ciekawe to jest. Ciekawe kto zostanie najlepszym pracownikiem roku 2015, z garmażu podobno

teraz będą prawdziwe delikatesy ,sprzata słynna firma IMPEL

Ela
@12345 01.05.2015 22:18
teraz będą prawdziwe delikatesy ,sprzata słynna firma IMPEL

To gratuluję kierownictwa, które doprowadziło sklep do takiego wyglądu i smrodu już na samym wejściu. Zobaczymy za jaki czas znowu zaczniecie sprzedawać stare mięso wędliny i zjełczałe sery.

@Ela 03.05.2015 19:35

WÓZKI ,PODŁOGA BRUDNA CO SIĘ DZIEJE Z ALMĄ GDZIE TA CZYSTOŚĆ CO BYŁA .

dr.who

Czytaliście że alma chce zamkną 5 nierentownych sklepow? Myślicie że my jesteśmy na tej liscie? Co powiecie na odejście z pracy naszego kochanego dyrektora?

Ela
@dr.who 27.03.2015 06:47

Wasz sklep nadaje się tylko na zamknięcie . Dawno nie widziałam takiego syfu. Bardzo dużo brakujących cen, połamana listwy, dziury na półkach(braki w towarze). A najgorsze zjełczałe sery, stare wędliny i mięso które każda inna osoba mająca pojęcie o branży rozpozna od razu. Dla mnie lada mięsna nadawała się do zamknięcia- brudne prowadnice, wyloty schłodzonego powietrza, tylko patrzeć jak wyjdą stamtąd robale. Wstyd, nazwa delikatesy to pomyłka.

Tymon

Najzabawniejsze jest to w naszym kraju, że można mieć i doktorat i wylądować w sklepie. Nie to żeby była jakaś ujma, ale nie oszukujmy się, czy to w Rybniku czy w jakimkolwiek innym mieście trzeba liczyć się z koniecznością rozwijania swoich umiejętności nawet na stanowisku sprzedawcy żeby móc zarabiać i myśleć o lepszych pieniądzach, bo te chyba w almie na kolana nie powalają nie?

kredka

1800 netto ha ha ha ubawiłam się. Ty Aśka to dziwna jesteś nie czytasz co pisały dziewczyny tylko piszesz żeby pisać.

była pracownica

A tu coś na ten temat znalezione na FB Ktoś Znany‎ >Alma Delikatesy 1 lutego · Ostatnio w Dzienniku zachodnim-znanej gazecie W której prawdę piszą przecie Wywiad z Jerzym Mazgajem jest wydanie Ja co do niego napisać chciałbym sprostowanie O prywatne rzeczy pana prezesa nikt nie pyta Powiem wam jak wygląda to od strony pracownika Tu prawda dobrze jest ukryta Jak ktoś nie wierzy to niech forum sobie poczyta W sklepie więcej mroku niż słońca Sprostuję to od początku do końca Strach przed prezesem to tylko pogłoski Każdy sika w majty na widok pani Moski Z tekstem o zarobkach niech się prezes schowa Ewentualnie nie porównuje innych Alm do Warszawy lub Krakowa Tutaj każdy żyje w nędzy Pan prezes wybaczy ale nikt nie widział takich pieniędzy Każdy jak może to z Almy znika Podana przez prezesa kwota to pensja kierownika Dalej jak czytałem myślałem, że nie wstanę z podłogi Panie prezesie jakie zapomogi? Pan prezes mówi później jakie to ma samochody Pomoc jak ktoś ma na głowie pożyczki czy rozwody? Nikt nic nie robi drogi kolego Nikt nikomu nie zaoferował kursu angielskiego Osobiście wiadomo się nie rozliczę Wyjścia wspólnie,pracownicze? Tu atmosfera wali się jak domek z kart Wszystko to to jakiś żart Pan prezes na dobrodzieja wyjść się stara Pan prezes wybaczy ale kasjerki w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają prezesa cygara Prawda przeze mnie dziwnym stylem została napisana Pewnie przez wielu ostanie wyśmiana Ja proszę o nic nie zmienianie Oraz tekstu tego wydrukowanie Niczego z tego nie żałuję Jeśli się tekst ukaże- bardzo dziękuję Przy pomocy małego triku W imieniu swoim oraz reszty pracowników

była pracownica

Pracowałam i podziękowałam a to co pisze "dumny pracownik" święta prawda.

dumny pracownik Almy

Drogi pracowniku Almy Rybnik jeśli trafiłeś już do tego "miodu" pozwolisz,że przedstawię Ci wszystko z punktu widzenia pracownika. Jeśli dostałeś się do działu ogólnospożywka jesteś szczęściarzem.Praca na dwie zmiany, fajna kierowniczka i grupa zgrana. Mięso, sery...porażka to samo Krakowski Kredens. Musisz mieć nerwy ze stali,ściśnięte pośladki i gotowość do obsługi paru stoisk. Wygodne buty i dobra kondycja wskazana. A pani kierownik...uwaga trzeba uważać. Warzywa i owoce też szczęście. Fajna kierowniczka, fajne dziewczyny. Jedyny minus musisz nauczyć się obsługiwać Krakowski Kredens. Kasy..jesli trafiłaś do kas to jesteś głęboko..bardzo głęboko w pewnym miejscu. Praca praktycznie całodzienna,bądź gotowa na wieczne nadgodziny, koszyki testowe (nie masz szans a jak Ci się uda to gratulacje), tajemniczy klient, upierdliwy klient.Dziewczyny z kasy głównej za bardzo nie chcą siadać na kase to samo kierownik wiec...nie ma co liczyć na pomoc. Sama musisz dać radę. BOK niby fajnie ale duża odpowiedzialność, użeranie się z marudami, reklamacjami, wydawanie siatek, faktury itd. Kierowniczka fajna. Ale...uważaj na Dyrektora....on jak szpieg z krainy deszczowców wynurza się nagle z za regału..i już cię ma. Już widzi Twój błąd..ale Ci tego w oczy nie powie. Tylko przyśle w swoim imieniu umyślnego, który Ci to przekaże. Jest jeszcze Alma 24. Oczko w głowie dyrektora.Czyli..jesteś pod dobrymi skrzydłami. Podsumowując.Dziewczyny są ok,na kierowników uważaj, dyrektora unikaj, dyrektor regionalny uwaga a panią prezes MM o której wszyscy Ci opowiedzą unikaj a najlepiej padnij i udaj,ze właśnie skonałaś...chociaż nie wiem czy Ci nie zwrócą uwagi,że w pracy się nie umiera :) Acha L4 nie mile widziane, UŹ też nie bardzo. Lepiej żeby gile klientom w surówki,lub mięso wpadało niż na chorobowe iść. Pozdrawiam kadrę kierowniczą i pana dyrektora,lubi czytać te pierdoły.

o1989
@dumny pracownik Almy 06.08.2014 09:51

Właśnie narzekają tylko ci co najmniej pacuja

*****
@dumny pracownik Almy 06.08.2014 09:51

Ha ha ty to musisz chyba wrócić do przedszkola,bo twoja ocena jest wlaśnie na takim poziomie:ta pani jest taka ,a ta taka ha ha.Kierownik i Dyrektor ma wymagać logiczne.Bezrobotna osoba napewno będzie się kierować tymi twoimi wypocinami napewno! ha ha

Marek

Prawda jest taka ,że jeżeli chodzi o zarobki na nie których stanowiskach w tym sklepie to nie są one wcale złe ,niestety w innych sklepach takiego typu trzeba trochę więcej zrobić żeby zarobić i zakres obowiązków jest dopiero spory np.w takiej biedronce tam się naprawdę trzeba narobić nie ma magazynierów ,ani sprzątaczek ,a rozliczany jesteś z szybkości wykładania towaru ,przy czym siedzisz jeszcze na kasie,nie ma czasu na ploteczki.Jeżeli chodzi o dyrektora i kierowników to też nie ma co narzekać są gorsi co dopiero ganiają i kontrolują . ,ochrona też ok,atmosfera jest dobra ,a to jest najważniejsze :)A ludzie którzy najwięcej narzekają najdłużej tam pracują dziwne???

SZARA

Same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest w ALMIE wykorzstuja kazdego a KONSTANCIN przechodzi(usunięte przez administratora)a ta dyr to tez jest dobra madży sie i to jak ale nie widzi tego jak sie pracuje. Dyr (usunięte przez administratora) widział kto robi i wiedział jak ma docenic te osobe a ta to szkoda słów Cieszę ze juz tu nie robie LUDZIE NIE IDZCIE DO ALMY KONSTANCIN -(usunięte przez administratora)

Pracujący.

Tragedia, nic dodać nic ująć !!!!!!!

UCZCIWY!!!!

WIĘC ZACZNIJ MYŚLEĆ I ZACZNIJ OD SIEBIE!!!!!!!!!! WŁAŚNIE NA TWOIM PRZYKŁADZIE WIDAĆ ŻE KOLOR WŁOSÓW NIE ŚWIADCZY O INTELIGENCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRAGEDIA!!!!!! LUDZIE ZA NIM POSTANOWICIE PODPISAĆ UMOWĘ W "ALMIE" TO ZASTANÓWCIE SIĘ 2 RAZY!!!! CZY WARTO!!!!  STANOWCZO ODRADZAM WSZYSTKIM PRACE W TEJ FIRMIE!!!!!!!!! BRAK SZACUNKU, WSPARCIA, WARUNKÓW SOCJALNYCH, TOTALNY BRAK WSZYSTKIEGO!!!!!!!!!!!MARNA PŁACA !!!!!!!!!!! LUDZIE TO WIDAĆ PO OPISACH JAKIE, SAME MÓWIĄ ZA SIEBIE!!!!!!!!!!!!PODPISUJE SIĘ POD TYMI WSZYSTKIMI NEGATYWAMI NA TEMAT TEJ FIRMY!!!!!!!!!!! SAMI WIDZICIE JAK SIĘ ŻAŁOŚNIE TŁUMACZĄ: TO CO WSZYSCY NAPISALI NA TEMAT TEJ FIRMY TO CZYSTA PRAWDA I WIDAĆ ŻE CIE TO DOTKNĘŁO - UDOWODNIŁAŚ TO SAMA ODPISUJĄC NA TE WSZYSTKIE POSTY, TAK JAK I UDOWODNIŁAŚ WSZYSTKIM ZE WIDOCZNIE COŚ JEST NA RZECZY W TEJ FIRMIE SKORO JĄ USPRAWIEDLIWIASZ I SIEDZISZ TU I ODPISUJESZ !!! PISZESZ ŻE NIE MASZ CZASU NA TAKIE (JAŁOWE DYSKUSJE) JEDNO ZAPRZECZA DRUGIEMU!!! A TAK PO ZA TYM TO TY NIGDY NIE BYŁAŚ MOJĄ KOLEŻANKĄ, TYLKO ZWYKŁĄ ….DODAJ SOBIE SAMA !:) KTÓRA UTRUDNIAŁA PRACĘ ZAMIAST POMAGAĆ, Z RESZTĄ NIE TYLKO MNIE... ALE PRZYNAJMNIEJ JA NIE MUSZĘ SIĘ JUŻ Z TOBĄ UŻERAĆ!!!!! BRAK SŁÓW NA TAKIE PODEJŚCIE OGARNIJ SIĘ DZIEWCZYNO NAJWYŻSZY CZAS W TWOIM WIEKU!!! A CO DO UMOWY TO NIE MIAŁAM ZAMIARU JEJ PRZEDŁUŻAĆ, JAK WIĘKSZOŚĆ LUDZI TUTAJ, DLATEGO TEŻ BRAKUJE WAM WIECZNIE PRACOWNIKÓW I INNI MUSZĄ ROBIĆ ZA 3!!!!!!!!

Jeżeli chodzi tutaj o myślenie P(usunięte przez administratora)ktoś dobrze pomyślał by w porę nie przedłużać Pani umowy o pracę, wielkie brawa dla kadry kierowniczej działu kas w tym sklepie. :)

Pracownik Alma Rybnik

Anno .Ja myślę i pracuję już w tej firmie tyle lat i nie narzekam. Nie piszesz prawdy a te opisy wyjścia do wc rozbawiły mnie do łez. Dyskutować to można z osobą inteligentną i na poziomie. Niestety Twój poziom kultury to miejska przekupa. To że zmieniłaś kolor włosów nie oznacza ,że Twój poziom inteligencji wzrósł :) Więc to mój ostatni post. Szkoda mi czasu na jałowe dyskusje z Tobą. Piękna wiosna przyszła szkoda mi czasu siedzieć przed kompem i pierdoły wypisywać. Żegnam. Twoja była koleżanka z kasy :)

Pracownik Alma Rybnik

Nie mówił Ci nikt (usunięte przez administratora) że praca kasjerki nie jest odpowiednia dla księżniczki ? Bo tu trzeba MYŚLEĆ a nie bujać w obłokach ,że się kiedyś było zastepcą kierownika w firmowym sklepie . Dorośnij....nie śnij ,żyj realnie. Jesteś dużą dziewczynką. Są słowa które musisz poznać : odpowiedzialność, obowiązek,sumienność. Więc nie wylewaj żółci na wszystkich. Oni nie są temu winni że nie nadajesz się do tej pracy. Kasjerka naprawdę MUSI myśleć cały czas.

kris

zal patrzec jak te panie biegaja po sklepie ...za marne grosze pewnie bo co mozna powiedziec dobrego o firmie ktora wykorzystuje...zero szacunku do ludzi ..a kadra kierownicza widac zmiany tylko czy aby napewno na lepsze???

nesun78

jestem stalym klientem i zadziwia mnie fakt ze alma schodzi na psy pod wzgledem obslugi na co nie ktorych stanowiskach ...pracownicy biegaja po innych dzialach zamiast stac na swoich ,kiedys to i dyrektora mozna bylo zobaczyc jak pracuje wykladajac towar czy tez na dziale warzywnym ten co obecnie jest chyba nie zna slowa "praca" bo nie widac zeby mial checi do pracy jedynie co potrafi to ganiac pracownikow i udawac ze slucha co sie do niego mowi..a przez sklep przechodzi z rekoma w kieszeni jak krol julian...ktoremu nalezy sie szacunek bo ma dyr przed nazwiskiem...moze czas na zmiane dyrektora ..bo wydaje mi sie ze jest coraz gorzej ..szkoda tylko pracownikow tej firmy ....

Prosisz o przecenę rano a otrzymujesz ją przed koncem pracy rannej zmiany, przychodzisz przypomniec sie zastajesz oddelegowany przez pania siedzaca tam od rana z nogami na koszu na śmieci sprawiającej wrażenie że laskę robi. żenada !!!!

a pana Dyrektora z rekami w kieszeniach też widać na sklepie,

panie sprzatające rewelacja niema nigdzie w żadnym sklepie tak czysto ,i to jest grupa niepełnosprawna .przychodzę codziennie i widzę pracę tych pań .

malan

Ja tam pracowałam przez dość długi okres czasu kierowniczka działów świeżych to prawdziwa katastrofa, chodząca po sklepie z rękoma w kieszonkach, prawdziwa masakra. Jedyne pracujące osoby z kadry to kierownik spożywczego i wszyscy zastępcy, ochrona w porządku Dyrektor również.

wolna

Uciekłam z tego cyrku. Dyrektor nie jest spoko napewno.Spoko to był ale na początku teraz obrósł w piórka. Kierownicy...noo nic złego nie powiem. Ochrona...to poezja z ich wrednym szefem na czele który tylko pisze notatki służbowe na kogo tylko popadnie. Klientów sie nie pilnuje. Pracowników się pilnuje. Ludzi mało płaca też zawrotna 1100 na reke bez premii bez bonow bez paczek na swieta. Teraz pracuje gdzie indziej i mam czas dla siebie i rodziny. Nie siedze po 12 godzin w pracy za psie pieniadze.Odwiedzam czasami moje koleżanki i szkoda mi ich. Życzę żeby znalazły jak najszybciej nową prace i odeszły z tego bałaganu.

llll

Zarobki może wielkie nie są, kierownictwo i dyrekcja spoko z wyjątkiem pewnej pani ....

kredka

Ludzie uciekajcie. Co tam sie porobiło to szok! !. Pracujesz za 2 osoby wypłata około1100 zł na reke i nic więcej. Żadnej premii żadnych bonów. Nie masz życia prywatnego bo masz sie poświęcać dla firmy na 100% jak nie to Alma żegna. Kiedyś to była fajna firma ale lata świetności minęły. O dyrekcji nie wspomne bo ręce opadają. Jedna wielka bezradność :-)

Zuzia

Najniższa krajowa jest, zakres obowiązków jednak spory... Zmiany dyrektorów nie doświadczyłam, może dlatego, że niezbyt dlugo pracuje... Jednak jestem zdania, że atmosfera w pracy jest niemalże najważniejsza, a to akurat dopisuje. Wszak atmosferę tworzą pracownicy wraz z kierownictwem, wystarczy się zatem wspólnie postarac;)

kredka

Nie jest źle. Bez przesady. Jestem zadowolona. Praca jak wszędzie, zarobki wiadomo najniższa krajowa.

ada

WYNAGRODZENIE: - na stałym poziomie coś powyżej stawki minimalnej + 10% premia uznaniowa; taki sam poziom dla wszystkich pracowników na poszczególnych działach bez względu czy osoba pracuje jako specjalista d/s księgowości czy też sprzedawca na stoisku np.mięsnym; osoba na okresie próbnym ma taką samą stawkę jak osoba pracująca w tej firmie od początku istnienia; brak podwyżek jest usprawiedliwiane sytuacją na rynku pomimo wzrostu sprzedaży w delikatesach w Rybniku ROZWÓJ ZAWODOWY: brak możliwości awansu. PRACA: pracownik danego działu wykonuje obowiązki wykraczające poza jego zakres obowiązków, częsta praktyka 1 osoba na więcej aniżeli jednym dziale. Dewiza 1 człowiekiem można zastąpić 3 pracowników. ATMOSFERA: zepsuta ciągłymi zmianami dyrektorów oraz zwiększającą się rotacją pracowników.

Zostaw opinię o Alma Market - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Market